Transmisje sportowe

Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Mario98 » 04 mar 2009, 19:51

Alfernando pisze:O LŚ i europejskie puchary walczyły też TP i TVP. Ale nie dziwie się, że wygrał Polsat. Raz ze decydują układy. Dwa TVP ani TP nie stać na prawa do tych imprez. Głównie dlatego, że obie stacje łącznie z C+ planują stworzyć koalicje w przetargu do LM.
Nic z tego, bo UEFA już daaaawno temu, juz przy podpisywaniu porozumienia z EC, zapowiedziała, że nie będzie przyjmować ofert od żadnego konsorcjum telewizji ;] Oferty muszą być składane przez indywidualne podmioty ;]

a ja proponuję przypomnieć sobie setki wpadek "profesjonalistów" z TVP.... nawet za duzo by wspominać :lol:
0 x
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Evil
Junior
x 1

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 04 mar 2009, 19:58

No właśnie, Polsat się do nich przyznał. Poza tym większość wpadek to ludzi, którzy udzielali wywiadów, a nie ktoś z Polsatu. A TVP? Poza tym Jan Żurek nie jest pracownikiem Polsatu, był tam jako ekspert. TVP ma Engela i Gmocha, a to również można zaliczyć do wpadek. :D

A ja proponuję na Youtube wpisać "Szpakowski" - i wszystko jasne.
0 x
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk » 04 mar 2009, 20:06

Tynczasem na natenę TVP Sport wrócił Puchar Włoch. Transmisje z półfinałów wczoraj i dzisaj od 20.40. Może ktoś oglądał, kto powadził studio, komentował te spotkania?
0 x
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 04 mar 2009, 20:51

Evil pisze:No właśnie, Polsat się do nich przyznał. Poza tym większość wpadek to ludzi, którzy udzielali wywiadów, a nie ktoś z Polsatu. A TVP? Poza tym Jan Żurek nie jest pracownikiem Polsatu, był tam jako ekspert. TVP ma Engela i Gmocha, a to również można zaliczyć do wpadek. :D

A ja proponuję na Youtube wpisać "Szpakowski" - i wszystko jasne.
A i po prostu dziennikarze Polsatu mają poczucie humoru.
0 x
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 98
x 219

Transmisje sportowe

Post autor: Pawel » 05 mar 2009, 10:43

Evil pisze:TVP ma Engela i Gmocha, a to również można zaliczyć do wpadek. :D
Bo ja wiem. Ja z przyjemnością oglądam na TVP Sport magazyn 4-4-2 ze Szpakowskim, Engelem, Gmochem.

Tymczasem od piątku w nSport transmisje z Pucharu Davisa, mecz Hiszpania - Serbia. Jak dla mnie pozycja obowiązkowa. Ciekawe tylko w jakiej jakości będzie transmisja, bo często zdarzało się że Puchar Davisa leciał w 4:3.
0 x
Będę pisał to co chcę.
PRECZ Z CENZURA!!!
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny » 05 mar 2009, 14:04

Polsat Sport Extra:
15 marca:
15:55 Puchar Ligi szkockiej: Rangers Glasgow – Celtic Glasgow

Polsat chyba kupił prawa do emisji Pucharu Ligi Szkockiej.
0 x
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 05 mar 2009, 16:17

Powiem tak. Teoretycznie nie mogą się zgłaszać koalicjanci, ale jeżeli wystartowaliby w przetargu pod wspólną nazwą LM.tv to nie byłoby to problemem. Wczoraj Halowe MUSA komentował Przemysław Babiarz. Odnośnie Szpakowskiego to on komentował jeszcze boks, ale było to sporadyczne przypadki. Myślę, jednak, że niektórzy którzy nie potrafią rozróżnić Szpakowskiego od Szaranowicza nie powinni się wypowiadać nt. wpadek Dariusza Szpakowskiego. Odnośnie Pucharu Włoch to studia przed tymi meczami niema. Odnośnie Pucharu Devisa komentować będzie Tomasz Wolfke. Jeszcze dodam coś o wczorajszym meczu PP. Komentował najlepszy obok Marchlińskiego i Pawłowskiego komentator piłkarski Krzysztof Zabijak. Szkoda tylko, że asystował mu Jagoda. Wywiady przeprowadzał Gabriel Waliszko. Studio Piotr Karpiński, Dariusz Tuzimek i Marcin Kalita. Realizacja meczu na wysokim poziomie. A co do 4-4-2 to zgodzę się, że i Gmoch i Engel tu nie popełniają gaf. Zresztą nawet gdyby jakieś tam popełniali nie zmienię zdania, że to najlepszy polski program piłkarski w TV. Aha no i dodam, że z Lahti spodziewałbym się komentarza W.Szaranowicz i to raczej już do końca sezonu, choć może nie usłyszymy go już w Vikersund. [wycięte]

Chce przedstawić kilka linków i chce aby ten post był widoczny. Wielu na moje słowa o koalicji TVP+Orange Sport+Canal+ śmiało się żenującym śmiechem. Jednak dziś przeglądając internet natknąłem się na kilka podobnych informacji nt. takowej koalicji.

http://www.futbol.pl/index_2501.php?a_2 ... 242&tr=yes
http://www.sportfan.pl/artykul/7289/lig ... -rozgrywki
http://www.polskatimes.pl/sport/pilkano ... ,id,t.html - Tu Gazeta Krakowska o koalicji
0 x
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Transmisje sportowe

Post autor: Ice » 05 mar 2009, 16:42

Bez zbędnych kłótni i epitetów proszę, bo ścinać będę.
0 x
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 05 mar 2009, 16:49

Mam tylko pytanie czy tu takie zjawiska miały miejsce? Ja czegoś takiego nie zauważyłem, jest tu poprostu merytoryczna burzliwa dyskusja.
0 x
Evil
Junior
x 1

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 05 mar 2009, 17:06

Dodam, że póki co Pucharu Hiszpanii w tym sezonie na pewno nie ujrzymy, ale Polsat od przyszłego sezonu będzie o niego zabiegał w ramach rekompensaty za stracony Puchar Włoch.
0 x
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Hubert » 06 mar 2009, 0:25

Ciekawa informacja od nSportu, dla tych co nie wiedzą :D

Obrazek
0 x
janusz080
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: janusz080 » 06 mar 2009, 15:53

Ja p.....lę... Już gdzieś to widziałem, chyba w EPG n-Sport...
0 x
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 06 mar 2009, 15:59

Haha... pełen profesjonalizm. :D
0 x
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk » 06 mar 2009, 17:11

W rozpoczynającym się wekendzie emocje na najwyższym poziomie w nieco mniej znanych dyscyplinach. W Rzeszowie mistrzostwa w halowej odmianie łucznictwa. Na stanowisku komentatorskim można się spodziewać Tomasza Jasiny. Pewnie będzie jakiś reporter, ale to będzie pewnie debiut. Również rozpoczynają się mistrzostwa świata w short-tracku. Tutaj wyścigi komentować będzie pewnie Piotr Dębowski.
0 x
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 06 mar 2009, 18:06

Niewiem oco wam chodzi. Przecież to nie jest nic strasznego. I z czym to nie jestm niby nieprofesjonalne czajko? Niewiem czy mu tu się podniecać w ""
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”