[TVN/TVN7] Szkoła

Polskie scripted-docu, docu-crime, itp :)
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 15

[TVN] Szkoła

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Przyznam szczerze, że naprawdę to jest pozytywne zaskoczenie i naprawdę dobry program. I z tego, co wiem, to już wcześniej młodzież go wyczekiwała, więc o wyniki oglądalności jestem coś dziwnie spokojny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

[TVN] Szkoła

Post autor: Trzeciak »

Tylko 15:00 - 16:00 to dość trudne pasmo dla premierowych pozycji programowych. Dlatego słabsze wyniki pierwszych odcinków mnie nie zdziwią - serial musi się po prostu obyć widowni.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 1024
x 394

[TVN] Szkoła

Post autor: Dejmian »

O ile nudzą mnie już tego typu programy, tak ten jest naprawdę udany! Momentami wieje trochę sztucznością, ale ogólne wrażenie jak najbardziej na plus!
12 lat na forum! :)
lukaa
Junior
x 3
x 3

[TVN] Szkoła

Post autor: lukaa »

Widze że ładne opinie. W poniedziałek ekipa DDTVN była na miejscu gdzie nagrywają serial
Jeszcze nigdy żaden serial nie był tak blisko rzeczywistości. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z dyrektorem szkoły i panią wicedyrektorką. Towarzyszyli im uczniowie. Start nowego serialu dziś godzina 15.00 na antenie TVN.
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/j ... 40777.html
xyz
Jordi
VIP Expert
x 2161
x 2079

[TVN] Szkoła

Post autor: Jordi »

Właśnie luknąłem na 1 odcinek i faktycznie... tak szybko zleciało, że na koniec dziwiłem się, że już napisy lecą... Widać długie przygotowania do tego programu, bo mimo tego, że to amatorzy to jakoś tak w miarę się tego nie odczuwa jak np. w każdym wręcz docusoap Polsatu czy często na samym tvn w Ukrytej Prawdzie czy szpitalu....

Nie myślałem, że kiedykolwiek pochwalę docusoap, ale 1 odcinek Szkoły naprawdę mi się spodobał :D
mati
Obserwator

[TVN] Szkoła

Post autor: mati »

No muszę przyznać, że ten serial jest świetny
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
x 3
x 2

[TVN] Szkoła

Post autor: Jacko09 »

W porównania do innego docusoap "Szkoła życia", który był beznadziejny ten jest świetny!. Coś czuje, że to nie bd tylko jeden sezon!!
Pozdrawiam Jacko09
Jordi
VIP Expert
x 2161
x 2079

[TVN] Szkoła

Miszczak wyciągnął wnioski i zaufał Lasoń, która ma już na koncie parę udanych produkcji, a Constantin został tylko z Rewolucjami (jeszcze tylko Nasz Nowy Dom chyba mają) i dobrze, bo jak proponują stacjom coś pokroju WAWA Non-stop, to lepiej żeby zostali przy tych dwóch programach...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

[TVN] Szkoła

Constantin Entertaiment ma jeszcze "Ukrytą prawdę" w TVN-ie oraz "Malanowskiego i partnerów" w Polsacie. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Jordi
VIP Expert
x 2161
x 2079

[TVN] Szkoła

Szkoła jeśli utrzyma poziom z 2 pierwszych odcinków, to szybko powinna przejść na 17, a UP na 15... Mam nadzieję, że osiągnie dobrą widownię mimo średniej godziny emisji...

W ogóle nawet 16:00 by dali... Drzyzgi się oglądać nie da od paru sezonów... a Szkoła jest można nawet powiedzieć takim największym powiewem świeżości od dobrych 3 lat w paśmie popołudniowym tvn....
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
x 2
x 15

[TVN] Szkoła

Post autor: piciu »

Po co? 17 to "Teleexpress": trudne pasmo. Tak jest to idealna pora również dla uczniów, w których ten serial celuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3600
x 1608

[TVN] Szkoła

Chyba, że późno kończą zajęcia i jeszcze wracają do domu, bądź zostają na zajęciach pozalekcyjnych.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Jordi
VIP Expert
x 2161
x 2079

[TVN] Szkoła

@piciu - ja już w gimnazjum kończyłem zajęcia o 15, a nawet 16:15... To nie podstawówka gdzie dzieciaki 8-13 i do domu... Liceum to samo do 16 normalnie są zajęcia w wielu szkołach :D

Niemniej no szykuje się zaskoczenie jesieni.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 50
x 37

[TVN] Szkoła

Post autor: Dijon »

Obejrzałem dzisiaj pierwszy odcinek tej Szkoły i jestem kompletnie zaskoczony. Zwykle nie tykam takich produkcji, ale mówię sobie: "a co tam", zresztą czytam Wasze komentarze. Spodziewałem się kolejnego, sztucznego paradokumentu - i się myliłem. To się da oglądać! Nawet aktorstwo nie jest takie drewniane, niektóre sceny są naprawdę bardzo naturalne i całkiem nieźle zagrane. Oczywiście są pewne mankamenty, czasami historia jest trochę naciągana i reżyserowana na siłę, ale w porównaniu do tego co można zobaczyć w innych programach tego typu to jest to jakaś nowa jakość. Jeszcze zrezygnowałbym z tych indywidualnych stand up-ów poszczególnych bohaterów przed kamerą i ograniczył trochę rolę lektora i będzie nieźle! Ciekawe, jak to będzie się rozwijać dalej.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 142
x 292

[TVN] Szkoła

Post autor: Direct »

Wasze opinie skłoniły mnie do obejrzenia i po zapoznaniu się z materiałem dowodowym na player.pl stwierdzam, że to jest naprawdę dobre, jak na swój gatunek :). Nienachalna reżyseria i praktycznie brak drewna. Ogląda się bez zażenowania, 40 minut minęło nawet nie wiem kiedy. To się nazywa paradokument, a nie ta amatorka od TakoMedia w Polsacie. Trudno przewidzieć, jak szybko scenarzyści wystrzelają się z pomysłów, dwa wątki na odcinek temu nie służą, ale po pierwszym epizodzie jest nieźle.
Pozdrawiam, Direct
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paradokumenty”