[TVN/TVN7] Ten moment

Polskie scripted-docu, docu-crime, itp :)
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TVN/TVN7] Ten moment

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Od 21.09.2015 w TVN w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 nadawany będzie serial paradokumentalny "Ten moment".
Opis serialu w linku poniżej:
http://tvnfakty.pl/wesolowska-przechodzi-do-tvn7
piotrekzgr
Junior
Posty: 1265
Rejestracja: 08 paź 2013, 21:07
x 1

[TVN] Ten moment

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrekzgr »

Życzę jak największej klapy :/ Kolejna parabzdura, no ile można? :/ Lepiej daliby powtórkę W-11 :/ Mogliby też wyemitowac Polską wersje śmierci na 1000 sposobów z TVN Style, to się fajnie ogląda :D
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

[TVN] Ten moment

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Ten moment... kiedy dowiaduję się że kolejny paradokumentalny kicz musi, ale to musi być w ramówce wieczornej. :mad: Nie lubię się złościć, oszczędzę sobie nerwów, no i powiem oczywiście: będę omijał szerokim łukiem. Podążamy tylko tropem Polsatu, dajemy parabzdurę wieczorami, i liczymy na duży wynik... liczę na takie same niskie wyniki, jak przy Mediatorach.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
PioPat
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 13 lip 2015, 11:52

[TVN] Ten moment

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PioPat »

Paradokument zastępować kolejnym paradokumentem? Gratuluję..
Awatar użytkownika
kamico7
Junior
Posty: 964
Rejestracja: 31 gru 2012, 14:23
x 1

[TVN] Ten moment

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamico7 »

Ciekawe skąd go wytrzasnęli :D kręcą go na szybo czy mieli już go wcześniej przygotowany ale go odrzucili albo był jedna z nowości na sezon zimowy
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Ten moment

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Miszczak totalnie oszalał. Już prędzej dałbym Singielkę tam...

Myślę, że on "odpuścił" już pn-wt. Milion mu wystarczy... Zero pomysłu na ten slot ma...
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[TVN] Ten moment

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Trochę nie rozumiem po co wstawiać paradokument w miejsce innego paradokumentu, obawiam się że "Ten Moment" będzie miał jeszcze niższe wyniki od Wesołowskiej w wersji 2.0 :lol:
Tradycjonalista

[TVN] Ten moment

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Ja serialu "Ten moment" z góry nie skreślam. Tylko pora jest beznadziejna. W czasie kiedy większość ogląda już filmy albo transmisje sportowe na żywo?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Ten moment

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

N-O-R-O-N pisze:Ten moment... kiedy dowiaduję się że kolejny paradokumentalny kicz musi, ale to musi być w ramówce wieczornej. :mad: Nie lubię się złościć, oszczędzę sobie nerwów, no i powiem oczywiście: będę omijał szerokim łukiem. Podążamy tylko tropem Polsatu, dajemy parabzdurę wieczorami, i liczymy na duży wynik... liczę na takie same niskie wyniki, jak przy Mediatorach.
Jordi pisze:Miszczak totalnie oszalał. Już prędzej dałbym Singielkę tam...

Myślę, że on "odpuścił" już pn-wt. Milion mu wystarczy... Zero pomysłu na ten slot ma...
I pomyśleć, że jeszcze pięć lat temu TVN starał się chociaż wyprzedzać trendy. A teraz - byle szybko, byle było, byle jak? Nawet nie wiem co mam powiedzieć, poza tym, że nie zdziwi mnie pierwsza od wielu lat przegrana jesień TVN-u z Polsatem.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN] Ten moment

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Jak już uparli się na docu soap to już mogli wstawić w to pasmo skróconą "Ukrytą prawdę", przynajmniej w day - time byłby mniejszy (para)śmietnik, a i ramówka od wejścia "Singielki" nie musiałaby przejść takiej rewolucji.
kamico7 pisze:Ciekawe skąd go wytrzasnęli :D kręcą go na szybo czy mieli już go wcześniej przygotowany ale go odrzucili albo był jedna z nowości na sezon zimowy
Raczej tak szybko to jednak się nie kręci, więc obstawiam, że miała to być "niespodzianka" na zimę bądź wiosnę, ale awaryjnie serial wyląduje już teraz.

Opis tego serialu nasuwa mi skojarzenia z "Dniem który zmienił moje życie" Polsatu.
Johnny
Obserwator
Posty: 408
Rejestracja: 05 lut 2010, 22:36

[TVN] Ten moment

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johnny »

Już się wyjaśniło skąd TVN wytrzasnął nagle ten paradokument. Miał wypełnić lukę przed Singielką i zastąpić Ukrytą prawdę.
http://[link zakazany]/artykul/ko ... ten-moment
N-O-R-O-N pisze:liczę na takie same niskie wyniki, jak przy Mediatorach.
I co wtedy? Po 3 tygodniach będzie znowu nowy paradokument?
Jak długi byłby nos TVNu gdyby TVN był pinokiem?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Ten moment

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dlatego powinno być coś innego na to pasmo. Pomysłów nie brakuje.

Jeśli mam być szczery, to nawet w najgorszych scenariuszach nie przewidywałem, że jesień dla TVN-u zacznie się aż tak źle.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

[TVN] Ten moment

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Trzeba przyznać, że, jak już ktoś wspominał, obecna ramówka TVNu to klapa z klapą.Do tej pory rezygnowanie z produkcji po kilku tygodniach było domeną Pulsu, a TVNowi zdarzyło się tylko raz przy 'Wszyscy kochają Romana'. Znacząco spadła oglądalność 'Kto poślubi mojego syna', podobnie jak i 'Żon Hollywood'. No i do tego wszystkiego 'Aż po sufit'...

Jak widać, twórcy ramówki poczuli się zbyt pewni siebie, sądząc, że mogą sobie pozwolić na bardzo ryzykowane kroki - vide 'Ugotowani' czy paradokument w ścisłym prime-time i to jeszcze kilka razy w tygodniu. Oby te porażki dały do myślenia decydentom, bo poziom produkcji, jakie oferuje obecnie TVN jest po prostu straszny. A to stacja, która kiedyś dała nam 'Agenta', 'Big Brothera', 'Milionerów', 'Wyprawę Robinson' - stacja, która wyznaczała trendy i jakość rynku.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN] Ten moment

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Jak widać na razie nie wyciągają jeszcze żadnych wniosków skoro za Wesołowską ładują kolejny paradokument, no chyba, że Miszczak postawił sobie za punkt "honoru" żeby w sezonie w prime - time leciała koniecznie pozycja premierowa (nieważne co by to było), niż powtórki np. wielokrotnie wspominanego tutaj W11, który byłby mimo to pewniejszą audycją.
Awatar użytkownika
kamico7
Junior
Posty: 964
Rejestracja: 31 gru 2012, 14:23
x 1

[TVN] Ten moment

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamico7 »

Abstrahując już od tych decyzji Miszczaka to wydaje mi się że ten nowy serial jakoś lepiej się zapowiada niż "Wesołowska". Na pewno obejrzę pierwszy odcinek z ciekawości tak jak to zrobiłem z WiM. Sukcesu nie wróżę ale pierwsze wrażenie jest lepsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paradokumenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości