Strona 1 z 1

[Fokus TV] Redakcja

: 22 lut 2016, 17:26
autor: Dominik
Całkiem ciekawa informacja: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/fo ... -sledczych

Paradokument o dziennikarzach - tego jeszcze nie było. Endemol jako producent też gwarantuje minimalny poziom, a już na pewno lepszy niż Tako Media. Fokus wprowadza nowość zupełnie po cichu, bo chyba wcześniej nigdzie o tym serialu nie wspominano. Myślę, że jest potencjał, zobaczymy, jak wyjdzie w praniu.

[Fokus TV] Redakcja

: 10 mar 2016, 1:23
autor: Dijon

[Fokus TV] Redakcja

: 11 mar 2016, 17:05
autor: Dijon
Pierwszy odcinek tego paradokumentu Fokus TV udostępnił na swoim kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=g8kBFzHF8ic

Aktorstwo nawet tak nie razi jak w innych paradokumentach emitowanych w TVN czy Polsacie, a ten "serial" przypomina mi TVN-owskich Detektywów albo W11. Poza tym ta produkcja będzie mieć ciągłą fabułę.

[Fokus TV] Redakcja

: 14 mar 2016, 11:06
autor: Dominik
Puls trąbił o tym, jaki to świetny serial medyczny szykuje, w dodatku oparty na "hitowym" formacie, a wyszła z tego słabiutka, wtórna produkcja w dodatku kiepsko zrealizowana i zagrana. Tymczasem Fokus TV bez wcześniejszych zapowiedzi wprowadza do ramówki program, który pokazuje, że słowo paradokument nie musi wykluczać jakości. "Redakcja" to program bardzo dobry (jak na paradokument) pod względem technicznym, aktorsko nie razi, a fabuła wciąga. Jak widać producent ma jednak kluczową rolę dla jakości produkcji. Endemol to nie Tako Media i widać to w praktycznie każdym ujęciu.

[Fokus TV] Redakcja

: 29 lis 2018, 5:24
autor: ManiakTV
Redakcja i Redakcja - Dział Śledczy to jest chyba to samo? Bo na Fokusie leci "Redakcja", a na NowejTV leci "Redakcja - Dział Śledczy*