[TVN/TVN7] Szkoła

Polskie scripted-docu, docu-crime, itp :)
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
x 21
x 229

[TVN] Szkoła

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Od 5 stycznia "Szkoła" o 20:50! O 15:00 emisja również zostaje - emisja powtórkowa z dnia poprzedniego. Ciekawe, czy na wiosnę też tak zostanie - raczej skłaniałbym się do tego, ale odcinki musiałyby być krótsze, aby premierowego pasma nie przesuwać na 21:50 jak to będzie teraz.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 56
x 190

[TVN] Szkoła

Post autor: matik »

Można też na to inaczej spojrzeć - skrócić "Uwagę" z 20 do 15 minut tak jak trwała wiele lat, tak aby się kończyła o 20:05, zrezygnować z "Doradcy smaku" w tym paśmie a "Na Wspólnej" przenieść z 20:15 (o tej porze będzie w styczniu) na 20:05 serial kończyłby się z limitem reklam pasma 20-21 o 20:45, więc z pierwszej przerwy reklamowej w Szkole trzeba by wręcz zrezygnować, więc zamiast 60 zegarowych minut można wstępnie policzyć 50 minut i pasmo premierowe byłoby o 21:35.
Chyba, że druga opcja jest taka, że zamiast dwóch tematów przewodnich w odcinku będzie jeden, ale rozszerzony, więc wtedy jednocześnie skrócą czas trwania odcinka.
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert
x 38
x 55

[TVN] Szkoła

Post autor: brk »

Dobrze, że przenoszą Szkołę na 20:50, realizacyjnie jest to dobry serial i myślę, że zbierze większą widownię niż Ugotowani.
@matik, wydaje mi się, że lepiej byłoby przenieść "Uwagę" na 19:40 (przy jednoczesnym skróceniu sportu i pogody), o 19:55 dać "Doradcę smaku", o 20:00 Na wspólnej, a "Szkołę" zaczynać o 20:35.
Już 10 rok tutaj.. jak ten czas leci ;D
Msciciel
Obserwator

[TVN] Szkoła

Post autor: Msciciel »

brk pisze:Dobrze, że przenoszą Szkołę na 20:50, realizacyjnie jest to dobry serial i myślę, że zbierze większą widownię niż Ugotowani.
@matik, wydaje mi się, że lepiej byłoby przenieść "Uwagę" na 19:40 (przy jednoczesnym skróceniu sportu i pogody), o 19:55 dać "Doradcę smaku", o 20:00 Na wspólnej, a "Szkołę" zaczynać o 20:35.
Tak tylko podpowiem,że Sport i Pogoda długo nie trwają. Tylko 3/4 tego czasu na Sport i Pogodę,który jest w EPG to reklamy,a tak by się w 15 minut uwinęli o 19:30 Sport,potem jakieś 5 minut reklam, Pogoda, 5 minut reklam i Uwaga.
Ale to tylko takie moje spostrzeżenie na temat Sportu i Pogody o którym już wcześniej chciałem napisać.
Sorry za OT.
tvferdex97
Junior
x 5
x 14

[TVN] Szkoła

Post autor: tvferdex97 »

Fakty, sport, i pogoda trwają łącznie tyle samo czasu (wraz z blokami reklamowymi pomiędzy) co kilka lat temu gdzie były jeszcze wydania popołudniowe i wieczorne.
Co do "Szkoły" to ja sobie nie wyobrażam takiego serialu po 20.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
x 21
x 229

[TVN] Szkoła

Wątpię, aby TVN zmieniał 21:30 na inną porę. Już od jakiś 10 lat to jest stałe pasmo głównych pozycji. Skoro Ugotowanych skrócili to i ze Szkołą tak się pewnie stanie.
tvferdex97
Junior
x 5
x 14

[TVN] Szkoła

Post autor: tvferdex97 »

Czyli zapewne nie będzie już "Ugotowanych" na wiosnę!?
cfcpoland
Poster

[TVN] Szkoła

Post autor: cfcpoland »

Może będzie utrzymana wersja niedzielna.

A co do "Szkoły" to ciekawe posunięcie, na razie będzie trwać godzinę do 21:50. Pewnie wiosną będzie skrócona do 30-40 minut.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 871
x 1020

[TVN] Szkoła

Post autor: N-O-R-O-N »

Ciekawy pomysł z tą "Szkołą" w paśmie wieczornym. To dobry pomysł na zwiększenie oglądalności. Pytanie, czy "Ugotowani" wrócą premierowo do swojej dawnej pory, czyli w niedzielę przed Faktami.
Moim zdaniem, mogliby spróbować z pokazywaniem do ok. 21:40-21:50 wiosną. Pierwotnie myślano, że Szkoła (która miała roboczy tytuł Nauczyciele) zastąpi W11. Więc jest duże prawdopodobieństwo że teraz wskoczy na godzinę 20:50 wiosną moim zdaniem.
#MEDIABEZWYBORU

#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
x 21
x 229

[TVN] Szkoła

Ugotowani mają bardzo dobre wyniki o 14:25. Nie zdziwię się jak wiosną będą kontynuowani w paśmie Szkoły o 15.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 25
x 288

[TVN] Szkoła

Post autor: Kryterium0 »

Rozumiem, że sezon powtórkowy, ale paradokument o problemach nastolatków w ścisłym prime time? Chyba kogoś w TVN pogrzało.
"W11" oraz "Ugotowani" to jednak coś bardziej odpowiedniego na tę porę (choć i z tym można było lekko polemizować)
N-O-R-O-N pisze:Pierwotnie myślano, że Szkoła (która miała roboczy tytuł Nauczyciele) zastąpi W11. Więc jest duże prawdopodobieństwo że teraz wskoczy na godzinę 20:50 wiosną moim zdaniem.
Nie myślano - to nadinterpretacja mediów. Ekipa wcześniej zajmująca się "W11" dostała nowy program i od razu dopisano bajeczkę o tym samym slocie.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
x 194
x 183
Kontakt:

[TVN] Szkoła

Post autor: Ama18 »

Łał, paradokument z krwi i kości w prime time... Ładnych czasów się doczekaliśmy :D (wiem, że wcześniej były "Zdrady" na Polsacie, ale jednak to emisja raz w tygodniu i program nie tak popularny). Źle na tym TVN z pewnością nie wyjdzie.
Msciciel
Obserwator

[TVN] Szkoła

Tylko,że Szkoła jest popularna za swoją "patologię". Większość ludzi ogląda to dla "beki"i ja też, chociaż jest dobrze zrealizowany,ale czasami te historie to normalnie nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 871
x 1020

[TVN] Szkoła

Post autor: N-O-R-O-N »

Msciciel pisze:Tylko,że Szkoła jest popularna za swoją "patologię". Większość ludzi ogląda to dla "beki"i ja też,
Większą patologią jest "Kto poślubi mojego syna?" niż "Szkoła". Nie wiem czy ludzie oglądają to dla beki, ale prawda jest taka, że "Szkoła" wyróżnia się na tle innych paradokumentów, chociaż nie jest to gatunek który chętnie oglądam. Ja bym się nie zdziwił, gdyby dali to na pasmo prime-time.
#MEDIABEZWYBORU

#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Msciciel
Obserwator

[TVN] Szkoła

Nie mówię,że jest zły bo jest jednym z lepszych paradokumentów,ale tylko powiedziałem,że większość ludzi ogląda to dla "beki".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paradokumenty”