[TVN/TVN7] Wesołowska i mediatorzy

Polskie scripted-docu, docu-crime, itp :)
Awatar użytkownika
kamico7
Junior
Posty: 964
Rejestracja: 31 gru 2012, 14:23
x 1

[TVN | TVN7] Wesołowska i mediatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamico7 »

No tak zapomniałem o TTV. Dla mnie to jest zbyt specjalistyczny serial jak na główną antenę. Myślę że po ulepszeniach w scenariuszu serial powinien zmienić antenę. To tak samo jakby "Komornicy" albo "Kossakowski" mieliby być nadawani na TVN. Zbyt specficzne programy na antenę która już nie wygląda jak kiedyś.Na głównej antenie powinny być programy lżejsze w odbiorze. Program Wesołowskiej straszny nie jest ale nie ma perspektyw dla niego na dużym TVN-ie. Mam nadzieje że nie będzie do Trzech razy sztuka w wydaniu Miszczaka(Ugotowani,Wesołowska, Nowy program) tylko jednak powrócą do W11
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[TVN | TVN7] Wesołowska i mediatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Serial znika z anteny TVN i zostaje przeniesiony do TVN 7 na godzinę 16:00. Emisja od poniedziałku do piątku.
od 21/09/2015 poniedziałki i wtorki
20:50 Ten moment (dodatkowa pozycja programu)
Anulowano: Wesołowska i mediatorzy
http://www.tvn7.pl/wiadomosci,1699,n/28 ... 79664.html
Tradycjonalista

[TVN | TVN7] Wesołowska i mediatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

"Wesołowska i mediatorzy" od 28 września codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 w TVN 7 HD.
http://www.tvn7.pl/wiadomosci,1699,n/28 ... 79664.html
Awatar użytkownika
PioPat
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 13 lip 2015, 11:52

[TVN | TVN7] Wesołowska i mediatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PioPat »

No niestety, (albo i stety) musiało się to tak skończyć. Zbyt ciężki serial jak na wieczór.

Ciekaw jestem, co to za serial ,,Ten moment'', który zastąpi Wesołowską. Na Telemagazynie podpisany jest jako fabularno-dokumentalny.
piotrekzgr
Junior
Posty: 1265
Rejestracja: 08 paź 2013, 21:07
x 1

[TVN | TVN7] Wesołowska i mediatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrekzgr »

Paradokument kolejny...tu masz opis:
Każdemu przytrafił się kiedyś ten moment. Może to być koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba, która zagraża życiu, zwolnienie z pracy czy zdrada przyjaciela. Powody są różne, jednak zawsze chodzi o całkowitą zmianę dotychczasowej sytuacji życiowej. Serial "Ten moment" opowiada o ludziach, których los na zawsze odmieniła jedna chwila. Kamera towarzyszy bohaterom, połączonym tym samym biegiem wydarzeń, mimo że wcześniej nawet się nie znali. Producenci skoncentrują się zwłaszcza na momencie przemiany. Każdy odcinek to odrębna, fascynująca i bardzo emocjonalna historia. W odróżnieniu od innych seriali tego typu, zastosowano w nim wizualizację jednoczesności akcji, ograniczając komentarz do minimum.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior
Posty: 964
Rejestracja: 31 gru 2012, 14:23
x 1

[TVN | TVN7] Wesołowska i mediatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamico7 »

No to było do przewidzenia choć myślałem że TVN postawi jednak na W11 ale widzę że na upartego brnie w to.Czyli jednak będzie do trzech razy sztuka.Czyżby Pan Miszczak się z kimś założył w TVN że wypromuje w tym paśmie nowy hit i nie będzie musiał sięgać po powtórki W11
piotrekzgr
Junior
Posty: 1265
Rejestracja: 08 paź 2013, 21:07
x 1

[TVN | TVN7] Wesołowska i mediatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrekzgr »

Moim zdaniem p.Miszczak to już na emeryturę powinien pójść, bo coś jego pomysły ostatnio się nie sprawdzają.
tvferdex97
Poster
Posty: 1531
Rejestracja: 14 maja 2014, 6:59
x 312
x 25

[TVN | TVN7] Wesołowska i mediatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvferdex97 »

Jeśli już jesteśmy przy tym W11 to ja nie chce jego powrotu i nie tylko dlatego że ja nienawidziłem tego serialu, ale również z powodu monotonności jaka była w ostatnich latach. I zastanawiam się co tak nagle wyskoczyli z nową "zastępczą" propozycją, bo tamta się nie sprawdziła?
Tradycjonalista

[TVN | TVN7] Wesołowska i mediatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

A ja jestem za powrotem "W11". Jeśli chodzi o przeniesienie emisji "Wesołowska i mediatorzy" na godz. 16:00, uważam to za słuszną decyzję. Popołudnie to właściwa pora dla seriali o tematyce kryminalnej i paradokumentalnej.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN | TVN7] Wesołowska i mediatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

W TVN7 serial będzie emitowany od razu po 2 odcinki - o 16 i 16:30 - emisja od 8 odcinka. Serial ma szansę się nieźle przyjąć w Siódemce - o 15 lecą powtórki Wesołowskiej, które mają całkiem niezłe udziały. Mogą pociągnąć nowy serial.
Johnny
Obserwator
Posty: 408
Rejestracja: 05 lut 2010, 22:36

[TVN | TVN7] Wesołowska i mediatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johnny »

Ciekawe czy jak się sprawdzi to będą kolejne odcinki w tym kanale i będą mieli swoje paradokumenty jak TV4 czy też chcą jak najszybciej wszystko wyemitować i zapomnieć. Bo skoro 10 odcinków w tygodniu to do końca października serial się skończy.
Jak długi byłby nos TVNu gdyby TVN był pinokiem?
Johnny
Obserwator
Posty: 408
Rejestracja: 05 lut 2010, 22:36

[TVN | TVN7] Wesołowska i mediatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johnny »

Premierowe odcinki zostały zawieszone w TVN 7 do końca tego tygodnia i będą powtórki. Od przyszłego tygodnia emisja premier zostanie wznowiona i dalej będzie 10 premier tygodniowo jak było.
Jak długi byłby nos TVNu gdyby TVN był pinokiem?
mati
Obserwator
Posty: 395
Rejestracja: 30 sty 2010, 10:44

[TVN | TVN7] Wesołowska i mediatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mati »

Co oni wyprawiają z tym serialem to ja już nie mam pojęcia
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TVN | TVN7] Wesołowska i mediatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Johnny pisze:Premierowe odcinki zostały zawieszone w TVN 7 do końca tego tygodnia i będą powtórki. Od przyszłego tygodnia emisja premier zostanie wznowiona i dalej będzie 10 premier tygodniowo jak było.
Ale tylko na tydzień wrócą premierowe odcinki. TVN7 zakończy emisję serialu na 30 odcinku, po czym rozpocznie emisje serialu Chuck.
Johnny
Obserwator
Posty: 408
Rejestracja: 05 lut 2010, 22:36

[TVN | TVN7] Wesołowska i mediatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johnny »

A czy kolejne tak jak jest w programach tv 56 będą później np. wiosną czy tyle było planowane nakręcić ale w związku z tym, że serial spadł to pozostałe nie zostały jeszcze nakręcone i tylko te co już zdążyli nakręcić wyemitują a pozostałe 26 nie powstało?
Jak długi byłby nos TVNu gdyby TVN był pinokiem?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paradokumenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości