Transmisje sportowe

Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator
Posty: 281
Rejestracja: 05 lip 2008, 20:00

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

A jak tam transmisja meczu Legi na bwin? Jest tam w ogóle jakiś komentarz?
CZYNY NIE CUDA... ;)
piotrekbarwasny
Użytkownik
Posty: 215
Rejestracja: 09 lip 2008, 20:01

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrekbarwasny »

Wyczytałem z innych for, że nie ma komentarza. Nie ma także powtórek jakichkolwiek sytuacji.
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Nie ma komentarza, nie ma powtórek. Jakość nawet dobra, o wiele lepsza niż na tym Kuszo. Nawet fajnie bez komentarza, można posłuchać dopingu ;-)
Czaja
Obserwator
Posty: 643
Rejestracja: 17 maja 2008, 12:34
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czaja »

A oglądał ktoś mecz Groclinu?
Nie pytam oczywiście o grę tych zawodowców, tylko o realizację. :P
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Oglądałem kilka minut mecz POLONII (:P) i przyznam szczerze, że transmisja była OK - kilka kamer, przejścia, powtórki. Tylko główna kamera jakoś dziwnie usytuowana - nie na środku.
Szymoncz
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 18 lut 2009, 20:31

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szymoncz »

Obejrzałem cały mecz Polonii - uważam, ze ta transmisja nadawałaby się nawet do naszej telewizji, szkoda ze nikt nie wykupił praw. Nie spodziewałem się wcześniej ze będzie produkowany w ogóle sygnał z tego spotkania.

Dziś ma miejsce natomiast losowanie trzeciej rundy el. do Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Uważam, ze mecze polskich drużyn powinny być już transmitowane.

Zastanawia mnie również czy telewizja estońska wyprodukuje sygnał z meczu Levadii z Wisłą. Sam Iwanow pod koniec studia przedwczorajszego meczu wspominał o tym, ze jest to niepewne. Ale obiecał, ze gdy takowy sygnał będzie to transmisja zagości na pewno na antenie Polsatu.

Dodam jeszcze, ze po środowej transmisji całkowicie przekonałem się do stacji Solorza. Od dobrych kilku lat bylem przyzwyczajony do TVP, jednak Polsat pokazał ze jeśli chodzi o mecze to Jedynka i Dwójka nie dorównują im do pięt. Świetnie zrobione studio, znakomita jakość przekazu, kapitalny komentarz - powiem szczerze ze pierwszy raz słyszałem gdy Borek się tak emocjonował - szczególnie w końcówce. W tym meczu pokazał ze należy do komentatorskiej elity w Polsce.

Oby tak dalej!
Pawel

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Tomala pisze:A jak tam transmisja meczu Legi na bwin? Jest tam w ogóle jakiś komentarz?
Brak komentarza i powtórek, jak już wspomnieli przedmówcy. Ale brak komentarza to dla mnie plus.
Natomiast sam mecz robiony bodajże z 4 może 5 kamer. Do tego dziwne ujęcia kamery. Kamera na środku boiska, która zawsze jest kamerą prowadzącą, tutaj była bardzo oddalona, że widać było aż trybuny. Przez co cały mecz pokazywany był głównie z kamer umieszczonych na każdej z połów. Dziwnie to wyglądało.
Ale ogólnie zero przycięć, niezła jakość, pomimo niewielkiego okna z meczem, dało się nawet wyczytać nazwiska piłkarzy Legii z koszulek.

No i jeszcze parę grosza wpadło za to że był rzut karny ;).
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator
Posty: 281
Rejestracja: 05 lip 2008, 20:00

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Słyszeliście coś na temat likwidacji większości kanałów tematycznych TVP w tym TVP SPORT? Wygląda na to, że PO reformuje TVP i do końca wakacji kanały tematyczne mają przestać istnieć...
CZYNY NIE CUDA... ;)
Czaja
Obserwator
Posty: 643
Rejestracja: 17 maja 2008, 12:34
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czaja »

http://www.90minut.pl/news/97/news97562 ... Sport.html
Czyli co, nawet na antenie otwartej nie pokażą Superpucharu? Czy może błędne informacje?
Pawel

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Tomala pisze:Słyszeliście coś na temat likwidacji większości kanałów tematycznych TVP w tym TVP SPORT? Wygląda na to, że PO reformuje TVP i do końca wakacji kanały tematyczne mają przestać istnieć...
Nic takiego nie będzie. Likwidowane będą tylko przerośnięte do granic absurdu redakcje poszczególnych anten, które zastąpione zostaną prawdopodobnie jedną redakcją pod wodzą Korzeniowskiego.
piotrekbarwasny
Użytkownik
Posty: 215
Rejestracja: 09 lip 2008, 20:01

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrekbarwasny »

Czaja pisze:http://www.90minut.pl/news/97/news97562 ... Sport.html
Czyli co, nawet na antenie otwartej nie pokażą Superpucharu? Czy może błędne informacje?
W programie na żadnej stacji TVP nie widnieje ten mecz, tylko wiadomo, że będzie powtórka w TVP Sport dzień później o 16:15. Pewnie wprowadzą niedługo do programu, ale według mnie będzie na TVP 2.
IVAN
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 09 lip 2009, 15:22
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IVAN »

Według mnie mecz o superpuchar będzie na TVP2 ponieważ w porze rozpoczęcia meczu TVP ma takią porę na transmisje, np. pokazywano wtedy 4 mecze ligowe w ubiegłym sezonie.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Dzięki Polsatowi za transmisję meczu Wisły Kraków. Tutaj jeden z kolegów zachwycał się sposobem realizacji spotkania przy okazji krytykując TVP(bez tego obejść się się nie da) .Nie zauważyłem żadnych fajerwerków ,duet komentatorski nie mogę ocenić wysoko.O ile Borek przyłożył się do transmisji(naprawdę był świetnie przygotowany) o tyle Iwan nie miał bladego pojęcia o Levadii i dopiero pod wpływem wielu faktów przytoczonych przez Borka przestał gadać,że to mocniejszy sparing.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Benek
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2009, 23:43

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Benek »

Szymoncz pisze:Zastanawia mnie również czy telewizja estońska wyprodukuje sygnał z meczu Levadii z Wisłą. Sam Iwanow pod koniec studia przedwczorajszego meczu wspominał o tym, ze jest to niepewne. Ale obiecał, ze gdy takowy sygnał będzie to transmisja zagości na pewno na antenie Polsatu.
Na 99% będzie, podobno cała Estonia zachwyca się występem swojej drużyny w tym meczu. Są nawet płyty z bramkami z meczu które można kupić na... stacji benzynowej. Myślę, że w środę możemy zacierać ręce na awans Wisły ;)
piotrekbarwasny
Użytkownik
Posty: 215
Rejestracja: 09 lip 2008, 20:01

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrekbarwasny »

A więc jednak Superpuchar Polski będzie tylko w TVP Sport. Studio od 16:45, czyli 15 minut przed meczem, zaś po meczu jest przewidziane 30 minutowe studio do 19:30.


Superpuchar Hiszpanii też pokaże tylko TVP Sport. Transmisja odbędzie się 16 sierpnia od 21:55. Będzie to mecz pomiędzy FC Barceloną i Athleticiem Bilbao.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości