[TVN] BrzydUla

Zapowiedzi polskich produkcji fabularnych oraz dokumentalnych.
Christianus
Obserwator
x 121
x 125

[TVN] BrzydUla

Post autor: Christianus » 08 wrz 2019, 0:19

Pomimo tego, że oglądam "Zakochanych po uszy" mam nadzieję, że nie będą sztucznie przedłużać produkcji. Większa liczba odcinków rzadko sprzyja rozwojowi przebiegu historii, o czym świadczy choćby strasznie przeciągnięte "Prosto w serce". Najdłużej emitowana "BrzydUla" akurat świetnie się broniła, ale to jest serial, który ustawił poprzeczkę na tyle wysoko, że żadnej codziennej obyczajówce TVN-u nie udało się już jej przeskoczyć.
0 x
Awatar użytkownika
Jakob
VIP Expert
x 1
x 15

[TVN] BrzydUla

Post autor: Jakob » 08 wrz 2019, 9:01

Christianus pisze:
08 wrz 2019, 0:19
Najdłużej emitowana "BrzydUla" akurat świetnie się broniła, ale to jest serial, który ustawił poprzeczkę na tyle wysoko, że żadnej codziennej obyczajówce TVN-u nie udało się już jej przeskoczyć.
Trzeba mieć na uwadze, że siła tkwiła w scenariuszu, a przede wszystkim w zagranicznym formacie. No i do tego wszystkiego jeszcze dobór aktorów. Polska wersja "Sos Mi Vida" kompletnie do mnie nie trafiła, mimo, że oryginał oglądałem premierowo na TV4 z zainteresowaniem.
0 x
Pinirini
Użytkownik
x 8

[TVN] BrzydUla

Post autor: Pinirini » 08 wrz 2019, 9:45

Jakob pisze:
08 wrz 2019, 9:01
Christianus pisze:
08 wrz 2019, 0:19
Najdłużej emitowana "BrzydUla" akurat świetnie się broniła, ale to jest serial, który ustawił poprzeczkę na tyle wysoko, że żadnej codziennej obyczajówce TVN-u nie udało się już jej przeskoczyć.
Trzeba mieć na uwadze, że siła tkwiła w scenariuszu, a przede wszystkim w zagranicznym formacie. No i do tego wszystkiego jeszcze dobór aktorów. Polska wersja "Sos Mi Vida" kompletnie do mnie nie trafiła, mimo, że oryginał oglądałem premierowo na TV4 z zainteresowaniem.
Ja oglądałem Meksykańska wersje z Danna Garcia i Sebastianem Rulii ale polska wersja mogła się schować .
0 x
Poti
Użytkownik
x 10

[TVN] BrzydUla

Post autor: Poti » 10 wrz 2019, 17:13

Piotr Jasek w wywiadzie zdradził że Brzydula nigdzie na świecie nie miała 2 części. Nie zgodzilbym się z tym do końca bo jednak pierwowzór miał kontynuacje jako Ecomoda copeaeda powstały tylko 26 odcinków ale zawsze coś.
0 x
Damianou18
Activist
x 196
x 35

[TVN] BrzydUla

Post autor: Damianou18 » 11 wrz 2019, 23:45

Wszyscy aktorzy z Brzyduli 1, mają zagrać w nowej Brzyduli 2! Potwierdzają to zarówno Kamińska, jak i Pasek. Póki co, pierwszy klaps jeszcze nie padł i nie wiadomo kiedy padnie. Trwają dalej prace scenariuszowe. - https://www.youtube.com/watch?v=td-Kcq0k4hM
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapowiadane seriale polskie”