Olimpiada w TVP

Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

Olimpiada w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Zanana jest już ramówka do 17 sierpnia.

Jakoże niema podziału co pokażą dane stacje wklejam tylko transmisje opisane.

11.08 (poniedziałek)
13:55 Pekin 2008 - Siatkówka kobiet: Chiny - Polska - TVP1 (do 17:00)
12.08 (wtorek)
05:45 Pekin 2008 - Siatkówka mężczyzn: Egipt - Polska - TVP2 (do 9:30)
09:35 Pekin 2008 - Piłka ręczna mężczyzn: Hiszpania - Polska (do 12:20)
13.08 (środa)
15:55 Pekin 2008 - Siatkówka kobiet: Polska - Japonia - TVP1 (do 17:30)
14.08 (czwartek)
04:40 Pekin 2008 - Piłka ręczna mężczyzn: Polska - Brazylia - TVP1 (do 6:30)
08:25 Pekin 2008 - Siatkówka mężczyzn: Polska - Serbia - TVP2 (do 12:20)
15.08 (piątek)
06:25 Pekin 2008 - Siatkówka kobiet: Wenezuela - Polska - TVP2 (do 10:15)
16.08 (sobota)
13:55 Pekin 2008 - Siatkówka mężczyzn: Brazylia - Polska - TVP1 (do 17:00)
17.08 (niedziela)
06:25 Pekin 2008 - Siatkówka kobiet: Polska - USA - TVP2 (do 12:20)
kardinho
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 03 lip 2008, 17:20
Kontakt:

Olimpiada w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kardinho »

ŚRODA 06.08.2008 TVP HD
10:50 Program dnia
10:55 Pekin 2008 HD - Piłka nożna kobiet: Niemcy - Brazylia; STEREO
12:45 TVP HD poleca
13:35 TVP HD poleca
13:40 Pekin 2008 HD - Piłka nożna kobiet: Chiny - Szwecja; STEREO
15:30 TVP HD poleca
15:35 Pekin 2008 HD - Piłka nożna kobiet: Argentyna - Kanada; STEREO
17:20 TVP HD poleca
17:25 Pekin 2008 HD - Piłka nożna kobiet: Korea Płn. - Nigeria; STEREO
19:10 Zakończenie dnia

CZWARTEK 07.08.2008 TVP HD

10:50 Program dnia
10:55 Pekin 2008 HD - Piłka nożna mężczyzn: Japonia - USA; STEREO
12:45 TVP HD poleca
13:35 TVP HD poleca
13:40 Pekin 2008 HD - Piłka nożna mężczyzn: Holandia - Nigeria; STEREO
15:30 TVP HD poleca
15:35 Pekin 2008 HD - Piłka nożna mężczyzn: Honduras - Włochy; STEREO
17:20 TVP HD poleca
17:25 Pekin 2008 HD - Piłka nożna mężczyzn: Korea Płd. - Kamerun; STEREO
19:10 Zakończenie dnia

Piątek 08.08.2008 TVP HD
09:40 Program dnia; STEREO
09:45 Pekin 2008 HD - Piłka nożna kobiet: Chiny - Szwecja; STEREO
11:30 TVP HD poleca
11:35 Pekin 2008 HD - Piłka nożna kobiet: Niemcy - Brazylia; STEREO
13:20 TVP HD poleca
13:25 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
14:00 Pekin 2008 HD - Ceremonia otwarcia; STEREO
17:35 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
17:50 Pekin 2008 HD - Piłka nożna mężczyzn: Holandia - Nigeria; STEREO
19:35 TVP HD poleca
19:40 Pekin 2008 HD - Piłka nożna mężczyzn: Korea Płd. - Kamerun; STEREO
21:25 Zakończenie dnia

SOBOTA 09.08.2008 TVP HD
04:25 Program dnia
04:30 Pekin 2008 HD - Strzelectwo: karabin pneumatyczny kobiet; STEREO
04:55 Pekin 2008 HD - Kolarstwo szosowe: wyścig ze startu wspólnego mężczyzn; STEREO
06:00 Pekin 2008 HD - Gimnastyka sportowa mężczyzn (eliminacje); STEREO
08:05 Pekin 2008 HD - Kolarstwo szosowe: wyścig ze startu wspólnego mężczyzn; STEREO
11:15 Pekin 2008 HD - Jezdziectwo - WKKW: ujeżdżenie; STEREO
12:25 Pekin 2008 HD - Pływanie (eliminacje); STEREO
15:30 TVP HD poleca
15:35 Pekin 2008 HD - Strzelectwo: pistolet pneumatyczny mężczyzn; STEREO
16:00 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
16:10 Pekin 2008 HD - Koszykówka kobiet: Rosja - Łotwa (eliminacje); STEREO
18:00 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
18:10 Pekin 2008 HD - Piłka ręczna kobiet: Francja - Angola (eliminacje); STEREO
19:50 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
20:00 Transmisja dnia - Pekin 2008 HD - Kolarstwo szosowe: wyścig ze startu wspólnego mężczyzn; STEREO
22:00 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
22:05 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 10.08.2008 TVP HD
03:50 Program dnia
03:55 Pekin 2008 HD - Pływanie (półfinały i finały); STEREO
05:45 TVP HD poleca
05:50 Pekin 2008 HD - Siatkówka mężczyzn: Włochy - Japonia (eliminacje); STEREO
07:50 TVP HD poleca
07:55 Pekin 2008 HD - Kolarstwo szosowe: wyścig indywidualny kobiet (początek wyścigu); STEREO
08:50 Pekin 2008 HD - Wioślarstwo (eliminacje); STEREO
11:20 Pekin 2008 HD - Kolarstwo szosowe: wyścig indywidualny kobiet (koniec wyścigu); STEREO
11:40 Pekin 2008 HD - Strzelectwo: pistolet pneumatyczny mężczyzn; STEREO
12:00 Pekin 2008 HD - Judo (52kg. kobiet i 66 kg. mężczyzn); STEREO
13:30 Pekin 2008 HD - Pływanie (eliminacje); STEREO
15:20 TVP HD poleca
15:25 Pekin 2008 HD - Strzelectwo: pistolet pneumatyczny mężczyzn; STEREO
15:45 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
15:55 Pekin 2008 HD - Siatkówka mężczyzn: Polska - Niemcy (eliminacje); STEREO
17:30 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
18:00 Pekin 2008 HD - Koszykówka mężczyzn: USA - Chiny (eliminacje); STEREO
19:45 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
20:00 Transmisja dnia - Pekin 2008 HD - Pływanie (półfinały i finały); STEREO
21:30 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
21:45 Zakończenie dnia
kardinho
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 03 lip 2008, 17:20
Kontakt:

Olimpiada w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kardinho »

PONIEDZIAŁEK 11.08.2008 TVP HD
03:50 Program dnia
03:55 Pekin 2008 HD - Pływanie (półfinały i finały) (Pływanie (półfinały i finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
06:00 TVP HD poleca
06:05 Pekin 2008 HD - Strzelectwo: pistolet pneumatyczny mężczyzn (Strzelectwo: pistolet pneumatyczny mężczyzn) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
06:25 Pekin 2008 HD - Siatkówka kobiet: USA - Kuba (eliminacje) (Siatkówka kobiet: USA - Kuba (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
08:00 TVP HD poleca
08:05 Pekin 2008 HD - Jezdziectwo - WKKW cross (Jezdziectwo - WKKW cross) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
08:55 Pekin 2008 HD - Kajakarstwo górskie (eliminacje) (Kajakarstwo górskie (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
12:45 Pekin 2008 HD - Pływanie (eliminacje) (Pływanie (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
14:10 TVP HD poleca
14:15 Pekin 2008 HD - Boks (57/60 - eliminacje) (Boks (57/60 - eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
16:00 TVP HD poleca
16:05 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
16:15 Pekin 2008 HD - Skoki do wody: skoki synchroniczne mężczyzn (wieża 10m) (Skoki do wody: skoki synchroniczne mężczyzn (wieża 10m)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
17:00 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
17:05 Pekin 2008 HD - Siatkówka kobiet: USA - Kuba (eliminacje) (Siatkówka kobiet: USA - Kuba (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
18:35 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
18:40 Pekin 2008 HD - Hokej na trawie mężczyzn: Holandia - RPA (Hokej na trawie mężczyzn: Holandia - RPA) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
19:55 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
20:00 Transmisja dnia - Pekin 2008 HD - Pływanie (półfinały i finały) (Pływanie (półfinały i finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
21:55 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
22:00 Zakończenie dnia

WTOREK 12.08.2008 TVP HD
03:50 Program dnia
03:55 Pekin 2008 HD - Pływanie (półfinały i finały) (Pływanie (półfinały i finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
05:50 TVP HD poleca
05:55 Pekin 2008 HD - Strzelectwo: pistolet dowolny mężczyzn (Strzelectwo: pistolet dowolny mężczyzn) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
06:30 Pekin 2008 HD - Gimnastyka sportowa: wielobój drużynowy mężczyzn (Gimnastyka sportowa: wielobój drużynowy mężczyzn) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
09:00 Pekin 2008 HD - Kajakarstwo górskie (półfinały i finały) (Kajakarstwo górskie (półfinały i finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
11:45 Pekin 2008 HD - Skoki synchroniczne do wody kobiet (wieża 10m) (Skoki synchroniczne do wody kobiet (wieża 10m)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
12:35 Pekin 2008 HD - Pływanie (eliminacje) (Pływanie (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
14:50 TVP HD poleca
14:55 Pekin 2008 HD - Hokej na trawie kobiet: Niemcy - N. Zelandia (eliminacje) (Hokej na trawie kobiet: Niemcy - N. Zelandia (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
16:30 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
16:45 Pekin 2008 HD - Jezdziectwo. WKKW - skoki i przejazd finałowy (Jezdziectwo. WKKW - skoki i przejazd finałowy) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
18:00 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
18:10 Pekin 2008 HD - Wioślarstwo - repasaże (Wioślarstwo - repasaże) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
19:55 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
20:00 Transmisja dnia - Pekin 2008 HD - Kajakarstwo górskie (półfinały i finały) (Kajakarstwo górskie (półfinały i finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
21:40 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
21:45 Zakończenie dnia

ŚRODA 13.08.2008 TVP HD
03:50 Program dnia
03:55 Pekin 2008 HD - Pływanie (półfinały i finały) (Pływanie (półfinały i finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
05:50 Pekin 2008 HD - Gimnastyka sportowa: wielobój drużynowy kobiet (Gimnastyka sportowa: wielobój drużynowy kobiet) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
07:40 Pekin 2008 HD - Strzelectwo: pistolet dowolny mężczyzn (Strzelectwo: pistolet dowolny mężczyzn) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
08:05 Pekin 2008 HD - Kolarstwo szosowe: jazda indywidualna na czas mężczyzn (Kolarstwo szosowe: jazda indywidualna na czas mężczyzn) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
11:35 Pekin 2008 HD - Skoki synchroniczne do wody kobiet (wieża 10m) (Skoki synchroniczne do wody kobiet (wieża 10m)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
12:25 Pekin 2008 HD - Pływanie (eliminacje) (Pływanie (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
15:35 Pekin 2008 HD - Jezdziectwo. WKKW - skoki i przejazd finałowy (Jezdziectwo. WKKW - skoki i przejazd finałowy) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
16:00 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
16:15 Pekin 2008 HD - Koszykówka kobiet: Mali - USA (eliminacje) (Koszykówka kobiet: Mali - USA (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
18:00 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
18:05 Pekin 2008 HD - Kajakarstwo górskie (eliminacje) (Kajakarstwo górskie (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
19:55 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
20:00 Transmisja dnia - Pekin 2008 HD - Pływanie (półfinały i finały) (Pływanie (półfinały i finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
21:50 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
22:00 Zakończenie dnia

CZWARTEK 14.08.2008 TVP HD
03:50 Program dnia
03:55 Pekin 2008 HD - Pływanie (półfinały i finały) (Pływanie (półfinały i finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
06:05 TVP HD poleca
06:10 Pekin 2008 HD - Piłka ręczna mężczyzn: Niemcy - Egipt (Piłka ręczna mężczyzn: Niemcy - Egipt) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
07:25 TVP HD poleca
07:30 Pekin 2008 HD - Strzelectwo: karabin kobiet (Strzelectwo: karabin kobiet) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
08:00 TVP HD poleca
08:05 Pekin 2008 HD - Wioślarstwo (półfinały i finały B i C) (Wioślarstwo (półfinały i finały B i C)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
12:00 TVP HD poleca
12:05 Pekin 2008 HD - Pływanie (półfinały i finały) (Pływanie (półfinały i finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
12:25 Pekin 2008 HD - Pływanie (eliminacje) (Pływanie (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
14:40 TVP HD poleca
14:45 Pekin 2008 HD - Boks (eliminacje 64/69) (Boks (eliminacje 64/69)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
15:50 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
16:00 Pekin 2008 HD - Siatkówka mężczyzn: Bułgaria - USA (eliminacje) (Siatkówka mężczyzn: Bułgaria - USA (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
18:00 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
18:05 Pekin 2008 HD - Koszykówka mężczyzn: Argentyna - kwalifikacje gr. A (eliminacje) (Koszykówka mężczyzn: Argentyna - kwalifikacje gr. A (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
19:50 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
20:00 Transmisja dnia - Pekin 2008 HD - Pływanie (półfinały i finały) (Pływanie (półfinały i finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
21:50 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
22:00 Pekin 2008 HD - Kajakarstwo górskie (półfinały i finały) (Kajakarstwo górskie (półfinały i finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
24:00 Zakończenie dnia
kardinho
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 03 lip 2008, 17:20
Kontakt:

Olimpiada w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kardinho »

PIĄTEK 15.08.2008 TVP HD
03:50 Program dnia
03:55 Pekin 2008 HD - Pływanie (półfinały i finały) (Pływanie (półfinały i finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
05:35 TVP HD poleca
05:40 Pekin 2008 HD - Lekkoatletyka (sesja 1) (Lekkoatletyka (sesja 1)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
07:50 Pekin 2008 HD - Piłka ręczna kobiet: Niemcy - Szwecja (eliminacje) (Piłka ręczna kobiet: Niemcy - Szwecja (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
09:30 TVP HD poleca
09:35 Pekin 2008 HD - Pływanie (półfinały i finały) (Pływanie (półfinały i finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
09:55 Pekin 2008 HD - Łucznictwo indywidualne mężczyzn (Łucznictwo indywidualne mężczyzn) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
12:45 TVP HD poleca
12:50 Pekin 2008 HD - Lekkoatletyka (sesja 2) (Lekkoatletyka (sesja 2)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
17:20 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
17:30 Pekin 2008 HD - Pływanie (eliminacje) (Pływanie (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
17:50 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
18:00 Pekin 2008 HD - Siatkówka kobiet: Japonia - Kuba(eliminacje) (Siatkówka kobiet: Japonia - Kuba(eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
19:50 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
20:00 Transmisja dnia - Pekin 2008 HD - Lekkoatletyka (sesja 2) (Lekkoatletyka (sesja 2)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
22:00 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
22:10 Zakończenie dnia

SOBOTA 16.08.2008 TVP HD
03:50 Program dnia
03:55 Pekin 2008 HD - Pływanie (półfinały i finały) (Pływanie (półfinały i finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
05:20 Pekin 2008 HD - Lekkoatletyka (Lekkoatletyka) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
05:55 Pekin 2008 HD - Strzelectwo: pistolet szybkostrzelny mężczyzn (Strzelectwo: pistolet szybkostrzelny mężczyzn) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
06:40 Pekin 2008 HD - Piłka ręczna kobiet: Niemcy - Szwecja (eliminacje) (Piłka ręczna kobiet: Niemcy - Szwecja (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
07:55 Pekin 2008 HD - Wioślarstwo (finały) (Wioślarstwo (finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
12:00 Pekin 2008 HD - Strzelectwo: skeet (Strzelectwo: skeet) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
12:45 Pekin 2008 HD - Lekkoatletyka (sesja 2) (Lekkoatletyka (sesja 2)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
16:00 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
16:15 Pekin 2008 HD - Koszykówka mężczyzn: Hiszpania - USA (eliminacje) (Koszykówka mężczyzn: Hiszpania - USA (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
18:00 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
18:10 Pekin 2008 HD - Kolarstwo torowe: wyścig punktowy (Kolarstwo torowe: wyścig punktowy) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
19:50 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
20:00 Transmisja dnia - Pekin 2008 HD - Pływanie (półfinały i finały) (Pływanie (półfinały i finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
21:25 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
21:35 Zakończenie dnia

NIEDZIELA 17.08.2008 TVP HD
03:50 Program dnia
03:55 Pekin 2008 HD - Pływanie (finały) (Pływanie (finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
05:30 Pekin 2008 HD - Kolarstwo torowe: wyścig punktowy (Kolarstwo torowe: wyścig punktowy) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
07:10 Pekin 2008 HD - Lekkoatletyka: maraton kobiet (Lekkoatletyka: maraton kobiet) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
09:25 Pekin 2008 HD - Wioślarstwo (finały) (Wioślarstwo (finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
12:00 TVP HD poleca
12:05 Pekin 2008 HD - Strzelectwo: karabin mężczyzn (Strzelectwo: karabin mężczyzn) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
12:45 TVP HD poleca
12:50 Pekin 2008 HD - Lekkoatletyka (sesja 2) (Lekkoatletyka (sesja 2)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
17:20 TVP HD poleca
17:25 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
17:40 Pekin 2008 HD - Gimnastyka sportowa (Gimnastyka sportowa) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
19:40 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
20:00 Transmisja dnia - Pekin 2008 HD - Wioślarstwo (finały) (Wioślarstwo (finały)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
22:00 Pekin 2008 HD - studio; STEREO
22:15 Pekin 2008 HD - Koszykówka kobiet: N. Zelandia - USA (eliminacje) (Koszykówka kobiet: N. Zelandia - USA (eliminacje)) kraj prod.Chiny (2008); STEREO
24:00 Zakończenie dnia

jak będę miał na kolejne dni to dodam
kardinho
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 03 lip 2008, 17:20
Kontakt:

Olimpiada w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kardinho »

ŚRODA 06.08.2008 TVP Sport
07:05 Pekin 2008 - studio olimpijskie
08:05 Złote transmisje - Ateny 2004 - polskie medale; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Droga do Pekinu
10:35 Pekin 2008 - studio olimpijskie
10:50 Pekin 2008 - piłka nożna kobiet: Niemcy - Brazylia
13:05 Polskie medale na igrzyskach
13:35 Pekin 2008 - piłka nożna: Norwegia - USA
15:35 Pekin 2008 - studio olimpijskie
16:00 Pekin 2008 - piłka nożna kobiet: Japonia - Nowa Zelandia
17:45 Pekin 2008 - piłka nożna: Chiny - Szwecja
19:30 Pekin 2008 - piłka nożna kobiet: Argentyna - Kanada
21:15 Pekin 2008 - piłka nożna kobiet: KRLD - Nigeria
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 TV Moto Sport - magazyn - premiera
24:00 piłka nożna - Liga Mistrzów: Kwalifikacje: Wisła Kraków - Beitar Jerozolima
01:45 Zakończenie dnia

CZWARTEK 07.08.2008 TVP Sport
07:05 Pekin 2008 - studio olimpijskie
08:05 piłka nożna - LM - kwalifikacje: Wisła Kraków - Beitar Jerozolima
09:55 Droga do Euro
10:15 TV Moto Sport - powt.
10:50 Pekin 2008 - piłka nożna: Brazylia - Belgia
13:05 Droga do Pekinu - powt.
13:35 Pekin 2008 - piłka nożna mężczyzn - Wybrzeże Ko�ci Słoniowej - Argentyna
15:35 Pekin 2008 - studio olimpijskie
16:00 Pekin 2008 - piłka nożna mężczyzn - Japonia - USA
17:45 Pekin 2008 - piłka nożna mężczyzn - Australia - Serbia
19:30 Pekin 2008 - piłka nożna mężczyzn:Chiny - Nowa Zelandia
21:15 Pekin 2008 - piłka nożna mężczyzn - Holandia - Nigeria
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Pekin 2008 - Summary
00:20 KO TV - magazyn bokserski - premiera
00:50 Rajdy samochodowe - Rajd Subaru
01:20 TV Moto Sport - powt.
01:45 Zakończenie dnia

PIĄTEK 08.08.2008 TVP Sport
07:05 Pekin 2008 - studio olimpijskie
08:05 Pekin 2008 - piłka nożna mężczyzn: Honduras - Włochy
09:55 Sztafeta olimpijska
10:25 Pekin 2008 - piłka nożna mężczyzn: Korea - Kamerun
12:10 Pekin 2008 - Summary - powt.
13:00 Ceremonia otwarcia igrzysk - reportaż
13:30 Pekin 2008 - Ceremonia otwarcia kraj prod.Chiny (2008); STEREO
18:00 Polskie medale na igrzyskach
18:30 Od Aten do Aten
19:00 Goallissimo
19:55 piłka nożna - 1.liga - mecz 3.kolejki
22:05 Magazyn bokserski - KO TV Classics; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Pekin 2008 - Olimpijski wieczór; STEREO
01:30 Wokół toru
02:00 Polskie medale na igrzyskach
02:30 Pekin 2008 - studio olimpijskie
02:50 Pekin 2008 - transmisja
05:55 Zakończenie dnia

reszty dni nie będę dodawał bo nie są opisane transmisje
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Olimpiada w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Kolego, mógłbyś dać link do tego, a nie zaśmiecał forum.
kardinho
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 03 lip 2008, 17:20
Kontakt:

Olimpiada w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kardinho »

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale tu są opisane dyscypliny od której do której trwają,tylko trzeba zjechać na dni igrzysk
kardinho
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 03 lip 2008, 17:20
Kontakt:

Olimpiada w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kardinho »

Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Posty: 15325
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 25
x 308
Kontakt:

Olimpiada w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja jestem z kolei ciekaw czy w czasie Olimpiady będą specjalne czołówki reklamy tak jak to było w Atenach w 2004 roku. Ostatnio natomiast widziałem czołówkę IO nawet dobrze ją wykombinowali :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
kardinho
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 03 lip 2008, 17:20
Kontakt:

Olimpiada w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kardinho »

ja myślę,że będą
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

Olimpiada w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Jeśli chodzi o komentatorów. To prawdopodobnie Nawara skomentuje gimnastykę sportową (udział m.in Leszka Blanika) a Magdalena Grzywa artystyczną (udział m.in Joanny Mitrosz). Tak mi się zdaję, że jednak większość finałów i śmietanek turniejów dostaną komentatorzy z Pekinu. Zapewne jeżeli chodzi o futbol to tu Szpakowski skomentuje mecze tylko rozgrywane w Pekinie. Wiadomo, że mecze będą rozsiane bo całych Chinach a przynajmniej w jej wschodniej części. A co do piłki ręcznej to do Pekinu wybiera się Starowicz. Chodkowski, Zawacki, Kwiatek skomentują turniej z Warszawy. Aczkolwiek niewiadomo kto będzie wraz z Kwiatkiem w stolicy relacjonował szczypiorniak Zawacki czy Chodkowski. Niewiadomą pozostaje Masierak. Ale jakoś nie wydaje mi się aby wybrał się do Bejing. Lecz napewno by się przydał i mam nadzieje, że pojedzie.
munio181
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 12 lip 2008, 0:48

Olimpiada w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: munio181 »

Podaje szczegolowy Plan Transmisji w TVP
'
TVP 1
3.00. - 6.00 - Transmisje z Badmintonu ( Single M i K), Szeromierku ( Szabla K), Strelectwa ( k), Ciezary Kobiet, Kolarstwo

TVP 2
- Szermierka
- Gimnastyka
- Siaktarki Polska - Kuba
- Lucznictwo
- Kolarstwo
12.15 - 16.54
- Badminton
- Szermierka ( Final Szabli K 14.10)
- Gimnastyka - eliminacje
- Plywanie eliminacje


10.08.2008 niedziela
TVP 1
3.00 - 5.58
- Siatkowka Plazowa
- Badminton 2 runda K
- Gimnastyka elimi K
- Plywanie

TVP 2
6.00 - 12.15
- Strzelectwo
- Kolarstwo
- Gimnastyka
- lucznictwo

12.18 - 17.22
- Judo
- Pilka Reczna Polska - Chiny
- Szermierka Final Szpady M o 14.40
- Plywanie - eliminacje
- Siatkarze Polska - Niemcy

11.08.2008 Poniedzialek
TVP 1
3.00 - 5.59
- Badminton 1/4 K
- Licznictwo elikunma M
- Szermierka - elimina Floret K
- Plywanie

TVP 2
6.00
- Strzelectwo
- Judo
- Ciezary
- Lucznictwo
12.15 - 16.55
- Judo
- Plywanie - eliminacje
- Zeglarstwo
- Siatkowka Polska - CHiny 14.00
- Szermierka - Floert Kobiet - tetransmisja, w TVP SPort na zywo o 14.40)

12.08.2008 Wtorek
TVP 1
3.00- 5.44
- Siatkoka Plazowa M - eliminacje
- Badminton 1/8 M
- Szermierka - Szabla M -- elimina
- Plywanie
- Tenis 2 Runda K

TVP 2
5.45 - 12.15
- Siatkarze Polska - Egipt 6.00
- Boks
- Judo
- Pilka Recyna Polska + Hisypania 9.45
- Kajakarstwo
15.15 - 16.45
- Judo
- Tenis
- Plywanie
- Boks
- Szermierka
- Zeglarstwo

13.08.2008 - Sroda

TVP 1
3.00 - 5.59
- Zapasy - 74 kg - M
- Szermierka Floeret M - Eliminacje
- Tenis Stolowy Eliminacje Druzynyowe K
- Badminton 1/4 M i K
- Plywanie

TVP 2
6.00 - 12.15
- Judo 70 kg K
- Zapasy 74 kg M
- Boks 48 kg M
- Kolarstwio - na czasd M
- Tenis Stolowy druzy K
- Tenis

12.15 - 17.25
- Judo
- Zapasy
- Plywanie
- Boks 48 kg M
- Tenis 1/8 K, Debel M
- Szermierka floeret M
- Siatkowka K polska - Japonia 16.00

14.08.2008 Czwartek
TVP 1
- Szermierka - Szabla Druzynowa K
- Plywanie
- Pilka Reczna M Polska - Brazylia M 4.45

TVP 2
6.00 - 12.15
- Strzelectwo K
- Judo 100 kg M elina
- Szermierka
- Siatkowka M Polska - Serbia 8.30
- Tenis
- Zapasy
- Kajakarstwo


12.15 - 16.54
- Judo
- Szermierka
- Plywanie
- Tenis
- Zeglarstwo

15.08.2008 Piatek
TVP 1
3.00 - 5.59
- LA ( Lekkoatletyka ) - elimna
- Szermirka - Druzyno Szpada M
- Plywanie
- Lucznictwo

TVP 2
6.00 - 15.00 ( Dziwny podzial wg mnie)
- Strzelectwo
- Siatkowka K - Polska - Wenezuela
- Judo
- Plyewanie
- Szermierka

15.05 - 17.24
- Lekkoatletyka
- Tenis 1/2 K

16.08.2008 Sobota
TVP 1
3.00 6.00
- LA
- Plywanie
- Szermierka
- Badminton Final K

TVP 2
6.00 - 12.15
- LA
- BOKS 51 kg M
- Tenis Final K
- Wioslarstwo
- Zeglarstwo

12.15 - 16.54
- Tenis - Final Debla M
-0 Boks 48 kg M
- Siatkowka M Polska - Brazylia 14.00
- LA
- Szermierka

Tutaj Dziwi mnie Brak Waznego meczu Pilkarzy Recznych.
Pozniej Wpisze program na nastpene Dni.
munio181
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 12 lip 2008, 0:48

Olimpiada w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: munio181 »

Podaje Rowniez Transmisje na Pekin.tvp.pl

9.08.2008 Sobota
- Kanal 1 - Pilka Nozna K 11.00 - 15.30
- Kanal 2 - Koszykowka K 3.00 - 18.00
- Kanal 3 - Kolarstwo M - 5.00 - 11.35
- Kanal 4 - Judo 6.00-13.30, Boks 13.30 - 16.15
- Kanal 5 - Badminton 3.00 - 16.30

10.08.2008 Niedziela
- Kanal 1 Pilka Nozna M 11.00 - 15.30
- Kanal 2 - Koszykowka M 3.00.-18.00
- Kanal 3 - Kolarstwo 8.00 - 11.00
- Kanal 4 Jupo 6.00 - 13.30, Boks 13.30 - 16.00
- Kanal 5 - Badminton 4.00 - 16.30

11.08.2008 Poniedzialek
- Kanal 1 - Koszykowka K 3.00-18.00
- Kanal 2 Boks 7.30 - 10.30, 13.00-16.00
- Kanal 3 - Judo 6.00-13.30
- Kanal 4 Tenis 4.00-17.00

12.08.2008 wtorek
- Kanal Pilka Nozna K 11.00-15.30
- Kanal 2 Koszykowka M 3.00-18.00
- Kanal 3 Zapasy 3.30-12.45, 13.00-16.00 Boks
- Kanal 4 - Badminton 4.00-7.30
- Kanal 5 Tenis 4.00-17.00

13.08.2008 Sroda
- Kanal 1 - Pilka Nozna M 11.00 - 15.30
- Kanal 2 - Koszykowka M 3.00-18.30
- Kanal 3 Kolarstwo - na czas M 5.30 - 11.30
- Kanal 4 Judo 6.00 - 13.30, Boks 13.30 - 16.00
- Kanal 5 Badminton 4.00 - 7.30, Tenis 10.00-16.00

14.08.2008 czwartek
- Kanal 1 - Koszykowka M 3.00-18.00
-Kanal 2 - Judo6.00 - 13.30, Boks 13.30 - 16.00
- Kanal 3 - Badminton 4.00-16.30
- Kanal 4 tenis STolwy 4.00-16.30
- Kanal 5 Tenis 10.00-16.00

15.08.2008 Piatek
- Kanal 1 - Pilka Nozna K 15.00 - 18.00 1/4 K
- Kanal 2 KOSz K 3.00-18.00
- Kanal 3 Kolarstwo Torowe M 10.20 - 13.00, Tenis Stolowy 13.30 - 16.30
- Kanal 4 - Judo 6.00-13.30, Boks 13.00-16.00
- Kanal 5 - Badminton 4.00-7.00, Tenis 10.00-16.00

16.08.2008 sobota
- Kanal 1 - Pilka Nozna M 1/4 12.00-17.00
- Kanal 2 - Koszykowka K 3.00-18.00
- Kanal 3 Kolarstwo Torowe 5.00-11.35, Zapasy 3.30-12.15, Boks 7.30-16.00
- Kanal 4 - Badminton 4.00.7.30, tenis 10.0016.30
- Kanal 5 Tenis Stolowy 2.00-11.30
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

Olimpiada w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Myśle, że wykonali tę ramówke na miare możliwości, choć będzie można narzekać na ciagłe przenoszenie się z miejsca na miejsce na końcówki rywalizacji. Zobaczymy co się będzie działo na miejscu, bo przecież jeżeliby np. w pięciobóju nowoczesnym nikt nie stawiał na np. Marcina Chorbacza, a ten walczył by o medal to oczywiste jest, że to pokażą. Tak więc najważniejsze będzie to co będzie w Pekinie.
munio181
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 12 lip 2008, 0:48

Olimpiada w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: munio181 »

Podaje program na dalsze dni Igrzysk:)

17.08 2008 r Niedziela

TVP 1
3.00-6.00
- LA ( maraton K)
- Plywanie
- Zapasy

TVP 2
6.00-12.15
- Siatkowka Kobiet Polska USA 6.30
- Strzelectwo
- Kolarstwo Torowe Sprint M
- Zapasy
-Wioslarstwo
- Zeglarstwo

12.18 - 17.30
- Ciezary
- LA
- Badminton Final M
- Tenis Final M
- Zeglarstwo

18.08.2008 r Poniedzialek
TVP 1
3.00-6.00
- LA
- Tratlon K
- Tenis Stolowy


TVP 2
6.00-12.15
- Siatkowka M Polska - Rosja 6.30
- Kajaki
- Kolarstwo Torowe
- Zeglarstwo

12.15 - 17.00
- Gimnastyka ( Blanik)
- Ciezary ( Dołęga)
- Pilka reczna M POlska - Francja 14.45
- Zeglarstwo

19.08.2008 wtorek
TVP 1
3.00-6.00
- LA
- Siatkowka K 1.4
- Tratlon M

TVP 2
6.00-12.15
- Siatkowka K ¼ 6.00
- Zeglarstwo
- Kajaki
- Kolarstwo Torowe
- Tenis Stolowy

12.15-17.,45
- Kolarstwo Torowe
- Ciezary
- LA
- Siatkowka K 1/4 16.00

20.08.2008 sroda
TVP 1
3.00-5.45
- Zapasy
- Tenis Stolowy
- Siatkowka M 1/4

TVP 2
6.00-12.15
- Siatkowka M 1/4
- Pilka Reczna 1/4 M
- Kajaki
- Zeglarstwo

12.15 - 17.45
- Zapasy
- LA
- Pilka Reczna M 1/4
- Siatkowka M 1/4 16.00]

21.08.2008 czwartek

TVP 1
3.00 – 6.00
- LA
- Piecioboj Nowoczesny M
- Zapasy
- Siatkowka Plazowa K 5.00

TVP 2
6.00-12.15
- Siatkowka K 1/2
Zapasy
- Kajaki
- Piecioboj Nowoczesny M
- Zeglarstwo

TVP 1
12.15 – 17.00
- LA
- Piecioboj Nowoczesny
- Zapasy
- Tenis Stolowyu
- Pilka Nozna K Final K 15.00

22.08.2008 piatek
TVP 1
3.00-6.00
- LA
- Piecioboj Nowoczesny K
- Tenis Stolowy
- Siatkowka Plazowa Final 5.00

TVP 2
6.00-12.15
- Siatkowka M ½ 6.30
- Kajaki
- Kolarstwo MTB

12.15-16.55
- LA
- Piecioboj NOwoczesny
- Siatkowka M 1/2
- Tenis Stolowy - Final K


23.08.2008 sobota
TVP 1
3.00-6.00
- Tenis Stolowy
TVP 2
6.00-12.15
- piLKA nOZNA M 6.00
- Kajaki
- Kolarstwo MTB

TVP 1
12.15 – 17.00
- BOKS
- LA

24.08.2008 niedziela
TVP 1
3.00 – 6.00
- LA
- - Siatkowka M o Braz


TVP 2
6.00-12.15
- Siatkowka M Final 60.00
- BOKS
- Pilka Reczna Final 9.45

TVP 1
12.15-17.00
- Koszykowka M – Final – retransmisja M
- Ceremonia Zakonczenia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości