Oferta sportowa Polsatu

Pawel

Sport w Polsacie

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Hubert pisze:Mając prawa do całej ligi mogli by puszcac ,gdzie tylko chcą.
Pod warunkiem że będzie to stacja kodowana. Dla stacji otwartych jest pakiet z 4 meczami w sezonie.
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Kontakt:

Sport w Polsacie

Post autor: Hubert »

Jeśli mają cały pakiet mogą nawet puszczac w odkodowanej.Wątpię ,aby EKSTRAKLASA SA i kluby się temu sprzeciwiły ,bo przez to promują przecież swój klub i wpływy od sponsorow byłyby większe.
Pawel

Sport w Polsacie

Hubert pisze:Jeśli mają cały pakiet mogą nawet puszczac w odkodowanej.Wątpię ,aby EKSTRAKLASA SA i kluby się temu sprzeciwiły ,bo przez to promują przecież swój klub i wpływy od sponsorow byłyby większe.
Człowieku czy ty czytać nie umiesz? Pakiet jest dla telewizji kodowanej i tylko w telewizji kodowanej może być emitowany. Dla telewizji otwartych takich jak np. główny Polsat jest pakiet 4 meczy w sezonie.
Tyle w tym temacie.
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Kontakt:

Sport w Polsacie

Chyba sam nie wiesz co piszesz!Jest więcej pakietów ,a mianowicie :

LIGA W TELEWIZJI SZEŚĆ PAKIETÓW

Pakiet I

Tzw. pakiet głównego nadawcy. Uprawnia on (a zarazem zobowiązuje) m.in. do pokazywania w telewizji kodowanej magazynu ligowego oraz wszystkich meczów ligowych (wybrane mecze na żywo, pozostałe w formie retransmisji) z wyłączeniem czterech meczów w sezonie, które należą do pakietu II

Pakiet II

Oferta dla telewizji otwartej - prawo do transmisji na żywo czterech dowolnie wybranych meczów na żywo (m.in. inauguracji rundy jesiennej i wiosennej); taki pakiet obowiązuje m.in. w Niemczech w stosunku do Bundesligi

Pakiet III

Prawo (i obowiązek) do pokazywania magazynu ligowego w telewizji otwartej (obecnie posiada go TVN - magazyn pokazywany jest w niedziele około północy, teraz będzie istniał wymóg wcześniejszej emisji)

Pakiet IV

Prawo do pokazywania tzw. newsów, czyli migawek z wybranych meczów (kilka kluczowych sytuacji, ewentualnie gole) w ramach programów informacyjnych - także w telewizjach otwartych

Pakiet V

Transmisje internetowe. Na oficjalnej stronie internetowej dany klub będzie mógł retransmitować ligowy mecz z udziałem swojej drużyny na koniec dnia, w którym się odbył - nie wcześniej niż o północy.

Pakiet VI

Prawa do pokazywania meczów polskiej ligi poza granicami naszego kraju.

Mając prawa do 1 pakietu mogliby puszczac ,gdzie chcą ,co oczywiście nie oznacza ,że by to zrobili!
Pawel

Sport w Polsacie

Hubert pisze:Chyba sam nie wiesz co piszesz!Jest więcej pakietów ,a mianowicie :
Pisałem ci od samego początku że jest kilka różnych pakietów, wiec akurat ja wiem o czym piszę. Akurat w tej dyskusji interesują nas tylko te dwa pierwsze pakiety.
Pakiet I

Tzw. pakiet głównego nadawcy. Uprawnia on (a zarazem zobowiązuje) m.in. do pokazywania w telewizji kodowanej magazynu ligowego oraz wszystkich meczów ligowych (wybrane mecze na żywo, pozostałe w formie retransmisji) z wyłączeniem czterech meczów w sezonie, które należą do pakietu II
I ten pakiet jest właśnie dla telewizji kodowanej.
Pakiet II

Oferta dla telewizji otwartej - prawo do transmisji na żywo czterech dowolnie wybranych meczów na żywo (m.in. inauguracji rundy jesiennej i wiosennej); taki pakiet obowiązuje m.in. w Niemczech w stosunku do Bundesligi
A to mogłoby polecieć w Polsacie, TVN czy TVP bo jest to pakiet dla telewizji otwartej.
Awatar użytkownika
Hubert
Obserwator
Kontakt:

Sport w Polsacie

Chyba wiedziałem o tym od dawno ,bo bym ot tak tego nie napisał.Chodzi mi o to ,że gdyby Polsat miał prawo do "Pakietu I" i pokazał by np. hit Legia - Wisła to nikt by im tego nie zabronił.Kluby zadowolone ,większe zyski z reklam,sponsorzy,Ekstraklasa SA,kibice także.Polsat już nie raz nas czymś takim zaskakiwał.MŚ w Piłce Ręcznej nie miały byc pokazywane w Polsacie otwartym ,ale ze względu na wysoką oglądalnośc ,wyższe zyski z reklam i prośby zainteresowanych kibiców puścili półfinał i finał w Polsacie otwartym i wiele na tym zyskali/.
Awatar użytkownika
Jordan
Użytkownik
Kontakt:

Sport w Polsacie

Post autor: Jordan »

Odkąd Polsat Sport stracił prawa do transmisji Ekstraligi Zużlowej to jakoś mnie za bardzo do niego nie ciągnie.
Obrazek
Evil
Junior
x 2

Sport w Polsacie

Post autor: Evil »

Jordan pisze:Odkąd Polsat Sport stracił prawa do transmisji Ekstraligi Zużlowej to jakoś mnie za bardzo do niego nie ciągnie.
Ja, zakładając ten wątek, kierował się "Sportem w OTWARTYM Polsacie", bo o Polsacie Sport i Extra można poczytać w innym wątku.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Sport w Polsacie

Post autor: Alfernando »

[wycięte]
Awatar użytkownika
Zonk
Użytkownik

Sport w Polsacie

Post autor: Zonk »

Ech, a sport to nie tylko piłka nożna.
Słoneczni przedłużyli umowę z administracją F1 (FOM) na transmisję GP do końca 2010 z możliwością przedłużenia na 3 lata. Oczywiście tvp ze swoimi 3 mln zł mogła se..... Wejchert, Sojka i Walter od razu spisali F1 na straty (nakaz transmisji w tv otwartej i to jeszcze za ponad 10 mln zł).

Polsat też wykupi prawa do transmisji w HD, czyli w PSHD następna pozycja LIVE w tym standardzie....
mały chińczyk
Obserwator
Kontakt:

Sport w Polsacie

Post autor: mały chińczyk »

Chciałem uaktualnić moją wiedzę na temat transmisji i komentatorów słonecznej stacji. Zamieszczę to o czym wiem ale chciałbym, żeby poprawił mnie ktoś kto ma dostęp do Polsatu Sport. Może zacznąod boksu.
Transmisje:
Walki Tomasza Adamka o Mistrzostwo Świata
Walki z udziałem Andrzeja Gołoty
Gale bokserskie Grupy Hammer Knockout Promotion z udziałem m.in. Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka
Gale bokserskie Grupy Sauerland (m.in. Nikołaj Wałujew, Kevin McCline, Oleg Maskajew)
Gale bokserskie Sports Network Limited Boxing Promotions
Komentatorzy:
K; Andrzej Kostyra, Mateusz Borek, Janusz Pindera
R:Mateusz Borek, Paweł Wójcik, Tomasz Kiryluk
S:Mateusz Borek, Jerzy Mielewski
E:Jerzy Kulej, Przemysław Saleta, Janusz Pindera, Radosław Leniarski

Czekam na odpowiedż kogoś, kto się na tym zna.Z góry dziękuję.
piotrekbarwasny
Użytkownik

Sport w Polsacie

Post autor: piotrekbarwasny »

Ja mam informacje co do piłki nożnej:

Komentatorzy: Mateusz Borek, Bożydar Iwanow, Przemysław Pełka, Tomasz Włodarczyk, Piotr Galiński, Piotr Przybysz, Marcin Feddek, Roman Kołtoń, Marcin Lepa, Grzegorz Michalewski, Cezary Kowalski, Paweł Wójcik, Szymon Rojek.
Studio: Mateusz Borek, Bożydar Iwanow, Marcin Feddek.
Eksperci: Michał Probież, Paweł Wojtala, Wojciech Kowalczyk.
Reporterzy: Marcin Feddek, Paweł Sikora, Przemysław Pełka.

Transmisje:
- Serie A
- Scotish Premier League
- Alpha Etniki
- Eredivisie
- Coupe De France(Puchar Francji)
- DFB Pokal(Puchar Niemiec)
- Coca Cola Championship
- Puchar Ekstraklasy
- Puchar UEFA
- Mecze Towarzyski(m.in. Reprezentacje: Brazylii, Włoch, Niemiec)
- Kanały klubowe: Barcelona TV, Manchester United TV, Liverpool TV, Chelsea TV, Arsenal TV.

Siatkówka:

Komentatorzy: Tomasz Swędrowski, Marek Magiera, Piotr Galiński, Jerzy Mielewski, Przemysław Iwańczyk, Krzysztof Wanio
Studio: Jerzy Mielewski, Krzysztof Wanio, Piotr Galiński, Przemysław Iwańczyk, Marek Magiera
Eksperci: Wojciech Drzyzga, Małgorzata Niemczyk-Wolska, Ireneusz Mazur, Tomasz Wójtowicz, Roman Kołtoń.
Reporterzy: Marcin Prus, Piotr Galiński.

Piłka reczna:

Komentatorzy: Tomasz Włodarczyk, Marcin Muras, Szymon Rojek.
Eksperci: Zygfryd Kuchta.

Koszykówka:

Komentatorzy: Piotr Szeleszczuk, Marcin Muras.

Sporty motorowe:

Komentatorzy: Andrzej Borowczyk, Tomasz Lorek, Paweł Wójcik.
Studio: Włodzimierz Zientarski.
Eskperci: Mikołaj Sokół.
Reporterzy: Krystian Sobierajski, Tomasz Lorek.
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Sport w Polsacie

Post autor: marcinj161 »

Może ja dodam swoje informacje, na temat sportu w Polsacie Sport. Piłkę nożną podzieliłem szczegółowo na ligi, a resztę dyscyplin ująłem ogólnie. Nie wziąłem pod uwagę meczy eliminacyjnych, pucharu UEFA i meczy towarzyskich.

Piłka nożna:

Cafe Futbol: Mateusz Borek (prowadzenie), Bożydar Iwanow (prowadzenie), Roman Kołtoń (ekspert), Cezary Kowalski (ekspert), Wojciech Kowalczyk (ekspert)

Puchar Ekstraklasy: Mateusz Borek (komentarz), Bożydar Iwanow (komentarz, studio), Przemysław Pełka (komentarz, reporter), Tomasz Włodarczyk (komentarz, reporter), Marcin Feddek (komentarz, studio, reporter), Piotr Przybysz (komentarz), Grzegorz Michalewski (komentarz, reporter), PIotr Galiński (reporter), Paweł Sikora (reporter) , Marek Chojnacki (ekspert), Cezary Kucharski (ekspert), Jan Żurek (ekspert), Paweł Wojtała (ekspert), Waldemar Fornalik (ekspert)

Liga Włoska: Marcin Lepa, Roman Kołtoń, Mateusz Borek, Piotr Galiński, Cezary Kowalski

Liga Szkocka: Bożydar Iwanow (mecze Celtiku), Przemysław Pełka (mecze Rangersów i Celtiku), Mateusz Borek (Celtic, Old Firm Derby), Marcin Feddek,

Liga Holenderska: Tomasz Włodarczyk, Przemysław Pełka, Piotr Przybysz

Liga Rosyjska: Mateusz Borek, Grzegorz Michalewski,

Liga Hiszpańska: Cezary Kowalski, Szymon Rojek, Mateusz Borek,

Liga Grecka: Mateusz Borek, Grzegorz Michalewski

Puchar Francji: Mateusz Borek, Paweł Wójcik, Grzegorz Michalewski

Puchar Niemiec: Roman Kołtoń, Mateusz Borek,

Coca-Cola Championship: Piotr Przybysz

Liga Angielska: Cezary Kowalski, Marcin Feddek, Przemysław Pełka, Szymon Rojek, Piotr Przybysz

Siatkówka:

Komentatorzy: Tomasz Swędrowski, Jerzy Mielewski, Marek Magiera, Przemysław Iwańczyk, Piotr Galiński, Marcin Lepa, Krzysztof Wanio(LŚ), Damian Dacewicz (przy okazji Ligi Światowej), Grzegorz Michalewski (siatkówka plażowa)
Studio: Jerzy Mielewski, Piotr Galijski, Marek Magiera, Przemysław Iwańczyk, Mateusz Borek, Krzysztof Wanio
Reporterzy: Marcin Prus, Piotr Galiński, Jerzy Mielewski, Przemysław Iwańczyk, Marek Magiera, Marcin Lepa
Eksperci: Wojciech Drzyzga, Tomasz Wójtowicz, Ireneusz Mazur, Małgorzata Niemczyk Wolska, Damian Dacewicz, Roman Kołtoń, Artur Popko,

Piłka ręczna:

Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Marcin Muras, Szymon Rojek, Sylwester Sikora.
Eksperci: Zygfryd Kuchta, Sylwester Sikora, Edward Strząbała, Jerzy Noszczak
Studio: Marcin Muras
Reporterzy: Szymon Rojek, Marcin Muras, Paweł Wójcik (MŚ 2007)

Sporty motorowe:

Komentarz: Andrzej Borowczyk, Tomasz Lorek, Paweł Wójcik
Studio: Włodzimierz Zientarski, Maciej Dowbor
Reporterzy: Krystian Sobierajski, Tomasz Lorek
Eksperci: Mikołaj Sokół, Maurycy Kochański, Artur Kubica

Sporty walki:
Komentarz: Andrzej Kostyra, Janusz Pindera, Tomasz Włodarczyk, Andrzej Janisz (Konfrontacje Sztuk Walki)
Studio: Mateusz Borek, Jerzy Mielewski
Reporterzy: Paweł Wójcik, Mateusz Borek, Jerzy Mielewski, Tomasz Kiryluk
Eksperci: Jerzy Kulej, Krzysztof Włodarczyk, Albert Sosnowski, Maciej Zegan, Radosław Leniarski, Janusz Pindera , Grzegorz Skrzecz, Jacek Urbańczyk (Konfrontacje Sztuk Walki)

Hokej:
Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Michalewski, Marek Solecki

Tenis:
Komentarz: Bohdan Tomaszewski, Tomasz Tomaszewski, Katarzyna Nowak, Krzysztof Wanio, Karol Stopa, Marcin Muras, Tomasz Lorek,
Studio: Tomasz Tomaszewski, Katarzyna Nowak, Krzysztof Wanio

Sporty zimowe:
Komentarz: Grzegorz Pajda, Tomasz Tomaszewski

Żużel:
Komentarz: Paweł Wójcik, Marcin Feddek, Tomasz Lorek
Reporter: Tomasz Lorek
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
piotrekbarwasny
Użytkownik

Sport w Polsacie

Post autor: piotrekbarwasny »

To ja wprowadze małą poprawkę odnośnie piłki nożnej:

Cafe Futbol: Mateusz Borek (prowadzenie), Bożydar Iwanow (prowadzenie), Roman Kołtoń (ekspert), Cezary Kowalski (ekspert), Wojciech Kowalczyk (ekspert)

Puchar Ekstraklasy: Mateusz Borek (komentarz, studio), Bożydar Iwanow (komentarz, studio), Przemysław Pełka (komentarz, reporter), Tomasz Włodarczyk (komentarz, reporter), Marcin Feddek (komentarz, studio, reporter), Piotr Przybysz (komentarz), Piotr Galiński (reporter), Grzegorz Michalewski (reporter)

Liga Włoska: Marcin Lepa, Roman Kołtoń, Piotr Przybysz, Cezary Kowalski

Liga Szkocka: Bożydar Iwanow, Przemysław Pełka, Mateusz Borek, Marcin Feddek, Grzegorz Michalewski

Liga Holenderska: Tomasz Włodarczyk, Przemysław Pełka, Piotr Przybysz, Grzegorz Michalewski

Liga Rosyjska: Grzegorz Michalewski, Przemysław Pełka, Piotr Przybysz, Piotr Galiński

Liga Hiszpańska: Cezary Kowalski, Szymon Rojek, Mateusz Borek, Grzegorz Michalewski

Liga Grecka: Mateusz Borek, Grzegorz Michalewski, Piotr Przybysz

Puchar Francji: Grzegorz Michalewski, Przemysław Pełka, Tomasz Włodarczyk, Piotr Przybysz, Piotr Galiński

Puchar Niemiec: Roman Kołtoń, Mateusz Borek, Marcin Feddek, Cezary Kowalski

Coca-Cola Championship: Piotr Przybysz

Liga Angielska: Cezary Kowalski, Marcin Feddek, Przemysław Pełka, Szymon Rojek, Piotr Przybysz, Grzegorz Michalewski
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Sport w Polsacie

Post autor: marcinj161 »

Co do Cafe Futbol, napisałem dokładnie to samo :) Co do Pucharu Ekstraklasy Grzegorz Michalewski komentował 1 ćwierćfinał, wtedy co komentował również Piotr Przybysz. Puchar Francji mecze na pewno komentuje również Mateusz Borek (finał) i Paweł Wójcik, na pewno komentowali w tamtym sezonie. Coca-Cola Championship napsiałem dokładnie to samo. LIga włoska mecze komentuje na pewno jeszcze Piotr Galiński, jak nei było Marcina Lepy on komentował mecze. PAmietam mecz w październiku Serie A i mieliśmy okazje usłyszeć Piotra Galińskiego. Hity Ligi Rosyjskiej komentuje Mateusz Borek.
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”