Transmisje sportowe

Pawel

Transmisje sportowe

Post autor: Pawel » 03 paź 2008, 10:05

Mecz Lech - Legia nie będzie niestety transmitowany w TVP HD. Ale będzie transmitowany w C+ więc na pewno realizowany będzie w HD, więc myślę że można się spodziewać letterboxa na TVP2.

A jakość wczorajszego meczu Lech - Austria na TVP HD naprawdę rewelacyjna. Chyba nawet lepiej to wyglądało niż Liga Mistrzów na nSport.

edit: A już 15 października mecz eliminacji MŚ Belgia - Hiszpania w HD.
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 » 03 paź 2008, 14:25

Rewelacyjny komentarz wczoraj Michała Zawackiego, takie emocje, podnoszenie głosu przy bramkach, normalnei fantastycznie:) Kometarz Szpakowskiego taki sobie juz przy okazji meczu Wisły z Totenhamem zauważyłem, że Pan Darek nie powinien komentować Wisły, najzwyczajniej w świecie nie lubi Naszej Kochanej Wisełki. Choc przy tej akcji w ostatnich minutach, gdy strzelał Cleber i dobijał Brożek podniósł głos:) Co do transmisji z meczu Lecha to bardzo mi sie podobało, rewelacyjnie, szkoda, że nie był tak transmitowany mecz Wisły z Totenhamem, gdyz były momenty gdy belka z wynikiem zasłaniała głowe piłkarza. Bardzo mi się podobały te małe belki i przezieroczyste, zupełnie nei przeszkadzały przy okazji meczu Lecha :) Więcej takich transmisji :)
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Tomala » 03 paź 2008, 16:18

No mecz i komentarz super... Szkoda, że Iwański nie komentował meczu bo emocje by robił jeszcze większe...;) Ale Zawacki to też świetny komentator... Chce się słuchać tego co mówi.
Bardzo lubią tez tą panią z TVP Poznań co robi wywiady meczowe...;)
Czyli super - czekają nas przynajmniej 4 mecze polskiego zespołu w UEFA...;D
CZYNY NIE CUDA... ;)
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 » 03 paź 2008, 19:28

Gdyby MAciej Iwański komentował to byłoby apogeum emocji :P Chyba by sie popsuł mikrofon jakby krzyczał :P 4 mecze w Pucharze UEFA i pewno z komentarzem MAcieja IWańskiego:) Szczerze to sie ciesze :) To jest bodajże Beata Oryl :)
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 04 paź 2008, 7:40

A czy u Was podczas meczu Wisły też był taki niewyraźny obraz? Bo u mnie to się czasem nie dało patrzeć:(
Evil
Junior

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 04 paź 2008, 8:07

Czaja pisze:A czy u Was podczas meczu Wisły też był taki niewyraźny obraz? Bo u mnie to się czasem nie dało patrzeć:(
Wszystkie transmisje z Krakowa takie są - nie mam pojęcia, dlaczego.
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Tomala » 04 paź 2008, 8:39

Czaja pisze:A czy u Was podczas meczu Wisły też był taki niewyraźny obraz? Bo u mnie to się czasem nie dało patrzeć:(
No właśnie ja myślałem, że to tylko u mnie się to dzieje... Na szczęście jakość przekazu meczu Lecha pokazała, że wszystko jest ok.
CZYNY NIE CUDA... ;)
Evil
Junior

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 05 paź 2008, 13:24

Polsat pokaże następujące mecze eliminacyjne do MŚ 2010:

Sobota, 11.11:
19.55-Walia - Lichtenstein [Polsat Sport 2 połowa] na żywo
20.40-Niemcy - Rosja [Polsat Sport] na żywo
22.25-Argentyna - Urugwaj [Polsat Sport] na żywo
01.10- Kolumbia - Paragwaj [Polsat Sport] na żywo

15.55-Szkocja - Norwegia [Polsat Sport Extra] na żywo
18.25-Walia - Lichtenstein [Polsat Sport Extra 1 połowa] na żywo
19.55- Szwecja - Portugalia [Polsat Sport Extra] na żywo
22.10-Ukraina - Chorwacja [Polsat Sport Extra] retransmisja
00:20-Holandia - Islandia [Polsat Sport Extra] retransmisja

Środa 15.11
13.10-Boliwia – Urugwaj [Polsat Sport] powtórka
15.20-Wenezuela - Brazylia [Polsat Sport] powtórka
20.40-Niemcy – Walia [Polsat Sport] na żywo
22.50-Białoruś - Anglia [Polsat Sport] na żywo/retransmisja*
01.00-Austria - Serbia [Polsat Sport] powtórka
03.00-Brazylia – Kolumbia [Polsat Sport] na żywo

18.55-Norwegia - Holandia [Polsat Sport Extra] na żywo
20.50-Włochy - Czarnogóra [Polsat Sport Extra] na żywo
22.55-Paragwaj – Peru [Polsat Sport Extra] na żywo
02.10-Chile - Argentyna [Polsat Sport Extra] na żywo

*prawdopodobnie retransmisja
Myślę, że to świetna oferta Polsatu.
munio181
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: munio181 » 05 paź 2008, 13:32

Zastanawia mnie tylko godzina Meczu Bialorus - Anglia i slowo "na zywo". Naprawde graja o tej godzinie??
Evil
Junior

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 05 paź 2008, 13:36

Też mnie to zdziwiło, prawdopodobnie Polsat ma błędy w ramówce, bo stamtąd czerpałem źródło. Będzie to raczej retransmisja.
Pawel

Transmisje sportowe

Post autor: Pawel » 05 paź 2008, 14:30

To teraz dla równowagi TVP Sport.

11.10.2008

19:00 Rumunia - Francja
21:05 Słowenia - Irlandia Płn.
22:40 San Marino - Słowacja

12.10.2008

13:30 Serbia - Litwa
16:50 Bułgaria - Włochy
22:35 Estonia - Hiszpania

15.10.2008

17:25 Czechy - Słowenia
19:25 Rosja - Finlandia
20:40 Belgia - Hiszpania
22:55 Portugalia - Albania
23:55 Irlandia Płn - San Marino

16:10.2008

18:50 Grecja - Szwajcaria

Do tego TVP HD

11.10.2008 Polska - Czechy i retransmisja z meczu Rumunia - Francja. Natomiast 15.10.2008 transmisja live z meczu Belgia - Hiszpania.
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Hubert » 06 paź 2008, 16:02

Co oni wczoraj w TVP odje*ali? Reklamę zrobili w trakcie "Szybkiej Piłki"! Wyglądało to jakby 2 razy rozpoczynali program i za każdym razem inaczej, ktoś też to widział?
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Axel » 06 paź 2008, 18:19

A czy to nie przypadkiem tak było, że przed programem leciała pozycja, która nazywała się "Szybka piłka - kulisy" ? Bo coś takiego wczoraj widziałem na EPG przełączając kanały. Może pomiędzy tymi dwoma programami puścili te reklamy. Programu jednak nie oglądałem bo niestety nie za bardzo mi odpowiada. Obejrzałem tylko skróty z meczu Legia - Lech.
damian323
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: damian323 » 06 paź 2008, 21:35

a w sobote na canal+sport pokaża gale boksu z Berlina,walką wieczoru będzie pojedynek Klitshko-Peter,trzeba to zobaczyc^^

http://nsport.pl/liga_mistrzow.html

Pojawily sie juz zapowiedzi meczow nastepnej kolejlki LM w Nsport i UWAGA, maja one byc (wreszcie) z dzwiekiem DD5.1 (te w HD). Czekam z niecierpliwoscia...

{{{Posty zostały połączone. Moje prośby nie poskutkowały (dotyczące niepisania dwóch postów pod rząd, używania polskich liter), dlatego damian323 otrzymuję bana na 10 dni. - Tomek}}}
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 11 paź 2008, 12:11

Do listy która została przedstawiona przez moich kolegów dodam jeszcze mecz Anglia-Kazachstan, który dziś o 18:15 pokaże Sportklub. Sportklub nabył też prawa do pokazywania PŚ w pływaniu, które będą komentować Dariusz Urbanowicz i Kamil Wolnicki z Przeglądu Sportowego oraz do PŚ w gimnastyce sportowej i artystycznej. Ostatnio pojawiły się też transmisje z dawnej konkurencji olimpijskiej panteque.
Wczoraj po przerwie wakacyjnej na antenę powrócił magazyn Złote Transmisje prowadzone przez Marka Jóźwika. Choć planowo miała odbyć się transmisja z finałowego meczu piłkarskiego podczas IO w Barcelonie Polska-Hiszpania, była pewne zmiana i pokazano finał piłkarskich MŚ 1982. Był to pierwszy mundial tak obszernie pokazywany na antenie TVP. Komentowali go Jan Ciszewski, Andrzej Szeląg, [wycięte] Pojechał tam też jeszcze reporter [wycięte], który po meczach przeprowadzał wywiady z polskimi piłkarzami dla Studia Mundial. Jednakże łezka w oku się kręci. Finał komentował Jan Ciszewski, który dzień wcześniej cieszył się z brązu Polski po zwycięstwie 3:2 nad Francją. Spotkanie Włochy-RFN TVP pokazywała w całości, transmisje zaczynając po zakończeniu hymnu a kończąc na radości Mistrzów Świata Włochów. ŚP Jan Ciszewski mówił wówczas słynne słowa Niech żyje Futbol i Do usłyszenia. Jednakże to był jego ostatni mecz w roli komentatora bo po przylocie na lotnisko na Okęciu zawieziono go do szpitala gdzie po kilku miesiącach zmarł. Ale pięknie zakończył swą karierę.
16 października TVP Sport przygotowało dla widzów sporo wspomnień związanych z wielkim meczem Polska-Anglia na Wembley. Otóż 15 października dokument Złota Bramka, w dzień chwały 16 października spotkanie z piłkarzami w programie 30 lat po Wembley. A na deser w programie Złote Transmisje mecz Polska-Anglia na Wembley w komentarzu słabo słyszalnego Jana Ciszewskiego.
Wspomnę jeszcze o Lidze Mistrzów w hokeja na TVP Sport. Pierwszy mecz komentowali Jarosław Krzoska i Mariusz Czerkawski. Skróty komentowali J.Krzoska i Marek Sokołowski.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”