[POLSAT] Pamiętniki z wakacji

Polskie scripted-docu, docu-crime, itp :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3261
x 1440

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Po trzech latach "PzW" wróciły do Polsatu. Ledwie co się odcinek rozpoczął, a już pierwsza afera jak dziewczyny opalają się topless. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Evil
Junior
x 2

Post autor: Evil »

Zdjęcia były realizowane chyba w grudniu, było widać mało ludzi na plaży i zachmurzone niebo :D W oczy rzucało się też nieudolne świecenie blendą, dziwię się, że to przeszło.
domi
Junior
x 16
x 65

Post autor: domi »

Nowe odcinki jednak są w HD ;) Nie ma co, godny zastępca KPMS w środowe wieczory :D
Edit: Jaki ten serial się nudny zrobił. Myślałem, że po dłuższej przerwie wrócą z podwójnym powerem a ja prawie usypiam... Minus za tylko jedną historię w jednym odcinku. Nie wiem jak było tydzień temu, bo nie oglądałem. Gdzie jest słynny bidet czy mięsny jeż? :D
Kasacz
VIP Expert
x 1
x 8
Kontakt:

Post autor: Kasacz »

Tak jakoś w tym serialiku nic się nie zmieniło. Myślałem, że po tej przerwie zmienią chociażby czołówkę albo logo co jest na ekranie a tu wszystko po staremu. :D
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 127
x 158
Kontakt:

Post autor: Ama18 »

Ciężko, żeby coś się tutaj zmieniło. Scenariusze? Albo wszystko już było, albo ciężko zbierać po raz enty szczękę z podłogi po "mięsnym jeżu" czy innym viralu. Lokalizacja? I tak cały czas kręcą w kurortach, więc przez większość odcinka widać te same widoki i w gruncie rzeczy wsjo rawno. Natomiast, ekhm, aktorstwo musi pozostać takie jakie jest.

Powiem z autopsji: młodemu człowiekowi ciężko się długo ekscytować przeciętnymi paradokumentami i to po trzech latach przerwy. Z takich produkcji się błyskawicznie wyrasta i potem stają się raczej zapychaczem czasu. A "Pamiętniki z wakacji" są dużo przeciętniejsze nawet od "Ukrytej prawdy", bo polsatowskie paradokumenty zazwyczaj wyglądają na robione po maksymalnej taniości, z brzydkim oświetleniem i jakieś takie... co sprawia, że mimo odjechanego scenariusza i ciekawych lokalizacji wszystko wygląda tak samo szaro buro, jak np. "Trudne sprawy". Taki urok Tako Media.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 16
x 191

Post autor: CaptainMorgan »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pa ... tvp2-i-tvn

Serial oczywiście zaniża udziały Polsatu.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 695
x 843

Post autor: N-O-R-O-N »

Słusznie obrywa. Zwiększa przynajmniej szanse na zejście z tego pasma, albo i całkowicie z anteny. Słabiej od Rinke też.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
bustram
Activist
x 84
x 1531

Post autor: bustram »

Melduję, że wstawiłem na YouTube fragmenty scen z odcinków niedostępnych na Ipli - dziś Henio i Beatka, czyli para, dzięki której serial zawdzięczał swą popularność.

Link: https://tiny.pl/7ts9f
Adix2004
Poster
x 52
x 59

Post autor: Adix2004 »

Właśnie dzisiaj trafiłem na ten odcinek w TV, och ta Beatka i Henio :lol: :lol:
Zdzichu
VIP Expert
x 111
x 157

Post autor: Zdzichu »

bustram pisze: 14 maja 2020, 18:48 Melduję, że wstawiłem na YouTube fragmenty scen z odcinków niedostępnych na Ipli - dziś Henio i Beatka, czyli para, dzięki której serial zawdzięczał swą popularność.

Link: https://tiny.pl/7ts9f
Jak będą z Lucjanem z Włodawy to wstawiaj obowiązkowo. Odcinki znane jako ''potwór w bidecie'' xD
bustram
Activist
x 84
x 1531

Post autor: bustram »

@Zdzichu
Ja ogólnie czatuję na odcinki z Marcinem - pierwszy z nich będzie jutro. Tymczasem dowiedziałem się, że aktor grający rolę Henia niestety od 2014 roku... nie żyje. Na internecie piszą, że nie wytrzymał szydery i popełnił samobójstwo, ale czy to prawda - nie wiem.

Jeśli wiedział jaką rolę zagra i się zgodził to chyba powinien przewidzieć, że ludzie będą się śmiali i to mocno. Gorzej jeśli został zaciągnięty podstępnie na wczasy i pod groźbą kary kazali mu zrobić z siebie głupka. Wierzę w etykę ekipy i samego Okiła, ale różne rzeczy się dzieją w tym światku.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 199
Kontakt:

Post autor: Poland »

Henio jak rozumiem to był chyba ten chłopak w okularach od kultowego "mięsnego jeża" a więc flagowego dania i zarazem momentu serialu :lol:
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 695
x 843

Post autor: N-O-R-O-N »

Jeśli chodzi o tego Piotra Wańko, znanego z odcinka z mięsnym jeżem, to tak - źródła mówią, że nie wytrzymał presji i popełnił samobójstwo: pogrzeb odbył się 31 lipca 2014 roku. Trochę się zdziwiłem, bo dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałem (nie zaglądałem do wątku):
https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/ki ... -g5V3.html
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 278
x 333
Kontakt:

Post autor: kacper3100 »

Ja się o tym dowiedziałem kilka m-cy temu. Ale dziwi mnie to, że on popełnił samobójstwo po dwóch latach od premiery odcinka. Czyżby nie dawano mu spokoju przez tyle czasu?
Wszystkiego najlepszego dla najlepszej stacji radiowej! :) Radio ZET i już!
TVN - od 23 lat programowo najlepsza!
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 127
x 224

Post autor: semperadastra »

kacper3100 pisze: 03 sie 2020, 22:21 Ja się o tym dowiedziałem kilka m-cy temu. Ale dziwi mnie to, że on popełnił samobójstwo po dwóch latach od premiery odcinka. Czyżby nie dawano mu spokoju przez tyle czasu?
Mnie nie dziwi, przecież trauma może trwać latami od wydarzenia. Jeszcze jak dojdą do tego inne problemy osobiste to niektórzy nie wytrzymują...
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paradokumenty”