Strona 1 z 5

[TVN] Ten moment

: 17 wrz 2015, 17:53
autor: matik
Od 21.09.2015 w TVN w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 nadawany będzie serial paradokumentalny "Ten moment".
Opis serialu w linku poniżej:
http://tvnfakty.pl/wesolowska-przechodzi-do-tvn7

[TVN] Ten moment

: 17 wrz 2015, 18:02
autor: piotrekzgr
Życzę jak największej klapy :/ Kolejna parabzdura, no ile można? :/ Lepiej daliby powtórkę W-11 :/ Mogliby też wyemitowac Polską wersje śmierci na 1000 sposobów z TVN Style, to się fajnie ogląda :D

[TVN] Ten moment

: 17 wrz 2015, 18:08
autor: N-O-R-O-N
Ten moment... kiedy dowiaduję się że kolejny paradokumentalny kicz musi, ale to musi być w ramówce wieczornej. :mad: Nie lubię się złościć, oszczędzę sobie nerwów, no i powiem oczywiście: będę omijał szerokim łukiem. Podążamy tylko tropem Polsatu, dajemy parabzdurę wieczorami, i liczymy na duży wynik... liczę na takie same niskie wyniki, jak przy Mediatorach.

[TVN] Ten moment

: 17 wrz 2015, 18:09
autor: PioPat
Paradokument zastępować kolejnym paradokumentem? Gratuluję..

[TVN] Ten moment

: 17 wrz 2015, 18:13
autor: kamico7
Ciekawe skąd go wytrzasnęli :D kręcą go na szybo czy mieli już go wcześniej przygotowany ale go odrzucili albo był jedna z nowości na sezon zimowy

[TVN] Ten moment

: 17 wrz 2015, 19:02
autor: Jordi
Miszczak totalnie oszalał. Już prędzej dałbym Singielkę tam...

Myślę, że on "odpuścił" już pn-wt. Milion mu wystarczy... Zero pomysłu na ten slot ma...

[TVN] Ten moment

: 17 wrz 2015, 19:23
autor: pulkownik
Trochę nie rozumiem po co wstawiać paradokument w miejsce innego paradokumentu, obawiam się że "Ten Moment" będzie miał jeszcze niższe wyniki od Wesołowskiej w wersji 2.0 :lol:

[TVN] Ten moment

: 17 wrz 2015, 19:37
autor: Tradycjonalista
Ja serialu "Ten moment" z góry nie skreślam. Tylko pora jest beznadziejna. W czasie kiedy większość ogląda już filmy albo transmisje sportowe na żywo?

[TVN] Ten moment

: 17 wrz 2015, 19:54
autor: Trzeciak
N-O-R-O-N pisze:Ten moment... kiedy dowiaduję się że kolejny paradokumentalny kicz musi, ale to musi być w ramówce wieczornej. :mad: Nie lubię się złościć, oszczędzę sobie nerwów, no i powiem oczywiście: będę omijał szerokim łukiem. Podążamy tylko tropem Polsatu, dajemy parabzdurę wieczorami, i liczymy na duży wynik... liczę na takie same niskie wyniki, jak przy Mediatorach.
Jordi pisze:Miszczak totalnie oszalał. Już prędzej dałbym Singielkę tam...

Myślę, że on "odpuścił" już pn-wt. Milion mu wystarczy... Zero pomysłu na ten slot ma...
I pomyśleć, że jeszcze pięć lat temu TVN starał się chociaż wyprzedzać trendy. A teraz - byle szybko, byle było, byle jak? Nawet nie wiem co mam powiedzieć, poza tym, że nie zdziwi mnie pierwsza od wielu lat przegrana jesień TVN-u z Polsatem.

[TVN] Ten moment

: 17 wrz 2015, 19:59
autor: Medyk24
Jak już uparli się na docu soap to już mogli wstawić w to pasmo skróconą "Ukrytą prawdę", przynajmniej w day - time byłby mniejszy (para)śmietnik, a i ramówka od wejścia "Singielki" nie musiałaby przejść takiej rewolucji.
kamico7 pisze:Ciekawe skąd go wytrzasnęli :D kręcą go na szybo czy mieli już go wcześniej przygotowany ale go odrzucili albo był jedna z nowości na sezon zimowy
Raczej tak szybko to jednak się nie kręci, więc obstawiam, że miała to być "niespodzianka" na zimę bądź wiosnę, ale awaryjnie serial wyląduje już teraz.

Opis tego serialu nasuwa mi skojarzenia z "Dniem który zmienił moje życie" Polsatu.

[TVN] Ten moment

: 18 wrz 2015, 0:55
autor: Johnny
Już się wyjaśniło skąd TVN wytrzasnął nagle ten paradokument. Miał wypełnić lukę przed Singielką i zastąpić Ukrytą prawdę.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ko ... ten-moment
N-O-R-O-N pisze:liczę na takie same niskie wyniki, jak przy Mediatorach.
I co wtedy? Po 3 tygodniach będzie znowu nowy paradokument?

[TVN] Ten moment

: 18 wrz 2015, 1:22
autor: Trzeciak
Dlatego powinno być coś innego na to pasmo. Pomysłów nie brakuje.

Jeśli mam być szczery, to nawet w najgorszych scenariuszach nie przewidywałem, że jesień dla TVN-u zacznie się aż tak źle.

[TVN] Ten moment

: 18 wrz 2015, 9:31
autor: Dominik
Trzeba przyznać, że, jak już ktoś wspominał, obecna ramówka TVNu to klapa z klapą.Do tej pory rezygnowanie z produkcji po kilku tygodniach było domeną Pulsu, a TVNowi zdarzyło się tylko raz przy 'Wszyscy kochają Romana'. Znacząco spadła oglądalność 'Kto poślubi mojego syna', podobnie jak i 'Żon Hollywood'. No i do tego wszystkiego 'Aż po sufit'...

Jak widać, twórcy ramówki poczuli się zbyt pewni siebie, sądząc, że mogą sobie pozwolić na bardzo ryzykowane kroki - vide 'Ugotowani' czy paradokument w ścisłym prime-time i to jeszcze kilka razy w tygodniu. Oby te porażki dały do myślenia decydentom, bo poziom produkcji, jakie oferuje obecnie TVN jest po prostu straszny. A to stacja, która kiedyś dała nam 'Agenta', 'Big Brothera', 'Milionerów', 'Wyprawę Robinson' - stacja, która wyznaczała trendy i jakość rynku.

[TVN] Ten moment

: 18 wrz 2015, 10:16
autor: Medyk24
Jak widać na razie nie wyciągają jeszcze żadnych wniosków skoro za Wesołowską ładują kolejny paradokument, no chyba, że Miszczak postawił sobie za punkt "honoru" żeby w sezonie w prime - time leciała koniecznie pozycja premierowa (nieważne co by to było), niż powtórki np. wielokrotnie wspominanego tutaj W11, który byłby mimo to pewniejszą audycją.

[TVN] Ten moment

: 18 wrz 2015, 14:47
autor: kamico7
Abstrahując już od tych decyzji Miszczaka to wydaje mi się że ten nowy serial jakoś lepiej się zapowiada niż "Wesołowska". Na pewno obejrzę pierwszy odcinek z ciekawości tak jak to zrobiłem z WiM. Sukcesu nie wróżę ale pierwsze wrażenie jest lepsze.