Transmisje sportowe

Pepek94
Obserwator
x 4
Kontakt:

Transmisje sportowe

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepek94 »

Czy ktoś wie, że DME w Leirii mieli porównanie jakości w wybranych stacjach tv:
- Eurosport (lepsza jakość w 4:3 dla standardowych telewizorów i 16:9 dla HD)
- RAI3 (jakość dobra)
- TVP Sport (16:9 i na dodatek pikseloza)
Wielki fan mediów publicznych, zwłaszcza TVP i PR.
DVB-T: Święty Krzyż (MUX 1/2/3)
Nie dla logotypów ekranowych w czasie bloków reklamowych.
#StopZawyżaniu
Anglojęzyczny blog o cyfrowej radiofonii (i nie tylko): https://eudigitradio.blogspot.com/
Pawel

Transmisje sportowe

Post autor: Pawel »

Pepek94 pisze:- Eurosport (lepsza jakość w 4:3)
Eurosport HD transmitował to w 16:9 i tam to dopiero można było mówić o lepszej jakości. A TVP Sport moim zdaniem w swoim normalnym stylu, czyli sporo pikselozy.
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny »

Piłka nożna w następnym tygodniu na kanałach TVP.

ŚRODA - 24 czerwca

TVP 2:
20:05 Puchar Konfederacji: Hiszpania - USA (komentuje: Maciej Iwański; studio: Rafał Patyra; goście: Michał Kołodziejczyk, Maciej Szczęsny) - na żywo

TVP SPORT:
19:45 Puchar Konfederacji: Hiszpania - USA (komentuje: Maciej Iwański; studio: Rafał Patyra; goście: Michał Kołodziejczyk, Maciej Szczęsny) - na żywo
01:25 Copa Libertadores: Cruzeiro - Gremio (komentuje: Jarosław Krzoska) - na żywo

TVP HD:
20:20 Puchar Konfederacji: Hiszpania - USA (komentuje: Maciej Iwański) - na żywo

CZWARTEK - 25 czerwca

TVP 2:
20:05 Puchar Konfederacji: Brazylia - RPA (komentuje: Dariusz Szpakowski; studio: Rafał Patyra; goście: Michał Kołodziejczyk, Maciej Szczęsny) - na żywo

TVP SPORT:
19:45 Puchar Konfederacji: Brazylia - RPA (komentuje: Dariusz Szpakowski; studio: Rafał Patyra; goście: Michał Kołodziejczyk, Maciej Szczęsny) - na żywo
01:25 Copa Libertadores: Estudiantes - Club Nacional (komentuje: Michał Zawacki) - na żywo

TVP HD:
20:20 Puchar Konfederacji: Brazylia - RPA (komentuje: Dariusz Szpakowski) - na żywo

NIEDZIELA - 28 czerwca

TVP 2:
20:10 Puchar Konfederacji: USA - Brazylia (komentuje: Dariusz Szpakowski; studio: Rafał Patyra; goście: Michał Kołodziejczyk, Maciej Szczęsny) - na żywo

TVP SPORT:
14:45 Puchar Konfederacji: Hiszpania - RPA (komentuje: Maciej Iwański; studio: Rafał Patyra; goście: Michał Kołodziejczyk, Maciej Szczęsny) - na żywo

TVP HD:
14:55 Puchar Konfederacji: Hiszpania - RPA (komentuje: Maciej Iwański) - na żywo
20:20 Puchar Konfederacji: USA - Brazylia (komentuje: Dariusz Szpakowski) - na żywo
janusz080
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: janusz080 »

Pawel pisze:
Pepek94 pisze:- Eurosport (lepsza jakość w 4:3)
Eurosport HD transmitował to w 16:9 i tam to dopiero można było mówić o lepszej jakości. A TVP Sport moim zdaniem w swoim normalnym stylu, czyli sporo pikselozy.
Aż tak źle nie było. Na Canal+ Sport obraz też nie był super - jakość była przeciętna.
Szymoncz
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: Szymoncz »

Obawiam sie niestety ze zadna z polskich telewizji nie pokaze pierwszego meczu Polonii Warszawa z Podgorica. Do meczu pozostalo osiem dni a o transmisji nic nie slychac. Ogromny minus za to dla Polsatu, wiedzialem ze tak bedze gdy oni beda miec prawa do pokazywania meczy. Nie po to tak dlugo czekam na europejskie puchary aby potem rozczarowywac sie brakiem transmisji. Oby wogole pokazali mecz Wisly z Tallinem...
Pepek94
Obserwator
x 4
Kontakt:

Transmisje sportowe

Szymoncz pisze:Obawiam sie niestety ze zadna z polskich telewizji nie pokaze pierwszego meczu Polonii Warszawa z Podgorica. Do meczu pozostalo osiem dni a o transmisji nic nie slychac. Ogromny minus za to dla Polsatu, wiedzialem ze tak bedze gdy oni beda miec prawa do pokazywania meczy. Nie po to tak dlugo czekam na europejskie puchary aby potem rozczarowywac sie brakiem transmisji. Oby wogole pokazali mecz Wisly z Tallinem...
Jeśli nie będzie w polskiej telewizji, to może będzie w zagranicznej telewizji?
#StopZawyżaniu
Anglojęzyczny blog o cyfrowej radiofonii (i nie tylko): https://eudigitradio.blogspot.com/
Evil
Junior
x 1

Transmisje sportowe

Post autor: Evil »

Eh mówiłem wam już wcześniej, żebyście nie wypisywali głupot jak nie wiecie... wszystkie mecze, łącznie z eliminacjami będą w Polsacie i rozmawialiśmy o tym już wcześniej.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 32
x 161

Transmisje sportowe

Post autor: wislok »

Mnie matrtwi,że nie mogę sobie obejrzeć wimbledonu,gdyż jest pokazywany tylko w PSE. Wyczytałem,że niby przez Abu Dhabi Sport można zobaczyć spotkania,ale chyba też zakodowali,bo jak przyszło do transmisji to pojawiły się paski jak na zakończenie programu.
Mecz Polonii zapewne pokaże PS. Dopiero co wylosowano przeciwnika,trzeba zapewne ustalić godzinę meczu,pojawi się w programie myślę za kilka dni.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Pawel

Transmisje sportowe

Post autor: Pawel »

wislok pisze:Mnie matrtwi,że nie mogę sobie obejrzeć wimbledonu,gdyż jest pokazywany tylko w PSE. Wyczytałem,że niby przez Abu Dhabi Sport można zobaczyć spotkania,ale chyba też zakodowali,bo jak przyszło do transmisji to pojawiły się paski jak na zakończenie programu.
Wimbledon można też oglądać na DSF, który jest FTA na Astrze. Polecam, bardzo dobra jakość.
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja »

A tymczasem są problemy techniczne i przez moment mecz RPA - Brazylia komentował z Warszawy Jarosław Krzoska.
Canton
Użytkownik
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Canton »

Niedawno pisałem o tym, że Otylia Jędrzejczak będzie komentować dla Eurosportu Mistrzostwa Świata w pływaniu.
Trzykrotna medalistka Igrzysk Olimpijskich zadebiutuje w nowej roli już dzisiaj. Ma ona komentować Igrzyska Śródziemnomorskie. Transmisja na żywo w Eurosporcie o 17:45.
Dzisiaj na Eurosporcie pokazywali Mistrzostwa Europy w kajakarstwie, które odbywają się w Niemczech. Komentarz? Oczywiście Bogdan Chruścicki.
WYDARZENIA SPORTOWE Z POLSKIM KOMENTARZEM Z LAT 1994-2007
http://www.youtube.com/user/CantonTwierdzak
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja »

Nie, to co robi TVP jest żenujące. W Dwójce nie pokazali nawet ceremonii wręczenia pucharu Konfederacji, tylko jej fragmenty pokażą podczas Sportowej Niedzieli w TVP Info. Żenada.
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
x 1

Transmisje sportowe

Post autor: Peter Parker »

Co ciekawsze, Szpakowski powiedział, że "spotkamy się na ceremonii"...
Pepek94
Obserwator
x 4
Kontakt:

Transmisje sportowe

Mecz Budućnost Podgorica - Polonia Warszawa będzie transmitowany w czwartek w telewizji czarnogórskiej (RTCG)
#StopZawyżaniu
dominikptaszynski
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: dominikptaszynski »

A w polsce?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”