Olimpiada w TVP

Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Olimpiada w TVP

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Pan Bogusław Solecki świetnie komentuje judo i zapasy szczególnie w duecie z Andrzejem Supronem i szkoda, że nie było mu dane skomentować pierwszego medalu Polaków, ale cóż taki jest sport, ale żal po porażce Przemka Matyjaszka ogromna. Aczkowiek Solecki nie miał chyba dobrych w szkole ocen z geografii. Przykład pomylił Łotysza z Litwinem a dziś podczas walki zamiast Azer mówił Ormianin. A wiadomo, że Ormiane są z Armenii, a Azerowie z Azerbejdżanu. Dziś także Marcin Cisowski komentował swój pierwszy mecz na atenie ogólnopolskiej, no niestety przegrany, ale moim zdaniem spisał się lepiej aniżeli Maciej Starowicz, z kolei któremu dziś podczas meczu z Brazylią nerwy póściły bo dość ostro wypowidział się o Lijewskim kiedy ten dyskutował z sędzią i była jeszcze jedna akcja gdzie powiedział: A my co bęziemy tak stać i oglądać to robią Brazylijczycy.
Evil
Junior
x 2

Olimpiada w TVP

Post autor: Evil »

Mnie trochę denerwuje komentarz Piotra Dębowskiego i Mariusza [?] Szyszko w siatkówce. Często można usłyszeć "szkoda, było by 7:5, a tak to jest 8:4. Przecież błędy i akcje przeciwników są wliczone w siatkówkę i takie komentarze są naprawdę zbędne.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Olimpiada w TVP

Na początku troche realizatorzy nawalali. Zamiast Holc napisali np. Holz a zamiast Pliszka Kliszka. Troche to żenujące było ale już się poprawili, ale za dużo gadają w studio. W tym czasie można byłoby wiele ciekawych rzeczy pokazac. Ale się uśmiałem jak np. Spruch był ekspertem koszykówki czy Woźniacki siatkówki.
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Olimpiada w TVP

Post autor: marcinj161 »

najlepsze było jak Grzegorza Rysia podpisali MArian Kardas :)
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Olimpiada w TVP

Post autor: mały chińczyk »

Co do Soleckiego rownież jestem bardzo mile zaskoczony jego komentarzem a Piotr Dębowski to dla mnie najlepszy komentator siatkarski, który nie boi się podnieść głosu w przeciwieństwie do pana Swędrowskiego z Polsatu.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Olimpiada w TVP

O tak dziś się szalenie emocjonował także meczami innych drużyn np Brazylia-Rosja. Wczoraj mecz komentował Hubert Malinowski a dziś bardzo dobry Irek Pardo w duecie z Marianem Kardasem.
munio181
Użytkownik

Olimpiada w TVP

Post autor: munio181 »

A wlasnie jutro zauwazylem ze od 10.15 do 12.15 na antenie ogolnopolskiej ( TVP 1, TVP 2) nie ma transmisji - i to dla mnie skandal. Ja rozumiem, ze jutro jest święto narodowe i w TVP 1 mozna transmitowac dopiero od 15 ale można dać od 6 do 15 w tvp 2 zamiast "królowe dzikiego zachodu". Szczegolnie ze daj Boże o medal beda walczyc Łuczniczy i Kolarze na torze.
Awatar użytkownika
kamilasty
Użytkownik

Olimpiada w TVP

Post autor: kamilasty »

Może zamiast tego będą transmisje w internecie...
munio181
Użytkownik

Olimpiada w TVP

Na pewno bede transmisje w internecie :) My nie mamy z tym problemow, ale co ma powiedziec ktos kto nie ma internetu a chce zobaczyc medal Jacka Procia?:)
Dziwne postepowanie TVP chociaz mamy jeszcze pare godzn wiec moze zmienia decyzje.
munio181
Użytkownik

Olimpiada w TVP

To co wyprawia TVP to jest Skandal !!!
Dzisiaj nasi spadziści walcza w 1/4 i fantastycznie sie spisuja a nasza TVP 1 pokazuje ceremonie wreczania medalu Phelsowi a pozniej gadajacego "głowy" w studio a pozniej jeszcze eliminacje lekkoatletyczne, gdzie ma zadnych szans na medal.
I mowienie ze transmisja jest na TVP Sport jest niedorzeczne bo cała Polska chciala obejrzec ten mecz na bardziej ogolnodostepnej antenie. Ciekawe czy dadza polfinal zamiast meczu siatkarek, ktore pewnie rozniosa Wenezuelki.
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Olimpiada w TVP

Ireneusz Pardo komentował również koszykówkę w dobrym duecie z Mirosławem Noculakiem. A co ciekawe koszykówkę komentwali również Karosław Krzoska z Pekinu i Krzysztof Sandecki z Anną Ulman z Warszawy.
Czaja
Obserwator

Olimpiada w TVP

Post autor: Czaja »

Evil pisze:Mnie trochę denerwuje komentarz Piotra Dębowskiego i Mariusza [?] Szyszko w siatkówce. Często można usłyszeć "szkoda, było by 7:5, a tak to jest 8:4. Przecież błędy i akcje przeciwników są wliczone w siatkówkę i takie komentarze są naprawdę zbędne.
A słyszałeś może teksty Dębowskiego typu np. "...lekko, ale za mocno...", "...trener Lozano mówił do naszych siatkarzy:to wy jesteście mistrzami Polski..." itp. Wg mnie jak na tak prestiżowy turniej jakim są Igrzyska Olimpijskie to zbyt dużo wpadek i dziwnych tekstów.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Olimpiada w TVP

No nareszcie. Jak jest medal to i komentarz świetny. Dziś Ryszard Łabędź i Maciej Jabłoński w duecie z Danusią Dmowską-Andrzejuk świetnie skomentowali mecz Polska-Chiny. Jóźwik-Szaranowicz genialnie Jeeeeest. Tomek Majewski złoty medal i świetny komentarz oby więcej takich chwil. Natomiast nie widze tu żadnego skandalu. Jest z tego co się dowiedziałem podział i w tym czasie Dwójka chyba nie może pokazywać Igrzysk. A TVP1 pokazywało transmisje z Święta Wojska Polskiego. Pozatym przegraną walkę Procia z Mistrzem Olimpijskim i mecz naszych szpadzistów pokazali w retransmisji. Radziłbym się więc opanować. Dziś studio prowadzili po raz pierwszy Maciej Iwański, po raz drugi Sebastian Chmara, wczoraj w debiucie Paweł Lachowicz. Co do Dębowskiego to wydaje mi się, że go nerwy ponoszą, ale mi się jego komentarz podoba.
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Olimpiada w TVP

Sebastian Chmara był również dziś ekspertem, a co do Lachowicza to podobnie do Chodkowskiego, El-Gendyego i Beaty Oryl jest gospodarzem studia olimpijskiego TVP info. Jeśli chodzi o komentatorów to bardzo podobał mi się Cisowski komentujący badminton. Według mnie jest o wiele lepszy od Starowicza. Ciekawy był komentator boksu, tylko nie wiem kto to. Na pewno nie Walczak i Pindera?
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Olimpiada w TVP

Wydaje mi się, że TVP na czas Igrzysk zaprosiła kilku nowych komentatorów gościnnie do komentarza tenisa jak i boksu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”