Transmisje sportowe

piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny » 20 lip 2008, 15:03

Zaś ciekawe kto poprowadzi studio? Może Szaranowicz, Patyra odpada, bo on prowadzi Magazyn Ekstraklasy, być może Jasina, Kurowski - i to on ma największe szanse
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny » 20 lip 2008, 15:05

w studio magazynu Szybka piłka napewno będzie Maciej Szczęsny, oczym mówił Rafał Patyra z okazji meczu Legia - Homel
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 20 lip 2008, 15:06

Co z tego, że komentował. Wszyscy coś komentują, bo to jest ich praca. Równie dobrze moge powiedzieć, że skomentuje Saternus bo komentuje też mecze, ale to nierealne.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Transmisje sportowe

Post autor: Ice » 20 lip 2008, 15:07

@piotrekbarwasny:
Przy kazdym poście w prawym dolnym rogu widnieje opcja EDYTUJ. Uwierz mi na słowo - jest bardzo przydatna i dzięki niej nie musisz pisać posta pod postem. ;)
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 20 lip 2008, 15:48

Według mnie mecz o Superpuchar skomentuje Jasina.
Evil
Junior

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 20 lip 2008, 19:29

piotrekbarwasny pisze:w studio magazynu Szybka piłka napewno będzie Maciej Szczęsny, oczym mówił Rafał Patyra z okazji meczu Legia - Homel
Przecież już o tym pisaliśmy.
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny » 20 lip 2008, 20:06

Nieżle się zapowiada magazyn Extraklasy, dobrze wyglądająca czołówka, bardzo ładne studio
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny » 20 lip 2008, 20:15

dobrze mówiłeś Alfernando, że mecz o Superpuchar skomentuje Krzoska, ponadto studio prowadzi Szpakowski, a gościem jest ekspert Magazynu Extraklasy - Robert Błoński
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 20 lip 2008, 21:03

Hehe. Zgadłem. Mam nadzieje, że w studio [wycięte] Proszę bardzo Dariusz Gęsior, Marek Koźmiński, Marek Citko, Andrzej Buncol [wycięte] Wiecie, że Boniek dawniej też komentował w TVP i to całkiem często, ale chyba niezbyt lubił się ze Szpakowskim. [wycięte]

-----------------------------
Co do meczu to Jasina pracuje jako reporter :) .
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny » 20 lip 2008, 21:37

a dla Sportu relacjonował Bogusław Solecki
Evil
Junior

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 21 lip 2008, 10:28

Wczoraj w TVP 2 transmitowany był mecz Superpucharu Ekstraklasy Wisła Kraków - Legia Warszawa. Komentował Jarosław Krzoska, reporterem był Tomasz Jasina, a w studio na stadionie siedzieli Dariusz Szpakowski z ekspertem Robertem Błońskim.
Transmisja bez błędów technicznych, komentarz w wykonaniu pana Krzoski mógł się podobać lub też nie :) Ciekawe jest to, że po meczu TVP 2 pokazała wręczenie medali, oraz było dużo wywiadów, ekspert się wypowiadał, a to wszystko po to, by dociągnąć do 22.33, bo o 22:40 rozpoczęcie magazynu "Szybka piłka" :)

Zapy ode mnie.
Obrazek
Obrazek

Myślę, że belka z wynikiem meczu była zdecydowanie za nisko.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 21 lip 2008, 12:34

To kto komentował był reporterem i prowadził studio pisaliśmy :) A Krzoska zgodze się jednym może się podabać jego komentarz, drugim nie. Ceremonie pokazali ale nie całą, tylko z udziałem sędziów i Legii. Ale uważam, że powinni ją jeszcze pokazać z komentarzem Krzoski. Szpakowski o tyle dobrze studio prowadzi bo potrafi wychwycić wiele rzeczy i zna się na futbolu a co najważniejsze co chwile nie zerka w kartki. Studio rzeczywiście trwało nadzwyczaj długo. A co do reporterów to co co mówił piotrek był nim jeszcze Bogusław Solecki.
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 21 lip 2008, 13:11

Ale ten Bogusław Solecki bardzo się mylił, podobnie jak i w "Sporcie" Piotr Sobczyński. Mówili m.in. o Pucharze Ekstraklasy oraz o tym, że mecz odbędzie sie w Ostrowcu Wielkopolskim.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 21 lip 2008, 13:29

Jakoże potem nie będzie za dużo czasu, to porozmawiajmy o MŚ 2009 w Libercu. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało bo praktycznie zawody będą w Polsce, bo nie sądze aby Czesi wypełnili trybuny. Sądze, że będzie komentował Włodzimierz Szaranowicz z Apoloniuszem Tajnerem, ale jeżeli pokażą treningi to raczej je dostanie Sebastian Szczęsny. Pewnie zrobią tak jak to jest przy okazji PŚ w Zakopanem, studio prowadzi Kurzajewski, reporterami są Jabłoński, Heller, Szczęsny. Wydaje mi się to prawdopodobnie. W studio zobaczymy najpewniej Tajnera, zapewne pojawi się też Jacek Włodyga a ja od siebie dorzuce jeszcze nazwiska Marek Siderek, Wojciech Fortuna. Jakoże narciarstwo klasyczne to nie tylko skoki to dalsza część jest bardzo ale to bardzo ciekawa. Bo kandydatów do komentarza jest spora grupka. Kombinacja norweska i biegi narciarskie: Tu jest ich przynajmniej czterech. Stanisław Snopek, Krzysztof Miklas, Włodzimierz Szaranowicz, Marek Jóźwik. Jednym słowem stara gwardia. Z jednej strony Miklas komentuje co roku Bieg Piastów, i to on w Sapporo komentował właśnie te sporty, z drugiej strony Jóźwik co roku dostaje do komentarza zawody PŚ i PŚ B w Polsce, a także IO. Jeżeli komentować będzie Jóźwik to raczej z nim także Szaranowicz, a mam nadzieje na co licze, że jeżeli komentować będzie Miklas to razem z nim Snopek. Aczkolwiek jakby komentował Szczęsny to nie zdziwiłbym się. Pewnie reporterami będą Filip Czyszanowski i Grzegorz Mędrzejewski. A jak wy myślicie.
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Hubert » 21 lip 2008, 15:20

Chłopie to będzie za pół roku! A Ty już to przeżywasz? Bez przesady, można o tym porozmawiać kilka tygodni, dni przed MŚ.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”