Transmisje sportowe

Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

No zgadza się, gdyż on był spikerem podczas meczu.
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk »

Wczoraj na antenie Polsatu prawdziwy maraton bokserski. Wiem, że studio w Gdyni prowadził J.Mielewski. Kto był gośćmi, reporterami i kto komentował wszystkie walki?
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Galę z Gdyni komentował Kulej&Kostyra. Walkę z zza granicy J.Pindera.
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny »

Jak ja włączyłem to studio prowadził Mateusz Borek, a gościem był trener Tomasza Adamka, ale nie wiem czy podczas tej samej gali to było.
nedved
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: nedved »

Podczas gali w Gdyni studio prowadził Borek, Mielewski był reporterem.
Pozdrawiam
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 »

Podaczas Gali w Gdynii komentował duet Kostyra & Kulej, studio: MAteusz Borek & Andrzej Gmitruk, reporter to Jerzy Mielewski
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 »

Przepraszam, że post pod postem, ale znalazłem artykuł dotyczący LM i mam co do neigo pewne uwagi.
http://www.sport.pl/sport/1,65025,65965 ... euro_.html

Po pierwsze pisał to jakiś peudo dziennikarz, który nie zna sie na prawach i nie przeczytał oferty UEFA. Nie ma juz takiego pakietu jaki ma obecnie TVP, czyli 1 mecz w środęi skróty. Dla TV otwartych są do zgarnięcia pakiety: Golden i Silver. Golden czyli 31 meczów dla TV otwartej lub kodowanej wraz z finałem, oraz pakiet Silver 30 meczy w TV otwartej lub kodowanej bez finału.

"Canal+ w walce z ITI sprzymierzył się z Orange Sport, z którym współpracuje pokazując mecze polskiej ligi. TVP też ma wspierać po cichu francuską koalicję - zależy jej na pakiecie w stacji otwartej (jeden mecz w środę i skróty"

Po drugie koalicje nie moge składać ofert.

"Najsłabsze atuty ma Polsat - nie ma ani portalu o dużym zasięgu, ani sieci komórkowej."

Kolejna sprawa, w której Pan piszący artykuł wygłupił sie i to totalnie Polsat ma siec komórkową i współpracuje z Plusem, druga rzecz to moze nie ma portalu internetowego, ale ma dobrze prosperującą Platfromę IPLA :)
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Evil
Junior
x 2

Transmisje sportowe

Post autor: Evil »

marcinj161 pisze:"Najsłabsze atuty ma Polsat - nie ma ani portalu o dużym zasięgu, ani sieci komórkowej."

Kolejna sprawa, w której Pan piszący artykuł wygłupił sie i to totalnie Polsat ma siec komórkową i współpracuje z Plusem, druga rzecz to moze nie ma portalu internetowego, ale ma dobrze prosperującą Platfromę IPLA :)
Tutaj to się wygłupili kompletnie. Polsat ma własną sieć komórkową i współpracuje z Erą, a nie jak napisałeś z Plusem, ale mniejsza z tym ;) Co do platformy IPLA to się zgadzam, przecież tam były nawet mecze LIVE EURO 2008, a więc pod tym względem na pewno Polsat nie stoi na straconej pozycji, a wypada nawet najlepiej na tle konkurentów.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Mario98 »

Dla portali internetowych sa osobne pakiety więc nie rozumiem autora artykułu ;] Tak samo jak dla sieci komórkowych. ;]
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja »

No ale czemu się dziwić, przecież ten "dziennikarz" jest dobrze zorientowany. :P
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Finał Coppa Italia komentować będzie Michał Zawacki, natomiast finał Pucharu Hiszpanii Maciej Iwański. Zrzuca się niewątpliwie w oczy brak Szpakowskiego, który moim zdaniem powinien skomentować Puchar Włoch - finał, podobnie jak i poprzednie rundy.
________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dość długo nie było pewności kto pokaże kobiecy Eurobasket 2009. Ostatecznie jednak turniej na Łotwie z udziałem repr. Polski nie zostanie transmitowany przez Polsat, a przez TVP. Na początek mecz otwarcia Polska-Łotwa. Przed ME TVP pokaże jeszcze dwa mecze towarzyskie z udziałem naszych dziewcząt, czyli dwumecz z Białorusią. Wstępnie wiadomo, że mecze Polek pokaże TVP INFO, a większośc spotkań imprezy - TVP HD.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jeszcze info nt. meczów el. MŚ. Będą to mecze: Holandia-Islandia, Chorwacja-Ukraina oraz Serbia-Austria.
Szymoncz
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: Szymoncz »

Czy są może już jakieś wiadomości dotyczące tego, kto będzie transmitować nadchodzącą UEFA Ligę Europejską? Warto wspomnieć, że pierwsza runda tych rozgrywek w których weźmie udział trzecia drużyna Ekstraklasy już 2 sierpnia, a więc tylko kilka tygodni...
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
x 1

Transmisje sportowe

Post autor: Peter Parker »

Polski przetarg na UEFA Europa League zostanie zamknięty 22 maja 2009 roku o 12:00. Tak więc wcześniej wyników nie poznasz :P
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Myślę, że już w tym tygodniu będzie znany zwycięzca w przetargu na Ligę Mistrzów. Trzymam kciuki za koalicję i ITI :)
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja »

Czy mi się wydaje, czy dziś TVP z poślizgiem pokaże mecz Pucharu Hiszpanii? Zaczyna się on o 22.00 a transmisja dopiero od 22.45.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”