[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Polskie scripted-docu, docu-crime, itp :)
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 182
Kontakt:

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

To oznacza że scenarzyści chyba nigdy nie byli na żadnej rozprawie sądowej a informacje czerpali w dosyć wybiórczy sposób.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 568
x 2776

Post autor: Karol »

@Poland Scenarzyści "Szpitala" też pewnie nigdy nie byli na typowym polskim SOR, a "Szkoły" w szkole ;)
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 261
x 122

Post autor: kamol »

W jesiennej ramówce TTV (przynajmniej we wrześniu) nie pojawią się nowe odcinki serialu.
😷😷😷to ważne😷😷😷
brzoskwinia1290
Użytkownik

Post autor: brzoskwinia1290 »

Skąd taka informacja?
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 630
x 779

Post autor: N-O-R-O-N »

Zapewne z ramówki TTV do pobrania na prasa.tvn.pl :) Co do SAMW, to zmarnowała się ta marka w TTV moim zdaniem, ogólnie TVN nie wykorzystał okazji, by puścić te nowsze odcinki na głównej antenie (nawet w okresie powtórkowym), bo to z nią jest bardziej kojarzona :) Jeszcze ostatnio zaczęli głupio kombinować ze skracaniem odcinków. No cóż, szkoda...
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
brzoskwinia1290
Użytkownik

Jestem ciekawa, co TTV zrobi z tymi pozostałymi 18 odcinkami ,,SAMW"...
Szkoda, że ,,SAMW" nie będzie już na jesień :(
JKPN
Użytkownik

Post autor: JKPN »

Proszę pana, jakie jest Pana źródło tego, że odcinki te nie zostaną wyemitowane? Kolega N-O-R-O-N powołuje się na ramówkę TTV. Problem w tym, że nie ma jeszcze ramówki TTV. Ja pisałem w tej sprawie do TVNu i ramówka ich stacji dopiero jest w trakcie przygotowania, może Panu się to pomyliło. Wiem od jednej z prawniczek występującej w SAMW, że zaległe 18 odcinków zostanie wyemitowanych od początku września na antenie TTV i jest to pewne. No, proszę powiedzieć, co by mieli zrobić z tymi 18 odcinkami? Muszą je wyemitować i tak będzie, a ramówki jeszcze nie ma. Można wiedzieć skąd ma Pan informację, że nie będzie nowych odcinków? Bo ramówki TTV jeszcze nie ma i może to Panu potwierdzić TVN.
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 261
x 122

W biurze prasowym TVN dzisiaj dodana została wrześniowa ramówka TTV i nie ma w niej nowych odcinków Sędzi.

Link: https://prasa.tvn.pl/releases/program-tv
😷😷😷to ważne😷😷😷
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 260
x 299
Kontakt:

Post autor: kacper3100 »

brzoskwinia1290 pisze: 11 sie 2020, 22:03 Jestem ciekawa, co TTV zrobi z tymi pozostałymi 18 odcinkami ,,SAMW"...
Nikt nie powiedział, że nie będzie jesienią. To, że nie będzie we wrześniu, nie znaczy, że nie pojawi się np. w październiku.
Nie oglądam kłamliwej i obrzydliwej propagandy TVP.
brzoskwinia1290
Użytkownik

kacper3100 pisze: 11 sie 2020, 22:29
brzoskwinia1290 pisze: 11 sie 2020, 22:03 Jestem ciekawa, co TTV zrobi z tymi pozostałymi 18 odcinkami ,,SAMW"...
Nikt nie powiedział, że nie będzie jesienią. To, że nie będzie we wrześniu, nie znaczy, że nie pojawi się np. w październiku.
W sumie może tak być, że pozostałe odcinki nie zostaną we wrześniu, tylko w październiku. Albo też się może zdarzyć, że dopiero wiosną je zobaczymy. Czas pokaże.
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 261
x 122

Ja przede wszystkim nie rozumiem dlaczego w TTV. 🤔

Przecież Sędzia Wesołowska jest kojarzona z głównego kanału TVN-u, a od ostatnich dziewięciu lat z anteny Siódemki. Ta godzinna luka siódemkowa z „Detektywami” mogłaby być przesunięta na 17:00 i zajęta przez nowe odcinki SAMW.
😷😷😷to ważne😷😷😷
brzoskwinia1290
Użytkownik

kamol pisze: 12 sie 2020, 19:18 Ja przede wszystkim nie rozumiem dlaczego w TTV. 🤔 Przecież Sędzia Wesołowska jest głównie kojarzona z głównego kanału TVN-u, a od ostatnich dziewięciu lat z anteny Siódemki. Ta godzinna luka z „Detektywami” mogłaby być przesunięta na 17:00 i zajęta przez nowe odcinki SAMW.
Też tak myślę.
Nowe odcinki ,,SAMW" mogły być też w TVN7 po ,,Szkole" i przed powtórką ,,Ukrytej Prawdy".
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 260
x 299
Kontakt:

Post autor: kacper3100 »

Mnie nie przeszkadza, że jest w TTV. Przeszkadza mi tylko to, że skrócono czas trwania i dodano nowości, takie jak sceny w plenerze (kiedy serial był w TVN-ie było bardzo mało takich scen), muzyka w tle, więcej lektora i retrospekcje.
Nie oglądam kłamliwej i obrzydliwej propagandy TVP.
brzoskwinia1290
Użytkownik

Mnie też bardzo przeszkadza nowy lektor, pojawiający się co chwilę i motyw muzyczny podczas zeznań świadków i oskarżonych.
Sceny w plenerze mnie nie przeszkadzają.

Ciekawią mnie odcinki 14 i 15, które miały być w wiosennym sezonie.
JKPN
Użytkownik

Post autor: JKPN »

Mi przede wszystkim nie podobało się skrócenie czasu antenowego do pół godziny. Nie wiem, co to miało na celu? Uważam, że jak nie zaczną nagrywać odcinków po 40 minut to serial praktycznie nie będzie miał sensu. Też denerwuje mnie ten lektor, jak również sceny w plenerze, zdarzy się jakaś ciekawa, ale przecież serial jest o sądzie. Wszystko powinno się dziać na sali sądowej. Mimo to z niecierpliwością czekałem na nowe odcinki i zdarzy się jakiś ciekawy pół godzinny (lubię np. Topolskiego). Wiem, że wszystkie odcinki, które miały być na ten sezon są nagrane. Puszczono 12, miało być 30, zostało 18. Wszystkie są nagrane i czekałem z niecierpliwością na nowy sezon, a szczególnie na jedną sprawę z dwójką oskarżonych, w składzie Korman, Wiśniewska i Kujawa (wiem to za pośrednictwem jednego z tych prawników). Bardzo nietypowy i skład i sprawa tyczy się zbiorowego gwałtu miała właśnie być puszczona na jesień, a tak nie wiadomo co z nią i pozostałymi odcinkami. Najlepiej, żeby dali to na TVN7 zamiast dwóch odcinków "Detektywów" pod rząd, które są powtórkami sprzed kilku lat, zresztą to z tą stacją jest kojarzony program. Pisałem jeszcze w tej sprawie na maila TTV, skontaktowałem się również z produkcją, Constantin Entertainment Polska, lecz tam również nie dostałem odpowiedzi. Trzeba czekać, spodziewałem się we wrześniu, z tego co mi się wydaje w październiku nie puszczą (to tylko moje przypuszczenia), może na wiosnę, a może po prostu dodadzą te odcinki na platformę player, gdyż jest wiele seriali, które można obejrzeć tylko tam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paradokumenty”