Transmisje sportowe

Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mario98 »

Jedna rzecz mnie zaciekawiła... Otóż Canal+ już chyba całkowicie zrezygnował z poważnego boksu... Wczorajsza transmisja gali "K2 Promotions" na tvp zaskoczyła mnie.... wiedzacx ze gale tej firmy zawsze na są c+ nawet nie patrzałem w program, a tu taka niespodzianka....c+ sport chyba powinna juz usunąć z nazwy te sport i zastąpić to słowem futbol....
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Axel »

Hubert pisze:Puszczanie przerw w transmisjach :D A TVP to co święta? Najbliższy przykład: wczorajsza walka bokserska Kliczki. Co to za ciota to komentowała, bo nie dało się słuchać?
Ciota ? Komentatorem był Janusz Pindera, który zawsze komentuje boks dla TVP, czasem też w Polsacie Sport ale tylko jako ekspert w studio. Jest to chyba najlepszy komentator boksu w ciągu ostatnich lat. A wie ktoś czy w Pekinie też będzie komentować ?
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Hubert »

Dla mnie komentarz tej walki był tragiczny. Kompletnie zero emocji. Już wolę Kuleja.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando »

W Pekinie komentować będzie właśnie Janusz Pindera, a z Warszawy Robert Walczak. Zgodze się bardzo dobry komentator. Huberciku zwróć jednak uwage, że boks to taki specyficzny sport, gdzie sponsorzy odgrywają ogromną role. I twój ukochany Polsat również przerywa walki bokserskie. A ja tam już wole Pindere czy tam nawet Walczaka aniżeli tego komentatora Polsatu Andrzeja Kostyre. "Holyfield jest dzisiaj wolny jak keczup", "Marin jest jednak bardzo powolny. Przypomina woz wypelniony kapusta". A mam pytanie kto komentował boks na antenie TVN?
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Axel »

Na TVN komentował właśnie Andrzej Kostyra i asystowali mu czasami Jerzy Kulej i Agnieszka Rylik. Potem Kostyra i Kulej przeszli do Polsatu jak Polsat zaczal transmitować wysokiej klasy boks.
Nie pamietam tylko jak nazywał sie ten młody ekspert, który zawsze prowadził studio bokserskie na TVN.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Zgodze się jednak, że TVN narzucił Polsatowi dużą poprzeczkę transmitując boks, do którego TVP i Polsat mają problem wogóle doskoczyć.
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Hubert »

Alfernando pisze:W Pekinie komentować będzie właśnie Janusz Pindera, a z Warszawy Robert Walczak. Zgodze się bardzo dobry komentator. Huberciku zwróć jednak uwage, że boks to taki specyficzny sport, gdzie sponsorzy odgrywają ogromną role. I twój ukochany Polsat również przerywa walki bokserskie. A ja tam już wole Pindere czy tam nawet Walczaka aniżeli tego komentatora Polsatu Andrzeja Kostyre. "Holyfield jest dzisiaj wolny jak keczup", "Marin jest jednak bardzo powolny. Przypomina woz wypelniony kapusta". A mam pytanie kto komentował boks na antenie TVN?
1)czy ja mówię, że Polsat nie przerywa? Napisałem tylko, że TVP też nie jest święta i robi to samo ;)
2)nie Huberciku (tak się możesz do gówniarza odzywać, a ja nim nie jestem) tylko Hubercie, rozumiesz Alfiku, Alfernandusiu?
3)Polsat nie jest ukochany. Kochać to mogę kobietę mojego życia i rodzinę. Mogę być tylko sympatykiem danej stacji. Tak jak Ty TVP Sport.
4)Mi tam Pindera się nie podoba i tyle
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Mario98 »

Alfernando pisze:Zgodze się jednak, że TVN narzucił Polsatowi dużą poprzeczkę transmitując boks, do którego TVP i Polsat mają problem wogóle doskoczyć.
żartujesz chyba.... największy boks zawsze był na TVP i Polsacie, przez pewien czas na C+... TVN transmitował tylko kilka dobrych walk jak szefem sportu (Impresariatu ITI) był Robert Wichrowski (prowadził zawsze studio - odpowiadając na pytanie Axela). Osobiście to tylko dwie dobre walki pamiętam (Lennox Lewis - Witalij Kliczko, Oscar DeLa Hoya - Shane Mosley), a reszta to takie średnie gale o paski do spodni.
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

No tam były też często pokazywane walki Polaków. Nieszczęsną, bo najkrótszą walkę Gołoty, Michalczewski, Saleta, Sosnowski, Zegan to też podnosiło poprzeczke stacji. Po zatym nie było jakiś wielkich wpadek. A realizacja była dobra. Z tego co pamiętam stałym ekspertem była Agnieszka Rylik.
Może to i nie Wielki Szlem, ale zawsze Mistrzostwa Polski. Mowa o tenisie. Dziś kończą się Mistrzostwa Polski. Choć nie ma sióstr Radwańskich, Domachowskiej, Jans, Rosolskiej. To jednak można poobserwować fajny tenis i popatrzeć na mecze Gawrona z Koniuszem i Karoliny Kosińskiej i Olgą Brózdą. Warto popatrzeć jak rosną następcy Radwańskiej i Fibaka. Transmisja trwa na TVP Katowice. Komentuje Bolesław Cader.
---------------
1)Wracając do wypowiedzi pana Huberta. To słowo Alfernando zdrabnia się Alfernandzik a nie Alfernanduś. A słowo Alfik to zupełne nieporozumienie, gdyż mam pseudo Alfernando a nie Alf.
2) Huberciku nie powiedziałem z ironi tylko z czystej sympatii.
3) A słowo ukochana to tylko przenośnia. Bo jak słusznie pan zauważył kochać można rodzine i życie.
To tyle :)
Evil
Junior
x 2

Transmisje sportowe

Post autor: Evil »

Wczoraj na Polsacie Sport transmitowany był mecz towarzyski Lech Poznań 4-1 Reprezentacja Kuby. Transmisja przebiegła bez większych zakłóceń.
Zap ode mnie:
Obrazek
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 »

Kto komentował ten mecz bo nie mialem okazji oglądać ?
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Evil
Junior
x 2

Transmisje sportowe

Post autor: Evil »

Mateusz Borek i ten, zapomniałem jak mu tam... on komentował z Borkiem mecze Pucharu Ekstraklasy. Zapomniałem nazwiska.
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny »

Mateusz Borek i Paweł Wojtala
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 »

BYło jakieś studio ??
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

Ważna wiadomość:
JA: Czy mecz Lecha Poznań z zespołem azerskim rozegrany w Azerbejdżanie wyemituje na żywo Telewizyjna Dwójka?
Odpowiedź z Biura Rzecznika Prasowego TVP:
Tak. Jest planowana transmisja. Szczegóły na stronie Centrum Prasowego (wejście przez www.tvp.pl). Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”