Transmisje sportowe

Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5395
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Transmisje sportowe

Post autor: Tradycjonalista » 04 mar 2016, 13:02

Mistrzostwa świata w biathlonie od 3 do 13 marca 2016 roku na żywo w Eurosporcie 1.
http://media2.pl/media/132243-Mistrzost ... cie-1.html
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5395
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Transmisje sportowe

Post autor: Tradycjonalista » 09 mar 2016, 14:37

Dzisiaj o 20:30 Polsat Sport, eliminacje mistrzostw Europy piłkarek ręcznych: Polska - Węgry.
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5395
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Transmisje sportowe

Post autor: Tradycjonalista » 10 mar 2016, 14:01

Rewanżowy mecz eliminacji do mistrzostw Europy Piłkarek Ręcznych pokaże TVP Sport. Transmisja w niedzielę 13 marca od godz. 18:20.
http://media2.pl/media/132385-Wegry-Pol ... Sport.html
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5395
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Transmisje sportowe

Post autor: Tradycjonalista » 11 mar 2016, 6:43

TVP Sport HD 18:55 Koszykówka kobiet: Euroliga:
Wisła Can-Pack Kraków – Fenerbahce Stambuł

Polsat Sport HD 18:00 Siatkówka mężczyzn: Plus Liga:
Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5395
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Transmisje sportowe

Post autor: Tradycjonalista » 16 mar 2016, 10:18

Polsat Sport Extra (HD)
17:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Zenit Kazan – PGE Skra Bełchatów

Transmisja ćwierćfinałowego pojedynku Radwańska - Kvitova 16 marca 2016 r. od około godziny 21:00 w TVP Sport

Formuła 1 przez kolejne 2 lata w niemieckim RTL
http://www.dwdl.de/nachrichten/52268/sp ... l1vertrag/

17 marca (czwartek):
godz. 18.55: Lazio Rzym - Sparta Praga (TVP Sport)
godz. 21.00: Sevilla FC - FC Basel 1893 (TVP Sport)
http://media2.pl/media/132469-Liga-Euro ... Sport.html
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Posty: 2826
Rejestracja: 08 cze 2013, 9:46
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: mateusz_71 » 12 kwie 2016, 18:44

Gazeta Wrocławska informuje, że w 2017 roku (20-30.07) na antenach Polsatu, Polsatu Sport i Polsatu Sport News pojawią się transmisje z The World Games 2017. Za ich realizację będzie odpowiadać ATM System.
Najważniejsze wydarzenia, jak otwarcie i zamknięcie igrzysk, zawody żużlowe, futbol amerykański i jedna ze sztuk walki, będą transmitowane w kanale otwartym – ogólnodostępnym. Pozostałe – w kanałach tematycznych
Kacper Cecota dla TVP3 Wrocław
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5395
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Transmisje sportowe

Post autor: Tradycjonalista » 14 kwie 2016, 13:28

Siatkarski turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich na antenach Polsatu od 28/05 do 05/06.
http://www.cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=5223
Alek1224
Activist
Posty: 4048
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01

Transmisje sportowe

Post autor: Alek1224 » 19 kwie 2016, 7:16

Jak na Twitterze pisze Tomasz Włodarczyk, TVP kupi prawa do 11 meczów UEFA Euro 2016 we Francji. Czekają na zielone światło od UEFY. W czwartek ma się odbyć konferencja prasowa na ten temat.
jamdown
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: 12 mar 2016, 22:40

Transmisje sportowe

Post autor: jamdown » 19 kwie 2016, 9:49

bedzie jakas mozliwosc obejrzenia tej konferencji online ?
Alek1224
Activist
Posty: 4048
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01

Transmisje sportowe

Post autor: Alek1224 » 19 kwie 2016, 17:25

Być może będzie na TVP Info transmisja.
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5395
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Transmisje sportowe

Post autor: Tradycjonalista » 23 kwie 2016, 8:27

Uff jaka ulga! Abonenci Cyfrowego Polsatu również obejrzą Ligę Mistrzów w Piłce Ręcznej z udziałem Vive Tauron Kielce.
Eleven Sports (HD)


17:25 Piłka ręczna mężczyzn: EHF Liga Mistrzów:
SG Flensburg-Handewitt – KS Vive Tauron Kielce

Źródło: Sat Kurier.
Alek1224
Activist
Posty: 4048
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01

Transmisje sportowe

Post autor: Alek1224 » 22 maja 2016, 22:16

Myślę że można w tym wątku zamieszczać rozpiskę Transmisji. Taką tygodniową powiedzmy.

PONIEDZIAŁEK:

Piłka nożna:
01:00 - Major League Soccer: Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes (Eurosport 1 HD)
20:00 - Bundesliga - baraż o utrzymanie: FC Nurnberg - Eintracht Frankfurt (Eurosport 2 HD)

Boks:
10:00 - Mistrzostwa Świata kobiet w Astanie: 1/8 finału (Polsat Sport HD)
15:00 - Mistrzostwa Świata kobiet w Astanie: 1/8 finału (Polsat Sport HD)

Koszykówka mężczyzn:
02:00 - NBA - Play-off: Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors (Canal+Sport HD)
17:40 - Tauron Basket Liga - 1/2 finału: Stelmet Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk (Polsat Sport News)

Tenis:
10:45 - French Open w Paryżu: Dzień 2 (Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD)

Żużel:
20:30 - Elite League: Poole Pirates - Belle Vue Aces (Eleven Sports HD)

WTOREK:

Piłka nożna:
19:00 - 2. Bundesliga - baraż o utrzymanie: MSV Duisburg - FC Wurzburger Kickers (Eurosport 2 HD)

Boks:
10:00 - Mistrzostwa Świata kobiet w Astanie: 1/4 finału (Polsat Sport HD)
15:00 - Mistrzostwa Świata kobiet w Astanie: 1/4 finału (Polsat Sport HD)

Kolarstwo szosowe:
14:45 - Giro d'Italia: Etap 16 (Eurosport 1 HD)

Koszykówka mężczyzn:
02:30 - NBA: Play-off: Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers (Canal+Sport HD)

Tenis:
10:45 - French Open w Paryżu: Dzień 3 (Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD)
17:45 - French Open w Paryżu: Dzień 3 (Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD)

ŚRODA:

Piłka nożna:
02:45 - Copa Libertadores - 1/4 finału: Pumas - Independiente Del Valle (Sportklub HD)
13:15 - Euro 2016: Konferencja Reprezentacji Polski (Polsat Sport News)

Kolarstwo szosowe:
14:45 - Giro d'Italia: Etap 17 (Eurosport 1 HD)

Koszykówka mężczyzn:
03:00 - NBA - Play-off: Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors (Canal+Sport HD)

Tenis:
10:45 - French Open w Paryżu: Dzień 4 (Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD)
17:45 - French Open w Paryżu: Dzień 4 (Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD)

CZWARTEK:

Piłka nożna:
13:45 - Euro 2016: Konferencja Reprezentacji Polski (Polsat Sport News)
16:00 - Puchar Polski kobiet: Studio (Polsat Sport HD)
17:00 - Puchar Polski kobiet - Finał: Medyk Konin - Górnik Łęczna (Polsat
17:45 - Liga Mistrzyń UEFA - Finał: VFL Wolfsburg - Olimpique Lyon (Eurosport 1 HD)
18:00 - Mecz towarzyski: Czechy - Malta (Polsat Sport Extra HD)
23:30 - Brazylijska Serie A - 3. Kolejka: Corinthians Sao Paulo - Ponte Preta (Eleven HD)

Boks:
11:00 - Mistrzostwa Świata kobiet w Astanie: 1/2 finału (Polsat Sport HD)
15:00 - Mistrzostwa Świata kobiet w Astanie: 1/2 finału (Polsat Sport Extra HD)
22:00 - World Series of Boxing - 1/2 finału: British Lionhearts - Astana Arlans Kazachstan (Polsat Sport HD)

Golf:
13:30 - PGA European Tour - BMW PGA Championship w Virgina Water: 1 runda (Canal+Sport HD)

Kolarstwo szosowe:
14:45 - Giro d'Italia: Etap 18 (Eurosport 1 HD)

Koszykówka mężczyzn:
02:30 - NBA - Play-off: Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors (Canal+Sport HD)
19:00 - Liga ACB - 1/4 finału: ??? - ??? (Sportklub HD)
19:50 - Tauron Basket Liga - Finał: ??? - ??? (Polsat Sport News)

Tenis:
10:45 - French Open w Paryżu: Dzień 5 (Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD)
17:45 - French Open w Paryżu: Dzień 5 (Eurosport 2 HD)

Wyścigi samochodowe:
10:00 - Formuła 1 - Grand Prix Monako: 1 sesja treningowa (Eleven Sports HD)
14:00 - Formuła 1 - Grand Prix Monako: 2 sesja treningowa (Eleven Sports HD)

PIĄTEK:
Piłka nożna:
13:45 - Euro 2016: Konferencja Reprezentacji Polski (Polsat Sport News)
20:40 - Mecz towarzyski: Irlandia Północna - Białoruś (TVP Sport HD)
20:40 - Mecz towarzyski: Anglia - Australia (Eleven HD)

Boks:
11:00 - Mistrzostwa Świata kobiet w Astanie: Finał (Polsat Sport HD)
22:00 - World Series of Boxing - 1/2 finału: British Lionhearts - Astana Arlans Kazachstan (Polsat Sport HD)

Golf:
13:30 - PGA European Tour - BMW PGA Championship w Virgina Water: 2 runda (Canal+Sport HD)

Judo:
23:55 - World Masters w Guldajarze: Dzień 1 (Fightklub)

Kolarstwo szosowe:
14:45 - Giro d'Italia: Etap 19 (Eurosport 1 HD)

Koszykówka mężczyzn:
03:00 - NBA - Play-off: Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder (Canal+Sport HD)
19:00 - Liga ACB - 1/4 finału: ??? - ??? (Sportklub HD)

Pływanie:
16:55 - Mistrzostwa Polski w Szczecinie; Dzień 1 (TVP Sport HD)

Sporty walki:
17:00 - M-1 Global: Viktor Nemkov - Rashid Yousupov (Eleven Sports HD)
19:00 - KSW 35: Studio (PPV Cyfrowego Polsatu)
19:30 - KSW 35: Mamed Khalidov - Aziz Karaoglu (PPV Cyfrowego Polsatu)

Tenis:
10:45 - French Open w Paryżu: Dzień 6 (Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD)
17:45 - French Open w Paryżu; Dzień 6 (Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD)

Wyścigi samochodowe:
15:30 - Seria GP2 w Monako: 1 wyścig (Polsat Sport Extra HD)


Żużel:
19:00 - PGE Ekstraliga - 7.kolejka: Unia Tarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (nSport+ HD)
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5395
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Transmisje sportowe

Post autor: Tradycjonalista » 25 maja 2016, 20:23

Polsat Sport z prawami do towarzyskich spotkań piłkarskiej reprezentacji Polski.
http://tvpolsat.info/news.php?readmore=8140
Tradycjonalista
Thinker
Posty: 5395
Rejestracja: 01 mar 2011, 15:04
Lokalizacja: Katowice

Transmisje sportowe

Post autor: Tradycjonalista » 04 lip 2016, 13:04

TVP i Eurosport pokażą Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce w dniach od 6 do 10 lipca b.r. Jest też wykaz transmisji.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... j-atletyce
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 30979
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46

Transmisje sportowe

Post autor: wiatriwoda » 08 lip 2016, 16:58

PS pokaże eliminacyjne mecze Legii w 2 i 3 rundzie eliminacji.
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... -mistrzow/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości