Transmisje sportowe

Evil
Junior
x 2

Transmisje sportowe

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Dziś Cafe Futbol z kompletnie innej scenerii ;) Prowadzi Mateusz Borek, stali eksperci Wojciech Kowalczyk i Roman Kołtoń oraz Kamil Grosicki i Piotr Świerczewski.
Obrazek
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny »

To jest chyba studio przed hotelem na tarasie, więc przenieśli się na świeże powietrze.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando »

Tak Piotr ma rację, to jest na tarasie przed hotelem.
Evil
Junior
x 2

Transmisje sportowe

Zgodzę się ze słowami Mario, że Alfernando to zwykły kłamca :) Wtedy oczywiście kłamał, że był w Libercu.
Często gadam z nim na GG, i od początku wmawia mi się posiada Canal + Sport i Canal + Sport 2. (no i CP i n). Jest to oczywiście ściema. Kiedy zapytałem go, skąd ma C+, powiedział, że korzysta z usług lokalnej kablówki. W lokalnych kablówkach rzecz jasna paczki C+ nie ma. Wpadł, więc zaczął mówić, że korzysta z VECTRY. :D Haha. Więc napisałem, że w analogowej Vectrze paczki C+ również nie ma. Ale powiedział, że w Cyfrowej Vectrze jest i próbował mi wmówić, że ma Cyfrową Vectrę - mimo, że w jego mieście w ogóle nie działa Vectra! Haha. Do tego kiedyś mówił, że ma Orange Sport, a jak wiadomo, tego w kablówkach nie ma. Do tego, kilka miesięcy temu pisał, że u wujka, który rzekomo mieszka obok jego domu, chodzi oglądać Polsat Sport - a od kilku dni Polsat ma już u siebie. :DD
Radzę wypowiedzi Alfernando, jak np. "jutro wyniki przetargu" itp. traktować z dystansem, bo jaki jest naprawdę, teraz się okazało. :)

A żeby nie robic off topu - Dziś o 19.50 na antenie Polsatu Sport Extra transmisja z turnieju siatkówki plażowej Swatch FIVB World Tour w Rzymie. Pokażą decydujące mecze.
Miczki
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: Miczki »

Jest w analogowej Evil nie masz racji.
Raczej mi o cyfrową chodziło.
Evil
Junior
x 2

Transmisje sportowe

Miczki
Użytkownik

Transmisje sportowe

On ma cyfrową vectre.A nie analogową.
Evil
Junior
x 2

Transmisje sportowe

Miczki,naucz się czytać ze zrozumieniem... w jego mieście nie ma VECTRY. Więc nie może mieć :)

Jutro finał ME do lat 17 na Eurosporcie o 11.00. Do tego od 15 czerwca startują Mistrzostwa Europy do lat 21.
Miczki
Użytkownik

Transmisje sportowe

Ale on był w libercu.
damian323
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: damian323 »

odchodze z tego forum, gdyż nie zamierzam słuchać tych bzdur i oskarżeń nt. Alfernando. To skandal co robi Evil tym bardziej, że Alfernando wielokrotnie dawał już przykłady swego pobytu w Libercu z ktorego i mi przesłał wiele zdjęć.
Dlatego w proteście przeciw tym oskarżeniom odchodzę z forum media2.pl.

wiesz Evil co mam ci do powiedzenia,uważałem ciebie za porządnego gościa,który szanuje innych ale teraz to przesadziłeś na całej linni.
Powinieneś się wstydzić,że oczerniasz innych :(
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Transmisje sportowe

Post autor: Ice »

Forum oczywiście nie jest dla Ciebie zamknięte, ale zamiast wygłaszać jakieś farmazony to po prostu odejdź z forum po cichu. Nikt nie będzie płakał. Śmiesznie się nawzajem ochraniacie, chociaż nie macie dowodów, że był Libercu czy nie. A zresztą pal licho - nawet jeśli nie był a mówi, że jednak tam zawitał - to nie powinno nas to interesować. Jeśli kłamie, to już jego sprawa. Niektórzy lubią kłamać w internecie i żyć w zakłamaniu. Niektórzy przez swój wiek, inni przez niedojrzałość emocjonalną. ;)

Nie wiem gdzie tu są oczernienia. Sami wielokrotnie oczernialiście innych użytkowników. Przytaczałem nawet cytaty. Ale chyba już zapomnieliście. Kłamstwo jest chyba grosze, ale nie mnie rozstrzygać kto tutaj jest kłamcą a kto nie. Prędzej czy później i tak się wszystko wyda - nasze forum wielokrotnie to pokazało. :)

Także radzę zakończyć off-topic i wrócić do meritum. Tak chyba będzie najlepiej. ;)
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Mario98 »

Evil pisze:Zgodzę się ze słowami Mario, że Alfernando to zwykły kłamca :) Wtedy oczywiście kłamał, że był w Libercu.
Często gadam z nim na GG, i od początku wmawia mi się posiada Canal + Sport i Canal + Sport 2. (no i CP i n). Jest to oczywiście ściema. Kiedy zapytałem go, skąd ma C+, powiedział, że korzysta z usług lokalnej kablówki. W lokalnych kablówkach rzecz jasna paczki C+ nie ma. Wpadł, więc zaczął mówić, że korzysta z VECTRY. :D Haha. Więc napisałem, że w analogowej Vectrze paczki C+ również nie ma. Ale powiedział, że w Cyfrowej Vectrze jest i próbował mi wmówić, że ma Cyfrową Vectrę - mimo, że w jego mieście w ogóle nie działa Vectra! Haha. Do tego kiedyś mówił, że ma Orange Sport, a jak wiadomo, tego w kablówkach nie ma. Do tego, kilka miesięcy temu pisał, że u wujka, który rzekomo mieszka obok jego domu, chodzi oglądać Polsat Sport - a od kilku dni Polsat ma już u siebie. :DD
Radzę wypowiedzi Alfernando, jak np. "jutro wyniki przetargu" itp. traktować z dystansem, bo jaki jest naprawdę, teraz się okazało. :)

A żeby nie robic off topu - Dziś o 19.50 na antenie Polsatu Sport Extra transmisja z turnieju siatkówki plażowej Swatch FIVB World Tour w Rzymie. Pokażą decydujące mecze.
dawno mówiłem ze to zwykły bajkopisarz.... jego podróż jest równie nieprawdopodobna jak to ze białe jest czarne. Byl tam z dziadkiem-dziennikarzem - tylko ze nikt nigdy o tym jego dziadku dziennikarzu nie słyszał ;] Pisal niby z liberca na forum, ale IP tych postów jest z polski - to powinno wam uzmyslowić, jaką on prawde mówi ;]

już za 2 tygodnie na antenie Eurosportu Formuła 2 - bedzie sie działo ;)
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Pawel

Transmisje sportowe

Post autor: Pawel »

Alfernando pisze:Niewiem czy się ze mną zgodzicie, ale ktoś napisał w komentarzu nt. Finału PP w TVN Turbo, że trwają przygotownia do likwidacji nsportu. I myślę, że jest w tym wiele prawdy, gdyż jeżeli stacja straci LM to resztka sportu zostanie przeniesiona do TVN Turbo, który ma wprowadzić jak słyszeliśmy z ust dyrektora kanału kilka nowych programów.
Myślę że tutaj puścił ktoś niezłą plotę. Finał jest w TVN Turbo tylko dlatego że nie będzie go w otwartym TVN. Ostatnio gdy finał PP był w godzinach południowych to TVN go transmitował, teraz nie bo w prime time ma sprawdzone programy i stąd przeniesienie tego finału do TVN Turbo. W nSport finał również będzie transmitowany w jakości HD.

A jak nSport straci LM to zawsze zaoszczędzone pieniądze może przeznaczyć na próbę wyrwania hiszpańskiej Primera Division od C+ czy zakup innych praw sportowych (w końcu na piłce się świat nie kończy).
Evil
Junior
x 2

Transmisje sportowe

Paweł, szef TVN Turbo powiedział oficjalnie, że transmisja finału PP jest konsekwencją zmian programowych w stacji - a więc być może w TVN Turbo będzie więcej sportu. Zmieni się tu też profil stacji, bo jak pamiętamy, z założenia miał być kanałem motoryzacyjnym.
Jak na razie nSport jest mało opłacalny dla ITI - nie wiem nawet, czy na nim zarabiają, czy wychodzą na zero. Co do ligi hiszpańskiej, to najpierw decydujący głos należy do C+, bo to oni mają prawo do przedłużenia umowy - dopiero potem możemy rozmawiać z innymi stacjami.
Pawel

Transmisje sportowe

Post autor: Pawel »

Evil pisze:Paweł, szef TVN Turbo powiedział oficjalnie, że transmisja finału PP jest konsekwencją zmian programowych w stacji - a więc być może w TVN Turbo będzie więcej sportu. Zmieni się tu też profil stacji, bo jak pamiętamy, z założenia miał być kanałem motoryzacyjnym.
Profil stacji zmienia się już od jakiegoś czasu, z pierwotnym motoryzacyjnym profilem stacja ta ma już coraz mniej wspólnego.
A że będzie wiecej sportu. Główny TVN sportem nie jest zainteresowany, więc może wzorem TV4, która w weekendy transmituje polskie rozgrywki, które ma Polsat Sport, TVN Turbo będzie prezentowało wybrane transmisje (np. po jednym meczu z każdej rundy PP, reszta w nSport). Zważywszy że TVN Turbo dociera do większej liczby widzów, może to być dobra promocja kanału nSport.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”