Transmisje sportowe

damian323
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: damian323 » 30 wrz 2008, 16:36

dzisiejsze i jutrzejsze mecze champions league beda zapewne komentowac: Kalinowski, Ryczel, Zabijak, Barczak, Popowski, Marchliński, Sitnicki, Zaorski
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 30 wrz 2008, 18:39

Ładnie to tak bazować na tym co ja powiedziałem ?

Chce jeszcze poinformować, że TVP każdego sobotniego wieczoru transmituje gale boksu zawodowego. Już została pokazana jedna gala. Ale na razie będą transmisje 2 razy w miesiącu.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 01 paź 2008, 14:15

[wycięte]
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

Transmisje sportowe

Post autor: TiM » 01 paź 2008, 15:05

Ale pisanie 2 postów na raz bez uzasadnionego powodu nie powinno się zdarzać. I ta jest na każdym forum. Przepraszam, za lekki offtop.

Dobrą decyzją jest pozazywaniem w sobotnie wieczory gale boksu. Myślę że jeżeli dostęp do TVP Sport byłby większy, oglądalność takiej gali była by nie mała.
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 » 01 paź 2008, 15:47

Hehe jeśli Alfernando odejdzie to forum już nie bedzie takie same :P Straci na renomie, kto bedzie pisał i zachwalał TVP??:P Forum jest po to, żeby się wypowiedzieć na kazdy temat, czy kogoś to obchodzi, ze sa dwa posty pod rząd ?? Nie, bo to nei gra roli :P Jesli Alfernando odejdzie to juz nei ma sensu pisać na tym forum, ani go odwiedziać, bo nie bedzie co czytac ;/ Tak więc można się chyba zgodzić na ustepstwa dla osób, które sa zasłużone ? Nie prawa Tomku ??

{{{Nie interesuję mnie to. Wszyscy są równi wobec regulaminu (a ci, co dłużej tu przebywają są jeszcze ,mniej równiejsi, więcej się od nich wymaga). Żeby nie było bardzo szanowałem do tego czasu Alfernando, ale trzeba być sprawiedliwym Chce też przypomnieć, że to nie miejsce do takich rozmów i proponuję wrócić do tematu - Tomek}}}
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Hubert » 01 paź 2008, 22:15

Jaki koniec ludzie? Świat się skończył? To jest decyzja moderatorów/adminów i jej się nie podważa.

Co do I ligi piłkarskiej to myślę, że mimo wszystko zostanie ona w TVP, choć nie wykluczam tu innych stacji tj. nSport czy Polsat Sport ;)
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Tomala » 01 paź 2008, 22:19

Wracając do tematu transmisje sportowe to właśnie trwa druga kolejka Ligi Mistrzów 4 mecze na żywo na nsportach i jeden na TVP... Ja oglądam Shachtar - Barce... Swoją drogą to powiedzcie, czy mecz w HD n-ka nadaje tylko na kanale 60? Bo na pozostałych to jest chyba trochę niższa jakość obrazu...

Co do "sprawy Alfernando" to uważam, że regulamin trzeba przestrzegać... ale to co zrobił autor tego wątku to nie jest aż takim strasznym nadużyciem... Nikogo nie obraził, nie pisze głupich postów, nie spamuje...
Nie bądźmy tacy... Alfernando często pisał post pod postem... uważam że nie powinno się tak robić na forach... ale gdyby być tak skrupulatnym to by bana dostał już dawno...
Tomek > wyluzujmy... wszystko jest dla ludzi i to forum też... Bo bez sensu robią się dyskusje jak wyżej...
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Hubert » 01 paź 2008, 22:24

Nie dziwię się, że zdecydowanie słabsza jakość, ponieważ transpondery n-ki są już nie źle zawalone. Dopiero zakończenie nadawania w analogu w grudniu trochę poprawi tą sytuację.
Jutro 2 spotkania 1 rundy Pucharu UEFA z udziałem polskich drużyn, czekamy na awans :)

Samym pisaniem post pod postem też uważam, że nie zasłużył. Natomiast odzywka, że mod się będzie "rządził" jest nie na miejscu i on sam uważa się jakby nie wiadomo kim był na tym forum. Buńczuczne zachowanie, ale cóż...
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Tomala » 01 paź 2008, 22:29

Hubert pisze:Nie dziwię się, że zdecydowanie słabsza jakość, ponieważ transpondery n-ki są już nie źle zawalone. Dopiero zakończenie nadawania w analogu w grudniu trochę poprawi tą sytuację.
Jutro 2 spotkania 1 rundy Pucharu UEFA z udziałem polskich drużyn, czekamy na awans :)

Samym pisaniem post pod postem też uważam, że nie zasłużył. Natomiast odzywka, że mod się będzie "rządził" jest nie na miejscu i on sam uważa się jakby nie wiadomo kim był na tym forum. Buńczuczne zachowanie, ale cóż...
No są zawalone...;] Dlatego, część programów odbieramy z transponderów cyfry... Ale w sumie chyba tylko na 60 jest mecz w HD... W sumie od kilku dni mam nowy telewizor i nie wiem, jak to było wcześniej... ;) szkoda, że nie ma już kanału z najlepszymi sytuacjami na żywo....

Jeszcze raz o Alfernando - ten gościu daje na forum infa, których ciężko by szukać w innych serwisach, i których było by szkoda nie znaleźć na tym forum... z uwagi na to to i na niską szkodliwość społeczną proponuje przymknąć oko i odbanować... Nie jest to jakaś uwaga do moderatora, a jedynie głos w dyskusji "transmisje sportowe" dotyczący autora wątku...;)

{{{Alfernando wróci po banie na 10 dni. Mam nadzieję, że zacznie przestrzegać przepisy. A teraz proszę zapomnieć o wszystkim, bo nie chce mi się sprzątać po raz kolejny tego tematu - Tomek}}}
CZYNY NIE CUDA... ;)
Pawel

Transmisje sportowe

Post autor: Pawel » 02 paź 2008, 10:21

tomala_k pisze:Wracając do tematu transmisje sportowe to właśnie trwa druga kolejka Ligi Mistrzów 4 mecze na żywo na nsportach i jeden na TVP... Ja oglądam Shachtar - Barce... Swoją drogą to powiedzcie, czy mecz w HD n-ka nadaje tylko na kanale 60? Bo na pozostałych to jest chyba trochę niższa jakość obrazu...
Mecz w HD jest tylko na kanale 60. Dodam też że wtorkowy mecz Zenitu z Realem (ten o 18:30) pomimo że był na kanale 60 też nie był w HD bo ruskie go nadawali w SD 4:3.
ATS
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: ATS » 02 paź 2008, 13:58

Kolejne bezpośrednie transmisje spotkań portugalskiej Ligi Sagres na antenie Orange Sport.
W niedzielę 5.10 o 20.45 mecz Sporting Lizbona - FC Porto
W poniedziałek 6.10 o 22.00 mecz Leixoes SC - Benfica Lizbona
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Axel » 02 paź 2008, 18:23

Mecz Lech Poznan - Austria Wieden na TVP2 jest nadawany w formacie 16/9. To chyba nowosc w TVP. Jestem zdziwiony troche. Nadaja to w formacie 16/9 chyba dlatego bo to standard w Austrii i mecze z Austrii z udzialem Lecha Poznan tez byly w tym formacie.

Czy moze ktos zrobic zapa z transmisji ?
Evil
Junior

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 02 paź 2008, 18:24

Mecz Lech Poznań - Austria Wiedeń w formacie 16/9 na TVP 2. Na telewizorach 4:3 wygląda to nie najlepiej.
Zap ode mnie.

Obrazek
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny » 02 paź 2008, 18:48

mecz jest w 16/9, ponieważ ten mecz także jest nadawany w HD przez TVP HD
Evil
Junior

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 02 paź 2008, 18:55

No i brawo dla TVP. A czy niedzielny mecz Ekstraklasy Lech Poznań - Legia Warszawa również będzie w HD i w TVP 2 i TVP Sport w 16/9 ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”