[TVN] Wawa Non Stop

Polskie scripted-docu, docu-crime, itp :)
Awatar użytkownika
jekyll
Junior

[TVN] Wawa Non Stop

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jekyll »

http://www.plotek.pl/plotek/56,111757,1 ... __,,2.html

Wawa Non Stop zachwyca swoim poziomem. Ciekawe, czy KRRiT przyjrzy się temu. W końcu serial leci o 18.00.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 56
x 190

[TVN] Wawa Non Stop

Post autor: matik »

Jak się okazuje, nie mają jednak do czego się przyczepić. Co jak co, ale niezłą reklamę sobie zrobili.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 15

[TVN] Wawa Non Stop

Post autor: piciu »

Tak. Sam z ciekawości obejrzałem końcówkę dzisiejszego odcinka. Widownię sobie "narobili" ;).
Obrazek
Jordi
VIP Expert
x 2161
x 2079

[TVN] Wawa Non Stop

Post autor: Jordi »

o matko.....

Ja już nie wyrabiam rzucam to w cholerę xD Coś takiego to już ponad moje siły xD
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1609

[TVN] Wawa Non Stop

Post autor: Trzeciak »

Nawet nie wiem jak to mam skomentować. Ta fatalnych scen nie ma nawet w "Trudnych sprawach".
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 142
x 292

[TVN] Wawa Non Stop

Post autor: Direct »

Żenujące stukanie w dno od spodu. Miał być hit, w TVN zaczęto nawet operować specjalnym terminem "telenowela hybrydowa" i przywoływać czasy "Big Brothera", a tu się okazuje, że z oglądalnością nie jest tak różowo. Stacja i producenci robią zatem, co mogą, żeby ją podkręcić. A że tonący brzytwy się chwyta, to mamy zabieg poniżej krytyki. Rozgłos jest, cel osiągnięty, ale normalni widzowie dawno uciekli.

Natomiast tego, czy KRRiT się tą sprawą nie zajmie, nie byłbym taki pewien, choć zapewne również było to przewidziane, bo spowoduje jeszcze większy szum. Pamiętam, że gdy w 2002 r. w czasie trwania "Big Brother Bitwa" TVN został ukarany za emisję o zbyt wczesnej porze scen przemocy z udziałem Frytki (okładała się ręcznikiem z bodajże Łukaszem), to mówiono, wręcz chwalono się tym w... "Faktach".
Pozdrawiam, Direct
piotrekzgr
Junior

[TVN] Wawa Non Stop

Post autor: piotrekzgr »

Ale przecież tam nie było żadnych nieodpowiednich scen...jej się włosy wczepił w rozporek, jak opierała mu głowę na kolanach...
Awatar użytkownika
rifi
Użytkownik

[TVN] Wawa Non Stop

Post autor: rifi »

piotrekzgr pisze:Ale przecież tam nie było żadnych nieodpowiednich scen...jej się włosy wczepił w rozporek, jak opierała mu głowę na kolanach...
Dokładnie ja też tam nie widziałem nic nie stosownego o czym wszyscy tutaj piszą, normalna scena to była.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 142
x 292

[TVN] Wawa Non Stop

Post autor: Direct »

Właśnie o to chodziło. Niby nic, a skojarzenia jednoznaczne i szum gotowy. Nie mam nic przeciwko pomysłowej promocji kiepsko oglądanego show, ale tutaj to jest bazowanie na... sam nie wiem czym. Dla mnie to przekroczenie granic dobrego smaku.
Pozdrawiam, Direct
piotrekzgr
Junior

[TVN] Wawa Non Stop

Ja tych fot promujących nie widziałem, dopiero po emisji odcinka się dowiedziałem. Dla mnie to nic takiego tam nie było. Nie czarujmy się, generalnie Wawa to nie jest jakiś wysoki poziom, a ja i tak lubię to oglądać :P A i wątpie,żeby KRRiT się doczepiła o ten odcinek...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1609

[TVN] Wawa Non Stop

Post autor: Trzeciak »

Premierowe odcinki serialu także zimą: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wa ... sze-wyniki
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
x 770
x 20
Kontakt:

[TVN] Wawa Non Stop

Post autor: Kacper »

Emitują scenkę z seksem oralnym i chcą to dalej emitować?! Wystarczy, że emitują "Fakty" pełne antypolskiego bełkotu oraz "Surowych Rodziców".
Polsat | Puls | WP | MWE | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 56
x 190

[TVN] Wawa Non Stop

Post autor: matik »

Żadnego seksu oralnego nie było.
piotrekzgr
Junior

[TVN] Wawa Non Stop

Kacper pisze:Emitują scenkę z seksem oralnym i chcą to dalej emitować?! Wystarczy, że emitują "Fakty" pełne antypolskiego bełkotu oraz "Surowych Rodziców".
Kurczę widziałem każdy odcinek i jakoś seksu oralnego nie było...a jak ktoś nie oglądał, a zobaczył jakieś żalosne plotki na pudelkach no to ma fajnie :D Niesamowite, ludzie, którzy tego nie oglądają wiedzą na temat więcej niż ci, którzy oglądają :D
Kornela
Użytkownik

[TVN] Wawa Non Stop

Post autor: Kornela »

dominik25862 pisze:Nerwowo ? Lightowe sytuacje....gra "aktorów" rozbawiła mnie nie jeden raz :D
Kilka razy jak przeskoczyłam kanałami trafiałam na szlochy, krzyki jakieś jazdy :) teraz omijam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paradokumenty”