Transmisje sportowe

mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk » 03 sty 2009, 18:32

Zgadzam się w 100% z Czają. Dla mnie Canal+ i Orange Sport nie mają większych szans w tym przetargu. Według mnie największe szanse mają TVP i Polsat, który ostatnio stracił co nie co i będzie chciał odbudować swoją pozycję na rynku z prawami telewizyjnymi. TVN raczej nie ma szan s ale tak samo było przed trzema laty.
0 x
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 03 sty 2009, 19:48

Wydaje mi się, że walka o LM toczyć się będzie między Polsatem, TVP, a nsportem.

Dzisiejszą galę poprowadzą jednak P. Chylewska i M.Kurzajewski.
0 x
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk » 04 sty 2009, 9:08

Apropo gali jestem trochę zawiedziony. Programowo miała zaczynać się o 20.10 studiem, którego gospodarzem był Rafał Payra, a gościem Maja Włoszczowska. Prawidłowa gala rozpocząć się miała o 20.30 i praktycznie się rozpoczęła. Zaczęto od nagród kapituły PS, które rozdano bardzo szybko. Potem nastąpiła przerwa reklamowa. Rozpoczęła się druga część, która przypominała Operę a nie galę sportową w dodatku jej przewodnikiem był Waldemar Malicki, za którym osobiście nie przepadam. Mieliśmy okazję wysłuchać 3 występów operowych a właściwa gala rozpoczęła się o 21.20. I gdy myślałem, że niespodzianek na jeden wieczór już wystarczy doszło do zwycięzcy plebiscytu Roberta Kubicy. Dla mnie to ogromne zaskoczenie. Mamy rok olimpijski, trzech złotych medalistów i rzaden z nich nie staje na najwyższym stopniu podium. Kibice w Polsce chyba zapomnieli, że Io to najważniejsza imperaz organizowana co cztery lata. Gdy rozpoczęły się Igrzyska i nie mogliśmy zdobyć żadnego medalu ilu z nas marudziło, że jesteśmy tacy słabi i żadnego medalu nie zdobędziemy. Jednak się udało, była wielka radość po srebrze szermierzy ale co z tego dla nas to nie był sukces bo szermierzy nie było nawet w dziesiątce. Co z tego że pan Leszek zdobył w tym roku tytuły mistrza świata, wcześniej mistrza europy i ten najważniejszy tytuł mistrza olpmpijskiego to wystarczy tylko na drugie miejsce. Nie warto przez cztery lata zdobywać wszystkich tytułów na mistrzostwach świata, czy euopy, czy pucharach świata. Taki wynik to tylko na czwarte miejsce w plebiscycie. Wreszcie Tomek Majewski złoty medalista olimpijski, ale w jakiej dyscyplinie - królowej sportu i co treci. Kto odważył się napluć królowej w brodę...
0 x
Maarten
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: Maarten » 05 sty 2009, 14:44

Cóż, nie od dziś wiadomo, że plebiscyt "PS" de facto jest plebiscytem nie na najlepszego, a najpopularniejszego polskiego sportowca. O Kubicy wszędzie głośno, a o takim Majewskim (który był moim faworytem) pomówiło się może z miesiąc.
0 x
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk » 07 sty 2009, 19:06

Tymczasem TVP Sport rozpoczęło transmisje z kolejnego PŚ w biathlonie. W roli komentatora zadebiutował Piotr Dębowski a toważyszy mu jak zwykle Magda Grzywa. Ostatnio mieliśmy również inny debiut-Mariusz Jankowski, który przeszedł do TVP z Pulsu cały czas zjmował się przygotowaniem materiałów do serwisów informacyjnych a w ostatnim czasie zadebiutował w roli prowadzącego sportowy serwis INFO.
0 x
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 07 sty 2009, 19:52

Serwis sportowy w TVP INFO to on już chyba prowadzi z pół roku. Żadna nowość.
0 x
munio181
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: munio181 » 07 sty 2009, 20:38

Dokładnie. Prowadził nawet serwisy olimpijskie z Pekinu.
0 x
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk » 08 sty 2009, 15:11

To ja tego musiałem nie zauważyć bo jak ja patrzyłem to byli zawsze albo Sylwia Dekiert, albo Robert El-Gendy, Grzegorz Chodkowski Rafa Patyra albo Pawe Lachowicz a w czasie IO rowniez Beata Oryl
0 x
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 08 sty 2009, 20:46

Polsat Sport pokaże cały turniej szczypiornistów New Years Cup. Dziś odbył się pierwszy mecz Polaków.
0 x
Awatar użytkownika
lukas_k
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: lukas_k » 09 sty 2009, 15:53

SportKlub zakupił prawa do austriackiej ligi hokeja na lodzie - http://www.tvsportowe.pl/news.php?readmore=125
A nSport rozpocznie emisję sportowego "Szkła Kontaktowego", czyli programu pt. "Bez ciśnień".

Co do tej ligi hokeja to nie jestem jakimś wielkim specem od hokeja, ale liga wygląda na średnią. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. A co do nowego programu nSport to wydaje się on ciekawy, jeśli będzie zrelizowany tak samo, jak "bliźniak" z TVN 24.
0 x
nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk » 09 sty 2009, 19:18

Tymczasem jutro kolejny konkurs PŚ w skokach narciarskich tym razem w austriackim Kulm. Na stanowisku komentatorskim zasiądzie Włodzimierz Szaranowicz.
0 x
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 09 sty 2009, 20:26

Zapewne oglądalność będzie niższa niż zwykle za sprawą niestartujących Polaków.
0 x
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk » 10 sty 2009, 8:46

Wogóle oglądalność maleje od czasu problemów Małysza - jak zwyciężał była większa. To naturalne.
0 x
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Hubert » 10 sty 2009, 13:37

Laki13 pisze:SportKlub zakupił prawa do austriackiej ligi hokeja na lodzie - http://www.tvsportowe.pl/news.php?readmore=125
A nSport rozpocznie emisję sportowego "Szkła Kontaktowego", czyli programu pt. "Bez ciśnień".

Co do tej ligi hokeja to nie jestem jakimś wielkim specem od hokeja, ale liga wygląda na średnią. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. A co do nowego programu nSport to wydaje się on ciekawy, jeśli będzie zrelizowany tak samo, jak "bliźniak" z TVN 24.
Liga jest jedną z kilku najlepszych w Europie. Do najlepszych lig należą: rosyjska(zdecydowanie najlepsza), fińska, szwedzka, norweska, niemiecka, szwajcarska i właśnie austriacka.
0 x
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 10 sty 2009, 15:28

Coraz silniejsza jest także liga czeska.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”