Transmisje sportowe

mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk » 16 lut 2009, 18:07

Wydawało mi się, że skoro powiedział, że w studiu są komentatorzy biegów to Szaranowicz skupi się na skokach ale wyraźnie żle to zrozumiałem. A to że Kurzajewski pojedzie do Liberca to mi się wydawało pewne już przed zawodami w Obersdorfie. A z tego co wiem to narciarstwo alpejskie gościło już na antenie Polsatu sportowego a gościc będzie na pewno.
0 x
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 16 lut 2009, 18:12

Dobrze powiedziano. GOŚCIŁO. W zeszłym sezonie przy okazji TYLKO ZAWODÓW W AUSTRII. Wówczas komentował Tomaszewski. A gościć to już raczej nie będzie. Ja Szaranowiczowi daję 55% szans na komentarz biegów narciarskich. Wątpie aby zajął się samymi skokami, gdzie są zaledwie trzy konkursy. Choć no w Sapporo tak było, ale wtedy z Miklasem raczej nie byłby w stanie komentować. A Kurzajewski prawdopodobnie pojedzie obok pewnych na 60% Jabłońskiego, Hellera i Parfjanowicza. Może w późniejszych dniach rywalizacji dojedzie Szczęsny.
0 x
janusz080
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: janusz080 » 16 lut 2009, 18:12

Alfernando pisze:Zresztą on sam tego jeszcze nie wie. To, że Kurzajewski powiedział, Do zobaczenia w Libercu nie musi oznaczać, że tam pojedzie. A narciarstwa alpejskiego w Polsacie Sport nie ma, więc nikt nie komentuje.
Puszczą bez komentarza?
Ktoś komentował, jak puszczali PŚ. Tomaszewski?
No proszę, TVP taka misyjna a zawodów w mało popularnej (jeśli chodzi o występy na arenie międzynarodowej) dyscyplinie nie transmituje?
0 x
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 16 lut 2009, 18:15

Tylko zauważ, że TVP w tym samym czasie pokazuje MŚ w biathlonie, EYOF, a ponadto większość ekipy pojedzie do Liberca. I nawet na te kilka godzin ciężko znaleźć miejsce w ramówce.
0 x
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Axel » 16 lut 2009, 18:34

Ja pamiętam, że kiedyś w 2005 roku na Polsacie Sport pokazywali jakieś skoki narciarskie (nie wiem dokładnie co to było - może puchar kontynentalny ?) i komentował to Krzysztof Wanio chyba ze studia w Warszawie.
0 x
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 16 lut 2009, 18:46

Może uniwersjada w Innsbrucku?
0 x
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk » 16 lut 2009, 19:07

Wydaje mi się, że również zawody w biegach i kombinacji norweskiej pokazywali kiedyś w Polscie? Kto to komentował?
0 x
munio181
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: munio181 » 16 lut 2009, 19:44

tak to byla Uniwersjada w INNSBRUCKU
0 x
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 » 16 lut 2009, 20:07

Maciej Jabloński jest w Libercu dzisiaj składał relacje z obozu Justyny Kowalczyk dla Sportu w TVP1, więc pewno on będzie reporterem od biegów narciarskich :)
0 x
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk » 17 lut 2009, 8:48

Chociaż nie wiem, czy będzie jakiś podział, że Jabłoński robi felietony o Kowalczyk a np. Heller 0o Małyszu. Na poprzednich Mistrzostwach to własnie ten drugi był bardziej powiązany z biegami narciarskimi, ale jak będzie ostatecznie tym razem zobaczymy jużw czwartek pierwsza transmisja.
0 x
Awatar użytkownika
Gyzio
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: Gyzio » 17 lut 2009, 10:03

Dzisiaj jak to ma w zwyczaju TVP się nie popisała zamiast Tomka Sikory mieliśmy "Kawę czy Herbatę". Natomiast im minus zaskoczył mnie Eurosport który również nie przeprowadził bezpośredniej transmisji.
Ciekawi mnie czy oprócz Adama Małysza TVP 1 i 2 pokażą coś więcej z MŚ w Libercu bo nie każdy ma możliwość oglądania TVP Sport z tego co ostatnio czytałem ten kanał w ostatnim czasie zanotował rekord oglądalności w styczni oglądało go średnio 3 tysiące widzów. Wyobrażacie sobie np. jest mecz koszykówki gdzie na trybunach jest 4-5 tys. a przed telewizorem niecałe 2. Pytam się dla kogo ten kanał i po co płacić abonament?
0 x
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk » 17 lut 2009, 10:10

Ale transmisja z dzisiejszego wyścigu była w internecie zresztą jak z wszystkich wyścigów biathlonowych mistrzostw świata. Studio przed wyścigiem prowadził Sebastian Szczęsny i Magda Grzywa. Transmisje z biegów i kombinacji oraz skoków pań także będzie w internecie więc będzie o wiele większy dostęp do zawodówZresztą transmisje z koszykówki też są w internecie. Dla mnie to bardzo bardzo duży plus, bo my też możemy to oglądać.
0 x
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 17 lut 2009, 14:49

Żeby była jasność. Polsat pokazywał Uniwersjade w Innsbrucku. A dwa kombinacja i biegi były, w latach kiedy Polsat miał prawa do sportów zimowych na terenie Austrii. Nie będzie również podziału, że ten reporter, będzie zajmował się tym, a ten tym. I żeby była jasność podaję pełny skład ekipy:

Komentatorzy: Włodzimierz Szaranowicz (skoki, biegi), Marek Jóźwik (kombinacja norweska, biegi)
Prowadzący studio: Maciej Kurzajewski, Maciej Jabłoński.
Reporterzy: Maciej Jabłoński, Bartosz Heller.
Ekspert: Józef Łuszczek.

To tyle.
0 x
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk » 17 lut 2009, 14:57

To mamy jasniość. A co z panem Apoloniuszem Tajnerem, nie będzie go na skokach?
0 x
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 17 lut 2009, 15:06

TVP go nie wysyła do Liberca. Ale jakoże jest prezesem PZN to zapewne się pojawi. Zresztą podobnie jak Jacek Włodyga.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”