Transmisje sportowe

Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 11 lip 2009, 21:11

Szymoncz pisze:Czwartkowy mecz Juvenes/Dogana - Polonia Warszawa będzie transmitowany w sanmaryńskiej telewizji RTV

http://www.sanmarinortv.sm/palinsestotv ... =40&gior=4

Nie wiecie może czy ten kanał jest na satelicie lub czy można go oglądać online?
Nawet gdyby był to i tak bym tego chłamu nie oglądał.
Czwartkowy mecz Dyskobolii oglądałem 20 minut i wyłączyłem, bo stratą czasu było patrzeć na coś takiego.
0 x
IVAN
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: IVAN » 12 lip 2009, 0:09

.
0 x
Szymoncz
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: Szymoncz » 12 lip 2009, 13:57

Mecz Legii odbędzie się o 20:00, a spotkanie Polonii o 20:30 - w ostatnich latach było tak, ze spotkania polskich druzyn nie splatały się ze sobą... Widać, ze nawet nie przystąpiono do negocjacji o godzinę meczu... Powiem szczerze, ze nie pamiętam kiedy nie transmitowano batalii polskich zespołów o Ligę Mistrzów... Warto wspomnieć, ze odbieramy w dodatku możliwość oglądania tego spotkania estońskim kibicom których na pewno nie brakuje.

Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd... Cały rok oglądam ligę wyczekując na Puchary a tutaj takie coś...

Czaja, ja tego tez nie moglem oglądać, ale z powodu marnej jakości przekazu. Powiedzmy sobie szczerze - jakość transmisji na kuszoTV jest FATALNA! Przez 30% meczu nie widać wcale piłki, nie wiadomo gdzie toczy się akcja, nie ma powtórek, mecz obsługiwany jest jedynie z dwóch kamer...
0 x
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny » 12 lip 2009, 15:10

Gdy były Europuchary w TVP to mogliśmy liczyć na mecze, a teraz, gdy są w Polsacie niestety nie.
0 x
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 » 13 lip 2009, 10:48

Co Ty Piotrek wygadujesz, kolejny który nie wie, co się dzieje, Polsat ma prawa tylko do fazy grupowej LM i LE i w tej na pewno pokaże mecze polskich drużyn. Prawa do eliminacji trzeba kupowac osobno! A to, ze Sportfive i Wisła żadają nie wiadomo ile za mecze we wstepnym rundach to już tylko i wyłacznie ich wina. Polsat musi na mecz wydać przynjamniej 200 tyś na transmisje w HD, 100 tys za prawa i jeszcze wynagrodzenie, ekspeci na ten mecz to też około 100 tyś, nie wróci im sie to na otwartej.
0 x
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Canton
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Canton » 13 lip 2009, 12:16

W weekend sporo komentował na Eurosporcie oraz Eurosporcie 2 Cezary Olbrycht. Zaczął razem z Maciejem Terleckim w południe od meczu ligi japońskiej Urawa Reds-Hiroshima. Pół godziny później wspólnie z Jackiem Zioberem opowiadał o wydarzeniach ze spotkania piłki nożnej plażowej Rumunia-Andora. Olbrycht ponownie z Terleckim o godzinie 20:00 zaczęli komentowanie meczu Galatasaray Stambuł-Bayer Leverkusen w ramach turnieju towarzyskiego Zayton Cup. Następnego dnia Olbrychta można było ponownie usłyszeć przy okazji transmisji z beach soccera.
Wspomniany już Ziober był współkomentatorem spotkania Rosja-Polska (wynik 5:4) w ramach europejskiej ligi beach soccera. Obok niego na stanowisku zasiadł Rafał Sak.

Zakończyła się 25. letnia uniwersjada, która w roku 2009 rozegrywana była w Belgradzie. W finale turnieju piłki nożnej zmierzyli się gracze z Ukrainy i Włoch. Zwyciężyli wschodni sąsiedzi Polski 3:2. Komentator tego spotkania - Edward Durda mówił, iż dwa lata temu również najlepsza na olimpiadzie studentów była Ukraina, a z tamtego składu zostało pięciu graczy, zaś Włosi po raz trzeci z rzędu doszli do finału i po raz trzeci w nim przegrali.
Finały turnieju piłki wodnej komentował Marek Rudziński. U mężczyzn najlepsi Australijczycy po wygranej z Chorwatami w stosunku 6:4. U kobiet złote krążki dla Chinek, które zwyciężyły w ostatnim spotkaniu Węgierki.
0 x
WYDARZENIA SPORTOWE Z POLSKIM KOMENTARZEM Z LAT 1994-2007
http://www.youtube.com/user/CantonTwierdzak
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny » 13 lip 2009, 14:14

marcinj161 pisze:Co Ty Piotrek wygadujesz, kolejny który nie wie, co się dzieje, Polsat ma prawa tylko do fazy grupowej LM i LE i w tej na pewno pokaże mecze polskich drużyn. Prawa do eliminacji trzeba kupowac osobno! A to, ze Sportfive i Wisła żadają nie wiadomo ile za mecze we wstepnym rundach to już tylko i wyłacznie ich wina. Polsat musi na mecz wydać przynjamniej 200 tyś na transmisje w HD, 100 tys za prawa i jeszcze wynagrodzenie, ekspeci na ten mecz to też około 100 tyś, nie wróci im sie to na otwartej.
Mi chodzi o to, że gdyby TVP miała prawa do fazy grupowej to kupiłaby także prawa do eliminacji, ale że Champions League ma Polsat, TVP im nie chce reklamować produktu.
0 x
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 96
x 215

Transmisje sportowe

Post autor: Pawel » 13 lip 2009, 15:29

To prawda że TVP nie chce transmitować eliminacji żeby nie robić reklamy konkurencji, ale myślę że to po prostu ładnie brzmi dlatego to powtarzają. Myślę że gdyby i Ligę Europejską i LM dalej miało TVP to eliminacji też byśmy nie zobaczyli. Stacje nie chcą płacić takich pieniędzy jakie żądają kluby (a raczej w ich imieniu firma Sportfive) bo w dobie kryzysu liczą dokładniej każdą złotówkę. A że mecze naszych klubów z jakimiś Gruzinami, Estończykami, Czarnogórcami czy San Marińczykami w pierwszych rundach eliminacji wielkiej widowni by nie przyniosły to i mała szansa że koszta zakupu praw a potem realizacji transmisji by się zwróciły. Stację wolą emitować sprawdzone pozycje z ramówki, gdzie wiedzą że przyciągną one określoną liczbę widzów.
0 x
Będę pisał to co chcę.
PRECZ Z CENZURA!!!
radzioksp
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: radzioksp » 14 lip 2009, 9:54

Mecz Wisły Kraków z Levadią Tallin pokaże Polsat Sport. Info z paska informacji Polsat News.
0 x
Scorpio
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: Scorpio » 14 lip 2009, 10:17

To mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich :)

A oto szczegóły:
Wisła Kraków porozumiała się telewizją Polsat w sprawie transmisji meczów pucharowych z udziałem Białej Gwiazdy. Środowe spotkanie Wisły z Levadią będzie można na żywo obejrzeć w TV 4 oraz Polsacie Sport,

Mecz o 20:30

Jeśli Biała Gwiazda awansuje do III rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów, mecze tej fazy rozgrywek z udziałem mistrzów Polski będzie można obejrzeć w otwartym Polsacie

Info w wp.pl
Ciekawe kiedy dowiemy się co z resztą.
0 x
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 14 lip 2009, 10:35

Brawo Polsat! Swoją drogą ciekawe, czemu porozumieli się akurat w ostatniej chwili.
0 x
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny » 14 lip 2009, 10:36

Trzeba dodać, że mecz Ligi Światowej: Polska - Finlandia został przeniesiony do Polsatu Sport Extra, ale nie ma nic straconego, bo transmisja także w otwrtym Polsacie.
0 x
IVAN
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: IVAN » 14 lip 2009, 10:46

Wielki dzięki dla Polsatu. Teraz można zacząć kibicować naszym.
0 x
Szymoncz
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: Szymoncz » 14 lip 2009, 11:58

Ufff... odetchnalem z ulga... Kurcze, jednak powiem szczerze ze zalezaloby mi na obejrzeniu meczu Legii i Polonii... http://www.sanmarinortv.sm/live/ Na tej stronie zupelnie nic nie ma...
0 x
Pepek94
Obserwator
x 3
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Pepek94 » 14 lip 2009, 12:08

W weekendy w Polsacie będą transmitowane Eliminacje do MŚ 2010 z udziałem Polek.
0 x
Wielki fan mediów publicznych, zwłaszcza TVP i PR.
DVB-T: Święty Krzyż (MUX 1/2/3)
Nie dla logotypów ekranowych w czasie bloków reklamowych.
#StopZawyżaniu
Anglojęzyczny blog o cyfrowej radiofonii (i nie tylko): https://eudigitradio.blogspot.com/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”