Transmisje sportowe

Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5436
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice
x 19
x 27

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Piłka Nożna:
Piątek 18 kwietnia
20:25 Liga BBVA – 34. kolejka: Atletico Madryt - Elche CF
CANAL+Sport HD, Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

Sobota 19 Kwietnia:
14:55 Serie A – 34. kolejka: Parma FC - Inter Mediolan
CANAL+Family 2 HD, Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Lipiński
18:25 Premier League – 35. kolejka: Chelsea FC - Sunderland AFC
Komentarz w Canal+ Sport: Marcin Rosłoń -Rafał Nahorny
19:55 Liga BBVA – 34. kolejka: Real Sociedad - RDC Espanyol
CANAL+Family 2 HD Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda

Niedziela 20 Kwietnia:
12:55 Premier League – 35. kolejka: Norwich City FC - Liverpool FC
Komentarz w Canal+ Sport: Adam Marchliński – Rafał Nahorny
15:00 Premier League – 35. kolejka: Hull City - Arsenal
Komentarz w Canal+ Sport: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki
17:05 Premier League – 35. kolejka: Everton - Manchester United
Komentarz w Canal+ Sport: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
20:55 Liga BBVA – 34. kolejka: FC Barcelona - Atletic Bilbao
CANAL+Sport HD Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski
20:55 Ligue 1 – 34. kolejka: Olympique Marsylia - Lille OSC
CANAL+Family 2 HD, Komentarz: Tomasz Smokowski – Stefan Białas

Koszykówka mężczyzn:
Sobota, 19 kwietnia
20:00 Tauron Basket Liga – 8. kolejka II etapu: Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

W Wielką sobotę będziemy mogli zobaczyć 3 mecze piłkarskiej Serie A w kanałach NC+ i Orange Sport

14:55 - AC Parma - Inter Mediolan - Canal+Family2
Komentatorzy:Bartosz Gleń-Tomasz Lipiński

14:55 - Udinese Calcio - SSC Napoli - Orange Sport
Komenatorzy:Mateusz Święcicki-Piotr Czchowski

20:40 - AC Fiorentina - AS Roma - Nsport
Komentatorzy:Cezary Olbrycht-Filip Surma

W Niedziele warto będzie zobaczyć w Eurosporcie transmisje jednodniowego kolarskiego klasyku Amstel Gold Race w Holandii ze wzgledu na ostatnie bardzo dobre występy Michała Kwiatkowskiego.Rozpoczęcie relacji o 14:00.
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

Tymczasem już dzisiaj zobaczymy pierwsze mecze fazy play-off ligi NBA.
Sobota 19.04
21:30 - Los Angeles Clippers - Golden State Warriors - Canal+Family HD
Komentator:Edward Durda

Poniedziałek 21.04
03:00 - Chicago Bulls - Washington Wizzards - Canal+Sport HD
Komentator:Wojciech Michałowicz

PIŁKA NOŻNA:
Sobota 19.04
12:15 - I Liga Polska: Górnik Łęczna - PGE GKS Bełchatów - Orange Sport
Komentatorzy:Leszek Bartnicki-Andrzej Iwan (z Łęcznej)
15:55 - Premier Liga:Anży Machaczkała - Zenit Sankt Petersburg - Polsat Sport News
Komentator:Grzegorz Michalewski
19:15 - I Liga Polska:Miedź Legnica - Arka Gdynia - Orange Sport
Komentatorzy:Rafał Kędzior-Dominik Nowak (z Legnicy)


Poniedziałek 21.04
14:55 - Mecz ku czci ofiar tragedi Hillsbourg:Liverpool FC - Liverpool FC - Polsat Sport
Komentatorzy:Marcin Feddek-Roman Szczepaniak(Fan Club Liverpool FC Polska)
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5436
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice
x 19
x 27

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Transmisje na CANAL+ od wtorku 22 kwietnia do niedzieli 27 kwietnia:

Wtorek 22 kwietnia :
20:40 Piłka nożna Liga Mistrzów UEFA Mecz półfinałowy: Atletico Madryt - Chelsea
CANAL+Sport HD Na Żywo

Środa 23 Kwietnia:
20:40 Piłka nożna Liga Mistrzów UEFA Mecz półfinałowy: Real Madryt - Bayern Monachium
CANAL+Sport HD Na Żywo

Czwartek 24 kwietnia:
21:00 Piłka Nożna Liga Europejska: Multiliga
CANAL+Family 2 Na Żywo
21:00 Piłka nożna Liga Europejska Mecz półfinałowy: Benfica Lizbona - Juventus Turyn
CANAL+Sport HD Na Żywo

Piątek 25 kwietnia:
20:40 Piłka Nożna Liga Włoska: AS Roma - AC Milan
CANAL+Family HD Na żywo
20:25 Piłka Nożna Liga Francuska: FC Nantes - Olympique Marsylia
CANAL+Family 2 HD Na żywo
02:00 Koszykówka mężczyzn NBA Mecz fazy play-off: Washington Wizards - Chicago Bulls
CANAL+Sport HD Na Żywo

Sobota 26 kwietnia:
18:30 Żużel, Grand Prix Europy
CANAL+Family HD Na Żywo
22:30 Koszykówka mężczyzn NBA Mecz fazy play-off: Dallas Mavericks - San Antonio Spurs
CANAL+Family HD Na Żywo
18:25 Piłka nożna Liga angielska Manchester United - Norwich City
CANAL+Family 2 HD Na Żywo
13:40 Piłka nożna Liga angielska Southampton - Everton FC
CANAL+Sport HD Na Żywo

Niedziela 27 Kwietnia:
20:55 Piłka nożna Liga francuska LOSC Lille - Girondins Bordeaux
CANAL+Family HD
13:55 Piłka nożna Liga francuska FC Sochaux - Paris Saint-Germain
CANAL+Family 2 HD Na Żywo
16.55 Piłka nożna Liga hiszpańska Valencia CF - Atletico Madryt
CANAL+Family 2 HD Na Żywo
18:55 Piłka nożna Liga hiszpańska Athletic Bilbao - Sevilla FC
CANAL+Family 2 HD Na Żywo
20.55 Piłka nożna Liga hiszpańska Villarreal CF - FC Barcelona
CANAL+Family 2 HD Na Żywo
15.00 Piłka nożna Liga angielska Liverpool FC - Chelsea
CANAL+Sport HD Na Żywo
17.05 Piłka nożna Liga angielska Crystal Palace - Manchester City
CANAL+Sport HD Na Żywo
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5436
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice
x 19
x 27

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Transmisje Lig zagranicznych na CANAL+ w nadchodzący weekend:

Sobota (17 maja):
15:55 Real Madryt - Espanyol Barcelona (C+ Family2)
komentuje: Piotr Laboga
17:55 FC Barcelona - Atletico Madryt (C+ Sport)
komentują: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
20:55 "Multifoot" - łączona transmisja, CANAL+ Family2
komentują: Rafał Dębiński, Stefan Białas

Niedziela (18 maja):
14:55 Juventus Turyn - Cagliari Calcio (C+ Family)
komentują: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński
17:55 Real Valladolid - Granda CF (C+ Family)
komentują: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
20:40 ACF Fiorentina - FC Torino (C+ Family2)
komentują: Adam Marchliński, Filip Surma

Żużlowe Grand Prix:
Sobota (17 maja):
17:40 Grand Prix Finlandii (Tampere) - C+ Family
studio: Gabriel Waliszko, gość: Piotr Baron
komentarz: Piotr Olkowicz i Paweł Ruszkiewicz
reporter: Michał Łopaciński

Sportowa oferta Polsat Sport / Polsat Sport Ekstra / Polsat Sport News:

Siatkówka:
Eliminacje Mistrzostw Europy mężczyzn:
Piątek (16 marca):
godz. 15.00: Macedonia - Słowenia (Polsat Sport)
godz. 17.30: Polska - Łotwa (Polsat Sport)
Sobota (17 marca):
godz. 15.00: Słowenia - Łotwa (Polsat Sport News)
godz. 18.00: Polska - Macedonia (Polsat Sport)
Niedziela (18 maja):
godz. 15.00: Łotwa - Macedonia (Polsat Sport News)
godz. 18.00: Polska - Słowenia (Polsat Sport)


Piłka Ręczna:
PGNiG Superliga mężczyzn:
Sobota (17 marca):
godz. 20.30: mecz finałowy fazy play-off: VIVE Targi Kielce - Orlen Wisła Płock (Polsat Sport)
Niedziela (18 marca):
godz. 16.00: mecz finałowy fazy play-off: VIVE Targi Kielce - Orlen Wisła Płock (Polsat Sport)

PGNiG Superliga kobiet:
Sobota (17 marca):
godz. 15.00: mecz finałowy fazy play-off: KGHM Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin (Polsat Sport)
Niedziela (18 marca):
godz. 20.30: mecz finałowy fazy play-off: KGHM Metraco Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin (Polsat Sport)

Koszykówka:
Tauron Basket Liga:
Sobota (17 maja):
godz. 12.30: mecz półfinałowy fazy play-off (Polsat Sport Extra)
Niedziela (18 maja):
godz. 19.45: mecz półfinałowy fazy play-off (Polsat Sport News)
Wtorek (20 maja):
godz. 19.45: mecz półfinałowy fazy play-off (Polsat Sport News)
Środa (21 maja):
godz. 19.45: mecz półfinałowy fazy play-off (Polsat Sport News)
Czwartek (22 maja):
godz. 18.15: mecz półfinałowy fazy play-off (Polsat Sport News)


Żużel:
Liga angielska:
Poniedziałek (19 maja):
godz. 20.30: Lakeside Hammers - King's Lynn Stars (Polsat Sport)



Lekkoatletyka:
Niedziela (18 maja):
godz. 14.00: Diamentowa Liga w Szanghaju (Polsat Sport)

Żużel, Liga szwedzka
Wtorek (20 maja) :
Indianerna Kumla - Elit Vetlanda od godziny19.00. (Eurosport)
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

Hej,przygotowałem sobie takie zestawienie jakie wydarzenia sportowe (z wyjątkiem mundialu) w tym roku, pokażą stacje telewizyjne NA ANTENACH OTWARTYCH.

TVP:
- ME w lekkoatletyce w Zurychu
- Tour de Pologne
- mecze Legii Warszawa w kwalifikacjach Ligi Mistrzów
- Liga Mistrzów (1 mecz w tygodniu plus skróty pozostałych spotkań)
- Superpuchar Europy:Real Madryt-Sewilla
- 2 mecze o Superpuchar Hiszpanii ;Real Madryt-Atletico Madryt
- Puchar Świata w skokach narciarskich
- Puchar Świata w biegach narciarskich
- Letnie Grand Prix w skokach narciarskich (tylko konkursy w Polsce)
- Super Mecz: Real Madryt-Fiorentina (PRAWDOPODOBNIE)
- Nice Polska Liga na żużlu (TVP Regionalna)
Razem: 12 wydarzeń

Polsat:
- mecze Polaków w Lidze Światowej
- Mistrzostwa Świata 2014 w siatkówce mężczyzn (tylko ceremonia i mecz otwarcia)
- mecze Polaków w kwalifikacjach Euro 2016 oraz towarzyskie
- różnego rodzaju gale sportów walki
Razem: 4 wydarzenia

TVN:
---------------------------------------
Razem: 0 wydarzeń.

Jak się dowiecie o jeszcze jakichś to piszcie.
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5436
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice
x 19
x 27

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

A ja przygotowałem zestawienie sportowych wydarzeń na kanałach kodowanych, CANAL+ i nSport:

Piłka Nożna:
Liga Mistrzów
Liga Europejska
T-Mobile Ekstraklasa
Angielska Premiership
Włoska Serie A
Hiszpańska La liga
Francuska Ligue 1

Koszykarska NBA i WNBA

Żużel:
Grand Prix
Drużynowy Puchar Świata
Enea Ekstraliga

Tenis:
Turnieje ATP i Puchar Davisa
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

Zbychu51: jeszcze jest chyba FED Cup
Awatar użytkownika
murao22
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 31 gru 2013, 23:22

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: murao22 »

Eurosport też będzie miał bogatą ramówkę - niestety bez Wimbledonu, ale za to:

- Rajdowe Mistrzostwa Europy ERC
- WEC
- GP3, Porsche Supercup - serie towarzyszące Formule 1
- MXGP
- Sezon snookera
- Puchary świata w narciarstwie klasycznym, kombinacji norweskiej, narciarstwie alpejskim, saneczkarstwie
- Dew Tour - letnie (deskorolka i BMX) i zimowe (Snowboard)
- Kolarstwo - wielkie Toury (Tour de France i Vuelta), wyścigi UCI World Tour i kilka niższej klasy
- Tenis - turnieje ATP 250, US Open
- Żużel - liga szwedzka i Speedway Best Pairs
- Lekkoatletyka - ME w Zurychu
- MŚ superbike i supersportów
- Magazyny: Gem, set i Mats, LeMond of cycling, Eurogole i Watts.

Mam nadzieję, że wymieniłem wszystko.
Obrazek
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5436
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice
x 19
x 27

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Dzięki Skubi za info. Uzupełnię informacje o sportowej ofercie TVP:
1 liga Żużlowa na TVP regionalna i TVP Sport HD
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

- Puchary świata w narciarstwie klasycznym, kombinacji norweskiej, narciarstwie alpejskim, saneczkarstwie

Jeszcze puchary w sonboardzie i narciarstwie dowolnym.

Mam pytanie. Czy jakaś stacja bedzie transmitowała mecze Ruchu,Lecha i Zawiszy w kwalifikacjach LE?
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2713
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 14

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Od ewentualnej czwartej rundy to na pewno nc+, wcześniej jeszcze nie wiadomo, jak to będzie.
Obrazek
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

Jak wiadomo trwa mundial. Oto plan transmisji na dzisiaj i jutro

Dzisiaj:
17:25 - Studio - TVP1,TVP2,TVP Sport
Prowadzący studio:Jacek Kurowski
Goście w studio: Jacek Gmoch,Wojciech Kowalewski,Tomasz Wołek

17:55 - Grupa F:Nigeria-Argentyna - TVP2
Komentatorzy: Jacek Laskowski – Rafał Ulatowski (z Porto Alegre)
Komentator rezerwowy: Jacek Jońca

17:55 - Bośnia i Hercegowina - TVP1
Komentatorzy: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow (z Salvadoru)
Komentator rezerwowy: Sławomir Kwiatkowski

17:55 - Multimundial - TVP Sport
Prowadzący: Michał Zawacki

20:00 - Na mundialu - Canal+Sport
Prowadzący:Marcin Rosłoń, Bartosz Gleń
Goście:Tomasz Wieszczycki, Piotr Świerczewski
Reporter: Piotr Karpiński
Felietony: Grzegorz Milko, Jakub Zborowski

21:25 - Studio - TVP1,TVP2,TVP Sport
Prowadzący studio:Maciej Kurzajewski
Goście: Jerzy Engel, Tomasz Rząsa, Jacek Zieliński


21:55 - grupa E: Honduras – Szwajcaria - TVP2
Komentatorzy: Michał Zawacki-Radosław Gilewicz

21:55 - grupa E: Ekwador-Francja - TVP1
Komentatorzy: Dariusz Szpakowski-Grzegorz Mielcarski (z Rio de Janeiro)
Komentator rezerwowy:Sławomir Kwiatkowski

21:55 - Multimundial - TVP Sport
Prowadzący:Maciej Barszczak


Jutro:

17:25 - Studio - TVP1,TVP2,TVP Sport
Prowadzący studio:Przemysław Babiarz
Goście w studio:Wojciech Kowalewski,Tomasz Rząsa,Maciej Skorża


17:55 - Grupa G:USA-Niemcy - TVP2
Komentatorzy:Michał Zawacki-Radosław Gilewicz

17:55 - Grupa G:Portugalia-Ghana - TVP1
Komentatorzy:Tomasz Jasina-Kamil Kosowski (z Brasilii)
Komentator rezerwowy:Sławomir Kwiatkowski

17:55 - Multimundial - TVP Sport
Prowadzący:Jacek Banasikowski

20:00 - Na mundialu - Canal+Sport
Prowadzący:Marcin Rosłoń,Bartosz Gleń
Goście:Tomasz Wieszczycki,Piotr Świerczewski
Reporter:Piotr Karpiński
Felietony:Grzegorz Milko,Jakub Zborowski

21:25 - Studio - TVP1,TVP2,TVP Sport
Prowadzący studio:Rafał Patyra
Goście w studio: Jacek Gmoch,Jerzy Engel,Radosłam Majdan

21:55 - Grupa H:Korea Południowa-Belgia - TVP2
Komentatorzy:Jacek Laskowski-Rafał Ulatowski (z Sao Paulo)
Komentator rezerwowy:Sławomir Kwiatkowski

21:55 - Grupa H; Algieria-Rosja - TVP1
Komentatorzy:Jacek Jońca-Jacek Zieliński

21:55 - Multimundial - TVP Sport
Prowadzący:Maciej Barszczak
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5436
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice
x 19
x 27

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Czy Koszykarska Ekstraklasa Mężczyzn będzie pokazywana na Polsat Sport News w następnych sezonach ?
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

Najprawdopodobniej tak będzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość