Transmisje sportowe

marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 » 06 cze 2009, 22:57

Evil pisze:Hitowy mecz Szwecja - Dania komentują Mateusz Borek i Tomasz Kłos - trochę się zdziwiłem :)
Polsat Sport przed LM pokazuje, co ma najlepszego. Mateusz Borek komentował Finał LM, czego zazwyczaj nie robi, z 2007 komentował Tomasz Włodarczyk, a w 2008 nie pamiętam, ale nie był to MAti. Bożydar Iwanow komentował Premier League i Puchar Anglii, aby po zakończeniu sezonu w Holandii i Szkocji utrzymać formę. Puchar Niemiec tradycjnie Roman Kołtoń. Mateusz zaczyna coraz więcej komentować w Polsacie Sport nie tylko wielkie hity, ale i powtórki, np. wspomniany przeze mnie finał LM.
Moim zdaniem Tomasza Kłosa nalezy sie spodziewać na Lidze Europejskiej w studio i w komentarzu, a kto wie czy nie w LM:)
Niestety nie mam dostepu do TV obecnie, kto komentował i komentuje mecze na POlsacie sport Extra, oraz kto prowadzi studio na gali boksu jeżeli Mateusz Borek komentował mecz??
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny » 07 cze 2009, 6:54

W 2008 napewno komentował Przemysław Pełka.

Podczas gali boksu nie było studia, a komentowali Andrzej Kostyra i Jerzy Kulej.
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 » 07 cze 2009, 12:30

Dzisiaj gościem Cafe Futbol, opróćz stałych ekspertów Wojciecha Kowalczyka i Romana Kołtonia, był Jan Tomaszewski. Dzisiejszy program był jednym z lepszych w tym sezonie. Wydaje mi się, że Jana Tomaszewskiego możemy zobaczyć jako eksperta Polsatu na LM.
Serdecznie zapraszam !!
Evil
Junior

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 07 cze 2009, 12:32

Nie tylko Tobie się tak wydaje. Janek był stałym gościem za czasów Wizji Sport. Dziwiło mnie, dlaczego TVP nie zapraszała nigdy Tomaszewskiego, a tylko tych leśnych dziadków. Pewnie bali się, że Janek jak zwykle powie o jedno słowo za dużo.
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert

Transmisje sportowe

Post autor: Peter Parker » 07 cze 2009, 14:38

Mnie cały czas dziwiła nieobecność Tomaszewskiego w studiu LM nSportu. Przecież to ulubieniec TVN24 - bez niego żaden temat piłkarski w tej stacji nie mógłby istnieć ;]
Maarten
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: Maarten » 07 cze 2009, 20:09

Łomatuchno, Tomaszewski... dla mnie to jest Lepper polskiego futbolu. Może ciekawie go posłuchać raz na jakiś czas, jako pewien rodzaj egzotyki, ale na dłuższą metę jest strasznie męczący, chociaż to i tak miła odmiana od panów Gmocha i Engela (a nawet i Szczepłka, do którego mam wielki szacunek, ale TVP mi go obrzydziła). Mam nadzieję, że będzie potrafił uniknąć jeżdżenia po PZPN i Beenhakkerze.
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 07 cze 2009, 21:24

Tyle, że Tomaszewski mówi całą prawdę i niczego nie ukrywa. Wali prosto z mostu, ale trafia w sedno sprawy. A przy okazji pokazuje realia polskiego futbolu.
munio181
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: munio181 » 07 cze 2009, 23:16

Jeśli Tomaszewski bedzie na stałe gosciem Cafe Futbol to ja niestety opuszczam ten program. Juz wystarczy ze musze znosic wywody jakze inteligetnego wirtuoza języka polskiego pana Kowalczyka. A teraz jeszcze drugi "fachowiec" Tomaszewski.
Canton
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Canton » 08 cze 2009, 11:55

Na stacji Canal+ Sport wszystkie spotkania finału NBA, w którym grają Los Angeles Lakers oraz Orlando Magic. Trzecie, czwarte i ewentualne piąte spotkanie będzie relacjonowane przez komentatorów z Orlando. Dwa pierwsze mecze, które się już odbyły były relacjonowane ze studia w Warszawie. Jeśli będą mecze numer sześć i siedem, to one także będą transmitowane ze stolicy Polski. Wszystkie pojedynki komentuje Wojciech Michałowicz. Na stanowisku oprócz niego w Polsce Zenon Telman i Arkadiusz Koniecki, zaś w Orlando Joe McNaull.

Komentatorem meczu Urugwaj-Brazylia był Przemysław Pełka.
W magazynie TVP2 "Szybka Piłka" wczoraj jedynym prowadzącym był Rafał Patyra (bo wiadomo Iwański w RPA). Zwykle w studiu bywało trzech ekspertów, wczoraj było ich aż pięciu, a nawet sześciu, ponieważ zasiadł w nim na kilka minut również stały bywalec mediów w ostatnim czasie - Zbigniew Lewicki. A ci eksperci to: Maciej Szczęsny, Robert Zieliński, Robert Błoński, Michał Kołodziejczyk, a także Jarosław Szostek.

W gazecie przeczytałem, że Anna Rogowska planuje na memoriale imienia Janusza Kusociśnkiego wystąpić w ładnym różowym stroju. No więc włączyłem na chwilę TVP INFO, żeby to zobaczyć :D Rogowska rzeczywiście założyła piękny strój i wygrała swój konkurs. Komentatorami memoriału byli Marek Jóźwik i Sebastian Chmara. Wywiady przeprowadzał Aleksander Dzięciołowski.
WYDARZENIA SPORTOWE Z POLSKIM KOMENTARZEM Z LAT 1994-2007
http://www.youtube.com/user/CantonTwierdzak
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny » 08 cze 2009, 11:59

Natomiast mecz Peru - Ekwador w Polsacie Sport komentował Piotr Przybysz.

Kto komentował ME Koszykarek w TVP Sport wczoraj?
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 » 08 cze 2009, 15:30

Ryszard Łabędź i Mirosław Noculak ze studia w Warszawie.
Serdecznie zapraszam !!
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny » 08 cze 2009, 20:38

Dzisiaj Maciej Kurzajewski w "Sporcie" po "Wiadomościach" powiedział, że I Ligę Polską w piłce nożnej oglądało ponad 100 tysięcy widzów, natomiast nejwięcej mecz Górnik Łęczna - Widzew, bo 115 tysięcy. Niemniej jednak sądzę, że powinny być przynajmniej po 3-4 mecze na kolejkę. 1 mecz w piątek, 2 w sobotę, 3 w niedzielę, 4 w poniedziałek. Natomiast jeżeli nie w poniedziałek, to 2 mecze w sobotę, jeden o 17:00, drugi o 20:00. Wtedy mieliby jeszcze większą oglądalność, a przecież kontrakt mają ważny jeszcze przez 2 lata.

Co Wy o tym sądzicie?
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 08 cze 2009, 21:27

Ciekawe, z innych informacji wynika, że I ligę oglądało średnio 55 tyś.
http://www.sport.pl/sport/1,65025,67013 ... wski_.html

4 mecz w poniedziałek? Kluby i telewizja by na tym nie zyskały. Ani oglądalność nie byłaby wyższa, ani też nie byłoby większych wpływów z biletów.
Pawel

Transmisje sportowe

Post autor: Pawel » 09 cze 2009, 10:10

piotrekbarwasny pisze:Niemniej jednak sądzę, że powinny być przynajmniej po 3-4 mecze na kolejkę. 1 mecz w piątek, 2 w sobotę, 3 w niedzielę, 4 w poniedziałek. Natomiast jeżeli nie w poniedziałek, to 2 mecze w sobotę, jeden o 17:00, drugi o 20:00.
Odniosę się tylko do poniedziałkowego meczu. Wczoraj w magazynie 4-4-2 Szpakowski właśnie mówił o tym że początkowo kluby były nieprzychylnie nastawione do rozgrywania meczu w poniedziałek, ale z czasem stwierdzono że jednak to jest dobry pomysł. Z tego wynika że na pewno w nowym sezonie będzie jeden poniedziałkowy mecz transmitowany wieczorem przez TVP Sport.
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny » 09 cze 2009, 12:39

Tak, potweirzdam, że tak Dariusz Szpakowski mówił. Mecz poniedziałkowy będzie najprawdopodobniej o 19:00, gdyż Szpakowski mówił, że pora emisji magazynu nie zmieni się i nadal będzie magazyn "4-4-2" o 21:05.

Co do wypowiedzi Pawła, to w następnym sezonie napewno będą po 2 spotkania I Ligi Polskiej, 1 w poniedziałek, a 2 pewnie w sobotę lub w niedzielę, a newet rzadziej w piątek, ponieważ w sobotę i niedzielę są inne rozgrywki transmitowane.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”