[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Polskie scripted-docu, docu-crime, itp :)
brzoskwinia1290
Użytkownik
x 5
x 6

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: brzoskwinia1290 »

JKPN pisze: 13 sie 2020, 15:40 Mi przede wszystkim nie podobało się skrócenie czasu antenowego do pół godziny. Nie wiem, co to miało na celu? Uważam, że jak nie zaczną nagrywać odcinków po 40 minut to serial praktycznie nie będzie miał sensu. Też denerwuje mnie ten lektor, jak również sceny w plenerze, zdarzy się jakaś ciekawa, ale przecież serial jest o sądzie. Wszystko powinno się dziać na sali sądowej. Mimo to z niecierpliwością czekałem na nowe odcinki i zdarzy się jakiś ciekawy pół godzinny (lubię np. Topolskiego). Wiem, że wszystkie odcinki, które miały być na ten sezon są nagrane. Puszczono 12, miało być 30, zostało 18. Wszystkie są nagrane i czekałem z niecierpliwością na nowy sezon, a szczególnie na jedną sprawę z dwójką oskarżonych, w składzie Korman, Wiśniewska i Kujawa (wiem to za pośrednictwem jednego z tych prawników). Bardzo nietypowy i skład i sprawa tyczy się zbiorowego gwałtu miała właśnie być puszczona na jesień, a tak nie wiadomo co z nią i pozostałymi odcinkami. Najlepiej, żeby dali to na TVN7 zamiast dwóch odcinków "Detektywów" pod rząd, które są powtórkami sprzed kilku lat, zresztą to z tą stacją jest kojarzony program. Pisałem jeszcze w tej sprawie na maila TTV, skontaktowałem się również z produkcją, Constantin Entertainment Polska, lecz tam również nie dostałem odpowiedzi. Trzeba czekać, spodziewałem się we wrześniu, z tego co mi się wydaje w październiku nie puszczą (to tylko moje przypuszczenia), może na wiosnę, a może po prostu dodadzą te odcinki na platformę player, gdyż jest wiele seriali, które można obejrzeć tylko tam.
Też podejrzewam, że dopiero na wiosnę wyemitują te pozostałe 18 odcinków. W sumie też mogą dodać na Playera odcinki ,,Sędzi Anny Marii Wesołowskiej". Też czekam na prokurator Korman z Wiśniewską i Kujawą, natomiast w jednym niewyemitowanym odcinku ma być skład Korman-Kujawa.
kuba tabor
Użytkownik

Post autor: kuba tabor »

Ja również jestem zdziwiony, dlaczego nowe odcinki nie zostaną wyemitowane od września, bardzo na to liczyłem. Skoro po pandemii zawieszono serial, to tak logicznie by wypadało, aby go odwieszono teraz. Ja sam pisałem maila do ttv, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Czy wiecie, gdzie można jeszcze pisać? I jeszcze pytanie, skąd informacje, że ten odcinek o gwałcie, widziałem w internecie opisy, będzie w składzie Korman, Wiśniewska i Kujawa? Przecież przy żadnym odcinku nie ma wypisanej obsady. No to w takim razie wiadomo jeszcze, jaka obsada będzie w pozostałych odcinkach?
JKPN
Użytkownik
x 1

Post autor: JKPN »

Tak, zgadzam się z tym co Pan napisał, też liczyłem, że nowe odcinki SAMW będą od września. Co do obsady, to rzeczywiście nie ma nigdzie w internecie napisane o obsadzie, ale wiemy (wiem to od głównego prowadzącego fandom o serialu) właśnie od mecenas Wiśniewskiej, że odcinek 19, sprawa o zbiorowy gwałt będzie w obsadzie Korman-Wiśniewska, Kujawa.
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 273
x 183

Post autor: kamol »

Być może te epizody pozostaną zakurzone w archiwum, podobnie jak zaległe odcinki serialu „Ten moment”, „Aż po sufit!”, czy cały sezon „Szpitala”. Podobna sytuacja była z IV sezonem „Heli w opałach” kilkanaście lat temu.
😷😷😷to ważne😷😷😷
JKPN
Użytkownik
x 1

Możliwe, że tak właśnie zrobią szczególnie, że tych zaległych odcinków jest jedynie osiemnaście. Może być podobnie jak ze "Szpitalem", ale z tego co słyszałem zaległe odcinki tego serialu mieli puścić na wiosnę tego roku, nie oglądam tego, ale tak się nie stało? Jak tak, to tak samo mogą zrobić z Wesołowską, czego bym bardzo nie chciał, ale to jedynie osiemnaście odcinków, dość mało. Ale jak nie chcą puszczać to chociaż niech na playera dodadzą, żeby ludzie sobie obejrzeli. Takie rozwiązanie byłoby pomyśli i ich (bo nie muszą emitować) i widzów, z tym że raczej oznaczałoby to brak nowych odcinków. Nie zapominajmy, jednak o tym, że pod koniec marca przez tydzień na playerpremium były dostępne odcinki 13-16, potem je zdjęli, no, ale już raz tam były i teraz to mają zakopać w archiwum? Dość dziwne.
bucik11
Obserwator
x 2
x 31

Post autor: bucik11 »

A czemu Aż Po Sufit?
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 273
x 183

Post autor: kamol »

@JKPN Nie, jak dotąd od wiosny 2019 nie pojawiły się nigdzie nowe odcinki „Szpitala”.

@bucik11 Z moich informacji wynika, że zanim ostatecznie pożegnano APS, nagrano kilka odcinków II sezonu, ale czy zmontowano, złożono, to nie wiem. W każdym razie, nie zobaczyliśmy ich nigdy i prawdopodobnie nie zobaczymy.
😷😷😷to ważne😷😷😷
Adix2004
Poster
x 52
x 57

Post autor: Adix2004 »

Myślę, że gdyby serial trafił choćby do TVN7 to inaczej potoczył by się jego los.
Nie lubię paradoku ale akurat "Sędzię Annę Marię Wesołowską" oglądało się przyjemnie :)
brzoskwinia1290
Użytkownik
x 5
x 6

Post autor: brzoskwinia1290 »

Otrzymałam wiadomość od TTV w sprawie odcinków. Wynika z niej, że odcinki zostaną wyemitowane prawdopodobnie wiosną. A tutaj wiadomość:

Dzień dobry,

Na razie nie mamy w planach wznowienia emisji serialu, ale może na wiosnę 2021.

Pozdrawiamy

Redakcja TTV
Awatar użytkownika
Iluzjonista
Junior
x 65
x 84
Kontakt:

Post autor: Iluzjonista »

Jak już wznowić, to w TVN7. Powtórki zbierają tam całkiem niezłą oglądalność.
Szukam Milionerów z lat 99-03! Pisać PW jeśli coś masz 😀
JKPN
Użytkownik
x 1

brzoskwinia1290 pisze: 17 sie 2020, 23:23 Otrzymałam wiadomość od TTV w sprawie odcinków. Wynika z niej, że odcinki zostaną wyemitowane prawdopodobnie wiosną. A tutaj wiadomość:

Dzień dobry,

Na razie nie mamy w planach wznowienia emisji serialu, ale może na wiosnę 2021.

Pozdrawiamy

Redakcja TTV
No teraz to mnie zdenerwowali. Jeszcze wczoraj było przecież, że nie wiedzą nic na temat ramówki. Poza tym z ich wiadomości wynika, nie, że prawdopodobnie będą na wiosnę, tylko MOŻE będą na wiosnę. A co to oznacza u TVNu? Że ich nie będzie. Prawdopodobnie mogą zrobić tutaj jak ktoś pisał wyżej, tak jak TVN zrobiło z innymi serialami. Tutaj jest napisane, że może wznowią, czyli że nie wznowią. No trafi to do archiwum, ale mogliby chociaż po prostu odpalić to na playerze, bo tylko problemy z tym. Wątpię, aby puścili to na wiosnę, mogą zachować sobie w archiwum, a prośby widzów mają głęboko gdzieś.
Awatar użytkownika
FelciakPL
Użytkownik
x 4

Post autor: FelciakPL »

"Sędzia Anna Maria Wesołowska" nie jest pierwsza jeśli chodzi o niewyemitowane odcinki. Najpierw był 16 odcinek "Okazji" pt. "Siostra Magdalena", który dzięki nabytej licencji przez ATM Rozrywka doczekała się emisji po ośmiu latach (odcinek pierwotnie miał być emitowany w marcu 2006 roku, ostatecznie został wyemitowany 7 marca 2014 roku), a także "Daleko od noszy" i "Ameryka Marzeń" Polsatu, a także starsze pilotowe odcinki "O czym szumią kierpce?" które zostały nakręcone w 2000 roku, a zostały wyemitowane cztery lata później w paśmie nocnym w Jedynce (odcinki były na YT, ale zniknęły i zgineły w internecie, obalając powiedzenie "w internecie nic nie ginie").
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 14
x 168

Post autor: CaptainMorgan »

Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 271
x 326
Kontakt:

Post autor: kacper3100 »

Mam nadzieję, że to nie oznacza, że nie pojawi się już nigdy.
Wszystkiego najlepszego dla najlepszej stacji radiowej! :) Radio ZET i już!
JKPN
Użytkownik
x 1

CaptainMorgan pisze: 18 sie 2020, 21:23 Oficjalne potwierdzenie:
https://www.press.pl/tresc/62886,ttv-je ... olowskiej_
Napisali dość krótko i stwierdzają to tylko po tym, że na stronie biura prasowego nie ma SAMW w ramówce TTV. Trzeba też zauważyć, że TTV nie wydało oficjalnego oświadczenia, że SAMW nie będzie jesienią, mam tu na myśli, że nie dodało tego nigdzie na fb, jak również to, że kontaktowałem się z jedną z Pań odpowiadających za ramówkę w TVNie i napisała, że te wykazy w biurze prasowym będą na bieżąco aktualizowane i wszystko tam może ulec zmianie. A co do tego linku to gazetę press uważam za nie jakoś bardzo wiarygodne źródło, poza tym za wiele tam nie napisali. Oczywiście szanse na powrót serialu są bardzo, ale to bardzo nikłe, ale zauważam, że ramówka może ulec zmianie. Ale jeżeli serial nie wróci może być tak jak pisano wcześniej, że zakopią te odcinki w archiwum i być może w ogóle ich nie puszczą albo dodadzą za rok na playera. Trzeba cierpliwie czekać, jednakże spodziewałem się, że odcinki będą we wrześniu. Na wiosnę nagrali 30, wszystkie są nagrane, to wiem. Puścili 12, przerwali zostało 18. No, nie wiem, jaki jest problem, aby te 18 wyemitowali teraz albo po prostu dodali te odcinki na playera. Obawiam się, że jeżeli jesienią nie ujrzymy tych odcinków to możemy ich już nie ujrzeć wcale, czego bardzo byśmy nie chcieli.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paradokumenty”