Transmisje sportowe

piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrekbarwasny »

Podobno nikt w Malcie nie transmituje tego meczu.
janusz080
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: janusz080 »

Tak, TVP by wysłała ekipę aby zrealizować mecz. :D TV na Malcie ma to spotkanie gdzieś. Polsat niewiele moze zrobić.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 173

Transmisje sportowe

Post autor: wislok »

Polsat i tak dużo sportu pokazuje na otwartych kanałach,to duża zmiana z tym co było 2-3 lata temu.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
cris168
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: cris168 »

Bardzo podobała mi się transmisja Polsatu z mecz Inter - Lech. Jakość o niebo lepsza, niż w TVP, komentarz wg mnie bardzo dobry, także miło zaskoczony byłem tym, że Borek i Kołtoń komentowali ze stadionu. Ciekaw jestem natomiast kto skomentuje mecz Wisły. Ja obstawiam na Pełkę albo Marcina Feddka...
Awatar użytkownika
matti
Obserwator
x 9
x 17

Transmisje sportowe

Post autor: matti »

Tak się składa, że dobra jakość nie ma nic wspólnego z tyk kto pokazywał mecz. Mecz odbywał się w Azerbejdżanie i to lokalna stacja produkowała sygnał.
Co do meczu Wisły to ja stawiam na Iwanowa.
Obrazek
dosia1922
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: dosia1922 »

Skoro chwalili się, że mają prawo do pokazania wszystkich drużyn to jednak szkoda, że nie będzie Ruchu. Najłatwiej powiedzieć, że nic się nie da zrobić. Gdyby Śląsk grał w pucharach to wysłaliby ekipę nawet na Madagaskar.
cris168
Użytkownik

Transmisje sportowe

@ matti
Nie pamiętasz, jak 2 lata temu porównywaliśmy mecz Lech - Chazar rozgrywany w Azerbejdżanie?? W lokalnej TV jakość była o wiele lepsza, niż ten sam sygnał w TVP.

Jeszcze taki news:

http://sportslaski.pl/Polsat-nie-pokaze ... ,info.html

I jeszcze ciekawostka:

http://tvsportowe.pl/news.php?readmore=663
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 173

Transmisje sportowe

Ruch nie jest tak medialną drużyną jak Wisła Kraków czy Lech Poznań.
Inna sprawa,że komentatorzy byli momentami żenujący ciesząc się,że mistrz kraju,który ponoć ma ambicje by walczyć o ligę mistrzów pokonuje po słabym meczu minimalnie drużynę z Azerbejdżanu. Rozumiem,że komentatorzy z Polsatu uznają,że polski futbol tak nisko upadł,że mamy się cieszyć z każdego zwycięstwa z byle kim tak jakbyśmy zdobyli MŚ.
cris168
Użytkownik

Transmisje sportowe

Ale pamiętasz, jak Lech zaczął P. Uefa 2 lata temu?? Właśnie skromnym 1-0 z azerską drużyną. A potem był takie mecze jak 6:0 z Grashoppers Zurych, 4:2 z Austrią Wiedeń, 1:0 z Feynoordem.... też uważam, że na LM Lech nie ma szans, ale na faze grupową LE jak najbardziej,....
janusz080
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: janusz080 »

@cris168 Ja wtedy oglądałem przez chwilę w AzTV i był to obraz niewiele lepszy niż transmisje ligi azerskiej na tym kanale. Za to teraz się postarali - 16:9 no i studio, ale to dlatego, że transmitowali w kanale sportowym Idman Azerbaycan. Fajne mają belki - używają ich od około roku. Lepsze niż stare niebieskie.

@wislok To nie jest byle kto, tylko Mistrz Azerbejdżanu. Są tam może lepsze drużyny, ale jednak tytuł mają. Mogło się skończyć znacznie inaczej gdyby Poskus nie grał beznadziejnie.

W sezonach 2010/2011 i 2011/2012 włoska piłkarska Serie A wyłącznie w Canal+. Czas coś kupić z piłki nożnej, aby zapełnić lukę w popołudniowej ramówce. http://sport.satelitarne.tv/2010/07/can ... o-serie-a/
cris168
Użytkownik

Transmisje sportowe

Wczoraj komentowali Mateusz Borek i Andrzej Iwan... Co by nie mówić, Borka najmniej się spodziewałem. Jak on to robi, że we wtorek był w Azerbejdżanie, a dwa dni później już na Litwie?? Nie wiem, czemu Polsat nie daje szansy innym komentatorom...

http://www.futbolnews.pl/informacje/akt ... wizja.html

K****, Polsat w tym roku daje ewidentne dowody na to, że olewa mecze Ruchu Chorzów.... zawsze robi jakieś problemy........... Polsat ma do dyspozycji POLSAT główny, TV 4, Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Futbol i co za problem dać dwa mecze o jednym czasie na dwóch kanałach??!! Choćby mecz Wisły na otwartym a Ruchu na Polsat Futbol??? Najpierw gadają, że pokażą wszystkie mecze oprócz pierwszego, potem na maltę się nie wybierają, ale na pewno pokażą rewanż, a teraz nawet i tego....... ja chcę TVP........
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny »

Mecz był komentowany ze studia. Jak Iwan mógł być najpierw w studio, a potem komentować ze stadionu?
cris168
Użytkownik

Transmisje sportowe

A to nie wiedziałem, bo nie oglądałem studio.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 173

Transmisje sportowe

Ciekawe jak będzie w następnej rundzie z meczami Jagi..Wtedy się zacznie,bo będą cztery polskie ekipy w pucharach(mam nadzieję,że Ruch sobie poradzi z Valletą.) ,to będą trzy mecze polskich ekip w Czwrtek i co wtedy zrobi Polsat jak już jest kłopot przy dwóch??
cris168
Użytkownik

Transmisje sportowe

Gdyby Polsat chciał to problemu by nie było..... Jeden mecz Polsat, drugi mecz TV 4 i trzeci Polsat Sport.. chociaz nie zdarzy się raczej ze 3 mecze będą o tej samej porze.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”