Strona 1 z 8

[TVN] Motyw

: 09 lis 2018, 2:18
autor: R_321
Nowy serial o roboczym tytule ,, Motyw'' , którego akcja rozgrywać będzie się w Gdańsku. Zdjęcia ruszają niebawem , ale szczegóły nie są jeszcze znane. Natomiast Gdańsk za obecność w serialu zapłaci stacji milion złotych

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/g ... -tvn-motyw

[TVN] Motyw

: 09 lis 2018, 8:02
autor: Dominik
Nazwa sugeruje kolejny serial kryminalny. ;)

[TVN] Motyw

: 09 lis 2018, 19:26
autor: wiatriwoda
Nieoficjalnie, główną rolę ma grać Kożuchowska.

[TVN] Motyw

: 17 gru 2018, 12:04
autor: wiatriwoda
Potwierdzają się informacje, że główną rolę zagra Kożuchowska, jednak będzie to dużo bardziej sensacyjno-kryminalna twarz, a nad produkcją pracuje cała ekipa DS.

https://jastrzabpost.pl/newsy/malgorzat ... l#galeria1

[TVN] Motyw

: 17 gru 2018, 12:12
autor: Jordi
Czyli znowu scenariusz autorstwa coraz bardziej wtórnych i przewidywalnych Szymczyk-Majchrzak i Śliwińskiej-Kłosowicz...

40-milionowy kraj na pewno ma więcej niż 3-4 scenarzystów i to utalentowanych... Liczę, że jednak ktoś inny pisze historię...

Kożuchowska ni ziębi, ni grzeje. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

[TVN] Motyw

: 09 lut 2019, 7:50
autor: pulkownik
Miszczak w rozmowie z Superakiem - serial jest na etapie pisania - "Mamy około 11 seriali w robocie. One są na etapie scenariusza, castingu. Aktorka nie jest jeszcze na planie, to jeszcze jest za wcześnie. Jeśli się robi takie seriale oparte o dużą gwiazdę, to nie bez niej.(...) A jak się pracuje z taką dużą gwiazdą, to trzeba z nią pracować od samego początku" - można więc stwierdzić, że pani aktorka macza paluszki w scenariuszu - spodziewajmy się zatem kryminalnej brazyliady jak w Drugiej Szansie... ;)

[TVN] Motyw

: 09 lut 2019, 7:59
autor: Jakob
Brazyliada w "Drugiej Szansie", to moim zdaniem, był początek końca tego serialu. :(

[TVN] Motyw

: 09 lut 2019, 8:09
autor: pulkownik
Poza tym, pomijając już ingerencję MK w scenariusz "DS", to Kożuchowska nie jest, wbrew jakiejś, nie wiem skąd wziętej, obiegowej opinii, wybitną aktorką, patrząc na jej role w serialach operuje wciąż tymi samymi minami i środkami wyrazu. Nie widziałem co prawda filmu Vegi gdzie ponoć gra zupełnie odmienną od dotychczasowych postać, natomiast konfrontując jej sposób grania z chociażby innymi gwiazdami seriali TVN, Boczarską i Kuleszą, wypada naprawdę słabo. W jakimś dobrym serialu kryminalnym widziałbym chociażby Foremniak, to niedoceniona aktorka, w ostatnich latach gra jakieś "role gościnne" w serialach i juroruje, a mogłaby pokazać swój warsztat, który bez wątpienia posiada.

[TVN] Motyw

: 09 lut 2019, 9:15
autor: Jakob
pulkownik pisze:
09 lut 2019, 8:09
W jakimś dobrym serialu kryminalnym widziałbym chociażby Foremniak, to niedoceniona aktorka, w ostatnich latach gra jakieś "role gościnne" w serialach i juroruje, a mogłaby pokazać swój warsztat, który bez wątpienia posiada.
To prawda, Foremniak od czasu TzG jest bardzo niedoceniana jako aktorka, a jest przecież świetna w swoim fachu.

11 seriali w robocie... Cóż, czyli TVN ma już opracowaną strategię serialową na najbliższe kilka lat. :D

[TVN] Motyw

: 09 lut 2019, 10:26
autor: Nina
Jakob pisze:
09 lut 2019, 9:15
Foremniak od czasu TzG jest bardzo niedoceniana jako aktorka, a jest przecież świetna w swoim fachu.
Chyba niestety trochę na własne życzenie, wieloletnie jurorowanie chyba Jej nie pomogło w tym względzie, ale to wybór aktora co robi ze swoją karierą.
pulkownik pisze:
09 lut 2019, 8:09
Kożuchowska nie jest, wbrew jakiejś, nie wiem skąd wziętej, obiegowej opinii, wybitną aktorką
To jest zamknięty obieg w tabloidach promujących aktorkę :P Nie zauważyłam, żeby podobnie uważali widzowie. A próba zmiany wizerunku przez rolę u Vegi tylko mnie rozśmieszyła, bo nie widziałam w tym prawdy. Dlatego nie widzę Kożuchowskiej jako "lokomotywy" w serialu kryminalnym, przecież mieliśmy już próbkę w "Drugiej szansie" i z kryminału wyszła, co zostało zauważone, brazyliada.

[TVN] Motyw

: 09 lut 2019, 10:42
autor: tvferdex97
Warto przypomnieć że grała jedną z główych ról w serialu kryminalnym Dwójki 9 lat temu pt . "Nowa".

[TVN] Motyw

: 18 lut 2019, 16:30
autor: k+b
Zdjęcia do serialu najprawdopodobniej już się rozpoczęły - na planie obok Małgorzaty Kożuchowskiej jest także Jacek Poniedziałek.
[ Spoiler ]

[TVN] Motyw

: 18 lut 2019, 18:20
autor: kamol
[ Spoiler ]

[TVN] Motyw

: 02 maja 2019, 19:02
autor: k+b
Małgorzata Kożuchowska w trakcie rozmowy podczas Festiwalu OFF Camera określiła ten serial jako skrzyżowanie policyjnego thrillera, filmu noir i dramatu obyczajowego. Serial produkuje Dorota Kośmicka, a w obsadzie znaleźli się: Michał Czernecki, Agnieszka Grochowska, Magdalena Walach, Adam Ferency, oraz Grażyna Sobocińska, która zagra
[ Spoiler ]

Zdjęcia ruszyły jednak we wtorek 30 kwietnia, czyli w ostatni dzień zdjęciowy Diagnozy. Serial jest inspirowany prawdziwą historią z początku lat 90. - tajemniczym morderstwem w warszawskim butiku. Premiera wiosną 2020 roku.

[TVN] Motyw

: 07 maja 2019, 20:22
autor: Bert
Chyba powyżej mowa o Marysi Sobocińskiej (córce Hanny Mikuć), a nie Grażynie?