Transmisje sportowe

munio181
Użytkownik

Transmisje sportowe

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: munio181 »

"Z danych Działu Strategii Marketingowej Biura Marketingu i Promocji wynika, że TVP Sport obejrzało w styczniu średnio 4,7 tys. widzów w grupie 4+ i 2,3 tys. w grupie 16-49. Była to druga najlepsza miesięczna oglądalność dla stacji od jej powstania" - oglądalność można powiedziec troche na zenujacym poziomie.
damian323
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: damian323 »

bierz pod uwagę to,że nie wszyscy płacą abonament :)
munio181
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: munio181 »

A co ma placenie abonemantu do oglądalnosci TVP SPort??
WIesz dla mnie to troche osmieszajace jesli taki mecz Hokejowy czy siatkówki oglada w hali 3 tys ludzi, a w telewziji 2,5 tys osob,
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja »

damian323 pisze:bierz pod uwagę to,że nie wszyscy płacą abonament :)
Abonament to osobna sprawa. Na pewno więcej ludzi go płaci niż posiada TVP Sport. Jest to wina tego, iż TVP Sport dostępny jest tylko w dwóch platformach i w sieciach kablowych (jeszcze nie wszystkich).
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando »

Oglądalność nie jest oszałamiająca, ale z dnia na dzień jest coraz wyższa. TVP Spot jest w Cyfrze+ i n i w najlepszych platformach cyfrowych. Myślę, że teraz tylko czekać na kolejne wzrosty.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Transmisje sportowe

Post autor: Ice »

''z dnia na dzień co raz wyższa''

Jakoś tego nie widać... w zasadzie TVP Sport ma tak niski zasięg, że nie ma co oczekiwać na oszałamiające wyniki. Dla mnie jednak jest to śmieszne, że TVP nie stara sie bardziej rozwinąć tego kanału a pomysłów na niego mają przysłowiowe ''sto''. Czemu ich nie realizują? Pytanie trudne w odpowiedzi. Może coś w tym roku się ruszy, bo im bardziej dostępny tym lepiej.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

I tak dobiliśmy do setki. Wątek Transmisje sportowe ma już 100 stron.
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja »

Alfernando pisze:TVP Spot jest w Cyfrze+
TVP Sport w Cyfrze+? Na razie to tylko spekulacje.
Alfernando pisze:i w najlepszych platformach cyfrowych.
Szkoda, że tylko w jednej.

Tak naprawdę to nie mogę zrozumieć czemu mają tak mały zasięg. A przede wszystkim nie ma ich w najpopularniejszej platformie - CP. TVP buntuje się jak tylko się da. Kłócą się z Polsatem o byle co. Np. po Euro 2008 ani razu w serwisach sportowych TVP nie było np. skrótów meczów PlusLigi czy ekstraklasy piłki ręcznej.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Oczywiście moja wina. Chodziło mi o najlepsze sieci kablowe i o jedna platforme cyfrową. Niewiem czy kłótnia o Euro to było byle co. Myślę, że wina w tym, że TVP nie ma w CP leży też po stronie Polsatu. Dlaczego nie ma skrótów lig polskich, które sa w Polsacie? Bo Polsat zabronił tego, przez co była spora afera, dlatego TVP pokazuje teraz tylko wyniki, bo fragmentów pokazać nie mogą, wyjątkiem od reguły jest LŚ w siatkówce i F1. Ale jak była gala PS, to gdy prezentowano Kubicę pokazywano fragmenty z jego pobytu w Warszawie, zarejestrowane przez TVP. Dlaczego? Polsat nie pozwolił. Więc się nie czepiaj.
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk »

Jutro i pojutrze na antenie TVP Sport transmisja z MŚ w łyżwiarstwie szybkim. Faworytem do komentarzu łyżwiarstwa szybkiego jest Piotr Dębowski jednak jutro także transmisja z MŚ w narciarstwie alpejskim które komentuje wspólnie z Moniką Lechowska (naprzemiennie z Sebastianem Szczęsnym). Pewnie skomentuje ktoś z pary Dzięciołowski, Krzoska.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Sądze, że komentować będzie Piotr Dębowski. Lechowska poradzi sobie przez dwa dnia sama, wiele lat komentowała sama, dlatego niewidze powodu aby i tym razem nie mogła komentować sama. Raczej napewno Dębowski będzie komentował.
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Rzeczywiście, jeszcze na początku tego roku myśląc narciarstwo alpejskie w TVP można było w ciemno obstawić, że bedzie komentowała Lechowska sama, bądź z jakimś gościem, tymczasem w tym roku doszli kolejni dziennikarze i pani Monika jakby troche zaginęła wsród nich.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

[wycięte]
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Jeśli już wywołałes temat MŚ w Libercu to można nad nim troche przysiąść. Szczęsny będzie komentował EOYF, więc nie wiem czy jest w stanie skomentować Liberec. Skoki główne trafią napewno do Włodka Szaranowicz, który jest murowanym kandydatem do komentowania tego sportu. Ale czy skomentuje wszystko? Dużo będzie bewnie zależeć od tego, czy będzie komentował biegi narciarskie. Na mistrzostwa dwa lata temu w Sapporo biegi komentował K.Miklas, a skoki Szaranowicz za to cztery lata temu wszystko Miklas. Na Olimpiadzie w Turynie biegi przypadła parze Marek Jóźwik i Włodzimierz Szaranowicz i to oni są głównymi kandydatami do biegów z tym, że jeśli Szarabnowicz zajmie się biegami to rzeczywiście może być potzrebny ktoś jeszcze. Została jeszcze kombinacja norweska, którą pewnie skomentuje M. Jóźwik. Repoterami będą pewnie Bartosz Heller i może Maciej Jabłoński lub Sebastian Parfjanowicz. Maciej Kurzajewski był w Sapporo jako reporter ale studio przed skokami prowadzili Dębowski, Babiarz i Chylewska. Nie wiem jak z biegami bo nie miałem okazji oglądania relacji z trasy biegaczy. TYm razem wydaje mi się że Kurzajewski pojedzie do Liberca, ale będzie się zajmował prowadzenie studia na miejscu, bo z tego co się orientuje ma ono być zlokalizowane na miejscu w Libercu. Kuzrajewski będzie chyba potzrebował pomocy przy prowadzeniu studia. Może będzie ktos osobny od studia na biegach. Wszystko sie wyjaśni juz niedługo.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Słusznie bo ceremonia zamknięcia która jest w piątek przypada równoległe z zawodami MŚ w skokach narciarskich kobiet. Ceremonie miał komentować Szczęsny, więc napewno nie będzie relacjonował MŚ w skokach kobiet. Szaranowicz napewno tym się nie zajmie, bo będzie komentował skoki i biegi, teraz tylko pytanie kto zajmie się skokami kobiecymi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”