Transmisje sportowe

wislok
Obserwator
x 19
x 88

Transmisje sportowe

Post autor: wislok » 26 sty 2010, 16:09

Była już dyskusja na ten temat ptrzy okazji afery z "wyłącznymi" transmisjami z Kowalczyk,Sikory i Małysza komentatorzy tej stacji wyrazili swoją opinię,że jak najbardziej czują się Polską stacją. zresztą tutaj są nazwy kategorii: http://www.telekamery.pl/nominacje.php/ Nie ma w nazwie "Polski kanał sportowy",chodzi moim zdaniem o kanały nadawane w naszym kraju w naszym języku,a nie fakt gdzie powstały. Zresztą mnie mało to interesuje,moim zdaniem jest to najlepszy kanał sportowy i basta!!
0 x
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
antysnaper
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: antysnaper » 26 sty 2010, 18:31

marcinj161 pisze:Po prostu Antyspamer pokazał swoja znajomośc kadry Polsatu. Grzegorz Michalewski, pomimo tego, że nie komentuje na codzień szczypiorniaka, komentował bardzo dobrze. Później uzupełniał go Wojciech Nowiński i komentarz stał się pełniejszy. Po drugie Polsat wchodzi na hymny. Poziom komentarza stoi na zdecydowanie wyższym poziomie, a niżeli miało to miejsce w TVP, MAciej Starowicz może się schowac przy Tomaszu Włodarczyku, który jest najlepszym komentatorem piłki ręcznej w naszym kraju. Znajomośc dyscypliny na najwyższym poziomie, emocje przez cały mecz. Czytanie, analiza gry. Czy Maciej Starowicz mówił o faulach, dlaczego akurat dwie minuty ?? NIE. Włodarczyk mówi to na bieżąco. Co warto zaznaczyc Studio Polsatu Sport, gości nie tylko przy meczach Biało - Czerwonych, ale równiez przy innych ważnych meczach. Jak na razie realizację Polsatu oceniam na 5, ze wzgledu na problemy techniczne.

Piłka ręczna w Polsacie:
Komentarz: Tomasz Włodarczyk (prosto z Austrii), Marcin Muras, Przemysław Pełka jednego komentatora nie znam, tego, co komentował mecz Niemcy - Francja, głos przypominał mi Damiana Dacewicza, ale to jest niemożliwe,
Reporterzy: Tomasz Wlodarczyk i Szymon Rojek
Studio: Krzysztof Wanio (prowadzący), Jerzy Mielewski (prowadzacy), Wojciech Nowiński (ekspert), Rafał Kuptel (ekspert), Paweł Piwko (ekspert)
Bardzo dobrze? Czyżby? Michalewski ewidentnie nie znał zawodników żadnej z drużyn,nie czytał gry, nie rozpoznawał sygnalizacji sędziowskiej, nie znał przepisów. Udanie podparł go Nowiński i tylko dlatego nie było totalnej plamy.
Taka totalną plamę Polsat już ma na koncie - o jednej wspomniano, czyli brak meczów Polaków w fazie grupowej na antenie otwartej w mistrzostwach świata 2007. Drugą plamą był brak komentarza w piewszej połowie meczu Szwajcaria - Polska w czerwcu 2008. Przypominam - wtedy CAŁA pierwsza połowa meczu szła bez komentarza.

No comments :)

Co do Włodarczyka - pełna zgoda, cenię go bardzo wysoko. Mało tego - Muras też się wyrobił, widać procentuje doświadczenie z ligi.

Co do studia - kolego, bądź poważny. TVP dawało oprawę studyjną przy każdym meczu na żywo (mówię o IO o MŚ) - były i oceny, i powtórki i komentarze ekspertów. Uwierz mi, wiem,co mówię :)

Mój post dotyczył naprawdę czegoś innego. Zorganizowanej nagonki na TVP rok temu i ciszy medialnej teraz - przy takim samym przewinieniu, czyli braku Mazurka Dąbrowskiego, przykrytego przez reklamy.Rok temu to według kolegów był skandal i obrzydlistwo. Dziś to przemilczano. Czyli albo ci, którzy wtedy krzyczeli są na żołdzie Polsatu, albo nie mają pojęcia o tym, czym jest godność własna i honor. Naszczekałeś - przeproś, albo szczekaj na innych - chyba, że Ci płacą za szczekanie.
0 x
tmq
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: tmq » 26 sty 2010, 19:16

Tymczasem TVP opublikowała listę komentatorów na igrzyska w Vancouver:

Biegi narciarskie: Marek Jóźwik, Szymon Krasicki
Skoki narciarskie: Włodzimierz Szaranowicz
Biatlon: Piotr Sobczyński
Narciarstwo alpejskie: Monika Lechowska –Wróbel
Hokej na lodzie: Stanisław Snopek, Jarosław Krzoska, Dariusz Szpakowski, Mariusz Czerkawski
Łyżwiarstwo figurowe: Przemysław Babiarz
Łyżwiarstwo szybkie: Piotr Dębowski
Short-track: Piotr Dębowski
Kombinacja norweska: Marek Jóźwik
Curling: Jarosław Marendziak
Snowboard: Jarosław Krzoska
Narciarstwo dowolne: Bogusław Solecki (ze studia w Warszawie)
Saneczkarstwo: Grzegorz Pajda, Paweł Ulbrych (ze studia w Warszawie)
Bobsleje: Grzegorz Pajda, Paweł Ulbrych (ze studia w Warszawie)
Skeleton: Grzegorz Pajda, Paweł Ulbrych (ze studia w Warszawie)

Studio w Warszawie towarzyszące transmisjom w TVP 1 i TVP 2 poprowadzą: Paulina Chylewska, Jacek Kurowski, Maciej Kurzajewski, Grzegorz Mędrzejewski, Rafał Patyra i Sebastian Szczęsny.

(informacja za www.tvp.pl)

Cóż, przyznam, że troszkę jestem zdziwiony. Co do biathlonu to dziwne, że Sobczyński będzie komentował sam bez Magdy Grzywy.
W narciarstwie alpejskim przeważnie na igrzyskach towarzyszył Monice Lechowskiej Andrzej Kozak - w Vancouver go nie ma. Tak samo Przemysław Babiarz wg listy ma komentować sam łyżwy figurowe, a Piotr Dębowski się rozdwoi - short track i łyżwy szybkie rozgrywane są czasami w tym samym momencie w dwóch różnych halach. Ciekawe jak TVP wyjdzie z tej sytuacji. Dziwne też jest, że skoro Jarosław Krzoska komentuje snowboard, nie skomentuje też nart dowolnych, jak to było w zwyczaju, że te dyscypliny komentuje ten sam komentator. Co do sanek, bobslejów i skeletonu brawo dla TVP - zarówno Grzegorz Pajda jak i Paweł Ulbrych to świetni specjaliści w tej dziedzinie, i na pewno skomentują lepiej niż w Turynie Maciej Starowicz. Szkoda tylko, że komentować będą z Warszawy. Pewnie dlatego, że są to komentatorzy głównie Eurosportu, i zapewne będą się dzielić - gdy jeden komentować będzie dla TVP, drugi skomentuje dla Eurosportu.
Ogólnie jestem też zaskoczony, gdyż miało do Kanady lecieć około 30-40 osób, a ja naliczyłem kilkanaście. Studio też miało być w Kanadzie, a tu się okazuje, że będzie w Warszawie. W Polsce więc zostaje zarówno M. Kurzajewski jak i S. Szczęsny, co jest dla mnie nie małą niespodzianką. Co do Pauliny Chylewskiej to pamiętam jej 'wyczyny' podczas igrzysk w Turynie, i naprawdę nie wiem, dlaczego taka ignorantka w dziedzinie sportów zimowych poprowadzi studio. Zresztą i tak każdy rozsądny człowiek mający dostęp do Eurosportu oglądać igrzyska będzie właśnie w tej stacji, gdzie zapewne komentować będą M. Rudziński, T. Jaroński, K. Wyrzykowski i wielu innych świetnych ekspertów.
0 x
antysnaper
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: antysnaper » 26 sty 2010, 19:25

Wytłumaczenie jest banalnie proste. Oszczędności w TVP. Dzięki światłemu przywództwu politycznemu TVP jest bankrutem.
0 x
tmq
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: tmq » 26 sty 2010, 19:27

STAŁE BLOKI OLIMPIJSKIE
TVP1
6:05 – 6:10 Podsumowanie dnia (w ramach "Kawy czy herbaty")
– od poniedziałku do piątku
17:20 – 17:28 Dzień dobry Vancouver (1) – zapowiedź wydarzeń dnia
– od poniedziąłku do piątku
18:30 – 18:50 Dzień dobry Vancouver (2) – studio Vancouver
14:00 – 16:00 Wydarzenia dnia – Blok powtórkowy (z przerwą na „Wiadomości” o 15:00)
11:00 – 12:50 Wydarzenia dnia – Blok powtórkowy
– w soboty
10:00 – 11:50 Wydarzenia dnia – Blok powtórkowy
– w niedziele

TVP2
12:30 – 14:00 Wydarzenia dnia - Blok powtórkowy

TVP INFO
23:00 – 23:25 Olimpijski wieczór

RAMÓWKA
piątek, 12 lutego:
TVP1 18:50 – 20:10 – Skoki narciarskie: Kwalifikacje K95 (Polacy)
TVP1 02:40 – 06:15 – Ceremonia otwarcia igrzysk
(noc z piątku na sobotę)

sobota, 13 lutego:
TVP1 18:40 – 20:40 – Skoki narciarskie: Konkurs indywidualny K95 (Polacy)
(wejście po bloku reklamowym po „Dzień dobry Vancouver” z 18:30)
TVP2 20:55 – 23:30 – Narciarstwo alpejskie: Zjazd mężczyzn
Biathlon: Sprint kobiet (Polki)
TVP1 01:50 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Short track, Sanki)

niedziela, 14 lutego:
TVP2 20:00 – 21:50 – Biathlon: Sprint mężczyzn (Sikora)
TVP1 22:00 – 24:00 – Łyżwiarstwo szybkie: 3 km kobiet (Bachleda)
Kombinacja norweska
Narty alpejskie: kombinacja kobiet
TVP1 02:15 – 05:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Łyżwy figurowe: pary – short, Narty dowolne: muldy)

poniedziałek, 15 lutego:
TVP2 18:55 – 20:45 – Biegi narciarskie: 10km kobiet (Kowalczyk)
TVP1 00:55 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Snowboard: cross mężczyzn, Łyżwy szybkie: 500m mężczyzn, Łyżwy figurowe: pary sportowe)

wtorek, 16 lutego:
TVP2 19:05 – 20:25 – Biathlon: bieg pościgowy kobiet (Polki)
TVP1 20:25 – 22:40 – Biathlon: bieg pościgowy mężczyzn (Sikora)
(m.in.: Łyżwy figurowe: soliści – short)

środa, 17 lutego:
TVP2 18:55 – 21:00 – Biegi narciarskie: sprinty – eliminacje (Kowalczyk)
Narty alpejskie: zjazd kobiet
TVP1 21:15 – 23:45 – Łyżwiarstwo szybkie: 1000m mężczyzn (Niedźwiedzki)
Biegi narciarskie: sprinty – finały (ew. Kowalczyk)
TVP1 00:20 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Snowboard: Halfpipe mężczyzn, Short track, Sanki)

czwartek, 18 lutego:
TVP2 18:50 – 20:55 – Biathlon: 15km kobiet (Polki)
TVP1 21:55 – 23:50 – Biathlon: 20km mężczyzn (Sikora)
Łyżwy szybkie: 1000m kobiet (Bachleda)
TVP1 00:55 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Snowboard: Halfpipe kobiet (Ligocka),
Łyżwy figurowe: soliści)

piątek, 19 lutego:
TVP1 18:50 – 20:10 – Skoki narciarskie: Kwalifikacje K125 (Polacy)
TVP2 21:10 – 23:20 – Biegi narciarskie: 2x 7,5km kobiet (Kowalczyk)
Narty alpejskie: Supergigant mężczyzn
TVP1 00:40 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Łyżwy figurowe: tańce obowiązkowe)

sobota, 20 lutego:
TVP1 20:15 – 22:30 – Skoki narciarskie: Konkurs indywidualny K125 (Polacy)
TVP1 01:25 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Bobsleje, Curling, Short track)

niedziela, 21 lutego:
TVP2 18:55 – 20:45 – Narty alpejskie: Gigant mężczyzn (1.przejazd)
Biathlon: bieg ze startu wspólnego mężczyzn (Sikora)
TVP1 21:55 – 23:05 – Biathlon: bieg ze startu wspólnego kobiet (Polki)
Łyżwy szybkie: 1.500m kobiet (Bachleda)
Narty alpejskie: Gigant mężczyzn (2.przejazd)
TVP1 01:00 – 05:30 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Hokej na lodzie – eliminacje, Łyżwy figurowe – tańce oryginalne)

poniedziałek, 22 lutego:
TVP1 18:55 – 21:15 – Skoki narciarskie: Konkurs drużynowy K125 (Polacy)
TVP1 00:30 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Łyżwy figurowe: tańce)

wtorek, 23 lutego:
TVP1 20:20 – 22:00 – Biathlon: sztafeta kobiet (Polki)
(m.in.: Hokej na lodzie: play-off, Łyżwy figurowe: solistki – short)

środa, 24 lutego:
TVP2 20:35 – 23:30 – Hokej na lodzie: mecz ¼ finału (1)
Narty alpejskie: gigant kobiet
Łyżwy szybkie: 5km kobiet (Bachleda)
TVP1 00:30 – 05:50 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Hokej na lodzie: mecz ¼ finału (2), Narty dowolne – skoki kobiet)

czwartek, 25 lutego:
TVP2 05:50 – 08:30 – Hokej na lodzie: mecz ¼ finału (4)
TVP2 19:40 – 21:30 – Biegi narciarskie: sztafeta kobiet (Polki)
TVP1 00:20 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Hokej na lodzie: Finał kobiet, Łyżwy figurowe: solistki)

piątek, 26 lutego:
TVP1 20:25 – 23:30 – Hokej na lodzie: ½ finału (1)
Snowboard: gigant kobiet
Narty alpejskie: slalom kobiet
TVP1 01:30 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Hokej na lodzie: mecz ½ finału (2))

sobota, 27 lutego:
TVP2 20:20 – 23:20 – Biegi narciarskie: 30km kobiet (Kowalczyk)
Łyżwiarstwo szybkie: wyścig drużynowy (Polacy)
Narty alpejskie: slalom mężczyzn
TVP1 00:45 – 06:30 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Curling: finał, Łyżwy figurowe: Gala, Hokej na lodzie: mecz o 3.miejsce)

niedziela, 28 lutego:
TVP1 21:05 – 24:00 – Hokej na lodzie: finał
TVP1 01:50 – 05:00 – Ceremonia zamknięcia igrzysk

Ogólnie słabiutko jeśli chodzi o otwarte kanały TVP. Jeśli chodzi o narty alpejskie to potraktowane zostały szczątkowo. Nie rozumiem też, dlaczego meczu hokejowego o 6 rano nie może pokazać albo TVP1 albo TVP2. A mecze typu Rosja - Słowacja, czy Czechy - Słowacja każdy kibic hokeja z chęcią by obejrzał. Ale na szczęście jest Eurosport :) I zupełnie niezrozumiały jest brak transmisji w ostatnim dniu z biegu na 50 km mężczyzn, jednej z najważniejszych konkurencji igrzysk. Chociaż jak mam słuchać pana Jóźwika, to i tak bym oglądał na Eurosporcie, albo jakiejś zagranicznej stacji ;d
W Turynie wyglądało to znacznie lepiej - więcej było transmisji w kanałach otwartych TVP. Ale co się dziwić, Barwy Szczęścia czy Z jak Zazdrość są przecież ważniejsze niż odbywające się raz na 4 lata igrzyska :)
0 x
cris168
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: cris168 » 26 sty 2010, 21:26

Wiedziałem, że jak będą Igrzyska, to skoki będzie i tak komentował Szaranowicz :) Ale wolę go niż Szczęsnego. Najlepiej w tym sezonie skoki komentował Stanisław Snopek, w Kulm, Naprawdę nigdy go nie doceniałem. Przy panu Szczęsnym prezentuje się bardzo dobrze, komentuje obiektywnie, a nie pieje z zachwytu nad, jak to mówi red. Szczęsny "Schlirim", "Simmim" czy "Morgim". Pan Szczęsny szpanuje, że zna takich zawodników. A to nie o to chodzi. Także Snopek byłby idealny. A Szaranowcz - mam wrażenie że wyszedł z wprawy po takim czasie niekomentowania. Pzdr
0 x
wislok
Obserwator
x 19
x 88

Transmisje sportowe

Post autor: wislok » 27 sty 2010, 0:04

Znalazłem zaskakującą dla mnie informację,że w Turynie TVP pokazała 180 godzin transmisji,czyli aż o 50 godzin więcej niż obecnie planuje.Jestem tym zaskoczony,myślałem,że liczba jest podobna. Ale nie było wtedy TVP Sport,więc w sumie więcej tego będzie.
0 x
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
munio181
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: munio181 » 27 sty 2010, 1:31

Kolego TMG czy moglbys zamiescic Linka skad ma szczegoly transmisji ktore tutaj wkleiles?:Bardzo mi to jest potrzebne, wiec bylbym wdzieczny za info :)
0 x
tmq
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: tmq » 27 sty 2010, 10:13

@munio181:
http://www.tvp.pl/o-tvp/centrum-prasowe ... i-polskiej

tam znajdziesz dwa załączniki z listą komentatorów i rozkładem transmisji.

A transmisje w TVP Sport: http://www.tvp.pl/prasa/TVPSport/
0 x
tmq
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: tmq » 27 sty 2010, 12:16

Porównałem program TVP w kanałach otwartych i program igrzysk jako taki, i doszedłem do ciekawych wniosków:
1) jeśli chodzi o biegi narciarskie, to oczywiście TVP1 lub TVP2 pokaże wszystkie biegi z udziałem J. Kowalczyk, ale na przykład już sprintu drużynowego nie. Mało tego, nie będzie relacji z ŻADNEGO biegu mężczyzn (z wyjątkiem sprintu rozgrywanego równolegle z biegiem kobiet), nawet jednej z najważniejszych konkurencji całych igrzysk czyli 50 km
2) nie będzie relacji z wielu konkurencji alpejskich: supergiganta kobiet, supergigant mężczyzn będzie chyba z 15 minut, nie ma nawet slalomów - w ramówce podali, że niby to pokażą, ale ciekawe jak, gdy relacja kończy im się o 23:10 a slalom się kończy o 23:30 ;d pewnie pokażą w drugim przejeździe zawodników z miejsc 30-20 po pierwszym przejeździe ;d
3) z tego co widzę to kombinacja norweska będzie pokazywana na żywo może z 10 minut :)

Nie można się za to przyczepić do skoków, biegów kobiet i biatlonu. Reszta to dla mnie skandal - zresztą już wislok zauważył, że będzie 30% mniej relacji niż z Turynu.
0 x
cris168
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: cris168 » 27 sty 2010, 14:01

Oglądałem dziś MŚ juniorów w kombinacji norweskiej W Hinterzarten. Podczas skoków gdzieś tak do 15 zawodnika nie było komentarza. Później odezwał się Igor Błachut. Nawet nie przeprosił za problemy techniczne.
0 x
munio181
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: munio181 » 27 sty 2010, 14:21

Tmq - Dziekuje za linka. Jakbys mial jeszcze do transmisji i komentatorow Eurosportu to bylbym wdzieczny.
0 x
tmq
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: tmq » 27 sty 2010, 17:01

Jeśli chodzi o stację Eurosport, to dotarłem do takiego biuletynu, w którym są szczegóły (po angielsku to jest ale myślę, że dość wszystko przejrzyście i zrozumiale) http://wintersports2010.eurosport-tv.com/#20
Porównując jednak program w tym biuletynie a program publikowany na stronie www.eurosport.pl są czasem nieznaczne różnice, ale generalnie się zgadza.

Co do komentatorów to wątpię, żeby Eurosport kogokolwiek wysłał do Kanady, raczej komentarz będzie ze studia w Warszawie. Jeśli chodzi o obsadę to możemy jedynie snuć przypuszczenia, więc poniżej napiszę listę, kto BYĆ MOŻE będzie komentował zawody:

Skoki narciarskie: Marek Rudziński / Bogdan Chruścicki (stawiam na tego pierwszego, a może będą w duecie)
Biegi narciarskie: Marek Rudziński, Bogdan Chruścicki, Igor Błachut
Kombinacja norweska: jak biegi
Narciarstwo alpejskie: zapewne Witold Domański, pewnie będzie jakiś ekspert - Tomasz Kurdziel, Marcin Szafrański, a może ktoś inny
Biathlon: na 100% Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski
Snowboard i narciarstwo dowolne: hmmm wydaje się, że Tomasz Burnos, ale może też Adam Probosz... tu nie jestem pewien, gdyż do niedawna nie miałem dostępu do Eurosport 2 i rzadko oglądałem PŚ w tych dyscyplinach
Łyżwiarstwo szybkie / short-track: tutaj ciekawie, bo przeważnie komentował Bogdan Chruścicki, więc być może on zajmie się łyżwami a biegami i kombinacją Rudziński z Błachutem, a może będzie jakaś niespodzianka; ponadto w biuletynie międzynarodowym Eurosportu, do którego link dałem powyżej napisane jest, że jako ekspert komentować będzie Paweł Zygmunt
Curling: zapewne Paweł Burlewicz; zresztą z biuletynu wynika, że curlingu za dużo nie będzie; no chyba, że pan Paweł poleci do Kanady z redakcji swojej gazety, to wtedy może komentować ktoś inny - pamiętam jak curling komentował Marek Rudziński i Andrzej Person, więc zobaczymy
Łyżwiarstwo figurowe: Marek Szewczyk, Jacek Tascher, a wśród par tanecznych zapewne zamiast M. Szewczyka będzie jakaś była polska reprezentantka, na ME w Talinie komentowała Aleksandra Kluś, w poprzednich latach była to Sylwia Nowak
Hokej na lodzie: tutaj szczerze mówiąc nie mam pojęcia, bo nie oglądałem nigdy hokeja w Eurosporcie (mówię o MŚ do lat 20 i Spengler Cup); w Turynie pamiętam, że komentowali pożyczeni z Polsatu Przemysław Pełka (moim zdaniem jeden z najlepszych komentatorów w Polsce w ogóle, a od hokeja to na 100%) i Grzegorz Michalewski, ale to tylko dywagacje
Bobsleje, sanki, skeleton: zapewne Grzegorz Pajda i Paweł Ulbrych - co ciekawe, ta para podana też jest w rozpisce TVP, ale wśród komentatorów warszawskich, więc pewnie jednego dnia jeden z nich będzie komentował w TVP a drugi w Eurosporcie, a następnego na odwrót, itd.; tak zresztą układa się ich współpraca gdy komentują bobsleje i skeleton w Polsacie a sanki w Eurosporcie.

Jak by nie było, poziom komentarza na Eurosporcie praktycznie w każdej dyscyplinie bije na głowę poziom w TVP, więc ja obejrzę igrzyska w tej międzynarodowej stacji :)

Jeśli będą jakieś oficjalne informacje od Eurosportu, to napiszę :)
0 x
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
x 3
x 10

Transmisje sportowe

Post autor: telefan » 27 sty 2010, 17:16

Taka ciekawostka: TVP Sport ma konto na naszej klasie.

http://nasza-klasa.pl/sport_tvp_pl
0 x
janusz080
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: janusz080 » 27 sty 2010, 18:22

marcinj161 pisze:Szkoda tylko, że prezenter i prowadzący studio wygrywa w kategorii komentator.
I to prezenter z wiedzą sportową na poziomie przeciętnego widza. Żal. A są w Polsce tacy ludzie jak Zawacki, Iwanow czy Rabij. No ale po co ich nominować, lepiej kogoś z ładną fryzurą.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”