[ Spoiler ]
Polska - Portugalia
11.10 | 20:35 | Polsat Sport
Rosja - Szwecja
11.10 | 20:35 | Polsat Sport Extra
Chorwacja - Anglia
12.10 | 20:35 | Polsat Sport
Belgia - Szwajcaria
12.10 | 20:35 | Polsat Sport Extra
Słowacja - Czechy
13.10 | 14:50 | Polsat Sport News
Norwegia - Słowenia
13.10 | 17:50 | Polsat Sport Extra
Gruzja - Andora
13.10 | 17:50 | Polsat Sport News
Holandia - Niemcy
13.10 | 20:35 | Polsat Sport
Irlandia - Dania
13.10 | 20:35 | Polsat Sport Extra
Bułgaria - Cypr
13.10 | 20:35 | Polsat Sport News
11.10 | 20:35 | Polsat Sport
Rosja - Szwecja
11.10 | 20:35 | Polsat Sport Extra
Chorwacja - Anglia
12.10 | 20:35 | Polsat Sport
Belgia - Szwajcaria
12.10 | 20:35 | Polsat Sport Extra
Słowacja - Czechy
13.10 | 14:50 | Polsat Sport News
Norwegia - Słowenia
13.10 | 17:50 | Polsat Sport Extra
Gruzja - Andora
13.10 | 17:50 | Polsat Sport News
Holandia - Niemcy
13.10 | 20:35 | Polsat Sport
Irlandia - Dania
13.10 | 20:35 | Polsat Sport Extra
Bułgaria - Cypr
13.10 | 20:35 | Polsat Sport News
[ Spoiler ]
Rumunia - Serbia
14.10 | 14:50 | Polsat Sport News
Rosja - Turcja
14.10 | 17:50 | Polsat Sport Extra
Polska - Włochy
14.10 | 20:35 | Polsat Sport
Litwa - Czarnogóra
14.10 | 20:35 | Polsat Sport Extra
Izrael - Albania
14.10 | 20:35 | Polsat Sport News
Hiszpania - Anglia
15.10 | 20:35 | Polsat Sport
Islandia - Szwajcaria
15.10 | 20:35 | Polsat Sport Extra
Bośnia i Hercegowina - Irlandia Północna
15.10 | 20:35 | Polsat Sport News
Kazachstan - Andora
16.10 | 15:50 | Polsat Sport Extra
Armenia - Macedonia
16.10 | 17:50 | Polsat Sport Extra
Francja - Niemcy
16.10 | 20:35 | Polsat Sport
Irlandia - Walia
16.10 | 20:35 | Polsat Sport Extra
Ukraina - Czechy
16.10 | 20:35 | Polsat Sport News
14.10 | 14:50 | Polsat Sport News
Rosja - Turcja
14.10 | 17:50 | Polsat Sport Extra
Polska - Włochy
14.10 | 20:35 | Polsat Sport
Litwa - Czarnogóra
14.10 | 20:35 | Polsat Sport Extra
Izrael - Albania
14.10 | 20:35 | Polsat Sport News
Hiszpania - Anglia
15.10 | 20:35 | Polsat Sport
Islandia - Szwajcaria
15.10 | 20:35 | Polsat Sport Extra
Bośnia i Hercegowina - Irlandia Północna
15.10 | 20:35 | Polsat Sport News
Kazachstan - Andora
16.10 | 15:50 | Polsat Sport Extra
Armenia - Macedonia
16.10 | 17:50 | Polsat Sport Extra
Francja - Niemcy
16.10 | 20:35 | Polsat Sport
Irlandia - Walia
16.10 | 20:35 | Polsat Sport Extra
Ukraina - Czechy
16.10 | 20:35 | Polsat Sport News