Transmisje sportowe

Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 14 kwie 2009, 15:54

Komentują Marcin Gabor, Marcin Grzywacz, Tomasz Brzeziński oraz Patryk Mirosławski, czyli elita polskich komentatorów. Co do Sportklubu to nabył on kolejne prawo. Już w niedzielę o godzinie 20:00 skrót zawodów Pucharu Świata (Grand Prix) z Hamburga w judo.
_________________________________________________________________________________________________________________________

Rewanżowe mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów
Wtorek, 14 kwietnia 2009
Chelsea - FC Liverpool, godz. 20.40, HD + DD 5.1 (nSport)
Komentują: Robert Sitnicki i Adam Marchliński
Bayern Monachium - FC Barcelona, godz. 20.40, SD 16:9 (kanał 59)
Komentują: Grzegorz Kalinowski i Sławomir Chałaśkiewicz
Retransmisja meczu:
Bayern Monachium - FC Barcelona, godz. 0.15, HD (nSport)
Środa, 15 kwietnia 2009
FC Porto - Manchester United, godz. 20:40, HD + DD 5.1 (nSport)
Komentują: Sergiusz Ryczel i Wojciech Jagoda
Arsenal - Villarreal CF, godz. 20.40, SD 16:9 (kanał 59)
Komentują: Grzegorz Kalinowski i Adam Marchliński
Retransmisja meczu:
Arsenal - Villarreal CF, godz. 0.15, HD (nSport)

Rewanżowe mecze ćwierćfinałowe Pucharu UEFA
Czwartek, 16 kwietnia 2009
Dynamo Kijów - Paris Saint Germain, godz. 18.25, SD 4:3 (nSport)
Komentują: Krzysztof Zabijak i Stefan Białas
Olympique Marsylia - Szachtar Donieck, godz. 20.45, HD + DD 5.1 (nSport)
Komentują: Sergiusz Ryczel i Marcin Kalita
Udinese Calcio - Werder Brema, godz. 20.45, SD 16:9 (kanał 58)
Komentują: Robert Sitnicki i Wojciech Jagoda
Manchester City - Hamburger SV, godz. 20.45, SD 16:9 (kanał 59)
Komentują: Adam Marchliński i Maciej Barszczak
Retransmisja meczu:
Manchester City - Hamburger SV, godz. 0.15, SD 16:9 (nSport)
Skróty wszystkich spotkań:
Godz. 23.10, nSport

Skład komentatorski bardzo dobry. Nie ma w nim sepcjalnych niespodzianek.

Aktualizacja: Jest nowy komentator piłkarski w Sportklubie. Komentował 1/2 Mistrzostw stanu Sao Paulo. Postaram się ustalić któż to jest.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Mario98 » 15 kwie 2009, 16:05

Eurosport w ramach obchodów 20 rocznicy swojego powstania przygotował specjalny cykl “20th Anniversary Special”, który od 16 do 25 maja będzie obecny na wszystkich platformach Eurosportu.

Na antenie telewizyjnej najlepsi i najbardziej popularni sportowcy z całego świata będą opowiadać o sportowych emocjach, których dostarczył im Eurosport. Podczas 10 dni urodzinowych obchodów sportowe legendy zaczynając na piłkarzach, a kończąc na kierowcach F1 złożą Eurosportowi najlepsze życzenia urodzinowe.

Eurosport swoje urodziny będzie obchodził także w Internecie. Na specjalnie stworzonej stronie internetowej będziemy szukać „Super Fana”. Zwycięzca tego konkursu pojedzie razem z nami do Nowego Jorku na turniej US Open.

Usain Bolt, Valentino Rossi, Alain Prost, Mike Powell, Miguel Indurain, Ole Einar Björndalen i Jonah Lomu to tylko kilka nazwisk sportowych gwiazd, które będą opowiadać o minionych 20 latach.

W serii 3-minutowych programów zawodnicy przypomną najciekawsze wydarzenia, które miały miejsce w minionym 20-leciu. 20 lat opowiedzianych w 20 różnych programach. Wszystkie wypowiedzi zostaną wyemitowane 20 maja o godzinie 20:00 w specjalnym magazynie poświęconym 20-leciu Eurosportu.

Żadne urodziny nie mogą się obejść bez najlepszych życzeń. Eurosportowi życzenia będą składać prawdziwe gwiazdy: Cristiano Ronaldo, Lewis Hamilton, Serena Williams, Andy Murray, Alain Bernard, Jewgienij Płatow i wielu innych.

10-dniowe urodziny zakończą się w wielkim stylu 25 maja o godzinie 20:15. Wówczas w nadawanym na żywo prosto z kortów Roland Garros programie “Gem, Set i Mats” wspólnie zdmuchniemy 20 urodzinowych świeczek.

Przez 20 lat swojego istnienia Eurosport wypracował znakomite relacje z najlepszymi sportowcami, co tłumaczy dlaczego tak wielu z nich świętuje urodziny wspólnie z nami. Podkreślają to słowa legendarnego łyżwiarza Jewgienija Płatowa: "Cieszę się niezmiernie, iż jestem częścią historii Eurosportu. Dorastałem razem z wami."

W poszukiwaniu Super Fana

Czym byłby Eurosport bez swoich fanów − tych wszystkich ludzi, którzy sprawiają, że transmitowane przez nas imprezy sportowe są tak wyjątkowe?

Dlatego też w 20 urodziny chcemy podziękować wszystkim kibicom, którzy są naszymi prawdziwymi bohaterami. Właśnie dla nich Eurosport uruchomi ogólnoeuropejski konkurs internetowy, który ma wyłonić Super Fana. Szczęśliwy zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą otrzyma szanse wyjazdu na jeden z najwspanialszych na świecie turniejów tenisowych – US Open.

Aby wziąć udział w konkursie należy odwiedzić w dniach 2 maja – 14 czerwca specjalną stronę internetową www.20years.eurosport.com i wziąć udział w quizie "Search for Super Fan". Ponadto każdy z fanów, który weźmie udział w konkursie zostanie zapytany dlaczego to właśnie on zasługuje na zwycięstwo i tytuł Super Fana. Na urodzinowej stronie znajdą się również inne konkursy i plebiscyty, w których będzie można brać udział do końca 2009 roku.

Zostań fanem Eurosportu w serwisie Facebook

Eurosport zaprasza wszystkich kibiców do dołączenia do Fan Klubu Eurosportu w serwisie Facebook. Dzięki członkostwie w Fan Klubie kibice otrzymają możliwość zaistnienia na antenie Eurosportu.

Wystarczy tylko zamieścić w Facebook materiał wideo, w którym każdy opowie o swojej sportowej pasji. Najbardziej oryginalne klipy zostaną pokazane milionom ludzi w kanałach telewizyjnych Eurosportu.

Kibice sportowi i ich pasja do sportu była dla Eurosportu zawsze najważniejsza. Dlatego cieszymy się z możliwości wspólnego świętowania z fanami z całego święta i wspólnemu dzieleniu pasji, którą mamy do sportu.
20 lat strzeliło jak z bicza. Najlepszej stacji sportowej trzeba przygotować jakiś prezent :D
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 15 kwie 2009, 16:13

Proponuje cię wsadzić do pudła, ładnie zapakować i dać napis, że prezentu nie trzeba oddawać. Na pewno się ucieszą :lol: A tak na serio to gratulacje dla Eurosportu - dziecka EBU za tyle lat. Czasy się zmieniały, ludzie się zmieniały, ale Eurosport zawsze pozostawał ten sam. Przynajmniej kolejnych 20 lat życzę!
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Mario98 » 15 kwie 2009, 17:22

Alfernando pisze:Proponuje cię wsadzić do pudła, ładnie zapakować i dać napis, że prezentu nie trzeba oddawać. Na pewno się ucieszą :lol:
... głupi dzieciak.
www.forum-soccer.home.pl

Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Transmisje sportowe

Post autor: Karol » 15 kwie 2009, 17:42

Świętują 20-lecie, z czego przez dwa lata słuch o nich zaginął jak kanał został zamknięty :D
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 15 kwie 2009, 17:45

Oj mario. Widzę, że pokazujesz swoje prawdzie ja :) Nie chcę tu naprawdę przypominać dwa lata wstecz twojego pobytu na tym forum, bo bylo z czego się pośmiać. Pamiętasz może twoje idiotyczne uwagi choćby do Pawopa? Wybacz, ale czasem naprawdę nie jesteś zabawany.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Transmisje sportowe

Post autor: Ice » 15 kwie 2009, 18:26

Dość tych kłótni. Jakbyś teraz dostał bana za przedrzeźnianie innych też byś mówił, że to niesprawiedliwe i, że nic nie zrobiłeś? :) Proszę tylko o spokój. ;)
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 15 kwie 2009, 18:32

To chyba było do maria. [wycięte] Ja wiem na pewno, że on pracuje wspólnie z S.Kwiatkowskim w Radiu Dla Ciebie. [wycięte]
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Transmisje sportowe

Post autor: Ice » 15 kwie 2009, 18:33

Alfernando pisze:To chyba było do maria.
To było do Ciebie, bo ty zacząłeś sprzeczkę. Co nie oznacza, że zobowiązać się mają wszyscy. ;)
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 15 kwie 2009, 18:35

Ja nie zacząłem sprzeczki. Nie moja wina, że kolega nie zna się na żartach.
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Mario98 » 15 kwie 2009, 18:44

na zartach sie znam przemyslawie... Dobry był ten twój żart o wizycie w Libercu, a jeszcze lepszy ten o Whistler.
www.forum-soccer.home.pl

Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 15 kwie 2009, 21:10

Nic ci nie poradze, że nie udało ci się zarezerwować miejsca w Hotelu Jestad a co za tym idzie pojechać na MŚ. Myślę, że z tego powodu nie powinnieneś mieć pretensji do innych. A co do Whistler, owszem byłem. Z obu miejsc mam zdjęcia. Widzieli je członkowie tego forum, tak więc nie masz tu żadnego argumentu aby mi nie wierzyć.
Miczki
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: Miczki » 16 kwie 2009, 7:50

Alfernando mam pytanie szczególnie do ciebie.Wiesz jakie języki zna Szpakowski, Iwański ,Borek i Kołtoń .Jeżeli ktoś ma zamiar napisać , że zadaje głupie pytanie to proszę na nie nie odpowiadać.
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny » 16 kwie 2009, 8:56

Wiem, że Iwański zna niemiecki, Borek angielski, a Kołtoń także niemiecki.
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mały chińczyk » 16 kwie 2009, 15:19

Mnie za to zdziwiło ostatnio, że jeszcze na żadnym meczu żużlowym nie widzieliśmy S. Parfjanowicz, w zeszłym sezonie nr 1 jeśli chodzi o żużel w TVP a w tym sezonie sznase dostał np. Piotr Falkowski.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”