Transmisje sportowe

Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 13 paź 2008, 16:05

Gol zazwyczaj trwa 80 minut. Nie życze sobie aby mnie obrażać, bo mi tak samo należy się szacunek jak innemu użytkownikowi. A co do Polsatu podałem informacje, które podałem za istotne. Nie wycofuje się że słów że najlepszy jest TVP Sport, a Polsat straci większość lig europejskich na rzecz konkurencji. Czas pokaże. Nsport jak i Sportklub robią zakupy co już dziś można zaobserwować. A do wzięcia jest większośc lig europejskich. Ja niemam prawa głosu, na forum bo wszystkie moje wypowiedzi sa krytykowane. Podałem informacje o Polsacie, źle bo jestem fanem TVP i o Polsacie nie moge nigdy miłego słowa powiedzieć.
Evil
Junior

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 13 paź 2008, 18:17

Żeby nie było wątpliwości, bo zastanawialiśmy się, czy mecz Białoruś-Anglia będzie w formie retransmisji - jednak będzie na żywo w środę. Początek o 20.30 w Polsacie Sport.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 13 paź 2008, 18:30

Jestem ciekaw co pokażą Białorusini moim zdaniem mogą powalczyć.
Evil
Junior

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 13 paź 2008, 18:54

No na pewno będzie to ciekawa potyczka, brawo dla Polsatu, podobnie jak Niemcy - Rosja.
Jeszcze bardzo ciekawie zapowiada się mecz Brazylia - Kolumbia, ale może wypiszę środowe mecze Polsatu :)

Środa (15.11)
20.25-Białoruś - Anglia (Polsat Sport) na żywo
22.50-Włochy - Czarnogóra (Polsat Sport) powtórka
01.00-Niemcy - Walia (Polsat Sport) retransmisja*
03.00-Brazylia - Kolumbia (Polsat Sport) na żywo

18.55-Norwegia - Holandia (Polsat Sport Extra) na żywo
20.50-Włochy - Czarnogóra (Polsat Sport Extra) na żywo
23.00-Paragwaj - Peru (Polsat Sport Extra) na żywo
01.10-Chile - Argentyna (Polsat Sport Extra) na żywo

*retransmisja - oznacza, że mecz nie będzie pokazany na żywo

I nie wiem co jeszcze z meczami w Polsacie Sport następnego dnia - Irlandia - Cypr i Austria - Serbia - będą to premierowe retransmisje ?
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 13 paź 2008, 19:08

A TVP pokaże dla widzów mecze (nie podam godzin, bo niechce mi się pisać wybaczcie)
Polska-Słowacja
Czechy-Słowenia
Rosja-Finlandia
Portugalia-Albania
Irlandia Płn-San Marino
Grecja-Szwajcaria

O ile w trzeciej kolejce ciekawiej zapowiadały się mecze Polsatu o tyle w 4 znacznie lepsze uważam sa na TVP. Choć napewno mecz Norwegia-Holandia, Niemcy-Walia, Białoruś-Anglia mogą być ciekawsze.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Axel » 13 paź 2008, 21:20

Evil pisze:*retransmisja - oznacza, że mecz nie będzie pokazany na żywo
Dlatego nie oznaczaj tego jako retransmisja tylko jako premiera. Tak też oznaczane są te mecze na www.polsatsport.pl
Pawel

Transmisje sportowe

Post autor: Pawel » 14 paź 2008, 10:08

Do tego co wypisał Alfernando trzeba dodać jeszcze mecz Belgia - Hiszpania w jakości HD na TVP HD.
Oby tylko transmisja była, bo sobotniego meczu Rumunia - Francja ostatecznie w TVP HD nie było. Może nie był realizowany w HD tylko w 16:9, stąd TVP HD usunęło go ze swojej listy.
Evil
Junior

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 16 paź 2008, 16:13

Nie wiem, czy to było specjalnie, ale wczoraj słowacka telewizja nie pokazała polskich piłkarzy podczas grania naszego hymnu, tylko planszę z informacjami o meczu. Gdy zaczął się hymn słowacki, od razu pokazano zawodników naszych rywali. Ale trzeba przyznać, że te plansze prezentowały się naprawdę bardzo ładnie.

Transmisja ze Słowacji w 16:9, co mnie bardzo zaskoczyło. Komentarz Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak.
Zrzut ode mnie ;)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
PUCHACZ307
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: PUCHACZ307 » 17 paź 2008, 14:35

Myślę że był to przypadek - z tego co wyczytałem mieli tam problemy z łączami - a oprócz tego w tle musieli by pokazać "popisy" naszych kiboli.
Łatwa muzyka i debilne słowa
Oto polska młodzież zwarta i gotowa
Listy przebojów, fascynacja kiczem
Oto polska młodzież, która jest niczym
Polska złota młodzież kłótliwa i słaba
Polska złota młodzież krzykliwa i głupawa
Bez sensu i celu, podziały i nienawiść
Komercja, moda, pieniądze i zawiść
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 17 paź 2008, 15:23

Evil pisze:Transmisja ze Słowacji w 16:9, co mnie bardzo zaskoczyło.
A na Słowackiej "Dwójce" obraz był w formacie 4:3.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Axel » 17 paź 2008, 15:37

Czyli TVP postawiło już poprzeczkę i wszystkie mecze chce już nadawać tylko w 16/9. Chyba to dobrze bo jak będą je archiwizować to już wszystkie będą mieli w nowoczesnym formacie.
Dziwiło mnie jednak to, że studio podczas meczu Słowacja-Polska było już w 4:3. W sumie mieli tam chyba tylko jedną kamerę ale przecież mogli wziąć jakąś, która nagrywa w 16/9.
Co sądzicie na ten temat ?
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Tomala » 17 paź 2008, 15:51

W sumie to dobrze, ze mecze będą nadawane w 16:9... Przyjemniej na coś pożytecznego pójdzie nasz abonament...:) Świetnie też się ogląda mecze na TVP HD...
CZYNY NIE CUDA... ;)
Evil
Junior

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 19 paź 2008, 13:13

Mój znajomy ma znajomego w Polsacie, i ten twierdzi, że Polsat jest blisko porozumienia z hiszpańską federacją piłki nożnej. Umowa miałaby dotyczyć transmisji przez Polsat Sport rozgrywek o Puchar Króla (puchar ligi hiszpańskiej).

Napisałem o tym także na mojej stronie [link w podpisie].
Moim zdaniem to bardzo dobry ruch ze strony Polsatu, extra byłoby oglądać te rozgrywki.
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Tomala » 19 paź 2008, 13:46

Ale znając życie to oni będą puszczać tylko najsłabsze mecze drużyn, których nikt inny nie będzie puszczać... Tak jak w pierwszym roku posiadania praw do ligi włoskiej puszczali wszystkie mecze drużyny Lecce...;)
Aż do czasu jak Lecce spadło de drugiej ligi włoskiej...;)
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 20 paź 2008, 14:52

Dodam, że mecz Wisła-Legia będzie transmitowana na antenie TVP2. Komentować moim zdaniem będzie ktoś z tego grona: Zawacki, Szpakowski, Jasina, Krzoska. Na pewno nie będzie komentować Iwański. Warto poinformować także, że TVP rozpoczyna cykl debat przedwyborczych. Program poprowadzą Marek Jóźwik na zmianę z Sebastianem Szczęsny. Na końcu zostaną zaprezentowane sondaże wyniki głosowania sms-owego telewidzów. Dodam, że po raz drugi w historii programu Sportowa debata zostanie pokazana na TVP INFO i to live. Ostatnio odbyła się Złota Transmisja. Mecz Polska-Anglia na Wembley. Było to wówczas pierwsze wydanie cyklu. Prowadził je Dariusz Szpakowski a gościem był człowiek który zatrzymał Anglię Jan Tomaszewski. Warto było sobie ten mecz odświeżyć. Wstęp był prowadzony jeszcze ze starego studia TVP Sport, wówczas jeszcze nie było ekranu plazmowego, a były dwa mniejsze ekrany. Obecnie od takiego wstępu odeszli, a szkoda. Mecz komentował oczywiście Jan Ciszewski, który nie miał łatwego życia, bo przez niesamowity ryk, tracono często łączność z Ciszewskim. Na końcu pojawiły się jeszcze wywiady. Wczoraj odbył się pierwszy mecz kobiecej PlusLigi komentował Tomasz Swędrowski i Małgorzata Niemczyk-Wolska. Wracając do sprawy PZPN w najbliższym odcinku Zwarcia gościem będzie Michał Kleiber. 25 natomiast już trzecia gala boksu zawodowego na antenie TVP Sport. Tym razem z Kalifornii. W tym tygodniu także Euroliga na antenie TVP Sport. Natomiast 1 listopada, TVP przypomni sylwetki zmarłych sportowców i trenerów. Między innymi Polska-ZSRR w siatkówce IO'76, Polska-Brazylia MŚ'74, Przerwany oes, Kaziu, Polska Ci dziękuje, Ścigany. Niebawem także retransmisja finału PŚ w łucznictwie wygranego przez Justynę Mospinek. Niebawem także cykl w Złotych transmisjach finałów MŚ w piłce nożnej oraz Igrzyska m.in Igrzyska Olimpijskie w Barcelonie. Żeby jednak nie było, że za dużo historii i TVP bazuje na historii polecam transmisje PLK, PLKK, PLH, HLM no i Euroligę. A w ten weekend były świetne mecze Bundesligi. Mecze sobotnie komentowali Marcin Gabor i Marcin Grzywacz oraz na nsporcie Sergiusz Ryczel.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”