Skoki narciarskie w TVN

Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Skoki narciarskie w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Niemcy dalej skaczą 🙂
rm167
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 28 lis 2021, 21:03
x 2

Skoki narciarskie w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rm167 »

Jakość w DVB-T jest ok?
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Skoki narciarskie w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Jutro jak i przez cały weekend skoki nie w TVN lecz w TVP1. Tak dla przypomnienia żeby nikt nie był zaskoczony :)

Jako ciekawostkę podam fakt, że kiedyś skoki były nawet w telewizji TVS - wprawdzie nie Puchar Świata lecz Kontynentalny, ale liczy się. Czyli jednak dobrze mi się obiło o uszy, że TVS kiedyś transmitował - początkowo traktowałem to jako medialną legendę, ale dziś ktoś wrzucił fragment i ostatecznie się potwierdziło. Było to w roku 2010 jak jeszcze Adam Małysz skakał.

tvs.JPG
tvs.JPG (34.95 KiB) Przejrzano 3554 razy
Verdline
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 18 cze 2021, 12:57
x 61
x 48

Skoki narciarskie w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Verdline »

Jeśli chodzi o moją ocenę skoków w TVN to w porównaniu z TVP wyglądają dosyć biednie. Brak wywiadów że skoczkami, z ekspertami m.in. Tajnerem, zamiast tego mamy co chwila długie bloki reklamowe. Prowadzący również bez polotu i jakiegoś zaangażowania. Widać na pierwszy rzut oka, że TVN nie ma, aż takiego doświadczenia w realizacji wydarzeń sportowych i sporo będą musieli się nauczyć.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

Skoki narciarskie w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

@Verdline Możesz wyjaśnić, co według ciebie oznacza "co chwilę"? Masz na myśli jedną, 30-sekundową reklamę pokazywaną w trakcie przedstawiania wyników? Poza tym tej stacji nikt nie płaci 2 miliardów rocznie ani abonamentu RTV, więc z czegoś musi się utrzymać.
rm167
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 28 lis 2021, 21:03
x 2

Skoki narciarskie w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rm167 »

Trochę szkoda, że transmisje w TVN mają osobne studio. Powinni bardziej wykorzystać doświadczenie Eurosportu.
Najlepsze aktualności ze świata futbolu https://pilkarskiswiat.com/typy-bukmacherskie
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Skoki narciarskie w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Przecież w skokach chodzi przede wszystkim o skoki - nie rozumiem skąd tak duże skupienie uwagi Miszczaka na kwestii studia. Zapowiadał cuda a wyszło tak jak przypuszczałem - dwoje prowadzących i dwoje gości rozmawiają ze sobą. Całość przerywana wywiadami - wszystko w 95% takie samo jak w TVP i dobrze, bo co więcej trzeba? Teleportacji, czarów, magii? Bez przesady.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Skoki narciarskie w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Co na to Babiarz?

Xdddd
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Skoki narciarskie w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Sebastian Szczęsny komentuje swoje rozstanie z TVP po 17 latach i przejście do TVN.
https://[link zakazany]/artykul/s ... zedl-z-tvp
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Skoki narciarskie w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Dziś TVN zaliczył dość sporą wpadkę. Podczas serii finałowej komentarz dość znacząco rozjechał się z obrazem. Myślałem, że to tylko Player mi zaszwankował a okazało się, że to wszystko szło nie tylko wszystkim do Playera ale też i na antenę. Przykład: skoczek już wylądował a komentatorzy dopiero komentowali jak siadał na belce. Podejrzewam, że ktoś tam grzebał przy przewijaniu transmisji, bo wiadomo reklamy trzeba puścić a potem ciężko wszystko wyregulować jak trzeba.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Skoki narciarskie w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@bustram Przewinęli reklamy, których jeszcze nie było... A nie, cofnęli żeby obejrzeć jeszcze raz, bo coś fajnego było :D
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Skoki narciarskie w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@Karol nie wiem co zrobili ale wyszło nieprofesjonalnie. Skoczek macha do kamery już po swoim skoku a komentator mówi o tym, ze zasiadł na belce i ruszył z rozbiegu - amatorka... A wyświetlenie skoczków z TOP10 (grafika ekranowa) już całkiem się rozjechało, bo w czasie prezentacji skoczków z miejsc 3, 2, 1 komentatorzy dopiero zaczynali mówić o tym z miejsca 10.
Verdline
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 18 cze 2021, 12:57
x 61
x 48

Skoki narciarskie w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Verdline »

Niby TVN taki potentat medialny, a pokazali taką amatorkę. Wstyd! :redface:
felek07
Użytkownik
Posty: 88
Rejestracja: 21 sie 2021, 16:34
x 118
x 25

Skoki narciarskie w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: felek07 »

Verdline pisze: 19 gru 2021, 9:57 Niby TVN taki potentat medialny, a pokazali taką amatorkę. Wstyd! :redface:
A to "potentantom medialnym" nie zdarzają się wpadki? Jak widać zdarzają. Grunt, żeby to się nie powtórzyło.
m1992
Junior
Posty: 1046
Rejestracja: 12 cze 2018, 20:54
x 22
x 198

Skoki narciarskie w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: m1992 »

Co ciekawe, w Eurosporcie dźwięk chyba był normalnie. W każdym razie ja oglądałem w Playerze wersję bez reklam i nie było przesunięcia.
W płatnych pakietach jest OK, a jak ktoś ogląda za darmo to miał przesunięcie. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości