Transmisje sportowe

Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 31 sie 2008, 16:47

Ja wole obejrzeć retransmisje w TVP Sport bo nie ma tej holernej belki NA ŻYWO >> Ogólnie belka nie jest typowa dla TVP Katowice, a więc to raczej nie ona realizuje transmisje, a TVP Sport. A studio pewnie prowadził Michał Cader bądź Marcin Jaroszewski. A jak wyglądał łysy czy taki z czarnymi włosami.
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 » 02 wrz 2008, 21:44

nie wiem dlaczego nikt nie pisze, ale na Polsacie Sport trwa transmisja meczu Pucharu Ekstraklasy Polonia Warszawa - Legia Warszawa. Niestety nie mogę oglądać prosiłbym o informacje kto komentuje ten mecz, oraz kto prowadzi studio i jacy są goscie :)?
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Tomala » 03 wrz 2008, 6:33

Studio prowadzi Borek z jakimś kolesiem... niesety nie zwróciłem uwagi z kim bo mecz oglądałem jednym okiem..
Komentował Bożydar też w duecie z kimś...
CZYNY NIE CUDA... ;)
damian323
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: damian323 » 03 wrz 2008, 16:45

wlasnie teraz zakonczyl sie na tvp sport mecz I ligi piłki nożnej pomiedzy Wartą poznań,a Wisłą Płock,warta wygrala 3:2,komentował Tomek Jasina:)

po meczu I ligi piłki noznej odbędzie sie mecz kwalifikacyjny koszykarek do mistrzostw europy polska-turcja godz.18:05

a na zakończenie dnia coś dla fanów szczypiorniaka:) o 20:10 inaguracja rozgrywek Bundesligi mężczyzn THW Kiel-Dormagen

miłego oglądania:)
Awatar użytkownika
embi
Junior
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: embi » 04 wrz 2008, 19:05

Wątek może niezbyt pasujący do tematu, ale dzięki Polsatowi w polsce w 2014 roku odbędą się Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej. Polsat stawia na sport i dobrze oby tak trzymać !
Polsat-Włącz Emocje!
damian323
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: damian323 » 04 wrz 2008, 19:30

dumbo93 pisze:Wątek może niezbyt pasujący do tematu, ale dzięki Polsatowi w polsce w 2014 roku odbędą się Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej. Polsat stawia na sport i dobrze oby tak trzymać !
czy ja wiem,czy stawia tak na sport,pozyskal prawa do mistrzostw swiata w 2014 roku w polsce,a stracil prawa do ligi portugalskiej,zeby im tak zalezalo na sporcie to by mieli bogata oferte,a nie jakies dno........,powiedzmy szczerze polsat stawia tylko na siatkówke:)
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Tomala » 04 wrz 2008, 19:54

Też nie rozumiem dlaczego zasługi za tą imprezę przypisuje się Polsatowi... Po prostu prawa do transmisji tej imprezy na 6 lat wcześniej na pewno są dużo tańsze dlatego zainwestowali... ale żeby od razu przypisywać im takie zasługi... ;)

To dzięki kibicom i ich oprawom na meczach, a nie dzięki Polsatowi i ich kiepskim dekoderom...:P
CZYNY NIE CUDA... ;)
munio181
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: munio181 » 04 wrz 2008, 21:33

Dzisiaj wielkie wrydarzenie w Polskim Sporcie - dostalismy organizacje Mistrzostw Świata w Siatkówce Mezczyzn w 2014 a oprocz Polsatu nikt prawie o tym nie wspomniał.
Powinna byc to informacja nie tylko dnia ale nawet miesiaca i to nie tylko informacja sportowa.
A w TVP byl;o to druga ( sic!) infoirmacja w serwisie sportowym. Ja rozumiem, ze to nie organizuja tą impreze ale krucze czy aby na pewno wazniejsza jest w tym momencie nasza kadra grajaca w sobote z amatorami ze Słowenii??
damian323
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: damian323 » 04 wrz 2008, 21:40

munio181 pisze:Dzisiaj wielkie wrydarzenie w Polskim Sporcie - dostalismy organizacje Mistrzostw Świata w Siatkówce Mezczyzn w 2014 a oprocz Polsatu nikt prawie o tym nie wspomniał.
Powinna byc to informacja nie tylko dnia ale nawet miesiaca i to nie tylko informacja sportowa.
A w TVP byl;o to druga ( sic!) infoirmacja w serwisie sportowym. Ja rozumiem, ze to nie organizuja tą impreze ale krucze czy aby na pewno wazniejsza jest w tym momencie nasza kadra grajaca w sobote z amatorami ze Słowenii??
amatorami to sa piłkarze z san marino:)
damian323
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: damian323 » 04 wrz 2008, 21:42

a jutro o 16:55 startuje PLH GKS KATOWICE-CRACOVIA,juz nie moge sie doczekac:)
munio181
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: munio181 » 04 wrz 2008, 21:43

Zgodze sie ale Słowency tez wielkimi piłkarzami nie sa wiec o tym meczu wcale sie nie powinno mowic a jesli juz to dlatego ze wygralismy 3-4 do zera grajac na trenignowym poziomie,
Awatar użytkownika
Zonk
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: Zonk » 04 wrz 2008, 21:49

damian323, prowokować i wyzywać, niż rzeczowo dyskutować o wiele łatwiej, nie ? :lol:

To super sprawa, bo teraz od 2009 do 2014 szykuje się nad Wisłą (i Odrą) seria tak ważnych wydarzeń sportowych.
A siata w Polsce ma status numero duo piłce nożnej z powodu bardzo dobrej promocji (sukcesy drużyn, "sport familijny" bez kiboli itp) ze strony władz Polskiego związku jak i Polsatu. To jest długoterminowa strategia nastawiona na ciągłą popularyzację tego (już i tak bardzo popularnego) sportu w Polsce. To jest pierwszy raz nad Wisłą (nawet skoki były promowane w stopniu racze marginalnym co teraz widać) i efekty widzimy.
To dzięki kibicom i ich oprawom na meczach, a nie dzięki Polsatowi i ich kiepskim dekoderom
Kibice nie robią zbiórek na 15 mln euro, by opłacić FIVB. ;P

Ja zaś żałuję widzów NSport - NFL z polskim komentarzem to będzie numer. Nigdy nie byłem super wielkim entuzjastą jankeskie gry (wolę twardsze rugby), ale SuperBowl zawsze u znajomego w C+ oglądałem. Jestem ciekaw czy ITI nabyła prawa do transmisji bez nakładek (znaczy, by w trakcie reklamy w USA nie było w N Sport planszy).

No I Euroliga, a raczej jej brak juz potwierdzony. Nikt nie jest zainteresowany kupnem praw do transmisji (ani C+, ani OS, ani PS, ani NSport, ani tym bardziej TVP Sport), bo koszty (400 tys) są zbyt wysokie, a oglądalność na tyle niska, iż - tu cytat z przyjaciela z TVP - "...szef woli nawet kupić prawa do azjatyckiej Ligi Mistrzów...". W sumie to żadna szkoda (prócz klubów polskich jak Prokom, które dostaną po łapach zamiast kasy, a może nawet i wyrzucą w następnym roku je z rozgrywek), bo kosz w Polsce od kilku lat przezywa potworny regres, władze Ligi obwiniają nadawców tv, a kasy brak.

PS: Ktoś wie, czy brytyjski kanał Dave (wcześniej UKTV Gold 2) ma wiązkę nakierowaną tylko na Wielką Brytanię czy też na Europę?
damian323
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: damian323 » 04 wrz 2008, 22:12

A gdzie ja niby kogoś wyzywałem lub prowokowałem?

EDIT Maciek23: Usunąłem zbędne cytowanie i poprawiłem pisownię.
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Hubert » 04 wrz 2008, 23:47

Dave jest na Astrze 2A, więc spokojnie można go obejrzeć u nas, gdyby nie był kodowany w Videoguard.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 05 wrz 2008, 7:13

Mecze polskich drużyn pokaże TVP Sport. Jeżeli wykupią licencje na mecze Prokomu i Lotosu będzie super bo narazie mają tylko bodajże z Wisłą podpisaną taką umowe. Pierwsze mecz hokeja skomentuje Stanisław Snopek kierujący hokejem w TVP. Wszystko to dlatego, że Jarosław Krzoska relacjonuje kolarstwo torowe, potem Tour de Polonge, a następnie kolarskie MŚ które TVP pokaże w całości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”