Transmisje sportowe

skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

A oto jakie transmisje stacje nam zaoferują w najbliższych dniach.

Dzisiaj:
BOKS:
20:00 - Gala w Paryżu: JEAN-MARC MORMECK – TAMAS LODI - Eurosport

KOSZYKÓWKA:
19:10 - Liga ACB - FINAŁ:FC Barcelona-Real Madryt (IV mecz) - Sportklub

TENIS:
16:00 - Wimbledon-2,runda mężczyzn:Stan Wawrinka-Yen-Hsun Lu - Polsat Sport Extra
Komentator:Filip Gawęcki
16:10 - 2.runda kobiet:Eugenie Bouchard – Silvia Soler-Espinosa - Polsat Sport News
Komentatorka: Katarzyna Nowak
17:15 - 2.runda mężczyzn:JERZY JANOWICZ- LLEYTON HEWITT - Polsat Sport
Komentator: Tomasz Lorek
17:30 - 2.runda kobiet:Angelique Kerber-Heather Watson - Polsat Sport News
Komentator: Marcin Muras
18:00 - 2.runda kobiet: Maria Sharapova – Timea Bacsinszky - Polsat Sport Extra
Komentator; Filip Gawęcki
19:30 - 2.runda mężczyzn: Roger Federer-Gille Muller - Polsat Sport
Komentator:Dawid Olejniczak
19:30 - 2.runda kobiet:Simona Halep-Lesia Tsurenko - Polsat Sport News
Komentator: Paweł Motylewski

Piątek:
PIłKA NOŻNA:
22:10 - Mundial 2014 - Podsumowanie fazy grupowej - TVP1

BOKS:
20:00 -Gala w Glasgow - Ricky Burns-Dejan Zlaticanin - Polsat Sport Extra

PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
13:10 Europejska Liga Beach Soccera – 1. kolejka: SZWAJCARIA – FRANCJA na żywo
Polsat Sport News ,Ipla
14:25 Europejska Liga Beach Soccera – 1. kolejka: PORTUGALIA – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport News ,Ipla
15:40 Europejska Liga Beach Soccera – 1. kolejka: HISZPANIA – UKRAINA na żywo
Polsat Sport News, Ipla
16:55 Europejska Liga Beach Soccera – 1. kolejka: GRECJA – POLSKA na żywo
Polsat Sport News, Ipla
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5436
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice
x 19
x 27

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Piłkarski Puchar Polski przez 2 najbliższe sezony na antenie Polsat Sport. Półfinały i finał na otwartym Polsacie.
Źródło: http://www.cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=3590
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

Hej,bo od lata będe miał nsport. i Orange Sport Jakie ciekawe transmsje można tam obejrzeć?
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

A oto najciekawsze transmisje sportowe na najbliższe dni.

Piątek:
PIŁKA NOŻNA:
22:15 - Mundial 2014 - Podsumowanie 1/2 finału-cz.2 (TVP1)

JEŹDZIECTWO:
16:00 - FEI Nations Cup w Falsterbo (Eurosport 2)

KOLARSTWO:
14:15 - Tour de France:Etap 7 (Eurosport)

LEKKOATLETYKA:
20:00 - Diamentowa Liga w Glasgow (Polsat Sport Extra)
Komentatorzy:Przemysław Iwańczyk-Artur Partyka

PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
17:15 - Europejska Liga Beach Soccera:Hiszpania-Białoruś (Polsat Sport News)

18:30 - Europejska Liga Beach Soccera:Grecja-Rosja (Polsat Sport News)

SIATKÓWKA KOBIET:
19:50 - Liga Europejska:Polska-Hiszpania (Polsat Sport)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
09:25 - Liga Światowa – 1/2 Final Four grupy 2: Belgia – Francja (Polsat Sport)

11:55 - Liga Światowa – 1/2 Final Four grupy 2: Australia – Holandia (Polsat Sport)

WYŚCIGI MOTOCYKLOWE:
09:55 Moto GP, Grand Prix USA: 1. SESJA TRENINGOWA (Polsat Sport News)

10:55 Moto 2, Grand Prix USA: 1. SESJA TRENINGOWA (Polsat Sport News)

13:10 Moto 3, Grand Prix USA: 2. SESJA TRENINGOWA (Polsat Sport News)

14:05 Moto GP, Grand Prix USA: 2. SESJA TRENINGOWA (Polsat Sport News)

15:05 Moto 2, Grand Prix USA: 2. SESJA TRENINGOWA (Polsat Sport News)

Sobota

PIŁKA NOŻNA:
21:25 - Mundial 2014 - Studio (TVP2)
Prowadzący studio:Przemysław Babiarz
Goście:Andrzej Strejlau,Marcin Żewłakow, (i teraz największa niespodzianka) Maciej Iwański

21:55 - Mundial 2014 - mecz o 3.miejsce:Brazylia-Holandia (TVP2)
Komentatorzy: Jacek Laskowski-Rafał Ulatowski (z Brasili)

BOKS:
20:00 - Gala w Matchroom: Nathan Cleverly-Alejandro Emilio Valori (Polsat Sport)

KAJAKARSTWO:
16:30 - Mistrzostwa Europy w Niemczech (Eurosport)

KOLARSTWO:
14:15 - Tour de France:Etap 8 (Eurosport)

LEKKOATLETYKA:
16:00 - Diamentowa Liga w Glasgow (Polsat Sport)

PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
17:15 - Europejska Liga Beach Soccera:Hiszpania-Grecja (Polsat Sport News)

18:30 - Europejska Liga Beach Soccera:Rosja-Białoruś (Polsat Sport News)

SIATKÓWKA KOBIET:
19:50 - Liga Europejska:Polska-Hiszpania (Polsat Sport News)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
09:25 Liga Światowa – mecz o 3. miejsce Final Four grupy 2: ??? – ??? (Polsat Sport)

11:55 Liga Światowa – mecz finałowy Final Four grupy 2: ??? – ??? (Polsat Sport)

SIATKÓWKA PLAŻOWA KOBIET:
12:00 - World Tour, Szwajcaria: ĆWIERĆFINAŁ (Polsat Sport Extra)

15:00 - World Tour, Szwajcaria: I PÓŁFINAŁ (Polsat Sport Extra)

16:00 World Tour, Szwajcaria: II PÓŁFINAŁ (Polsat Sport Extra)

SIATKÓWKA PLAŻOWA MĘŻCZYZN:
14:00 - World Tour, Szwajcaria: ĆWIERĆFINAŁ (Polsat Sport Extra)

17:30 - World Tour, Szwajcaria: I PÓŁFINAŁ (Polsat Sport Extra)

18:30 - World Tour, Szwajcaria: II PÓŁFINAŁ (Polsat Sport Extra)

TENIS:
12:50 - ATP Mercedes Cup, Stuttgart, Niemcy, 1/2 finału: ??? – ??? (TVP Sport)

16:30 ATP Mercedes Cup, Stuttgart, Niemcy, 1/2 finału: ??? – ??? ( TVP Sport)

WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
12:30 - World Series by Renault, Nürburgring , Niemcy: WYŚCIG 1 (Eurosport)

ŻUŻEL:
17:30 - Grand Prix Wielkiej Brytanii (Canal+Sport)

Niedziela:
PIŁKA NOŻNA:
19:05 - Mundial 2014 - Ceremonia Zamnknięcia (TVP1)

20:25 - Mundial 2014 - Studio (TVP1)
Prowadzący studio:Włodzimierz Szaranowicz
Goście:Jerzy Engel, Jacek Gmoch, Tomasz Wołek, Marcin Żewłakow

20:55 - Mundial 2014 - FINAŁ:Niemcy-Argentyna (TVP1)
Komentatorzy: Dariusz Szpakowski-Grzegorz Mielcarski (z Rio de Janeiro)

KAJAKARSTWO:
11:45 - Mistrzostwa Europy w Niemczech (Eurosport 2)

KOLARSTWO:
14:15 - Tour de France:Etap 9 (Eurosport)

KOSZYKÓWKA KOBIET:
21:00 - WNBA: Minesota Lynx-Seattle Storm

PIŁKA NOŻNA PLAŻOWA:
16:15 - Europejska Liga Beach Soccera:Białoruś-Grecja (Polsat Sport News)

17:30 - Europejska Liga Beach Soccera:Hiszpania-Rosja (Polsat Sport News)

SIATKÓWKA PLAŻOWA KOBIET:
10:00 - World Tour, Szwajcaria – mecz o 3. miejsce: ??? – ??? (Polsat Sport Extra)

13:30 - World Tour, Szwajcaria – FINAŁ: ??? – ??? (Polsat Sport Extra)

13:45 - Plaża Open, Rybnik: FINAŁ (TVP Sport)

SIATKÓWKA PLAŻOWA MĘŻCZYZN:
11:00 - World Tour, Szwajcaria – mecz o 3. miejsce: ??? – ??? (Polsat Sport Extra)

14:45 - Plaża Open, Rybnik: FINAŁ (TVP Sport)

15:15 - World Tour, Szwajcaria – FINAŁ: ??? – ??? (TVP Sport)

TENIS:
16:25 - ATP Mercedes Cup, Stuttgart, Niemcy – FINAŁ: ??? – ??? (TVP Sport)

WIOŚLARSTWO:
10:30 Puchar Świata, Lucerna, Szwajcaria (Eurosport 2)

WYŚCIGI SAMOCHODOWE:
12:30 - World Series by Renault, Nürburgring, Niemcy: WYŚCIG 2 (Eurosport)

13:25 - DTM, Rosja: WYŚCIG (nSport)

14:00 - Rallycrosowe Mistrzostwa Świata, Belgia (Polsat Sport)

ŻUŻEL:
17:00 - Enea Ekstraliga – 10. kolejka: STAL GORZÓW WIELKOPOLSKI – UNIBAX TORUŃ (nSport)
Jordi
VIP Expert
Posty: 13917
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 1825
x 1819

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Polsat myśli, żeby mecze Polaków na MŚ w siaktówce... dać tylko w PPV...

Ale się przejadą...

Natomiast mam pytanie - ME w Lekkiej atletyce będą na Eurosporcie, prawda?? Bo Jóźwika nie zdzierżę...
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

Tak będą. Zresztą chyba stronę wcześniej masz rozpiskę Eurosportu. A jeśli chodzi o TVP to najlepiej by było jakby sesje poranną komentowali na zmianę Marek Rudziński i Przemysław Babiarz,a sesje wieczorną komentował Włodzimierz Szaranowicz i Marek Rudziński lub Przemysław Babiarz (ci dwaj ostatni też by się zmieniali) ale sadze że to Jóźwik będzie tym stałym komentatorem i będzie komentował z Rudzińskim lub Babiarzem
Jordi
VIP Expert
Posty: 13917
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 1825
x 1819

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Mnie szkoda Rudzińskiego, bo przy Jóźwiku już podczas DME słychać było, że poziom spadł... Mylił się często, co w Euro mu się nie zdarzało prawie... Babiarz też lubi bajeczki opowiadać...

Jóźwika nie mogę zdzierżyć nigdzie - Lekka Atletyka to jeszcze boleśnie, ale ujdzie. Biegi koszmar stulecia tak zły komentarz jest chyba tylko jeszcze na PS podczas Wimbledonu, gdzie jest niemrawa kobita milcząca pół meczu, 2 chłopów totalnie się nie znających na tenisie, Tomaszewski junior nieudolnie naśladujący tatusia, no i jedyni kompetentni, czyli Tomaszewski senior i Olejniczak zatrudniony pierwszy raz w tym roku...
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

Pozostanę w temacie lekkoatletyki bowiem od 26 i 27 lipca TVP Sport będzie transmitowała MŚJ w Eugene. Ciekawe kto to skomentuje,ale brawa dla nich za dość dużą juniorską imprezę
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

Oficjalnie: 25 lipca inauguracja Letniej GP w skokach narciarskich, transmisja w TVP Sport i Eurosporcie 2.
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

Przed nami dwa decydujące mecze mundialu,ale od poniedziałku również mamy kilka ciekawych wydarzeń.
Poniedziałek:
PIŁKA NOŻNA:
20:25 - Mundial 2014 - Podsumowanie turnieju (TVP1)

KOLARSTWO:
13:00 - Tour de France:Etap 10 (Eurosport)

PIŁKA WODNA:
19:00 - Mistrzostwa Europy w Buapeszcie:mecz fazy grupowej mężczyzn (Eurosport 2)
20:30 - Mistrzostwa Europy w Budapeszie:mecz fazy grupowej mężczyzn (Eurosport 2)

ŻUŻEL:
20:30 - Elite League:Leicester Lions-Eastbourne Eagles (Polsat Sport)

Wtorek:
LEKKOATLETYKA:
19:30 - Mityng EAA w Lucernie (Eurosport 2)

PILKA WODNA:
13:00 - Mistrzostwa Europy w Budapeszcie:mecz fazy grupowej mężczyzn ( Eurosport 2)
14:30 - Mistrzostwa Europy w Budapeszcie:mecz fazy grupowej mężczyzn (Eurosport 2)
16:00 - Mistrzostwa Europy w Budapeszcie:mecz fazy grupowej mężczyzn (Eurosport 2)

Środa:
PIŁKA NOŻNA:
20:25 - Liga Mistrzów - 2.runda eliminacji - studio (TVP1)
20:40 - Liga Mistrzów - 2.runda eliinacji: Legia Warszawa-St.Patrick's Athletic FC (TVP1)

KOLARSTWO:
14:15 - Tour de Fance:Etap 11 (Eurosport)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
17:25 - Liga Światowa - FINAL 6: ????-???? (Polsat Sport)
20:25 - Liga Światowa - FINAL 6: ????-???? (Polsat Sport)

Czwartek:
GOLF:
20:55 - The Open Championchip w Wielkiej Brytanii (Canal+Sport)

KOLARSTWO:
14:15 - Tour de France:Etap 12 (Eurosport)

PIŁKA WODNA:
16:00 - Mistrzostwa Europy w Budapeszcie:mecze fazy grupowej mężczyzn (Eurosport 2)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
17:25 - Liga Światowa - FINAL 6: ????-???? (Polsat Sport)
20:25 - Liga Światowa - FINAL 6: ????-???? (Polsat Sport)
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

W ten piątek będzie miało miejsce kilka bardzo ciekawych wydarzeń sportowych.

Piątek:
PIŁKA NOŻNA:
17:40 - T-Mobile Ekstraklasa: 1.kolejka: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin (Canal+Family,nSport)
Komentatorzy: Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Mariusz Wróblewski

20:00 - Super Piątek (Canal+Sport)
Prowadzący studio: Cezary Olbrycht
Goście: Kamil Kosowski, Andrzej Zamilski

20:25 - T-Mobile Elstraklasa: 1.kolejka: Górnik Łęczna - Wisła Kraków (Canal+Sport)
Komentatorzy: Tomasz Smokowski – Tomasz Wieszczycki (z Łęcznej)
Reporterzy:Filip Adamus, Tomasz Lipiński

KOLARSTWO:
14:15 - Tour de France: Etap 13 (Eurosport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN:
19:45 - Mecz towarzyski: Polska - Czechy (Polsat Sport News)

LEKKOATLETYKA:
20:00 - Diamentowa Liga w Monako ( Polsat Sport Extra)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN:
17:30 - Liga Światowa: FINAL 6: Grupa I:Brazylia - Iran (Polsat Sport)
20:25 - Liga Światowa: FINAL 6: Grupa H:Australia - Włochy (Polsat Sport)

SZERMIERKA:
17:45 - Mistrzostwa Świata w Kazaniu (Eurosport)
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

Czy któraś ze stacji bedzie transmitowała ME w pływaniu?
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
Posty: 1200
Rejestracja: 21 wrz 2007, 22:38
Lokalizacja: Dolna Łužyca
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Peter Parker »

Transmisje będą w Eurosporcie.
kamilo844
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 02 sie 2014, 9:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamilo844 »

Czy orientujecie się może, gdzie będzie można zobaczyć mecz celticu z legią ?
Chcesz zwiększyć sprzedaż i ruch na stronie, odwiedź mojego bloga KamilSamselski.pl o marketingu internetowym
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

TVP rozmawia na ten temat z BBC w Szkocji,aczkolwiek negocjacje są trudne ponieważ tam odbywają się teraz Igrzyska Wspólnoty Brytyjskiej i ekipy TV są zajęte tym wydarzeniem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość