[TVN] Królestwo kobiet

Zapowiedzi polskich produkcji fabularnych oraz dokumentalnych.
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 246
x 111

[TVN] Królestwo kobiet

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Myślę, że 13 odcinków powoduje w wielu przypadkach niepotrzebne rozciągnięcie akcji, co widać było po Diagnozie, a skrócenie sezonu KK dodatkowo pozwoliłoby na dzielenie pasma z innym serialem.
😷😷😷to ważne😷😷😷
bucik11
Użytkownik
x 18

[TVN] Królestwo kobiet

Post autor: bucik11 »

Oficjalnie ruszyły zdjęcia do nowego komediowego serialu Królestwo Kobiet. W rolach głównych Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka i Aleksandra Adamska. W pozostałych rolach Justyna Schneider, Rafał Maćkowiak, Artur Żmijewski i Jan Peszek. Jest to produkcja własna TVN.

Źródło : https://prasa.tvn.pl/102441-kobiety-prz ... two-kobiet
Ostatnio zmieniony 08 lip 2020, 14:56 przez bucik11, łącznie zmieniany 1 raz.
Mooniaa
Obserwator
x 17
x 19

[TVN] Królestwo kobiet

Post autor: Mooniaa »

Obsada bardzo dobra.
Janda czy Peszek nie grywają w serialach.
Oby to było coś porządnego.
EDIT Ola Adamska na insta nieraz pokazuje relacje z planu, i często podpisuje Wera, więc pewnie to ta postać 😉
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 883
x 2440

[TVN] Królestwo kobiet

Post autor: pulkownik »

O mamo, nie widzi mi się ta fabuła.
k+b
VIP Expert
x 37
x 22

[TVN] Królestwo kobiet

Post autor: k+b »

Opis brzmi ciekawie, obsada bardzo fajna. Już jakiś czas temu pisałem, że TVN powinien postawić na komedię kryminalną, bo to w Polsce nisza, którą można z sukcesem zagospodarować. Tylko skład scenarzystów... Doświadczeni ludzie (na czele ze Śliwińską-Kłosowicz - trudno, w końcu taką ma rolę w TVNie), ale bez wielkich sukcesów na koncie.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 12
x 129

[TVN] Królestwo kobiet

Post autor: Kryterium0 »

Kolejny serial napisany przez zespół scenariuszowy pod batutą Śliwińskiej-Kłosowicz, oby czymś się wyróżniał, a nie znowu na jedno kopyto...

Tęsknię za serialem mającym jednego-dwóch scenarzystów, którzy mają wizję od początku jak to poprowadzić. A nie jakiś tam człowiek w tej machinie dostają drabinkę któregoś kolejnego odcinka i ma napisać...
bucik11
Użytkownik
x 18

[TVN] Królestwo kobiet

Ciekawe ile odcinków będzie miał ten serial? Mam nadzieję, że przynajmniej 10. Ciekawe czy jesienią czy wiosną ? Ciekawe czy to serial jedno sezonowy.
Mooniaa
Obserwator
x 17
x 19

[TVN] Królestwo kobiet

Post autor: Mooniaa »

Wolałabym jeden sezon, a poza tym wątpię, żeby np Janda czy Peszek grali w serialu dłuższy czas.
Z opisu wynika, że moglaby to być historia zamknięta, ale kto tam wie. 🙈
I nie zgadlismy, pisaliśmy, że prawdopodobnie Janda Muskała i Adamska, zagrają babkę, matkę, i córkę. A tu proszę 😎
Jordi
VIP Expert
x 1781
x 1788

[TVN] Królestwo kobiet

Post autor: Jordi »

Kryterium0 pisze:
08 lip 2020, 14:59
Kolejny serial napisany przez zespół scenariuszowy pod batutą Śliwińskiej-Kłosowicz, oby czymś się wyróżniał, a nie znowu na jedno kopyto...

Tęsknię za serialem mającym jednego-dwóch scenarzystów, którzy mają wizję od początku jak to poprowadzić. A nie jakiś tam człowiek w tej machinie dostają drabinkę któregoś kolejnego odcinka i ma napisać...
Żeby tylko ona. W zespole jest też druga "gwiazda" - Szymczyk-Majchrzak znana z CUDOWNYCH komedii typu "Serce nie sługa", czy jeszcze bardziej znane "Jak Poślubić Milionera" :lol:

Poza tym Śliwińska-Kłosowicz i komedia? To coś nowego, ale nie na plus. Mam potężne obawy... Ona z komedii zrobiła ostatni sezon Przepisu na Życie (najsłabszy), no i niby nadzorowała Singielkę, ale tam wszystkim rządził Jasek.

Już samo to mi bardzo zgrzyta i mam potężne obawy mimo doskonałej obsady :( Te kobity od dawna nie napisały nic naprawdę dobrego (no Druga Szansa miała przebłyski, ale w pamięci to to nie zapadło).

Dla Blachnickiego to drugi serial dla TVN jako producent nadzorujący - po na szczęście dobrej "Szadzi". Ale tu ciężko wyrokować widząc, że znowu pupilki Miszczaka wymyślają scenariusz...
bucik11
Użytkownik
x 18

[TVN] Królestwo kobiet

Na facebookowym profilu TVN pisze, że serial jesienią i jest mała relacja z planu

https://www.facebook.com/tvnpl/videos/2 ... pshQc_-8aA
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 80
x 2143

[TVN] Królestwo kobiet

Post autor: wiatriwoda »

Trochę "Przyjaciółki" TVN :)

Dla widza TVN, myślę, że na papierze zapowiada się dobrze, zobaczymy jak w praniu wyjdzie.
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 246
x 111

[TVN] Królestwo kobiet

Nieźle, drugi serial TVN w tym roku, w którym Karolina Gruszka gra główną rolę. :O Jeszcze jakby w Czterech Żywiołach zagrała Saszę Załuską, to już w ogóle ciekawie by wyszło. :lol:

Co do Królestwa kobiet, liczę, że to wreszcie będzie obyczajowa historia z nutką komedii, bo kryminałów jest zdecydowany przesyt w polskiej telewizji i powinno się je ograniczyć przez przynajmniej parę najbliższych lat. :)
😷😷😷to ważne😷😷😷
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 883
x 2440

[TVN] Królestwo kobiet

Post autor: pulkownik »

pulkownik pisze:
08 lip 2020, 14:57
O mamo, nie widzi mi się ta fabuła.
Po zobaczeniu Muskały w roli szura wierzącego w płaską ziemię - cofam te słowa 😂
Adix2004
Poster
x 42
x 49

[TVN] Królestwo kobiet

Post autor: Adix2004 »

Czekam bardzo na ten serial. Niech mnie TVN zaskoczy naprawdę dobrą komedią kryminalną.
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 246
x 111

[TVN] Królestwo kobiet

Ten news jest raczej średnio związany z samym serialem, ale być może to powód występowania w nim Krystyny Jandy. :D
https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku ... 961754848a
😷😷😷to ważne😷😷😷
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapowiadane seriale polskie”