Transmisje sportowe

Awatar użytkownika
slawomax
Użytkownik

Transmisje sportowe

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: slawomax »

no wczoraj komentatorzy "szanownej" TVP nie pochwalili się dobrą relacją na żywo
d-_-b
cris168
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: cris168 »

A dzisiaj popisali się kompletnym ignoranctwem, przy ewidentnym spalonym.... zastatnawiałem sie, kiedy sie zorientują, że przy spalonym nie ma znaczenia kto jest ostatnim zawodnikiem - czy bramkarz, czy gracz z pola...........
Adax
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: Adax »

Witam! Mam CP, proszę o radę w TV gdzie są najlepszej jakości mecze mundialu w RPA? Coś się mówiło o TVP HD w CP i nic... Proszę o radę, może coś z FTA?
janusz080
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: janusz080 »

ARD HD i ZDF HD z Astry 1 (19,2E).
First
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: First »

Warte uwagi programy do oglądania w telewizorach możliwych do zakupienia w naprawdę niskiej cenie na:
http://www.okazje-cenowe.pl/?uid=8704
-wystarczy zalogować się (podać adres itp) na powyższej stronie,
i mieć konto w banku z możliwością przelewu
munio181
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: munio181 »

Czy ktoś zna wyniki oglądalności finałowych meczów NBA w Canal +, w tym najważniejszego 7 meczu?
Maarten
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: Maarten »

Po pierwszym tygodniu piłkarskich MŚ w RPA nasuwa mi się refleksja - sklonować Iwańskiego i Zawackiego i wymienić na nich Jońcę i Jasinę. Komentarz dwóch panów "J" to totalna żenada. Nie rozumiem, jak ktoś interesujący się futbolem, co więcej, podobno ekspert w tej dziedzinie może tak zanudzać widza podczas spotkania. Totalny brak wyczucia, monotonny komentarz, zero ciekawostek. Na Boga, to przecież MUNDIAL, a u Jasiny nie widzę różnicy między meczem Motoru Lublin i spotkaniem Anglii. Z niecierpliwością czekam na moment, kiedy czołowymi sprawozdawcami TVP staną się wspomniani Maciej Iwański i Michał Zawacki, ze szczególnym wyróżnieniem tego drugiego. To jego pierwsza impreza, ale nie czuć ani grama stresu czy niepewności. Komentarz zabarwiony emocjonalnie stosownie do sytuacji, praktycznie brak błędów, liczne ciekawostki, statystyki (ale nie w nadmiarze). Szpaku - bez rewelacji, nigdy nie byłem jego wielkim fanem, ale słuchanie pana Szpakowskiego po mordędze, jaką są transmisje Jońcy i Jasiny to wielka ulga.
janusz080
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: janusz080 »

Dziś oglądałem taki sobie mecz NED x JPN. Z komentarzem Jońcy nie dało się niemal... A te jego emocje, gdy padła bramka. :D Gdybym nie znał polskiego, to pomyślałbym, że kompletnie nic się nie dzieje.
cris168
Użytkownik

Transmisje sportowe

UWAGA!!!

"Telewizja Polsat pozyskała prawa do meczów Lecha Poznań w eliminacjach Ligi Mistrzów, a także Wisły Kraków i Ruchu Chorzów w kwalifikacjach do Ligi Europy - informuje "Gazeta Wyborcza".

Polsat nie pokaże tylko wyjazdowego meczu Ruchu z Szachtiorem Karaganda. W razie awansu polskich drużyn do rozgrywek grupowych ich mecze także pokaże telewizja Polsat. Na razie nie znana jest decyzja stacji w sprawie meczów pucharowych Jagiellonii Białystok"

Ufff.. kamień spadł mi z serca, bo pamiętamy, co było w zeszłym roku....

PS. Ale dzisiaj Szpakowski z Lubańskim się męczą z tym Maszczerano.....

Dodano 1-07-2010

Rewanż Ruch - Szachtior w Chorzowie będzie w TV, ale w Polsacie Futbol. No wiedziałem, że tak będzie.... Już wolałem, jak puchary były w TVP..... Ciekawe jest też, że odkąd Polsat na prawa do LE i LM to zawsze są jakieś problemy...to Kazachowie nie produkują sygnały, to nie opłaca im się.... jak było w TVP, to jakoś były transmitowane wszystkie mecze i nie było problemu... Mówię oczywiscie o latach 2005-2008.... Bo wcześniej też wpadki były....
Awatar użytkownika
slawomax
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: slawomax »

1 lipca zabrali mi Polsat Sport Extra :(( a dostałem nSPORT. Czy na kanale sportowym eNki można oglądać jakieś "dobre" transmisje sportowe??? Jeśli tak to napiszcie jakie będe wdzięczny ;)
d-_-b
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
x 1
x 1

Transmisje sportowe

Post autor: Peter Parker »

Liga Mistrzów w piłce nożnej, Puchar Davisa w tenisie, International GT Open (motorowe) i to w sumie tyle.
cris168
Użytkownik

Transmisje sportowe

Mecze polskich klubów także w otwartym Polsacie
Wbrew wcześniejszym informacjom, mecze polskich drużyn w eliminacjach do europejskich pucharów - Lecha Poznań w el. LM oraz Wisły Kraków w el. LE zostaną pokazane na antenie otwartego Polsatu.

13.07., godz. 17.00 - Liga Mistrzów UEFA: Inter Baku - Lech Poznań
15.07., godz. 20.00 - Liga Europejska UEFA: KFK Szawle - Wisła Kraków
21.07., godz. 20.00 - Liga Mistrzów UEFA: Lech Poznań - Inter Baku
22.07., godz. 17.00 - Liga Europejska UEFA: Wisła Kraków - KF Szawle

Transmisja tych spotkań równolegle na antenie kanału otwartego oraz Polsatu Futbol.

www.tvsportowe.pl
Awatar użytkownika
matti
Obserwator
x 8
x 7

Transmisje sportowe

Post autor: matti »

A czemu mecz Ruchu tylko w Polsat futbol?
Obrazek
cris168
Użytkownik

Transmisje sportowe

Polsat uzasadnia to transmisją z meczu siatkarskiej Ligi Światowej Polska vs Niemcy na antenie otwartej, aczkolwiek mogliby pokazać w TV 4....
cris168
Użytkownik

Transmisje sportowe

Nagadali się, że pokażą wszystkie mecze, a tu...:

Spotkanie II rundy eliminacyjnej Ligi Europy pomiędzy Valletta FC, a Ruchem Chorzów zostanie rozegrane w niedzielę, 15 lipca br. o godz. 17:00 na Centenary Stadium w Ta' Qali. Mecz będzie sędziował Menashe Mashiah z Izraela.

Na chwilę obecną nie przewidujmy transmisji z meczu wyjazdowego Ruchu z La Vallettą (15.07). Mecz w Chorzowie (22.07) będzie pokazywany w kanale Polsat Sport. Kiedy tylko dograne zostaną szczegóły transmisji, zastanie oficjalnie umieszczony w programie - powiedziała Izabela Kamińska, sekretarz programowy w Telewizji Polsat.

Nie rozumiem czemu nie transmitują meczu wyjazdowego, skoro jest on o 17, a mecz Wisły o 20.... A jak było na TVP, to zawsze było - pierwszy mecz 17, drugi - 20... strasznie kręcą na tym Polsacie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”