Transmisje sportowe

Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 02 sie 2008, 19:26

W TVP Sport trwa tymczasem pierwszy mecz I ligi transmitowany w tym sezonie przez TVP. Mecz GKS Jastrzębie-Wisła Płock jest emocjonujący, o czym świadczy wynik 2:2. Komentuje Jarosław Krzoska.
Evil
Junior

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 02 sie 2008, 19:30

No to tradycyjnie zap ode mnie z tego meczu:
Obrazek
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 02 sie 2008, 20:56

Pawel pisze:
Czaja pisze:Wiem, że Legia dużych szans nie ma ale i tak mogła trafić gorzej np. na Austrię Wiedeń albo RB Salzburg.Poza tym jeden piłkarz np. Maxi Lopez to jest nic.Liczy się cały zespół a nie jeden zawodnik. Oglądałem ostatni mecz FK Moskwa i bramki, które tracili były żałosne,a najgorzej z obrońców to zagrał tam chyba Jop.
Nie przesadzałbym z tą słabą oceną FK Moskwa. Owszem w lidze dołują ale nawet obecna forma powinna im niestety wystarczyć do ogrania Legii. Co do Maxi Lopeza to chętnie bym widział w którymś z naszych klubów jednego zawodnika takiego jak Maxi Lopez (pomijam to że i on ostatnio tam dołuje z formą).
Takich piłkarzy raczej w Polsce jeszcze długo nie będzie, bo polskich klubów jak na razie nie stać na nich.Inaczej to wygląda w Rosji. Bogaci właściciele, sponsorzy, duże budżety klubów.Więc tam mogą sobie pozwolić na sprowadzenie takich zawodników.
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny » 02 sie 2008, 21:04

tak zgodzę się z tobą, w Polsce zawsze będą grali polacy lub jacyś słabsi piłkarze z klubów zagranicznych
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 03 sie 2008, 13:25

Rywale są do przejścia, Wisła raczej Barcelony nie pokona, ale może się uda. Cel podstawowy to pokonanie Beitaru i awans do fazy grupowej Pucharu UEFA. W tym sezonie FK spisuje się słabo i jeżeli Legia się przłoży to ich pokonają, Zurych to zespół przeciętny poziom powiedziałbym nawet równy Lechowi.
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 03 sie 2008, 15:00

Szczerze mówiąc to ja nie liczę na sukces w Krakowie. Obstawiam, że będzie remis i Wisła nawet nie będzie grać w Pucharze UEFA. Niestety już tydzień przed meczem w Jerozolimie stawiałem na 2:1 dla Beitaru. Obym teraz się pomylił.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 03 sie 2008, 15:09

Ciekawe kto te mecze będzie komentował. Wszak odbędą się one w czasie trwania Igrzysk. Myśle, że desygnują do tej roli Iwańskiego, Cisowskiego i Zawackiego, bo wątpie, ażeby wśród kandydatów znalazł się Bogdan Saternus czy Sławomir Kwiatkowski.
Evil
Junior

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 03 sie 2008, 15:57

Na TV 4 trwa transmisja spotkania Hamburg SV - Juventus Turyn. Komentuje chyba Cezary Kowalski i Roman Kołtoń, jednak samo spotkanie nie jest porywającym widowiskiem. Czy TV 4 uznaje format 16/9? Bo jak na razie nigdy nie widziałem tam transmisji w tym formacie, mimo, że na Polsacie Sport zostały tak wyemitowane.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: Alfernando » 03 sie 2008, 20:25

A wczoraj mój ośrodek transmitował mityng lekkoatletyczny w Bielsku-Białej, będący ostatnią szansą na mimimum olimpijskie. Zawody odbyły się w poniedziałek z udziałem m.in olimpijczyków Kamili Skolimowskiej, Piotra Małochowskiego, Artura Nogi, Joanny Piwowarskiej. Był to oczywiście, skrót. Komentował i wywiady przeprowadzał Robert Walczak i musze stwierdzić, że się zupełnie nie zna i dobrze, że w Pekinie będzie komentował boks.
piotrekbarwasny
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: piotrekbarwasny » 03 sie 2008, 21:37

Kto komentował mecz Real Madryt - Arsenal Londyn w Polsacie Sport?
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 04 sie 2008, 9:27

Wiecie może, czy TVP2 pokaże jakiś mecz 3.kolejki Ekstraklasy? W końcu będzie ona inauguracyjna. Będą ciekawe mecze np. Ruch-Górnik, czy Legia - Polonia W.
Evil
Junior

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 04 sie 2008, 9:53

Czaja pisze:Wiecie może, czy TVP2 pokaże jakiś mecz 3.kolejki Ekstraklasy? W końcu będzie ona inauguracyjna. Będą ciekawe mecze np. Ruch-Górnik, czy Legia - Polonia W.
Raczej pokażą mecz 1. kolejki, bynajmniej tak mi się zdaje.
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 » 04 sie 2008, 10:28

piotrekbarwasny pisze:Kto komentował mecz Real Madryt - Arsenal Londyn w Polsacie Sport?
MEcz ten komentuje MArcin Feddek :)

Evil a mecz Juventus - HSV Hamburg komentowali Roman Kołtoń i MArcin Lepa ;) Jak sobotni mecz Arsenal - Juventus:)
Roman KOłtoń i Marcin Lepa komentują mecze LIgi Włoskiej na antenie Polsatu Sport. Roman Kołtoń jako głowny komentator, a Marcin Lepa jako ekspert. Zdarzają się również mecze, które nie są transmitowane na zywo tylko jest retransmisja Marcin Lepa komentuje samodzielnie. GRał Juventus więc oni komentowali jego mecze, jako znawcy Ligi Włoskiej :) Pozdro
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Czaja
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: Czaja » 04 sie 2008, 11:17

Evil pisze:
Czaja pisze:Wiecie może, czy TVP2 pokaże jakiś mecz 3.kolejki Ekstraklasy? W końcu będzie ona inauguracyjna. Będą ciekawe mecze np. Ruch-Górnik, czy Legia - Polonia W.
A 1.kolejka jest zaplanowana (podobno) na 30 października a potem grają dalej.
Evil
Junior

Transmisje sportowe

Post autor: Evil » 04 sie 2008, 11:25

Czaja pisze:
Evil pisze:
A 1.kolejka jest zaplanowana (podobno) na 30 października a potem grają dalej.
No, i pokażą wtedy ten mecz Wisła - Ruch, ale postaram się czegoś dowiedzieć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”