Transmisje sportowe

Evil
Junior
x 2

Transmisje sportowe

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Może Paweł Wójcik? Dawno żadnego sportu w Polsacie nie komentował. Kandydatem jest też Marcin Feddek i Tomasz Lorek.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando »

Myślę, że z tym kto to będzie komentował trzeba będzie poczekać do I relacji bo jak narazie nie wiemy nawet jak to będzie wyglądało.
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 »

To będzie najprawdopodobniej reportaż, a więc nei będzie takiego komentarza :)
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk »

Dzis finały w żeńskiej i męskiej lidze piłki ręcznej. Na pierwszy ogień poszli mężczyxni. Transmsja w TV4 i Polsacie Sport. Mecz komentowali Tomasz Włodarczyk i Zenon Łakomy. Studio prowadził Krzysztof Wanio. Z tego co wiem to jest to jego debiut w tej dyscyplinie.
Evil
Junior
x 2

Transmisje sportowe

A czy TVP pokazywała te finały w poprzednim sezonie na antenie otwartej? Chyba nie...
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Czwórka wbrew pozorą nie jest tak dostępna. Odkąd powstało TVP Sport ligi czego można było się spodziewać zniknęły z TVP1/2, a w TVP Regionalnej nie ma jednolitości jeśli idzie o dobór transmisji sportowych.
Evil
Junior
x 2

Transmisje sportowe

Czwórka nie jest dostępna? Jest w CP, C+, praktycznie każdej sieci kablowej i dostępna naziemnie.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Właśnie co do tej naziemności to ja mam największe wątpliwości, gdyż TV4 nie jest naziemnie aż tak powszechnie jak TV Puls, TVN, TVP czy Polsat.
Pawel

Transmisje sportowe

Post autor: Pawel »

Zgadzam się z @Alfernando. Ja np. nie mam dostępu do TV4, które naziemnie u mnie nie odbiera. Dopóki pełną parą nie wystartuje DVB-T Czwórka jednak będzie miała nieco ograniczony zasięg, nie to co np. TVP, Polsat czy nawet TVN (który naziemnie też nie wszędzie "bangla").

A nie wiecie czy przekaz z Warsaw Open w tenisie będzie realizowany w jakości HD? Chętnie bym obejrzał turniej tenisowy z Polski w jakości HD na Eurosport HD, bo Eurosport również będzie ten turniej transmitował.
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny »

Wiem, że bynajmniej Warsaw Open będzie w Polsacie Sport HD, więc będzie przekaz w HD.
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 »

Jak widac będzie na Eurosport HD. http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/eurosport-hd/
Jak również w Polsacie Sport HD http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/polsat-sport-hd/

Eurosport pokaze tylko niektóre mecze, zas Poslat Sport HD wszystkie. w poniedziałek początek transmisji na Eurosport HD o 13, a W Polsacie Sport HD o 10:40.

Dzisiaj o 20:25 w Poslacie Sport Extra i Polsacie Sport HD na żywo mecz Serie A Udinese kontra Milan.
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Dziś mieliśmy mecz Manchester United - Arsenal Londyn na antene Canal+. Komentowali Andrzej Twarowski oraz Rafał Nahorny.
Evil
Junior
x 2

Transmisje sportowe

Alfernando pisze:Dziś mieliśmy mecz Manchester United - Arsenal Londyn na antene Canal+. Komentowali Andrzej Twarowski oraz Rafał Nahorny.
Gdzie to wyczytałeś ?? Na głównej stronie Canal + ?

Dodam, iż od jakiegoś czasu na antenie Polsatu Sport prezentowane są odcinki programu "Monster Jam", który wcześniej emitował TVN Turbo.
Pawel

Transmisje sportowe

Post autor: Pawel »

marcinj161 pisze:Jak widac będzie na Eurosport HD. http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/eurosport-hd/
Jak również w Polsacie Sport HD http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/polsat-sport-hd/
Z tym że Eurosport HD ma taką samą ramówkę jak zwykły Eurosport, a już czasem się zdarzało że jakaś transmisja była produkowana w HD a na Eurosport HD leciała tylko w 16:9. Np. skoki z Zakopanego, produkowane i transmitowane na TVP HD, a na Eurosport HD było jedynie 16:9.
Chyba będę musiał dzisiaj na dłużej zapuścić Eurosport HD i zobaczyć czy Warsaw Open reklamują ze znaczkiem HD czy bez.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Niewiem czy się ze mną zgodzicie, ale ktoś napisał w komentarzu nt. Finału PP w TVN Turbo, że trwają przygotownia do likwidacji nsportu. I myślę, że jest w tym wiele prawdy, gdyż jeżeli stacja straci LM to resztka sportu zostanie przeniesiona do TVN Turbo, który ma wprowadzić jak słyszeliśmy z ust dyrektora kanału kilka nowych programów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”