Transmisje sportowe

mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mały chińczyk »

Zostaje chyba Snopek, który tez komentuje w Beskidach i niewiadomo czy zdąży albo jakas większa niespodzianka.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando »

Nie przesadzaj z Beskidów do Liberca jest kawałek. Nie widze żadnego w tej kwestii problemu. Snopek napewno nie będzie komentował nic na MŚ. Tu mogę się żałożyć.
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk »

No to mamy wakat na jednej z pozycji, ciekawe, kto zajmie to miejsce.

Tymczasem Piotr Dębowski napewno nie skomentuje MŚ w łyżwiarstwie szybkim ponieważ komentuje z miejsca zawodów. Nie wiem czy komentując do tej pory było to z Warszawy z miejsca, ale dzisiaj składał raport dla sportu, czego nigdy wczesniej nie było. Sebastian Szczęsny koentuje napewno z Warszawy.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Dębowski nie będzie komentował bo jest z Lechowską we Włoszech, [wycięte]
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Szczerze mówiąc to Lechowska-Dębowski tworzą naprawdę bardzo dobry duet. Mają ogromną wiedzę nt. narciarstwa alpejskiego widać, że znają się na rzeczy. Relację prowadzą w sposób zabawny i dowcipny, ale też inteligenty. Naprawdę genialny to jest duet. [wycięte]
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Tomala »

A kto komentuje dzisiejszy mecze Polska - Litwa z Portugalii? Szapakowski, Iwański czy może Jasina?
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 2
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Mario98 »

Alfernando pisze:Szczerze mówiąc to Lechowska-Dębowski tworzą naprawdę bardzo dobry duet. Mają ogromną wiedzę nt. narciarstwa alpejskiego widać, że znają się na rzeczy. Relację prowadzą w sposób zabawny i dowcipny, ale też inteligenty. Naprawdę genialny to jest duet.
Genialni to są Domanski i Kurdziel z Eurosportu, a duet z tvp jest dosyc sredni a Debowski kompromituje sie soja niewiedzą... Lechowska usyyyyyyypiająca.
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny »

Tomala pisze:A kto komentuje dzisiejszy mecze Polska - Litwa z Portugalii? Szapakowski, Iwański czy może Jasina?
Studio pewnie poprowadzi Rafał Patyra, reporterem napewno będzie Jacek Kurowski, lecz to, że będzie komentował Szpakowski to mało prawdopodobne, gdyż on komentuje mało meczów towarzyskich POLSKI, a tym bardziej w tym meczu zagarają piłkarze z polskiej ligi.
Więc raczej skomentuje Iwański albo Jasina, bo w ostatnich latach komentowali raz pierwszy, raz drugi.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Będzie komentował albo Szpakowski albo Iwański. Szpakowski ostatnio komentuje cały czas mecze reprezentacji Polski nawet towarzyskie, ale to Iwański prawie co roku komentuje mecze w czasie zimy. A ludzie z Eurosportu są kiepscy. Domański jest taki na 3. Szkoda, że nie komentuje Marcin Szafraniec, bo to najlepszy komentator narciarstwa alpejskiego w ESP. A kto komentuje łyżwy szybkie na ESP. Lepiej nie mówić. Najgorszy komentator wszechczasów, którego nazwiska wymawiać nie można :lol: . Na samo słowo Chruś... aż nie dobrze się robi.
damian323
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: damian323 »

piotrekbarwasny pisze:
Tomala pisze:A kto komentuje dzisiejszy mecze Polska - Litwa z Portugalii? Szapakowski, Iwański czy może Jasina?
Studio pewnie poprowadzi Rafał Patyra, reporterem napewno będzie Jacek Kurowski, lecz to, że będzie komentował Szpakowski to mało prawdopodobne, gdyż on komentuje mało meczów towarzyskich POLSKI, a tym bardziej w tym meczu zagarają piłkarze z polskiej ligi.
Więc raczej skomentuje Iwański albo Jasina, bo w ostatnich latach komentowali raz pierwszy, raz drugi.
Ostatnio jak grali piłkarze z polskiej ligi z Serbią,to Szpakowski komentował,a więc jestem pewny,że dzisiaj również.
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny »

chociaż może komentować Szpakowski, gdyż drugi mecz towarzyski w środę Polska rozegra pełnym składem
damian323
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Alfernando pisze:Będzie komentował albo Szpakowski albo Iwański. Szpakowski ostatnio komentuje cały czas mecze reprezentacji Polski nawet towarzyskie, ale to Iwański prawie co roku komentuje mecze w czasie zimy. A ludzie z Eurosportu są kiepscy. Domański jest taki na 3. Szkoda, że nie komentuje Marcin Szafraniec, bo to najlepszy komentator narciarstwa alpejskiego w ESP. A kto komentuje łyżwy szybkie na ESP. Lepiej nie mówić. Najgorszy komentator wszechczasów, którego nazwiska wymawiać nie można :lol: . Na samo słowo Chruś... aż nie dobrze się robi.
Bogdan Chruścicki jest bardzo dobrym komentatorem,co ty masz do niego?
Świetnie komentuje biegi narciarskie,może mu nie idzie komentowanie panczenów ale jest dobry :)
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Tomala »

No właśnie nie nie ma żadnej reguły, kto komentuje mecze reprezentacji... No może po za tym, że głównym komentatorem meczy z udziałem kadry jest Szpakowski... Czasem mecze dostaje do poprowadzenia też Iwańki... Głównie towarzyskie, czasami mniej atrakcyjne mecze o punkty... A Jasina dostaje najmniej ciekawe mecze towarzyskie...;) Ja osobiście chciałbym usłyszeć dziś Iwańskiego... Co do pozostałego zespołu redakcyjnego to nie mam zdania...
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Axel »

Ja myślę, że Alfernando nie lubi komentarza w wykonaniu Bogdana Chruścickiego bo ten komentator często "mlaska", zatrzymuje się i często mówi o mało istotnych rzeczach. Przynajmniej takie zdanie ma część widzów, którzy krytykują tego komentatora za komentowanie skoków narciarskich na Eurosporcie. Dla mnie jednak jego sposób komentowania nie przeszkadza.
A tak w ogóle to Pan Bogdan Chruścicki to komentator starszej daty. Czy ktoś wie czym się zajmował przed pracą w Eurosporcie ?
damian323
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Axel pisze:Ja myślę, że Alfernando nie lubi komentarza w wykonaniu Bogdana Chruścickiego bo ten komentator często "mlaska", zatrzymuje się i często mówi o mało istotnych rzeczach. Przynajmniej takie zdanie ma część widzów, którzy krytykują tego komentatora za komentowanie skoków narciarskich na Eurosporcie. Dla mnie jednak jego sposób komentowania nie przeszkadza.
A tak w ogóle to Pan Bogdan Chruścicki to komentator starszej daty. Czy ktoś wie czym się zajmował przed pracą w Eurosporcie ?
http://tv.eurosport.pl/eurosport/bogdan ... tory.shtml tutaj pan Bogdan o swojej karierze napisal.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”