Transmisje sportowe

Awatar użytkownika
Vex777
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 30 cze 2009, 22:39
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vex777 »

Co to za ratunek?
Szymoncz
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 18 lut 2009, 20:31

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szymoncz »

Mam nadzieje, ze te brednie z Dziennika nie sprawdza sie w rzeczywistości... Jesli tak bedzie, to doprawdy, już brak mi slow na wyrażenie tego... Zawsze na europejskie puchary czekam z utęsknieniem a tu telewizje serwują taka niespodziankę...

Mam nadzieje ze zobaczymy w czwartek mecz Polonii z Podgorica w Warszawie.
Czaja
Obserwator
Posty: 643
Rejestracja: 17 maja 2008, 12:34
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czaja »

Tak trochę z innej beczki.
Na TV Romania International leci teraz mecz Ligi Europejskiej w siatkówce Rumunia-Grecja.
Obrazek Obrazek
Komuś kojarzy się ta belka z wynikiem?
Sorry za słabą jakość, ale zapa robiłem po nagraniu z neta. :P
adamos212
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 02 lip 2009, 12:04

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adamos212 »

Zmieniłem nazwę strony , od dzisiaj jej nazwa to : http://nasza-pilka.blogspot.com/
Myśle, że lepiej brzmi i łatwiej zapamiętać. Zmieniłem również szatę graficzną! Zapraszam!
dominikptaszynski
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 29 gru 2008, 19:09

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dominikptaszynski »

Tv Romania splagiatowała Polsat sport
stopter
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 22 lip 2008, 9:11

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stopter »

Warto odnotowac tez,ze wczoraj zaczal sie Tour de France,ktory jest oczywiscie transmitowany przez Eurosport.
Tour de France w Eurosporcie to oczywiscie genialny komentarz Jarońskiego i Wyrzykowskiego:)
Nawet jak ktos nie interesuje sie kolarstwem to warto od czasu do czasu wlaczyc Eurosport i posluchac co Ci panowie maja do powiedzenia.:)

Mozna sie posmiac i co nieco dowiedziec i o kolarstwie i o samej Francji :)
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Wielka szkoda,że polskie tv nie są zainteresowane transmisjami meczów polskich drużyn. TVP się nie dziwię. Tam mają naprawdę ciężką sytuację finansową i wiadomo,że potem i tak najciekawsze kąski wziął by Polsat bo ma prawa do samych tych imprez.Natomiast Polsat patrzy na to czy to przyniesie mu zysk. Najwidoczniej więcej ludzi obejrzy powtórkę CSI niż mecz za który jeszcze trzeba zapłacić Sportfive.
Natomiast belka z wynikiem jest jak dla mnie ohydna.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
cris168
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 05 lip 2009, 20:38

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cris168 »

Jestem tu nowy i chciałbym się włączyć do dyskusji...
Nie wiem, jak to będzie z tymi meczami. Ja mam cały czas nadzieję, że sprawa wyjasni się do meczu Wisły z Levadią Tallin. 19 czerwca dowiedzieliśmy się od Polsatu, że oficjalny komunikat będzie za parę dni, w Sporcie informują z nas, że mecz Wisły będzie w Polsacie czego nie potwierdza ramówka. A dotychczas nie było żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Tylko TVP powiedziało, że nie wykupi. A Polsat milczy. Wczoraj napisałem do Polsatu e-maila w tej sprawie, poczekam na odpowiedź. Mam wrażenie, ze sprawa transmisi, to czeski film, gdzie nic nikt nie wie. O CO W TYM CHODZI? JA CHCĘ MECZE POLSKICH DRUŻYM!!! Zawsze cieszyłem się na mecze polskich drużyn, a teraz okazuje się, że nie będzie ich w TV. A Polsat chce pokazywać tylko IV rundę. Powiem tak: żeby się nie zdziwili, jak polskich drużyn nie będzie w tej rundzie.
Pozrawiam.

PS A tak z innej beczki: wie ktoś, czy będzie trasmisja Superpucharu Polski (25 lipca)? A czy TVP ma prawa w nowym sezonie do 4 meczów ekstraklasy, jak w zeszłym???
Benek
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2009, 23:43

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Benek »

cris168 pisze:Jestem tu nowy i chciałbym się włączyć do dyskusji...
Nie wiem, jak to będzie z tymi meczami. Ja mam cały czas nadzieję, że sprawa wyjasni się do meczu Wisły z Levadią Tallin. 19 czerwca dowiedzieliśmy się od Polsatu, że oficjalny komunikat będzie za parę dni, w Sporcie informują z nas, że mecz Wisły będzie w Polsacie czego nie potwierdza ramówka. A dotychczas nie było żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Tylko TVP powiedziało, że nie wykupi. A Polsat milczy. Wczoraj napisałem do Polsatu e-maila w tej sprawie, poczekam na odpowiedź. Mam wrażenie, ze sprawa transmisi, to czeski film, gdzie nic nikt nie wie. O CO W TYM CHODZI? JA CHCĘ MECZE POLSKICH DRUŻYM!!! Zawsze cieszyłem się na mecze polskich drużyn, a teraz okazuje się, że nie będzie ich w TV. A Polsat chce pokazywać tylko IV rundę. Powiem tak: żeby się nie zdziwili, jak polskich drużyn nie będzie w tej rundzie.
Pozrawiam.

PS A tak z innej beczki: wie ktoś, czy będzie trasmisja Superpucharu Polski (25 lipca)? A czy TVP ma prawa w nowym sezonie do 4 meczów ekstraklasy, jak w zeszłym???
Oby Polsat zatransmitował Polonię, no ja nie rozumiem tego, czemu TVP nie kupiło praw do transmisji dożywotnio a nie tylko na 3 lata ?! A Wisła to raczej będzie na Polsacie, ciężko będzie się przyzwyczaić, bo od lat zawsze była transmisja na TVP ;-)

Superpuchar Polski będzie na TVP zapewne, w tamtym roku był to i pewnie teraz. Bo kiedyś to Polsat miał prawa do Superpucharu ;)

Mnie bardziej interesuje problem transmisji Ligi Europejskiej, bo grają w niej aż 3 drużyny...
cris168
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 05 lip 2009, 20:38

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cris168 »

Może być tak, że w III rundzie Ligi Europejskiej zagrają 3 drużyny. Polonia jak przejdzie Buducnost będzie grała z Juvenes/Dogana, więc raczej awansuje do 3 rundy. Legia ma do pokonania jedną przeszkodę, aby wejść do 3 rundy, a Lech zaczyna od 3 rundy. Ciekawe, jak to będzie z transmisjami... Mam nadzieje, że będą. Dziś kupiłem program TO&OWO jest wszystko o meczu Wisły z Levadią, a na koniec zdanie w kółko powtarzane "na chwilę obecną żadna ze stacji nie planuje transmisji". :(
A o Superpuchar się pytałem, bo w sportowej ofercie TVP na lato nie ma ani słowa o nim...

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=pi% ... ta+tvp&lr= (patrz "piłkarska oferta TVP)

Oni są śmieszni, Mistrzostwa w pływaniu u TVP sport, a w TVP2 codziennie godzina transmisji! wow!
I ten tytuł "piłkarska oferta"....
Awatar użytkownika
Vex777
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 30 cze 2009, 22:39
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vex777 »

Napewno stadion jest zaopatrzony w kamery wiec musi gdzies to byc transmitowane :/
cris168
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 05 lip 2009, 20:38

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cris168 »

Mi już nie cohodzi o tę Polonię z Buducnostem ,ale o dalsze rundy i kwalifikacje Ligi Mistrzów
Szymoncz
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 18 lut 2009, 20:31

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szymoncz »

http://www.sport.pl/pilka/1,65060,67946 ... lonia.html

Ehh... Niestety... Meczu Wisly z Levadia nie zobaczymy... Tak samo Legii i Polonii... Powiem szczerze, ze bardzo lubie ogladac potyczki polskich druzyn z europejskimi slabeuszami... Zawsze wbijamy im duzo goli... Nic tylko podziękować naszym telewizjom...
cris168
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 05 lip 2009, 20:38

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cris168 »

Dobrze, że :"raczej" nie będzie problemów z transmisją III rundy, bo początkowo mówiono, że będzie transmisja dopiero IV rundy. Może jeszcze się jakoś dogadają do środy.. albo chociaż rewanże będą... nie dziwię się TVP, bo mają tam ciężką sytuację, jeśli chodzi o finanse, co nie zmienia faktu, że mecze tam powinny być, bo to telewizja publiczna. Natomiast nie mogę wyjść z podziwu, jesli chodzi o Polsat. Przecież transmitując rundy wstępne, zrobią sobie reklamę na fazę grupową, a i kibice będą zadowoleni. Ale cóż....
Awatar użytkownika
Vex777
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 30 cze 2009, 22:39
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vex777 »

Najlepiej maja ludzie z Warszawy oni chociaz maja mozliwosc ogladania meczu. :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości