Transmisje sportowe

Evil
Junior
x 2

Transmisje sportowe

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Tak, to prawda. TVP jak zwykle psuje coś fajnego.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando »

Sportklub nadal na zakupach. Tym razem kupili prawa do wyścigów Porsche Carrera Cup i ADAC Volkswagen Polo Cup. Od poniedziałku także transmisje z tenisa z zawodów ARAG ATP World Team Championship w Düsseldorfie.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post pod postem, ale ważna informacja. Prawdopodobnie w ten piątek poznany zwycięzców w przetargu na Ligę Mistrzów.
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 »

Finał Pucharu Ekstraklasy na antenie Polsatu Sport, Polsatu Sport HD i TV4. Team Polsatu przedstawia sie nastepująco:
Studio: Bożydar Iwanow, Janusz Kudyba, Jacek Zieliński
Reporter: MArcin Feddek
Komenatatorzy: Mateusz Borek, Andrzej Iwan, trzecim komentatorem jest Sebastian Mila, który z poziomu boiska składa meldunki, podbnie jak Piotr Świerczewski na Euro 2008.
Ogólnie bardzo dobra realizacja tego wydarzenia.

W TVP Sport finał Pucharu Włoch, realizator ma spore problemy z powtórkami. Mecz komentuje Michał Zawacki ze studia w Warszawie, niestety TVP nie stac na wysłanie komentatora na ten mecz, co czynił w poprzednich sezonach Polsat Sport.
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Wszystko w porządku, tylko żaden Fudyga, tylko Janusz Kudyba - trener piłkarski i ekpert piłkarski TVP Sport oraz Polsat Sport.
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja »

W drugiej połowie z płyty boiska kilka razy można było usłyszeć Dariusza Dudka.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Axel »

Alfernando a oglądałeś wczoraj wieczorem puchar Włoch na TVP Sport ? Ten mecz był o wiele ciekawszy niż pogrom z pucharu Hiszpanii na TVP2. W meczu na TVP Sport były dogrywki a nawet rzuty karne. Komentował Michał Zawacki i świetnie wypadł w tej roli jak zawsze.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Ja zdecydowałem się obejrzeć Puchar Włoch i nie żałuje, bo spotkanie było niezwykle ciekawe, choć nie powiem, że mecz Pucharu Hiszpanii był nudny. Co ciekawe studio przy okazji retransmisji prowadzone było na żywo, gdyż w przerwie Szpakowski z Trzeciakiem komentowali karne z meczu Coppa Italia. A co do Zawackiego cóż. Ja wolałbym Szpakowskiego i byłem zaskoczony jego nieobecnością, ale Michał świetnie sprostał powierzonemu zadaniu. Dodam jeszcze iż mecz Motor Lublin - Korona Kielce komentował Sławek Kwiatkowski, natomiast finał Pucharu Niemiec tradycyjnie Sylwia Marczuk i Grzegorz Chodkowski.
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja »

No ale czemu się dziwić, że mecz był nudny, jeżeli gra taka Barcelona z jakimś outsiderem. Wynik mógł być tylko jeden.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Myślę, że nie można powiedzieć, że mecz był nudny. On stał na dobrym poziomie, bo Bilbao nie było chłopcem do bicia. Atlethico zagrało ładną piłkę, ale przegrało, co w ostatecznym rozrachunku nie powinno dziwić, wszak grali z wielką Barcą.
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk »

Według mnie duży minus dla TVNu. Finał Remes Pucharu Polski, który zawsze transmitowany był na antenie TVNu tym razem tylko na antenie Nsportu i TVN turbo.
Evil
Junior
x 2

Transmisje sportowe

Post autor: Evil »

Oraz na iTVN. No, ale gdyby Legia grała w finale, to by na Meteo i Mango pokazali.
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk »

Niestety dla nich a dla mnie stety gra Lech Poznań, z którym oni nie sa za pan brat
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Zapraszamy do obejrzenia telewizyjnej relacji z finałowego meczu REMES Pucharu Polski pomiędzy Lechem Poznań a Ruchem Chorzów. Bezpośrednią transmisję z meczu będzie można obejrzeć w stacjach telewizyjnych: nSport (w jakości HD), TVN Turbo oraz TVN (TVN International). Mecz będzie również transmitowany w Internecie na portalu Onet.pl.
Finał REMES Pucharu Polski zostanie rozegrany na Stadionie Śląskim w Chorzowie we wtorek 19 maja. Początek spotkania o godzinie 20:00.

Źródło: pzpn.pl

Moim zdaniem mecz powinien być na antenie TVN-u, ale oni już nie raz udowadniali, ze sport dla nich nie jest ważny, dlatego nie ma co się dziwić, że mecz o 20:00 przegrał walkę z Na wspólnej, W-11 i 39 i pół. A co do opinii, że gdyby grała Legia to by pokazali na otwartej - to mi nasuwa się na myśl jedno HAHA.
janusz080
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: janusz080 »

marcinj161 pisze:W TVP Sport finał Pucharu Włoch, realizator ma spore problemy z powtórkami. Mecz komentuje Michał Zawacki ze studia w Warszawie, niestety TVP nie stac na wysłanie komentatora na ten mecz, co czynił w poprzednich sezonach Polsat Sport.
Właśnie, nie wiecie kto był realizatorem? I skąd TVP wzięła "16:9"? Na Rai Uno mecz był pokazywany w 4:3... Tam transmisja była nieco lepsza... A co do realizatora to chyba RAI? Sprawdzałem kanały Sky Calcio, ale tam nie było tego meczu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”