Piłkarskie MŚ w TVP

Awatar użytkownika
Tomasz_B
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 17 kwie 2018, 0:51
x 434
x 56

Piłkarskie MŚ w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz_B »

Nie wiem o jakie ramówki chodzi, ale transmisje łączone zapowiadane hucznie były od dawna dawien, na co ja właśnie szczególnie się nastawiałem już przed rozpoczęciem Mistrzostw.
pawksi1000
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 31 paź 2016, 10:02

Piłkarskie MŚ w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pawksi1000 »

było w tvp sport zapowiedziane w oprawie
m1992
Junior
Posty: 1048
Rejestracja: 12 cze 2018, 20:54
x 22
x 198

Piłkarskie MŚ w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: m1992 »

Tomasz_B pisze:Nie wiem o jakie ramówki chodzi, ale transmisje łączone zapowiadane hucznie były od dawna dawien, na co ja właśnie szczególnie się nastawiałem już przed rozpoczęciem Mistrzostw.
https://www.tvp.pl/prasa/TVPSport/p0625_KSP.txt
m1992
Junior
Posty: 1048
Rejestracja: 12 cze 2018, 20:54
x 22
x 198

Piłkarskie MŚ w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: m1992 »

A teraz w Jedynce błyskawicznie po meczu uwinęli się i z reklamami i ze studio (jednego i drugiego prawie nie było, a teraz będą puszczać oświadczenie Morawieckiego.
Szczęście że mecz się bardziej nie przedłużył, bo moze jeszcze by go urwali.
Alek1224
Thinker
Posty: 5531
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 516

Piłkarskie MŚ w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Komentarz Jacka Laskowskiego wygrywa te mistrzostwa :D
m1992
Junior
Posty: 1048
Rejestracja: 12 cze 2018, 20:54
x 22
x 198

Piłkarskie MŚ w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: m1992 »

Trwający właśnie mecz Francja-Urugwaj jest ostatnim meczem tych mistrzostw transmitowanym w TVP2.
Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Obserwator
Posty: 425
Rejestracja: 24 gru 2016, 22:48
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
x 149
x 42

Piłkarskie MŚ w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PLTelewizja2016 »

Dariusz Szpakowski pod ostrzałem ze strony prawicowych publicystów, niektórych pracowników TVP i szefa Komitetu Wykonawczego PiS po wczorajszym meczu Rosja - Chorwacja.
Zarzucają mu, że podobno był mocno za drużyną Rosji:
https://wiadomosci.wp.pl/dariusz-szpako ... 698439297a
Masakra, skąd w nich tyle nienawiści, znawcy komentowania meczów od siedmiu boleści...
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Piłkarskie MŚ w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tak to jest, gdy osoby, które oglądają wydarzenia sportowe nie potrafią zostawić z boku polityki.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Piłkarskie MŚ w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Wczoraj, dziś oraz sobotę przed południem w Jedynce jest emitowany cykl dziennikarki TVP Sport - Aleksandry Rajewskiej pt. "Mundial oczami Polaków".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Piłkarskie MŚ w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Studio przed meczem o 3 miejsce prowadzi Rafał Patyra. Mecz komentować będą Jacek Laskowski (który 4 lata temu komentował mecz o brąz - Brazylia-Holandia) i Radosław Gilewicz.

A więc jutrzejszy Wielki Finał skomentują Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak. :)

No i na ostatnim meczu Jacek Laskowski pożegnał się tak, jak 4 lata słowami "Co złego to nie my". Wielka klasa. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Piłkarskie MŚ w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Studio przed Wielkim Finałem MŚ 2018 w Rosji prowadzą wspólnie Maciej Kurzajewski i Jacek Kurowski. :)

A w grafice przy przejściu do powtórki zamiast planszy z logo MŚ 2018 mamy animację Pucharu Świata FIFA.

O 20:27 zakończyło się studio w TVP Sport. Prowadzący podziękowali za ostatni miesiąc i zaprosili na mecz Legii w najbliższy wtorek oraz Tour de Pologne w sierpniu do TVP. Oczywiście dwie najbliższe wyjątkowe wiekie imprezy piłkarskie także w TVP. Najpierw od wyjątkowo ogólnoeuropejskie Euro 2020 od 12 czerwca do 12 lipca, a następnie Mundial w Katarze od 21 listopada do 18 grudnia.
Pozdrawiam, Trzeciak
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

Piłkarskie MŚ w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Świetny Mundial w wykonaniu TVP. Bałem się, że nie dadzą rady, a wyszło lepiej niż Euro 2016 w Polsacie. Mogli sobie darować kilka starych twarzy jak Tomaszewski, Janas, Engel, ale warto ich pochwalić za chłopaków z Weszło, Mierzejewskiego czy Podolińskiego. Transmisje na sport.tvp.pl o niebo lepsze niż na Ipli w 2016, gdzie nie dało się oglądać, bo cały czas zacinało.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Piłkarskie MŚ w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Szkoda tylko, że zabrakło wykorzystania technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR) jak zapowiadano w październiku ubiegłego roku.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2826

Piłkarskie MŚ w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Technicznie na plus, ale komentatorsko to można mieć baaaardzo wiele zastrzeżeń...

Co to miało nie być - wszystko z Rosji, a tu okazuje się, że prawie połowa grupowych meczy była komentowana z Warszawy...

Komentatorzy - Jońca aż uszy bolały co on wygadywał, niestety Iwański też niezbyt sobie radził o dziwo. Szpakowski tylko finał jako tako skomentował - wszystko co wcześniej to momentami totalna amatorka. Facet powinien iść na emeryturę. Laskowski ewidentnie najlepszy - tylko jeden mecz mu słabo wyszedł tak to klasa :)

No i prowadzący studio... Kurowski momentami koszmarny po prostu, a już wczorajsza próba "błyśnięcia" jak to Dudek się myli, bo on ma rację mnie zażenowała strasznie... Kurzajewski jak to on śmieje się jak głupi do sera. Babiarz z Patyrą uszli jako tako...

Także technicznie studio okej, grafiki bardzo fajne, ale komentatorzy i samo prowadzenie studia niestety często słabe...

3+ za całość...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

Piłkarskie MŚ w TVP

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Podsumowanie Mundialu już nie z z mundialowego studia, a głównego, jakie ma TVP Sport powadzi Przemysław Babiarz.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości