Transmisje sportowe

Evil
Junior

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 12 lut 2009, 20:59

No i komentuje, luudzie...
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Tomala » 12 lut 2009, 21:40

Nie no to, że Borek komentuje boks to nawet źle nie wygląda... No ale Kołtoń ekspertem od siatki... ;) Tego sobie nie mogę wyobrazić...
CZYNY NIE CUDA... ;)
munio181
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: munio181 » 12 lut 2009, 22:05

Aha no byc moze macie racje. Ja go tylko widzialem w roli prowadzecego studio i reportera przeprowadzajace wywiady, ale jako komentator samej walki bokserskiej niestety go nie slyszalem.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 13 lut 2009, 13:16

On komentuje głównie w Polsacie Sport. Na antenie Polsatu otwartego prowadzi głównie studio. Bo podczas najważniejszych gal komentują Kostyra-Kulej.
sowus777
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: sowus777 » 13 lut 2009, 13:23

Czy wiecie, kiedy ostatecznie rozstrzygnie się kto pokaże Ligę Mistrzów przez trzy najbliższe sezony?
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 13 lut 2009, 15:19

Do końca lutego.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 13 lut 2009, 17:05

Ogólnie spodziewałbym się, że TVP i nsport nadal będą pokazywać LM. Jeżeli w co wątpie nsport starci LM wykupi jakieś bardzo spektakularne prawo, co może okazać się wielką sensacją. I mam tu na myśli np. LŚ, Pimera Division. Ale wątpie aby ITI straciło LM. Polsat mógłby się ratować open-tv, ale tego prawa raczej na bank nie kupią.
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Tomala » 13 lut 2009, 18:10

A kiedy jest przetarg na Pimera Division?
CZYNY NIE CUDA... ;)
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk » 13 lut 2009, 18:16

Według mnie LM zostanie w TVP I Nsport, może ewentualnie przejdzie do Polsatu ale to jest wątpliwe.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 13 lut 2009, 20:04

Rozpoczęła się już promocja EOYF-u w TVP Sport. Do oglądania transmisji zachęca m.in ambasador Mariusz Czerkawski, obecnie dziennikarz TVP.

Sobczyński chyba nie będzie komentował z Korei, bo dziś jest jeszcze w Warszawie. A w tak krótkim czasie nie doleci do Azji. Pewnie będą komentować więc z Warszawy. Ciekawie więc czy zobaczymy w roli komentatora Dominika Jabłeckiego.
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk » 14 lut 2009, 8:58

Mistrzostwa rozpoczęły się od sprimtu kobiet i komentują Piotr Sobczyński i jeszcze jakiś pan, którego nie kojarze. Wie możektoś, kto to jest?
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 14 lut 2009, 11:16

Studio prowadzi Grzegorz Chodkowski. Gościem jest Magda Grzywa. Komentuje Piotr Sobczyński oraz Czesław Fluder. Czesław Fluder nie jest związany jako pracownik z biathlonem, gdyż pracuje w PZN.
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk » 14 lut 2009, 12:14

Pracuje w PZN ale po komentarzu można się zorientować, że na biathlonie trochę się zna. Ja myślałem, że komentować będzie Magda Grzywa, a tu jest w studiu. Moim kandydatem do prowadzenia studia był Grzegorz Mędrzejewski, a tutaj niespodzianka Grzegorz Chodkowski, który przedtem nie zajmował się żadnym sportem zimowym. Może Męrzejewski jest na miejscu jako reporter.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 14 lut 2009, 16:54

[wycięte] Teraz coś o TVS, o którym tuż się rzadko mówi. Kiedyś Tomasz wspominał, że chciałby aby mecze RKM Rybnik był w TVS. Stało to się faktem i uważam to za świetną decyzję. Mamy więc już ekstraklasę futsalową z czego bardzo się cieszę, mamy już I ligę siatkówki, bo myślę, że transmisji nie zabraknie wiosną, choć ostatnio było ich trochę mniej, jest też I liga, bo myślę, że TVS powalczy o np. mecze GKS Katowice, są też turnieje okolicznościowe jak choćby szermierka. Brakuje mi nieco sportów zimowych. Ale TVS przespało całkowicie okres zimowy. A na Śląsku działo się sporo m.in Mistrzostwa Śląska w skokach narciarskich z czołówką polskich skoczków, zawody na trasach Wisły-Kubalonki. Myślę, że byliby też w stanie pokazywać sparingi. Mecze RKM będą z retransmisji z tego względu, aby więcej osób wybrało trybuny a nie telewizje. Retransmisje o 22:15 zapewne w poniedziałek. Ponadto uzupełnieniem będzie magazyn żużlowy. Ale po odejściu Kędziora, został jeden tak naprawdę komentator - Wojciech Kania. No cóż przydałby się ktoś jeszcze. Ja powalczyłbym o Grzegorza Macha, który na Śląsku jest najlepszym dziennikarzem od tego sportu. Obecnie on pracuje w częstochowskiej redakcji sportowej TVP Katowice. Ja chciałbym zobaczyć też w TVS mecze piłki ręcznej. Bo choćby śląskich drużyn jak np. Ruch Polsat w ogóle nie pokazuje. Niewątpliwie pięknie byłoby gdyby TVS nabyło kolarstwo w postaci Grand Prix Jasnej Góry. W zeszłym roku tę imprezę w komentarzu G.Macha transmitowała TVP Katowcie. Gdyby ten sport zagościł, w co wątpię ze względów oczywistych byłoby to prawdziwe wykazanie się tej stacji. Bo kolarstwo wymaga ogromnych środków i nie mam tu na myśli tych finansowych. BRAWO TVS.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Tomek » 14 lut 2009, 17:46

Teraz coś o TVS, o którym tuż się rzadko mówi. Kiedyś Tomasz wspominał, że chciałby aby mecze RKN Rybnik był w TVS.
RKM Rybnik
Dokładnie tj. chciałem :D
http://www.tvs.pl/forum/showthread.php?t=246

Komentatorów raczej nowych nie widzę, pewnie znowu dojdzie ktoś z redakcji sportowej.

Co do twoich propozycji. Z GKS-em nie powinno być problemu pod warunkiem, że nie będzie kłopotu z prawami. Ta drużyna jest teraz w bardzo trudnej sytuacji. Na wiosnę podobno będą grać juniorami, co oczywiście nie zmienia faktu, że maja dużo kibiców. Z resztą różnie będzie: zależy od oglądalności (siatkówka jest popularna, ale w tym samym czasie lecą relację na Polsacie Sport). Z piłką ręczną dobry pomysł, mecze śląskich drużyn przydałyby się, bo region jest lekceważony w tej dyscyplinie, a w końcu to teraz sport narodowy Polaków ;).

Może trochę sportów niszowych np. hokej na trawie - halowy czy otwarty (Siemianowice Śl, Katowice) - wystarczy retransmisja z kilku kamer + brak opłaty za prawa telewizyjne. Osobiście chciałbym baseball :lol: (Żory, Rybnik), ale do tego trzeba mieć dużo kamer i szybko nimi obracać (przypomniały mi się koszmarne relacje na Eurosporcie, gdzie kompletnie nie było widać "co i jak?"), Lepszy byłby softball.
HENSHIN!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”