Transmisje sportowe

wislok
Junior
x 24
x 118

Transmisje sportowe

Post autor: wislok » 23 sie 2009, 13:30

Ludzie śmieszą mnie wasze komentarze. Tu 4 minuty,tu 5.. wielka różnica..TDla mnie to nieistotne,ale ta jak to ktoś ujął podrzędna sprawa-zegar jest dla mnie fundamentalna. Włączam mecz w trakcie i wiem jaka jest sytuacja(znam wynik i która jest minuta gry).
Nie popisała się TVP .ie transmitowała konkursu skoku o tyczce na otwartej antenie,bo wiadomo,że Sylwester Bednarek nie był murowanym faworytem. Po raz kolejny klapa i kompromitacja. Dobrze,że mam Eurosport(od roku).
0 x
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Maarten
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: Maarten » 24 sie 2009, 11:24

Jeśli wierzyć nieoficjalnym informacjom, na antenie Polsatu nie usłyszymy już Mikołaja Sokoła. W Grand Prix Europy, komentowanym ze studia w Warszawie, u boku Andrzeja Borowczyka zasiadł Maurycy Kochański, znany z roli eksperta w studio. Podobno pan Mikołaj odszedł, nie zgadzając się na komentowanie F1 z Warszawy. Polsat stracił fantastycznego fachowca i profesjonalnego dziennikarza, którego chłodne i rzeczowe spojrzenie podczas komentowania wyścigów stanowiło przeciwwagę dla potoku słów "Borówki". Z całą sympatią do pana Kochańskiego, ale ciężko będzie mu dorównać Sokołowi, co widać już było po GP Europy, gdzie co raz słychać było jego stękanie. Bardzo szanuję Polsat, za sposób realizowania transmisji z różnych dyscyplin, ale od tego weekendu bardzo dużo stracił w moich oczach.
0 x
Canton
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Canton » 24 sie 2009, 12:53

W drugim konkursie Letniej Grand Prix na stanowisku komentatorskim miejsce obok Stanisława Snopka zajął Krystian Długopolski. Nie był to debiut tego ostatniego, ponieważ można było go już kiedyś usłyszeć w TVP. Pamiętam jak skrytykowano przed rokiem czy dwoma laty byłego polskiego skoczka za sposób w jaki komentował. Pisano, że nie umiał się wysłowić, nie kończył zdań oraz niezrozumiale gadał. Studio reprezentowali w tym roku Sebastian Szczęsny i Apoloniusz Tajner. Tak samo za drugim razem, lecz można było zobaczyć jedną zmianę. O pierwszym konkursie duet Szczęsny-Tajner opowiadał będąc pod jednym parasolem. W drugim konkursie dano też parasol dla prezesa PZN-u. Materiał o zmianach w przepisach przygotował Sebastian Parfjanowicz.

W programie "Szybka Piłka" o skrótach meczów opowiadali następujący dziennikarze:
Czyszanowski (Zagłębie-Ruch)
Dębowski (Arka-Wisła)
Zawacki (GKS-Piast)
Jaroszewski (Polonia B.-Korona)
Jankowski (Jagiellonia-Śląsk)
Borczuch (Polonia-Śląsk)
Patyra (Cracovia-Lech)
Walczak (Odra-Legia)
W programie pokazano jak ten ostatni z wymienionych próbował rozmawiać z graczem Legii - Szałachowskim. Bezskutecznie. Po raz pierwszy w sezonie 2009/10 można było usłyszeć w tym programie TVP2 Piotra Dębowskiego. Nie jest to jednakże jego debiut w "Szybkiej piłce", gdyż opowiadał już o ligowej kopaninie w roku ubiegłym. Byłem trochę zaskoczony z faktu, iż dziennikarza zajmującego się znacznie poważniejszymi rzeczami niż opowiadanie o skrótach meczów polskiej ekstraklasy oddelegowano do tego magazynu. Za tydzień "Szybka piłka" dopiero o 23:20.

"Sportową niedzielę" wczoraj prowadził Grzegorz Mędrzejewski. Rozmawiał on z Anną Rogowską oraz Danielem Castellanim. Maciej Kurzajewski gościł Anitę Włodarczyk, imprezę z Berlina podsumował dla widzów "Sportowej niedzieli" Włodzimierz Szaranowicz. Materiały do programu przygotowali: Szubert-Kotomska, Borczuch, Czyszanowski, Dzięciołowski, Dziubek, Falkowski, Jasina, Marendziak, Snopek, a także Szczęsny.
0 x
WYDARZENIA SPORTOWE Z POLSKIM KOMENTARZEM Z LAT 1994-2007
http://www.youtube.com/user/CantonTwierdzak
belost
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: belost » 24 sie 2009, 13:51

Mikołaj był w Valencji. Pracuje dla Rzepy i portalu f1. Na którymś forum jest zdjęcie jak uczestniczy w konferencji prasowej.
0 x
wislok
Junior
x 24
x 118

Transmisje sportowe

Post autor: wislok » 24 sie 2009, 13:51

Wielka strata dla Polsatu,bo Sokół był naprawdę znakomity. Chyba największy fachowiec wśród komentatorów sportowych w Polsacie.
0 x
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 » 25 sie 2009, 17:24

Środowy mecz el. LM Arsenal - Celtic skomentuje z Emirates Stadium Bożydar Iwanow. Jest on juz w Londynie, przed chwila w Sporcie w Polsat News składał meldunek. Tylko jeszcze nie wiadomo, czy sam, czy we wspołpracy z jakimś trenerem lub Romanem Kołtoniem.
0 x
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Canton
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Canton » 27 sie 2009, 11:13

Wczorajszy mecz Arsenal Londyn - Celtic Glasgow, Bożydar Iwanow komentował samotnie. Studio prowadził Marcin Feddek, który gościł Romana Kołtonia, a także Krzysztofa Dowhania. Studio przed pojedynkiem angielskiej i szkockiej drużyny trwało mniej więcej trzy minuty, w przerwie spotkania minutę i dwadzieścia sekund. Po meczu panowie rozmawiali dziesięć minut.
Na koniec dnia były jeszcze skróty spotkań eliminacji Ligi Mistrzów, o których opowiadali, tak jak w ubiegłym tygodniu, Piotr Przybysz oraz Tomasz Włodarczyk.
Dzisiejszy mecz Club Brugge - Lech Poznań komentować będzie z Belgii Mateusz Borek.
0 x
WYDARZENIA SPORTOWE Z POLSKIM KOMENTARZEM Z LAT 1994-2007
http://www.youtube.com/user/CantonTwierdzak
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 » 27 sie 2009, 12:02

Warto dodać, ze skróty komentowali Piotr Przybysz i Tomasz Włodarczyk.
0 x
Serdecznie zapraszam !!
krzysiek73
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: krzysiek73 » 27 sie 2009, 12:52

i warto ejszcze dodać, że był zegar :) No niestety wycinając tylko fragmenty meczu Celic- Arsenal, skorzystali z fot Arsenal Tv, a nie skrótów LM. Ciekawe dlaczego.
0 x
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 27 sie 2009, 13:59

marcinj161 pisze:Warto dodać, ze skróty komentowali Piotr Przybysz i Tomasz Włodarczyk.
Ale przecież to jest już napisane wyżej. :)
0 x
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 » 27 sie 2009, 19:58

Mecz Club Brugge - Lech Poznań. Studio prowadzi Bożydar Iwanow, jego gośćmi są Paweł Wojtala, Wojciech Kowalczyk i Roman Kołtoń. Spotkanie będą komentowac: Mateusz Borek i Włodzimierz Lubański. Mati jest w Bruggi od wtorku, przeprowadził kilka wywiadów, m.in z Dawidem Janczykiem, Włodzimierzem Lubańskim, jednym z byłych piłkarzy Lecha, który teraz gra w Belgii, niestety nie dostrzegłem kto to, raz z ichałem Klukowskim, który swoją drogą dobrze mówi po polsku. Przypomnę zawodnik ten jest reprezentantem Kanady.
0 x
Serdecznie zapraszam !!
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Kpc21 » 27 sie 2009, 23:07

W niedzielę o 18:00 w TVP Warszawa miała miejsce transmisja z meczu siatkówki plażowej. Jest to o tyle nietypowe, że transmisja ta była realizowana "własnoręcznie" przez TVP Warszawa, a nie przez TVP Sport. Była ona przeprowadzona w miarę profesjonalnie, normalnie było widać wynik meczu w rogu ekranu. Zastrzeżenie mogę mieć jedynie do komentatorów.
0 x
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
dominikptaszynski
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: dominikptaszynski » 28 sie 2009, 14:09

Jutro magazyn ligi mistrzow na polsacie o 9:45 a nie jak na tvp o 7:20 zawsze byl
0 x
krzysiek73
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: krzysiek73 » 28 sie 2009, 15:38

Straszany news z tym magazynem. Szkoda tylko, że zaczynają od drugieo odcinka, bo pierszy chyba im gdzieś przepadł.
0 x
Szymoncz
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: Szymoncz » 28 sie 2009, 15:59

Na pewno Polsat i nSport (tak jak zresztą każdy kibic) nie są zachwyceni faktem tak wczesnych odpadnięć polskich klubów w europejskich Pucharach... Włożyli w to naprawdę ogromne pieniądze...
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”