Olimpiada w TVP

munio181
Użytkownik

Olimpiada w TVP

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: munio181 »

Ale nie spodziwałem sie takiego fajnego "Olimpijskiego Poranka" w TVP INFO . Rozmowy, pokazali Gimnastyke. WIelki plus:)
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

Olimpiada w TVP

Post autor: Artu »

Ja mam pytanie: Czy na TVP Sport (do którego niestety nie mam dostępu) przed transmisjami z Igrrzysk Olimpijskich w Pekinie jest emitowany specjalny, olimpijski jingiel reklamy jak na TVP1 czy TVP2.
Tak, nie tylko przed transmisjami.
mrc5
Obserwator
x 2
x 5

Olimpiada w TVP

Post autor: mrc5 »

Olimpijski jingiel jest także emitowany w ... TVP Info
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 55
x 104

Olimpiada w TVP

Post autor: Kamil »

Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Olimpiada w TVP

Post autor: Axel »

Muszę powiedzieć, że oglądanie Olimpiady na iTVP jest świetne. Do wyboru są 4 lub 6 kanałów (w zależności od pory dnia) w tym transmisja TVP1 i TVP Sport. Wygodniej jest mi to oglądać na komputerze niż w telewizji bo np. dziś na TVP1, na Eurosporcie i na innych zagranicznych stacjach sportowych transmitowane są tylko wyścigi pływackie a na iTVP oglądałem już dziś koszykówkę kobiet, siatkówkę kobiet, piłkę nożną kobiet, judo i walki bokserskie. Najchętniej jakoś oglądam walki bokserskie - są najciekawsze i dziwi mnie dlaczego TVP nie daje tego na ogólnopolskiej antenie - przecież na olimpiadzie w Atenach codziennie leciały walki bokserskie na TVP1 i TVP2. Trochę też mnie zdziwiło, że boksu nie komentuje dziś Janusz Pindera tylko jakiś inny komentator (nazwiska nie znam).

Jeden zap ode mnie:
Obrazek
bubu
Użytkownik

Olimpiada w TVP

Post autor: bubu »

Trochę mnie TVP zaskakuje. Na razie na plus. Bo to wszystko się nieźle ogląda. No i brawa za itvp. Oglądałem mecz Australi z Białorusią w kosza kobiet i jestem pod wrażeniem, że do netu zaprosili Noculaka i ogólnie nieźle się to oglądało.
munio181
Użytkownik

Olimpiada w TVP

No i TVP po raz pierwszy Ale pewnie nie po raz ostatni przegiela i to mocno. Przerwac emocjonujacy mecz łuczniczek, zeby przeniesc sie do tvp 2 a tanm final strzelectwa. Ja rozumiem, ze w finale jest Polka ale dwa pierwsze strzaly mozna bylo odpuscic i dac łuczniczki. AZ sie boje co sie bedzie dzialo jak bedziemy mieli powiedzmy 14:14 w 5 secie siatkarzy a oni przerwa transmisje, bo beda sie przenosic.Dobrze ze ta koncowke dali w TVP sport ale co z tego skoro malo kto ma tą telewizje.
Wstyd i tyle.
maciej
Użytkownik

Olimpiada w TVP

Post autor: maciej »

munio181- pamietaj ze tvp ma az 5 kanalow wiec jaki probrem przelaczyc kanal. trasmisje sa az na tvp1 tvp2 tvp info tvp sport i tvp hd.
munio181
Użytkownik

Olimpiada w TVP

Macieju zgodze sie z Toba ale 99% ludzi ma dostep tylko do TVP 1 I TVP 2 wiec co bylby za problem zeby dokonczyc mecz luczniczek do 6.04 w tvp 1i od 6.05 w tvp 2 transmitowac final strzelectwa od 3 strzalu?
Awatar użytkownika
strongash
Użytkownik

Olimpiada w TVP

Post autor: strongash »

Mnie również TVP zaskoczyło i to pozytywnie. Na iTVP mogę obejrzeć interesujące mnie zawody, przejrzeć komentarze, zapoznać się z obiektami (bo Igrzyska to nie tylko sport ale wielka oprawa:p) ... to chyba najlepszy serwis internetowy o Olimpiadzie w Pekinie!
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Olimpiada w TVP

Post autor: marcinj161 »

Do repoterów Pekinie dołaczył Michał Regulski, który nadał relacje z meczu Agnieszki RAdwańskiej, kóry zajmuje sie w Pekinie wydawaniem newsów, w pracy reporterskiej widzę go dopiero drugi raz, wcześniej nadał relacje dla Sportu z treningów przed którymis zawodami Pucharu Świata w Skokach NArciarskich potem zastąpili go MAciej Kurzajewski i Bartosz Heller, ale było to z 2 lata temu. Nie wiem dlaczego nie mógł tej relacji nadac JAcek Jońca, który komentuje zawody tenisowe, albo MIkołaj Madej , który nadał relacje tylko z GImnastyki. Choc dobrze, że TVP pokazuje ludzi, którzy siedza w wozach transmisyjnych od czasu do czasu :)
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Olimpiada w TVP

Post autor: Alfernando »

Kurcze napisałem tu całe podsumowanie komentatorów, ale wszystko się mi skasowało :( . Ogólnie kilku jest lepszych, kliku gorszych.
klossser
Użytkownik

Olimpiada w TVP

Post autor: klossser »

Czy posiada ktoś ten filmik tyle że z POLSKIMI NAPISAMI ??
http://pl.youtube.com/watch?v=Bme_cQ1IN2k
Mógłby ktoś wrzucić?
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

Olimpiada w TVP

Post autor: Artu »

Zapytaj Evila, w temacie o TVP HD pisał, że ma :)
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
x 1
x 1

Olimpiada w TVP

Post autor: Peter Parker »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”